Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość MelisQa
O Matko, wiecie co.. upały są straszne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka24
Czesc dziewczyny :) Co tam w Was słychać? Ja jutro powinnam dostac @ i wtedy rozpoczynam branie leków. Jeszcze nigdy tak bardzo nie chciałam dostac @ jak teraz bo przynajmniej bede miała poczucie ze cos robię żeby później nie dstac jej przez kilka miesiecy :) ale czuje ze mi sie opóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
Jak tam, Brzuzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka24
Okresu jeszcze nie mam. W ciąży tez nie jestem bo robilam rano test. Pewnie dostane po niedzieli a jak nie to trzeba bedzie wywolac luteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Widzę że nasz temat i ,,nasze dziewczyny,, powoli sie wykrusza/ją :/ Ja chciałam tylko Wam powiedziec że wróciłam z nad morza i że było cudownie :D Pogode mieliśmy piękną ( przynajmniej w tym mamy szczęście ), powdychałam jodu , poopalałam się i przede wszystkim odpoczełam psychicznie. Bardzo dobrze mi to zrobiło , może dlatego jak wróciłam i na drugi dzień dostałam @ to przyjełam to ze spokojem . Był smutek ale żadnych łez, no jestem z siebie dumna. Teraz mój cykl trwał tylko 30 dni, może to przez te tabletki, MOŻE w tym mies. sie uda ... jeżeli kolejny cykl będę miec jak w zegarku to MOŻE w końcu trafie na te dni płodne. Jeżeli nici z tego to w sierpniu ide na zabieg na drożność jajowodów Wiecie co ? boję sie że nawet w 2015 nie urodze :( :( Dwie moje znajome niedawno urodziły, i nawet mój ,,były,, już ma dziecko a ,,była,, mojego męża jest w ciąży - nie wiem czemu, ale to mnie dobija i złości ( wiem wiem jestem okropna , ale nic nie poradze na to że zżera mnie zazdrość ) A tak poza tym to u mnie oki :) W tym mies. też będę sie ostro starać i nie mam zamiaru tracic nadziei !! A i moja następna @ wypada na 12 sierpnia DZIEWCZYNY !! Karola, Niunka, Brzuzka, Cytrynka no i oczywiście wszytkie ciężarne - co u Was słychać??Może sie którejs udało a nawet o tym nie wiem ;) I czemu nasz temat ucichł ? będzie mi tego brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
szkoda byloby jakby temat umarl. mam ogromny sentyment do niego. pisalam na wielu tematach ale na tym udalo mi sie zaciazyc. Moj synek jest cudowny i jest aniolem doslownie. ja radze sobie juz super. marcelka- wiem co czujesz . ja w trakcie staran dowiedzialam sie ze moj byly bedzie mial dziecko. jeszcze chwalil sie mojemu m , ze za pierwszym razem i jaki to on nie jest reproduktor ;/ uda sie Wam na pewno. ja w to wierze, choc wiem jak ciezko jest sie starac. jak przypomne sobie to czekanie na miesiaczke i te ilosci testow zrobionych i przeplakanych nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka24
Marcelka super ze urlop się udał. Akumulatory naładowane do walki o to co najpiękniejsze w życiu :) Ja jeszcze nie dostałam @ nie wiem co sie dzieje cykl trwa już 35 dni. Mój lekarz na urlopie to nawet nie mam kogo sie spytać czy zacząć brać luteine czy jeszcze poczekać na @. Jelnek ale masz fajnie. Synej juz jest z toba :) tyle walki i wytrwałości i pewnie też uporu i się udało :) A ja mam takie zmienne nastroje że czasami nie potrafię sobie z nimi poradzić. Tyle znajomych wokół mnie jest w ciąży i raz mam dzień że bardzo się cieszę a za raz potrafie zadawac sobie pytane dlaczego nie ja? A to jest bardzo samolubne bo wiem ze niektórzy z nich też długo się starali. Dosyc tych smutasow. Zycze Wam udanych i owocnych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja też mam do tego wątku ogromny sentyment i na prawdę regularnie tu zaglądam, martwi mnie tylko, że od jakiegoś czasu brak jest dobrych wieści ;( U mnie w porządku, zaczynam 20 tydzień czyli jestem dokładnie w połowie. Szczerze mówiąc wolałabym żeby był już 38tydz ale co zrobić ;) Doskonale rozumiem waszą zlość odnośnie ciąż w otoczeniu, jak ja nienawidziłam kobiet którym wychodziło za pierwszym razem... teraz moja przyjaciółka zaszła w ciążę, bardzo szybko, ale poroniła w 7 tyg a tak się cieszyli...życie jest strasznie niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja codziennie wchodzę i sprawdzam, czy nikt się nie odezwał. Brzuzka, a powtarzałaś test? Marcelka, to super, że cykl Ci się uregulował. Teraz na pewno się uda :) Ja już jestem w 26+3. Jest mi już zdecydowanie ciężko się schylać, czy podnosić Córę. Do tego zaatakowały mnie wczoraj hemoroidy i to od razu 3 stopnia :( (w pierwszej ciąży miałam pierwszy stopień) I jestem załamana, bo kręcę się, jakbym owsiki miała, a do lekarza oczywiście trzeba chwilę poczekać. Do tego mam silniejszą rwę kulszową niż za pierwszym razem. Może dziecko większe? :) Ciekawe co z Niuńką i Karolą? A Fasolka jak tam u Ciebie? Milenka? Ineska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonku dziękuję Ci za pocieszenie... kazdy mi w około mówi ( czyli ci którzy wiedza o moich problemach ) że w końcu sie uda, że jeszcze będę miała dziecko - ale to tak łatwo sie mówi a tak ciężko w to uwierzyć :( Brzuzka a może się w końcu udało , może zrób sobie tą bete, wtedy będziesz pewna na sto proc. Rozumiem tez Twoje nastroje , mam to samo niestety :/ Wróciłam z nad morza czułam się super, ale jak ochłonełam i wróciłam do rzeczywistości to znowu powoli popadam w kiepski nastrój, ciągle sie zastanawiam czemu , czemu mnie to spotyka ?? mam 100 pytań a żadnej odpowiedzi :( Czasami wydaje mi się że dam radę, będę walczyć o to upragnione dziecko jak długo będzie trzeba , a czasami mam wrażenie że polegnę, że nigdy się nie uda ... i jak będzie wyglądało wtedy moje zycie ?? :(( Nie umiem sobie wyobrazic takiego zycia, bez tego małego cudu, promyczka co umila każdą minutę życia i daje takie wielkie szczęście Rozważam ostatnio odwiedzić Częstochowe i pomodlic sie o ten mały Cud- może dla niektórych to będzie śmieszne ale nie dla mnie. Ja byłam kiedys na pielgrzymce dwa razy, modliłam sie o zdanie matury i takie tam, wszystko zdałam więc może modlitwa i tym razem pomoże ... Jelonku, cieszę sie że synek jest grzeczniutki i niech rośnie zdrowo !! :) Maxim nawet nie zdawałam sobie sprawy że już w połowie jestes , ale ten czas laci. Zyczę Wam wszystkiego dobrego, Tobie i maleństwu :) A co masz mieć, chłopczyka czy dziewczynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa współczuje ciążowych dolegliwości ;/ Mnie męczą tylko bóle brzucha które pojawiają się i znikają, szybciej się męczę itp. a co będzie dalej??? Marcelka będzie chłopiec na 100%. Teraz bede miała usg 3d to go sobie obejrze ;) Pamiętaj nie trać nadziei! Wierzę, że każda z nas będzie mamą! Ja poroniłam, potem trochę czasu się starałam a zaszłam jak teoretycznie nie powinnam zajść i gdzie tu logika? Aspekt psychologiczny-moim zdaniem jest bardzo ważny, ale uważam że póki mamy siłe trzeba rownież zaufać lekarzom i leczyć się jeśli trzeba. Pamiętam dziewczynę na innym forum też z olsztyna, nie pamiętam ile się starała 3 lata, czy 4 i zaszła nie wiadomo kiedy w cyklu bez jakiejkolwiek stymulacji. Tak się bała o tą ciąże a już jest chyba w 24tyg. Cuda się zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jestem i ja :) u mnie nadal bez zmian. @ mam dostać w sobotę (akurat mam wtedy wesele :() no a jutro idę na wizytę. trochę się boję bo to już kolejne kroki no ale jak mus to mus :) Dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola , ja też mam w sobote wesele :) ale u mnie @ sie dzisiaj skończyła, zawsze mialam 7 dni a teraz - chyba przez te leki tylko 5 dni. Mam nadzieje że krótszy okres będzie oznaczał krótszy cykl. Oczywiście daj znać jak po wizycie ! Maxim - Super że chłopiec ! :D Mam wielką nadzieję że taki Cud i w moim przypadku sie zdarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zrobiłam test i nie wiem czy jest jakiś wadliwy czy ja już mam z głową nie tak ale widzę na nim cień cienia cieniów zacienionego cieniem. Nie wiem czy mi się wydaje czy on tam faktycznie jest. Jutro powtórzę z rana, ale nie robię sobie złudnych nadziei. Bo ciężko było to dostrzec albo ja po prostu chcę widzieć. Dam wam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
karola a ten test z porannego moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Karola !! jestem w szoku , tzn w pozytywnym szoku !! :D Może w końcu się udało, było by cudownie. Życze ci tego kochana :) Koniecznie zrób test jutro i dawaj znać co wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
Karola, za wczasu gratuluje :-) Ja mialam druga kreske widoczna tylko pod swiatlo, a teraz to tej drugiej kreski pod zadna bluzka nie da schowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !! po roku udało się !!! nie wierze ale trzęsę się jak galaretka !!!! test pozytywny byłam rano na becie :) i powiem wam co mi pomogło: zioła OJCA SROKI. Podchodziłam do tego sceptycznie, a jednak się udało. Dziś cień cienia ukazał się jako dwie kreseczki :) :) niesamowite uczucie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa!!!!!! Karola, super!!!!!! Zycze Ci udanych tych 9 miesiecy, ktore do fajnych nie naleza!! :-) I moim zdaniem, pomogla Ci zbita prolaktyna a nie ziola ;-) ;-) ;-) A jak maz zareagowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mu nie powiedziałam :P planuje po pracy zrobić mu mała niespodziankę zwłaszcza ze 3 dni temu była nasz 2 rocznica ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
widzisz karola jak to jest! Super,bardzo się cieszę !!! I serdecznie gratuluję! Nie wiem czy mnie pamiętacie ale pisałam z wami na samym początku, regularnie śledziłam ten wątek bo tak bardzo mnie interesował. Ja już tulę swojego synka- ma 9 dni. Wszystkim wam życzę owocnych starań! Nie poddawajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie dociera to do mnie ! na razie czuje się jakby to był jakiś sen wogole mam wrażenie ze znów będzie @ znów starania !!! Może jutro bardziej się oswoję z tą myślą. Pomyślałam sobie czemu akurat miałoby się udać jak rok nic nie wychodziła a tu masz babo placek :) Dziewczyny mój przypadek mówi ze nie warto tracić nadziei :) teraz to na pewno Marcelka brzuszka niunka niebawem pochwalą się swoimi II kreseczkami :) Będę za was mocno ściskac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelonek_rogaty
Karola gratuluje! dla mnie te 9 miesiecy nalezalo do najpiekniejszego okresu w zyciu mimo wymiotow, zaparc i inncyh dolegliwosci. tyle czasu staran, ze bedziesz cieszyla sie z kazdego dodatkowego kilograma i centymetra w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka24
Karola GRATULACJE!!! :) Strasznie się cieszę :) super że wreszcie Ci się udało :) A ja robiłam dzisiaj test wyszedł negatywny ale to nic zaczynam brać luteine na wywołanie i rozpoczynam kuracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, na szczescie masz 9 miesiecy na to, zeby sie przyzwyczaic do tej mysli :-) Daj znac jak maz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×