Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MałaNadzieja ja mam za to przeczucie, ze w tym miesiącu nic z tego nie będzie:-p i normalnie aż boję się wtorku, bo już za kilka dni się wszystko wyjaśni...No ale co ma byc to będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta Agita, mam nadzieję, że z synkiem wszystko w porządku i już nie skarży się na bóle głowy, oby t nic poważnego było, najważniejsza obserwacja, zarejestrowałam się do szpitala i idę we wtorek, w środę laparoskopia i podobno ok. 4-5 dni mnie przetrzymają, także muszę uruchomić forum w telefonie, tylko nie za bardzo wiem jak, jest jakaś aplikacja do ściągnięcia??czy normalnie przez internet?? agnes, a nie masz przypadkiem OB podwyższonego, bo z tego co pamiętam to CRP jest do 10, w każdym razie stan zapalny jest, skoro jedno z tych 2 parametrów przekroczy górną granicę. my z moim M lubimy oglądać sobie filmiki, puszczamy nieraz w trakcie przytulanek :D ogólnie to takie z nas zboczuszki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze mnie prawy jajnik kłuje, skubany..normalnie dzisiaj to jestem istna encyklopedia bólu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanne Aleks na szczescie już się nie skarży na ból, właśnie leży w łóżku i gada do siebie - jak to zwykle robi przed snem:-p To trochę poleżysz w szpitalu...oby wszystko poszło jak należy:-) a jak długo później dochodzi się do siebie po takiej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita czasami tak bywa poprostu a mysle ze kobiety starajace sie wszystko odczuwaja bardziej bo bardzo wsluc***a sie w swoje cialo. Joanne ja z tel korzystam normalnie przez neta. nie siciagalam zadnej aplikacji. zazwyczaj uzywam przez tel bo zawsze mam pod reka i nie chce mi sie kompa odpalac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasem używam na komórce - wtedy, gdy brakuje mi polskich liter za co kiedyś tam już przepraszałam :p Jak masz możliwość to sobie zrób skrót na ekranie komórki, jakoś tak zgrabniej i szybciej, potem tylko przechodzisz na najbardziej aktualną stronę. :) Ja się będę żegnać, może uda mi się zajrzeć w ciągu weekendu, dużo roboty przed nami, ale chcę już młodą przenieść na nowy pokój, bo kurde grzebiemy się z tym od 3 tygodni. To buziaki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
czesc dziewczyny, juz troche sie znacie ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :) mam 23 lata i od sierpnia sie staram z mezem i poki co nic, 10,11 mam miec @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie ... :( poki co nie mam objawow na okres tylko bola mnie piersi po bokach a nigdy nie bolaly na @ trzymam za was kciuki no i za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita, to b. dobrze, że małemu nic nie jest, dzieci są żywym srebrem i wszędzie ich pełno :) po diagnostyce - laparoskopii miałam na 3 dzień po wyjściu ze szpitala imprezę domową :) twarda sztuka ze mnie jak to mój mąż mówi, ale teraz to mnie dłużej przetrzymają w szpitalu choć myślę, że dłużej jak 2-3 tygodnie i dojdę do formy. Po operacji nie wiem ile będę musiała się kurować aby podejść do transferu, teraz mam jeden cel i chciałabym jak najszybciej go osiągnąć :) i również nie zamierzam opuszczać forum, choć już inną formę dążenia do celu musieliśmy przyjąć :) Dzięki dziewczęta za info odnośnie forum w telefonie :), muszę jakoś to obsłużyć choć ostatnimi czasy jestem z techniką na bakier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj vitalia, oby @ nie przyszła za co trzymam mocno kciuki :) fajnie, że jest nas już tak sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
duzo,duzo a mowia ze kryzys demograficzny :P najgorsze jest to ze ja pracuje w sklepie z art.dzieciecymi i tam same kobiety z brzuszkami albo wozkami a ja poki co nic ... od sierpnia to nie jest tak dlugo ale jednak juz mnie to martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryzys będzie, jak nasze pokolenie przestanie się rozmnażać, a robiliście z emkiem jakieś badania, czy na razie na spokojnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja masz rację. ja kiedyś tak nie reagowałam na bóle brzucha przed okresem itp. a teraz mam wrazenie, ze odczuwam każdą fazę cyklu...normlanie powoli to będę "specem" w tej dziedzinie:-D . Joanne twarda sztuka z Ciebie:-) ale t dobrze, że tak szybko regeneruje Ci się organizm:-) a co do sposobu zajścia w ciąże to jak dla mnie nie ma znaczenia, czy to naturalnie, czy przy pomocy medycyny. Najwazniejsze, żeby sie udało zostac mamą:-) . vitalia witaj:-) ja też trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła:-) A miejsce pracy w takim wypadku to faktycznie trochę męka...ja jak na złośc teraz widzę same ciężarne, gdzie się człowiek nie obróci:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
narazie jeszcze na spokojnie, ja sie nakrecilam a maz spokojny i mowi jak bedzie to bedzie :) badan nie robilismy, ja bylam tylko w sierpniu u gina ale tylko na zwyklym badaniu-niby wszystko ok i mialam cytologie-1grupa. poza tym to nic. w rodzinie wszyscy szybciutko mieli dzieci, ale teraz faszeruja nas ta chemia na okolo ze niczego nie mozna byc pewnym. Pracujac w tej firmie mam juz wszystko upatrzone nawet :P tylko czekam zeby kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - ob mam teraz 9 a we wrzesniu mialam 17. to duzo spadlo ale jakies zakazenie jest bo CRP jest wysokie. ale to przrz kolano. ja tez korzystam tylko z neta z komorki napewno sobie poradzisz z uruchomieniem tej strony. tylko zeby w szpitalu byl dobry zasieg a masz tel w abonamencie czy na karte.? bo net caly czs wlaczony przy korzystaniu z tej strony. widze ze dziewczyny ogladaja filmiki wszystko dla ludzi jak to sie mowi:-):-):-):-). witaj vitalia90 napisz cos wiecej o sobie.:-). Agita - co do pracy to w sumie napisalam urzedowa a to do sekretatriatu do szkoly ale rekrutacja jak na stanowisko jrzedowe dlatego tak napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalia a masz już dzieci?? czy staracie się o pierwsze?? w abonamencie mam tel i wykupiony pakiet internetowy, bo przy smartach niestety ale to obowiązkowe, choć wyłączam sobie pewne funkcje na co dzień, bo nie korzystam z nich :) agnes, fajna praca, a jaka to szkoła?? koleżanka pracowała w gimnazjum w sekretariacie i wyrywała włosy z głowy (czego Tobie oczywiście nie życzę), niestety młodzież w tych czasach różni się od tej z naszych szkół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
a co bys chciala wiedziec agnes ? :) jedni to maja tak ze raz sie nie zabezpiecza i juz ciaza :P a ci co sie staraja to juz tak latwo nie maja :P moja mlodsza siostra wlasnie tak poczela mojego chrzesniaka rok temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
joanne nie mam dzieci jeszcze ale chcialabym miec troje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes w sumie ja zawsze myślałam, że w sekretariacie fajan praca jest, bo Pani sekretarka jest jak "Bóg" dla uczniów i studentów, jak podskoczysz, albo o coś nieładnie poprosisz to nic nie załatwisz:-p życzę Ci, jeśli już dostaniesz ta pracę, spokojnych dni:-) . Kurcze Dziewczyny ja jakaś zacofana jestem chyba...dla mnie telefon służy tylko do dzwonienia, neta wogóle nie używam w komórce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalia witam :) joanne ja uwzam ze najwazniejsze to jest dazyc do celu. i juz. nie wazne w jaki sposob wazne ze wkoncu sie uda. agnes pytalam juz wczesniej czy Ty jeszcze bierzesz luteine? ja od wczoraj zaczelam. ale narazie wzielam po 2 tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie agnes fajna praca chyba w sekretariacie... nie jest monotonna napewno ato jest wazne. bo ja u mnie z tej rutyny juz po 2 dniach odpadam. a to juz od jutra :( agita ja tez tak zawsze mowilam o tel ale jak juz zaczelam uzywac to jednak tak jest w miare wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie byloby gdybym sie dostala do tej pracy. :-) vitala wlasnie jyz odp. czy masz dzieci:-) zrob sie na niebiesko bo czesto podszywy sa. a pracujesz czy w domku? Mala Nadziejko:-) - we wtorek ostatnia lutka (10dni mija) i czekam.czekam.do 3dc i clo przez 3dni. a potem na minitoring i zobaczymy. chociaz niewiem kiedy dostane @ teraz sie staramy tzn. co 2-3dni sex wg zalecen i mam cicha nadzieje ze lutka pomoze hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia90
pisalam juz ze nie mam dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ale luteina moze blokowac owulacje, dlatego nalezy ja brac dopiero po. wiec niechce Cie pozbawiac nadziei ale raczej na luteinie nie zajdziesz. dostalas ja na podwyzszenie progesteronu i po odstawieniu powinnas dostac @ bo progesteron spadnie g***townie. potem clo i wtedy pewnie np od 16-18dc znowu luteina. juz po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty bedziesz miala monitoring wiec dokladnie bedziesz wiedziec kiedy mozesz zaczac brac luteine. ja biore na oko... dlatego mierze temp. zeby nie wziac za szybko luteiny zeby nie zablokowala owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacnamalenstwo
Ja juz tutaj kiedys pisalam. Mam 22lata. Staramy sie o pierwsze dziecko 5 cykl. A termin okresu mam miec na 14.11 lekko zaczynam sie denerwowac tak jak zawsze przed @ :). Mam nadzieje, ze do konca roku zajde w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty nadziejko zlodziejko zludzen hihi (zart taki ) . no trudno jak mam dostac okres to dostane. po monitoringu bede wiedziala kiedy mam zajsc :-):-) . ps. mam nadzieje ze sie nie obrazilas tak mi sie zrymowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×