Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Skąd faceci wiedzieli? Bo dałam im odpowiednie sygnały, tzn. temu, którym byłam zainteresowana. Takie rzeczy się wyczuwa, nie trzeba o niczym mówić wprost :) Mam 35 lat i piętnastoletni staż. Nie zdradzam już męża, ponieważ mamy małe dziecko i nie mam ochoty na tego typu historie. Ten okres już za mną. NAjważniejsza jest dla mnie rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytania
:-0 " pamiętaj zę jeśli brat meza ma w domu tv led lub routera lub smartfona i tak mogł was ktoś podglądać" _________________________ eee :-0 czy ktos mi moze wytlumaczyc ,o co biega z tym tv led , routerem i smartfonem ? :-0 Jak ktos mogl podgladac ? :-0 Bo ja mam to wszystko i choc nie zdradzam to nie chcialabym zeby mnie ktos podgladal jak w majtkach lub nago chodze :-0 : .-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee pechowiec.gif czy ktos mi moze wytlumaczyc ,o co biega z tym tv led , routerem i smartfonem ? pechowiec.gif Jak ktos mogl podgladac ? pechowiec.gif Bo ja mam to wszystko i choc nie zdradzam to nie chcialabym zeby mnie ktos podgladal jak w majtkach lub nago chodze pechowiec.gif : .-0 jakiś czas temu, bodajże w USA była głośna afera, z tego co pamiętam to chyba podglądali nauczycielkę przez kompa, bo miała wbudowaną kamerkę i ktoś się włamał a ona nawet nie wiedziała, że jest podglądana,ale musi być dostęp do neta, ok smartfon ma ale z tv to ktoś chyba przesadził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat to sciema. nie wierze ze brat tak poprostu, jak gdyby nigdy nic, umawia sie z zona swojego brata, potem sie z nia caluje i wklada sobie rece tu i tam... bez przesady :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytania
Dzieki , troche czytalam i smartfon musi miec sciagnieta aplikacje , a tvled , no coz ma dostep do neta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11,37 wiem doskonale,niech oze jak może ,ale ztym szwagrem przegiela i powiem tak w sumie jej nie potępiam bo sam swiety nie jestem,piekny temat i powiem ze bardzo madry i nie chodzi mi o to czy to prowo czy nie on jest cholernie zyciowy pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo mezatki
Mezatko ze stazem- a czy kotras kobieta Twojego meza z ktora cie zdradzil byla lepsza od ciebie? jak to wyszlo ze sie dowiedzialas? nie czujesz zazdrosci o to i takiego ponizenia ze inna potrafila go soba oczarowac, ze nie jestes jedyna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezatka z długim stażem zauważ jak się temat rozwinal pomimo braku autorki mysle ze to jest mało istotne ważne sa wypowiedzi i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość do 11,37 wiem doskonale,niech oze jak może ,ale ztym szwagrem przegiela i powiem tak w sumie jej nie potępiam bo sam swiety nie jestem,piekny temat i powiem ze bardzo madry i nie chodzi mi o to czy to prowo czy nie on jest cholernie zyciowy pozdr PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Piekny temat:D i taki zyciowy:D🖐️i to napewno napisal facet a nie przypadkiem yebnieta autorka albo inna debilka:D zyciowy temat:D jasne bo kazda zona daje sie klepac po dopie szwagrowi i dawac sobie wsadzac lapy w pippsko bo dostala smsa z ze smajlem:Dniesamowicie zyciowy temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu tu pisze wariatka od buziek .Nie może przeboleć ,że temat się kręci z autorką czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim zajaranym tematem autorki polecam film pt. "28 pokoi hotelowych" mniej wiecej coś w ten deseń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pory wierzyłam, e temat jest prawdziwy, ale jednak ci, którzy doszukują sie prowokacji, maja rację: gość: " Z mężem jest szczęśliwa, a gachowi gada głodne kawałki że im się coraz gorzej układa ... pechowiec.gif A wiesz czemu coraz gorzej wam się układa? Bo szukasz smaku w d***e głupia babo. " autorka: "mozliwe." nikt tak nie napisze o sobie, zawsze będzie szukac jakiegoś usprawiedliwienia. lecz się autorko, jesli naprawde jesteś tą mayor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka pradziadka
Mężatkazdługimstażem, czyli miałam rację, że jesteś zakompleksionym pasztetem, który zdradza, żeby potwierdzić swoją atrakcyjność. Trafiłam w dziesiątkę robiąc ci psychoanalizę. :D Ja jakoś nie mam potrzeby potwierdzania, że jestem fajna. Wiem, że tak po prostu jest, a mąż mi to udowadnia każdego dnia. X Mężatka Splatka, a jesteś w ogóle fajna dupa z twarzy? Czy przeciętna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejter nr 1
Stawiam raczej na krzyżówkę drwala z górnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka pradziadka
I pewnie ma kłykciny kończyste na d***e. :D Pewnie któryś z kochanków ją zaraził. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie miałaś racji. Nie jestem "pasztetem", wprost przeciwnie, a kompleksów nie mam więcej niż przeciętny każdy człowiek. Bzdury wypisujesz myśląc, że jesteś w stanie mnie obrazić :D Przykro mi, ale niestety nie, więc marne Twoje zaczepkib

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie że jesteś pasztetem, albo raczej pasztetową:) powodzenia w sieci, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka pradziadka
Ja ciebie wcale nie zamierzam obrażać. Po prostu wiem, że piszę prawdę. I wiadomo, że teraz będziesz pisać jaka piękna jesteś i w ogóle och i ach. Możesz pisać co chcesz, bo i tak nikt nie ma możliwości tego sprawdzić. Zapamiętaj - piękne kobiety nie potrzebują dowartościowywać się u innych mężczyzn. Im wystarczy własny mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejter nr 1
Niektore kobiety maja meza, inne zamiast meza bankomat :D A bankomat mozna przeciez zdradzac bo do bankomatu sie nic nie czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka pradziadka
Hejter, dobrze to ująłeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, wrocilam z pracy, weszlam tutaj a tu prosze: palcoweczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka pradziadka
W ogóle autorka jara się tym bratem męża jakby to niewiadomo jakie cudo było. Skoro on jest w stanie zrobić własnemu bratu takie świństwo, to znaczy, że koleś nie ma żadnych zasad. I prędzej czy później wywinie autorce jakiś numer i znajdzie sobie kolejny obiekt do kochania. :D A autorka zostanie sama, bo mąż ją kopnie w d**ę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie sie autorce, ale nie bede jej oceniac. nie mniej jednak uczciwiej byloby najpierw rozwiesc sie z mezem a dopiero potem ukladac plan na zycie z kims innym. A tak autorka chce zostawic sobie otwarte dzwi w razie jak z bratem nie wyjdzie to y mezem zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzilam mojego bylego ( bylego nie dlatego, ze zdradzilam, zeby bylo jasne-bo to ja go kopnelam w doope :P ) 3 razy...2 razy z chlopakami z bliskiego otoczenia...Kolegami. I to byl blad! Jak zdradzac to z kims obcym, z innego miasta, poznanym w necie...Kuzwa jeden to byla taka ciipa, ze sie przyznal mojemu...Tak go jadly wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat mojego meza tez jest fajny 😍 ale nie odwazylabym sie z nim romansowac...Dobrze, ze mieszka w innym kraju i widujemy sie raz do roku...Zawsze jak przyjezdza to serce mi szybciej bije...Jednak bardzo kocham mojego meza i nie czuje potrzeby zdradzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brata tez beda gnebic, teraz jest fajnie bo oboje nie mysla o tym co bedzie jutro, ale jak emocje opadna to on pierwszy pojdzie po rozum do glowy. i strzeli ja do braciszka z doopy ze mu jego zonka do lozka wskoczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22,27 i co teraz jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 222,21 i co jesteś teraz sama przez obszczymura,masz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki poprzedni wpis to blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×