Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość gochaaaaaaaaa
do gość z 9:45 właśnie o to chodzi, że nie fascynowałam się innymi mężczyznami :) bo stwierdzenie, kogoś atrakcyjności się nie liczy, jeśli nie myślisz o tej osobie intensywnie, mam nadzieję, że zrozumiałaś/łeś co mam na mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:53 - spadaj , mamy w doopie co ty myslisz . jezeli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia . Ludzie rozmawiaja na poziomie , poruszaja rozne zagadnienia ,opisuja swoje doswiadczenia , a przyjdzie taki cos i zasmieca temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:53 - spadaj , mamy w doopie co ty myslisz . jezeli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia . Ludzie rozmawiaja na poziomie , poruszaja rozne zagadnienia ,opisuja swoje doswiadczenia , a przyjdzie taki cos i zasmieca temat . . nie gorączkuj się tak :D nie mam zamiaru niszczyć waszego kółka adoracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiemy ,ze to moze byc prowo . Tak czytamy to na wlasna odpowiedzialnosc . Tak bierzemy pod uwage ,ze autorka moze miec ubaw . Tak jestesmy dorosli i sami podejmujemy decyzje co chcemy czytac a co nie. Tak mamy swiadomosc ,ze to moze byc projekt .ULZYLO CI ? TO MOZESZ JUZ SPADAC NA INNY TEMAT 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość autorka śledzi wątek i ma z was ubaw, że się tak podniecacie jej wypocinami ha ha ha smiech.gif rozumiem ze jestes medium, niczym wróżbita maciej- jestem pelna uznania, szacunek . a ja rozumiem, że jesteś jedną z tych kur domowych, które podniecają się wypocinami autorki-aktorki tak samo, jak odcinkami mody na sukces smiech.gif czyli nie jestes medium jestes bo nie trafilas.. a ty co jestes kura, czy w pracy sie opieprzasz i siedzisz na forum, komentujesz temat ktory uwazasz za beznadziejny- to dopiero logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest moda na sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwracajcie uwagi na zakompleksionego trola , ktory tylko w taki sposob moze zwrocic na siebie czyjas uwage. Boli ,ja bardzo ,ze ktos telenowele sobie czyta . Jaka troskiwa buhahahaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie tłumacz się czy trafiłam czy nie ha ha ha :D na prawdę nie musisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos tu tak smierdzi ? A to znowu ta trolica . Jak sie biedna martwi o zainteresowania kurek , a sama przepraszam to co tu robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. a ja rozumiem, że jesteś jedną z tych kur domowych, które podniecają się wypocinami autorki-aktorki tak samo, jak odcinkami mody na sukces smiech.gif mamusia cie nie nauczyla zeby ludzi nie poznizac i zeby nikomu nie ublizac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyuchowala krowa w oborze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuszczam ,ze jezeli autorka sie odezwie to dopiero w trakcie przerwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj kochanie ! ja sie nie tlumacze przeciez, ja stwierdzam fakt ze jednak jasnowidzem nie jestes. Chyba masz problemy z interpretacja tekstu pisanego. Nie przejmuj sie slonce nie kazdy jest tak idealny jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie krowa a w rodzinie gejowskiej i podgladala jak uprawiaja seks i teraz ma uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledze to
do Pani co ma 5 lat stazu malznskiego,ludzie się zmieniają średnio co 7 lat,jest taka piosenka K Pronko siedem lat tego szczęścia mam za sobą teraz chce być tylko sobą....już niedługo zrozumiesz o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj pisala troche pozniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Pani , ktora jest 10 lat w zwiazku i od 3 lat zmaga sie z zauroczeniem . To jest zauroczenie , zainteresowanie obo plolne czy tylko z Pani strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby chwalącej się 5-cio letnim stażem......odniosłaś się do mojego komentarza dość niekonsekwentnie,najpierw nie każąc wrzucać wszystkich do jednego wora,a następnie przyklasnęłaś :):)dość pociesznie to wyszło....Ale wracając do sprawy naszej autorki,mimo krytyki wikłania się w romans ,zauważcie jak wiele osób niemal podziwia ją za odwagę postawienia wszystkiego na jedną kartę.O czym to świadczy? ano pewnie o tym,że może nasze społeczeństwo nie ma już takiego wpływu na poczynania jednostki-że przestaje nas interesować co powiedzą sąsiedzi,rodzina,znajomi... W głębi duszy też byśmy tak chcieli.jasne że nie dorośliśmy do wyłamania się z oczekiwań otoczenia.Sami dla siebie stajemy się takimi "łamistrajkami"zrywu wolnościowego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze maz znajazl temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak kółko wzajemnej adoracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość moze maz znajazl temat----------------tak tez moze byc. Wszystko jest mozliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledze to
nie to nie jest kolko wzajemnej adoracji to jest samo zycie jeśli ktoś tego nie rozumie to wspolczuje chyba ze to mloda osoba to wybaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt dużo nieprawidłowości jak na życie. Poza tym myślę ze autorka zrobiła wszystkich w ciula i już się nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledze to
do mężatki z długim...no szkoda ja nie mam się czym pochwalić no to zart.Ale tak Pani powiem,wiem zejest Pani 1 osoba od której ten dzieciak chciał rady,z początku to co Pani proponowala mnie lekko wkurzyly,ale po czasie i kolejnych wpisach Pani zaczalem kumac,po prostu to Pani ma racje,nawet jak mówili ze za raczke ja prowadzilas do tzw GRZECHU,wiesz kobieto madra jesteś a ta reszta przeciwnikow to niech się pieprza w stodole jak za krola swieczka pozdrawiem Pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z natury jestem optymistką,a co powiecie na taki scenariusz?Mąż natchniony jakimś niepokojem postanawia odebrać ją z pracy:)Dzwoni do niej wcześniej że ma pilną sprawę i zaraz przyjedzie.Ona pełna niepokoju że sprawa się rypła z drżeniem wsiada do jego auta.Mąż z marsową miną bez słowa zawozi ją do restauracji w której wcześniej zamówił stolik i wystawny podwieczorek przy świecach.Na miejscu spotykają inną parę,koleżanka z pracy męza z partnerem.Nasza bohaterka ze zdziwieniem patrzy jak tamta wyraźnie adoruje jej męża ,a on ma ten dawno zapomniany i dobrze jej znany błysk w oku:) Powoli rodzi się w niej uczucie zazdrości,ze zdziwieniem przypomina sobie,że jej mąż jest bardzo atrakcyjnym facetem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm jak dla mnie super! zbladł mi jakoś ten brat męża:P):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, no moze moze . Potrzeba adorujacej kolezanki zeby znow zobaczyc atrakcyjnosc meza i poczuc zazdrosc. ale mysle ,ze niestety w tej bajce, A przynajmniej nie w tym czasie . Na dzien dzisiejszy autorka bylaby wdzieczna ,ze ta koleznka sie nim interesuje . Poczulaby sie rozgrzeszona i moglaby isc na calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledze to
Dziewczyno masz fantazje,czemu nie napiszesz ze pojechali na Majorke,bylo by tak europejsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka milczy a seans trwa w najlepsze:P a swoją drogą-ciekawe które uczucie jest silniejsze? zazdrość czy fascynacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×