Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość gość
nie akurat ja jestem jeszcze przed slubem, moj narzeczony jest moim jedynym facetem i nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat jestem szczesliwa narzeczona, dodam ze moj przyszly maz jest jedynym facetem w moim zyciu jak i rowniez w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 22:21 ;) Nie jestem sama, mam meza, ktorego nie zdradzam...Wyroslam ze szczeniackich zagrywek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z narzeczonym, mezem tez mozna przezywac fajne chwile i na nowo siebie odkrywac, wystarczy troche checi, ja z narzeczonym jestem kilka ladnych lat i nie nudzimy sie ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarisee
z narzeczonym, mezem tez mozna przezywac fajne chwile i na nowo siebie odkrywac, wystarczy troche checi, ja z narzeczonym jestem kilka ladnych lat i nie nudzimy sie ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat powinien nazywac sie moda na sukces :D kazdy z kazdym, pieknie wszystko sie uklada,zaraz autorka wezmie sie za tescia , a potem orgia, brat, maz i tesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka tematu
A na koniec się okaże, ze autorka tak naprawdę kochała się skrycie w teściowej, która potem wyzna jej, że tak naprawdę jest jej siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a brat meza okaze sie synem matki z pierwszego malzenstwa i siostrzencem ojca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a marzeczona brata to przyrodnia siostra autorki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że poruszyłam wyobraźnię forumowiczów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha nie moge. Sądzę że wyjdzie na jaw że autorka i brat męża to rodzenstwoo ale jaja. A gdzie uciekla palcowka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy tu siedzicie i czatujecie, jakby to jakiś alvaro był albo inna isaura :D | ludzie, ogarnijcie się. mayor musi pomyśleć nad scenariuszem, teraz kiedy już się wciągnęliście, wpisy będą coraz rzadsze i z długimi przerwamia. taki ma stajl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casualty_of_society
'Brat mojego meza tez jest fajny serduszko.gif ale nie odwazylabym sie z nim romansowac...Dobrze, ze mieszka w innym kraju i widujemy sie raz do roku...Zawsze jak przyjezdza to serce mi szybciej bije...Jednak bardzo kocham mojego meza i nie czuje potrzeby zdradzania...' :D :D :D 🖐️ ale nie bron sie kobieto! nastepnym razem jak przyjedzie szybciutko rozloz nogi, nikt sie nie dowie. facet wroci do siebie, a kochajacy (i tak kochany przez ciebie) maz o niczym sie nie dowie. nie walcz z pozadaniem, na papierze moze jestes zona, ale przeciez to nic nie znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za trolle, znaleźli sobie fajny wątek i piszą swoje idiotyczne wywody... Żałosne. Autorko, daj znać jak Ci idzie :D Wiemy, że jesteś zaangażowana teraz w nową sytuację, ale znajdź parę minut, bo jak widzisz Twoi "fani" tworzą sobie nowe teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casualty_of_society
'a bezbożnica łyka posty tej idiotki jak spermę swoich kochanków. to się nazywa naiwność.' po prostu ma za malo atrakcji w zyciu. sex z mezem, dwojka jego braci, 3 brat tez niby chetny, ale zbyt bojazliwy (nie tracmy nadziei, ze cos da sie w tym temacie zrobic), ja tez bym z nudow umierala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka fanka tematu
Ciekawe co teraz porabia autorka???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka teraz pracuje . A propo tematu -zauwazcie ,ze tu przylazly same trole :-D Widac kto bardziej ciekawy tematu . bezboznica przynajmniej napisla zeby autorka sie pozniej odezwala , a trole czatuj a, czatuja . Chahahahaaa. Widac kto sie wkrecil bardziej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bezboznica jest trollem, bo to ona ciągnie prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
kurde ja przez przypadek tu weszlam poradzic sie w wyzej wymienionej sprawie i sama sie wkrecilam wlaze tu caly czas.Wkreciliscie Mnie:):) ale i tak to pewnie sciema taka byla nie zdecydowana a juz poleciala w przeciagu paru dni!!!pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kuje zelazo poki gorace ;-) To nie prowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo, i to bardzo marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marne to są wasze opinie :3 Wiem, wiem, zaraz napiszecie, że to moja jest marna ;D Ale proszę zauważyć, że najważniejsze są opinie, które trafiają do autorki, a tak się składa, że moje owszem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 2 - zastanawiasz sie czy to sciema ? W takim razie to co ty pisalas to tez sciema ;-) . Twoj szwagier nie calowal cie , nie nosil na rekach , nie lata z atoba , na dyskotece nie wygina w pol i nie pocalowal w usta :-D I co ty na to ? Wymyslilas to sobie 😴 @@@@@@@ Widzisz jak to dziala ? :-D I jak sie czujesz jak ktos ci wmawia ,ze sciemniasz? Tu na kafe wszystkie tematy , ktore zaczynaja sie cieszyc zainteresowaniem sa podejrzewane o prowo :-D Temat z paroma odpowiedziami jakos przejdzie , ale gdy zainteresowanie jest wzmozone i ma kilkanascie stron to dla niektorych juz musi byc prowokacja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo cały świat to jedna wielka prowokacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moje :D haha No cóż, my z sekutnicą wiemy jak to jest. Czasem nie trzeba robić nic, aby ktoś liczył się z naszą opinią, czasem nie trzeba robić nic, by być obiektem zainteresowania mężczyzn :D Tak, wiem, teraz zacznie się atak hejterów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatka i Sekutnica, macie berety z*****e maksymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilkidebilkidebilki
no i gdzie ta wasza autorka ????:D w doopie was ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×