Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Marcelka89_____24lata_____9______@08.04.2014 brzuzka24______23lata_____10_____@13-14.04.2014 lady_di ________26lat_____28______@ ?? aniulka0341_____21lat____24______@ 5.05.2014 cytrynka_5_____25lat_____28______@18.05.2014 1986Karola______27lat_____9______@19.05.2014 niuńkaa2013____29lat_____6______ @23.05.2014 agiii32________32lata_____8_______@ ?? Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat_____1dziecko______16.06.2014 Inesskaa_________29lat_____1dziecko______06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat_____2dziecko______ 20.09.2014 MelisQa ________ 24 lata ____ 2dziecko _____17.10.2014 fasolka87_________27lat_____1dziecko______16.11.2014 maxim77_________27lat_____ 1dziecko____ grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to nie wiem kiedy mój następny okres bo jeszcze tego nie dostałam wiec na razie nic się u mnie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Marcelka89_____24lata_____9______@08.04.2014 brzuzka24______23lata_____10_____@13-14.04.2014 lady_di ________26lat_____28______@ ?? aniulka0341_____21lat____24______@ 5.05.2014 cytrynka_5_____25lat_____28______@18.05.2014 1986Karola______27lat_____9______@19.05.2014 niuńkaa2013____29lat_____7______ @23.05.2014 agiii32________32lata_____8_______@ 24.05.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat_____1dziecko______16.06.2014 Inesskaa_________29lat_____1dziecko______06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat_____2dziecko______ 20.09.2014 MelisQa ________ 24 lata ____ 2dziecko _____17.10.2014 fasolka87_________27lat_____1dziecko______16.11.2014 maxim77_________27lat_____ 1dziecko____ grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
ja zapomniałam wczesniej zmienic ze to moj juz 7 cykl staran:( wpisałam agii do nowej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
nawet cytrynce przyszła wstretna @ jednak ten kwiecien pechowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie nic sie nie ruszylo dalej nie mam @. Brzuch pobolewa czasami wiec moze wreszcie dostane. A jak w ciagu tygodnia nie przyjdzie to ide do lekarza. Wiecie co dzisiaj jak otworzylam okno to slyszalam jak bocian klekotal i patrze a on na slupie przy naszym domu. Moze to jakis znak hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka - ja też mam ciagle nadzieje póki @ nie ma... wiem że nie powinnam miec bo przeciez gin. mi powiedział że pęcherzyka nie ma :( ale ja i tak głupia wierze że może sie udało he he ja tez ostatnio widze te bociany, ostatnio nad naszym domem latały , ale to pewnie na znak że siostra w ciąży a nie ja brzuzka ja mam nadzieję że te bociany przyniosą ci to szczęście :D a bierzesz luteine ? bo ja mam lutenyl, jeszcze tylko dzisiaj i sie mi skończy Karola - ja nie wiem co o tym mysleć ... test robiłam 13 , ale przeciez gin. we wtorek mi powiedział że żadnego pęcherzyka nie widzi :( to ja juz nie wiem czemu tej @ nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka widzisz a moze ten miesiac jest jednak nasz :) trzeba zrobic jeszcze jeden test albo isc do lekarza ale jakiegos innego. Bociany lataja wiec może cos nam przyniosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modle sie o to każdego dnia żeby te bociany nam w końcu coś przyniosły. Ale strasznie sie też boje , że @ i tak przyjdzie pomimo tego okropnego opóźnienia ... juz 2 negatywne testy za mną i ja po prostu boje się zrobic kolejny. Czuję że w moim przypadku skończy sie to ogromnym płaczem :( brzuzka - to kiedy masz zamiar testować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Witam dziewczyny po dłuższej nieobecności! Miałam urlop i nawet do netu nie zaglądałam w ogóle. Przejrzałam forum, widze że u niektórych @ przyszła niestety...masakra, ale walczyć trzeba dalej! U mnie generalnie ok we wtorek mam wizyte ale już zaczynam panikować bo od dwóch dni mocniej pobolewa mnie brzuch i kłuje po lewej stronie, sama nie wiem czy to normalne czy nie. Mój lekarz mówił, że tak ma być bo wszystko się rozciąga, rozszerza, ale ja panikuje, szczególnie jeśli ból się nasila. Wy też tak miałyście dziewczyny w ciaży lub mające dzieci? jak to z tym pobolewaniem brzucha jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dostane @ brzuch mnie pobolewa jakby cos tam mi sie odrywalo. Mze do jutra sie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
hej! spokojnie Wam te bociany coś przyniosą. ja też się trochę starałam i wiem ,że to jest bardzo ciężkie. ale udało się. na początku ciąży bardzo bolał mnie brzuch i to bardzo róznie. czasem jak na okres, czasem mnie narywał jak wstawałam albo ruszałam się g***townie. ja jestem już w 33 tyg. Chce już mieć małego ze sobą, ale z drugiej strony strasznie sie boje. czasami mam ochote płakać , bo boje się tego "nieznanego" przede mną. ide pakować już torbę, lekarz powiedział , że dziecko jest na tyle duże ,że chyba pogonimy je na początku czerwca , bo w terminie może mieć ponad 4 kg. trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonek-rogaty ale szybo minal ten czas. Trzymam kciuki za ciebie i za dzidzie. Mam nadzieje ze wszystko odbedzie sie bez zadnych komplikacji. Zycze ci wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, w pierwszej ciazy brzuch codziennie mnie bardzo, bardzo bolal jak na @. Teraz to bylo tylko kilka razy, podobno w kolejnych ciazach jest wieksza elastycznosc macicy. Czy przetrwalas juz ten nieszczesliwy moment, w ktorym stracilas pierwsza ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonek, nie boj sie. Z dzieckiem bedzie wspaniale!!! :-) bez snu i prysznica ale nadal wspaniale :-) Jestes nasza pierwsza rodzaca :-) Fasolka, a jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
MelisQa niestety ten nieszczęsny moment jeszcze przede mną. Teraz mam taki sam termin porodu jak wtedy, zaszłam w ciążę w tym samym czasie i wtedy i teraz, zatem dokładnie mogę wyliczyć kiedy "ten" moment nastąpi. Wtedy poroniłam w nocy z 22/23 maja więc praktycznie jeszcze cały miesiąc stresu przede mną. Staram się wyluzować, ale łatwo nie jest. Coś mnie zaboli a ja już lece do WC patrzeć czy nie krwawie. Jutro mam wizytę o 12 więc czekam jak na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jelonku życzę Ci szczęśliwego rozwiązania :) Jestem pewna że ze wszystkim sobie poradzisz, na pewno będzie ciężko na poczatku ale nagrodą bedzie chociażby uśmiech tego maleństwa :D Karola - właśnie że nie czuje żadnych objawów, tylko brzuch i piersi mnie bolą , tak że mam wrażenie że @ lada chwila nadejdzie . Boje się zrobić test, juz 2 robiłam i na dodatek lekarz powiedział że nie jestem w ciąży :( ale jak do srody @ nie przyjdzie to zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz żyje 23 maja ;) mam wtedy wizytę dostane tabletki na prolaktynę. Mój mąż ma badania robić 16 maja wiec od razu z kompletem pójde. Normalnie drżę na samą myśl co mu tam wyjdzie. Mam nadzieje ze będzie ok. I wiecie co ? czerwiec jest mój :D o tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonku będzie dobrze :) zobaczysz jak weźmiesz na rękę swojego synusia :) Ten widok Ci wszystko wynagrodzi :) Maxim a ty staraj się o tym nie myśleć. Myśleniem nic nie wymyślisz. Wiem ze to łatwo powiedzieć, ale postaraj się znaleźć jakieś zajęcie które będzie Ci sprawiać radość :) trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny długo się nie odzywałam, jakoś nawet komputera mi się odpalać nie chciało. przykro, że żadnej się w tym miesiącu nie udało. ja czuje się fatalnie, boli mnie cały czas pod żebrami z prawej strony i nikt nie wie co to jest, do tego te mdłości od rana do nocy, znowu schudłam. połowę produktów musiałam wykluczyć bo nasilały mdłości. czekam na dobre wieści z waszej strony dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brzuzka tak mi bardzo przykro :( tyle się ta @ spóźniała że naprawdę miałam nadzieję że się nam jednak udało . Ja jeszcze nie dostałam, ale te dni ciągną się mi w nieskończoność i chodzę jak na szpilkach... A może jednak masz tą tarczycę? te uderzenia gorąca i wgl. I pamiętaj kochana, nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×