Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Jeju Karola GRATULUJE !! :) ZOSTANIESZ MAMĄ !! Cudownie :) Boże mam nadzieję że i Nam w końcu sie uda , bo zostałyśmy z brzuzką same... no jest jeszcze niunka ale cos o nas zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś z wrażenia spać nie mogę Dzis się obudziłam o 4 i myślałam ze moje życie już nigdy nie będzie takie samo I opowiem wam jak powiedziałam mężowi. Po pracy jak byliśmy u mamy na obiedzie to tak mnie denerwował ze myślałam ze już mu nie powiem zaczepiał mnie i wogole. Pojechałam z mamą na zakupy kupiłam takie słodkie skarpetołki ( musiałam ściemniać ze to do śmiesznego prezentu ślubnego). Przyjechałam spakowałam skarpetołki i test. Mój mąż siedział na sofie. Powiedziałam że mam dla niego spóźniony prezent na rocznicę ślubu i ze chciałam mu dać wcześniej ale jakoś nie było okazji. Wziął prezent wyciagnał test patrzy na test na mnie na test na mnie za, a ja mówię: jak chcesz mam to tez na papierze - i wyciągnęłam kartke z wynikami bety. On w mega szoku nic nie mówi i zachwilę się jąka: Ale jak? że to to? a klinika? przecież jak? nic wczoraj nie było ? A ja mówie: no tez jestem w szoku no i się zaczęło zaczął mnie przytulać buziakować przytulać buziakować i tak cały czas No i generalnie tak jak ochłonęliśmy to ja poszłam później prasowac i co chwile przybiegał i dawał mi buziaka a wieczorem jak się kładliśmy to mówi: dobranoc dał mi buziaka , a później dobranoc Kubusiowi też i dał buziaka w brzuch normalnie szczęśliwy jak dziecko No i zdecydowaliśmy ze powiemy rodzicom jak już będzie serducho i będzie pewne. Ja chyba uwierzę w to jak zobaczę brzuch bo dalej nie dociera do mnie :) dziękuje dziewczyny :* mam nadzieje ze przełamałam złą passę i wam tez się uda :) Mocno w to wierzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Karola ogromnie Ci gratuluję i bardzo się cieszę z Twojego szczęścia!!!:) Marzenia się spełniają tylko nie można przestać w nie wierzyć:) Dbaj o siebie, odpoczywaj a ja życzę Ci żeby to 9 miesięcy szybciutko minęło:):) U mnie dziś zaczął się 33 tydzień, wszyscy mówią że ten czas szybko mija dla mnie się dłuży...pociesza mnie fakt ze jeszcze tylko kilka tygodni i nasz skarb będzie z nami:) Dziewczyny a Wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka24
No to Marcelka w tym roku na pewno nam sie uda i wtedy wszystkie bedziemy dzielic sie ciazowymi dolegliwosciami a pozniej już przezyciami z naszymi maluszkami :) Karola ciesze sie Twoim szczesciem :) twoj mąż bardzo fajnie zareagował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Czesc dziewczyny :) Troszke się nie odzywałam ale po prostu nie mam za dużo czasu,budowa domu (teraz juz remont i urządzanie),z mężem otworzyliśmy mały interes i tez mu pomagam,w wolnej chwili robię przetwory na zimę,a tak po za tym to zaczęłam 32tydzien :) czuję się dobrze,ale mam problem z nogą,pękają mi naczynka i lekarz skierował mnie do chirurga naczyniowego,jutro mam wizytę ale oczywiście prywatna,bo na nfz kazali mi czekac 2 lata.Powoli zaczynam robić zakupy dla mojej córeczki :) Karola serdecznie Ci gratuluję :) I życzę Ci leniwych 9 miesięcy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola najserdeczniejsze gratulacje! Wreszcie przerwałaś złą passę na forum! Kiedy wizyta u lekarza? Super! Służę pomocą we wszelkich ciążowych wątpliwosciach ;) U mnie 21 tydzien, miałam mega infekcje dróg moczowych i nerki, zwijałam się z bólu, ale już jest ok, mały zdrowy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1986karola
Wizytę mam 6 sierpnia , nie mogę się doczekać bo jak będzie wszystko ok to powiemy wtedy rodzicom :) Na razie zaczęłam ekstra bo już jestem na zwolnieniu bo dopadła mnie mega infekcja gardła i dodatkowo gorączka ale już jest ok, ale miałam chwile strachu. Pozatym zaliczyłam już pierwsze wymiotowanie :P no i mogę spać od rana do wieczora :Pi stałam się bardzo wrażliwa normalnie wszystko mnie wzrusza :P Pozatym jestem mega szczęśliwa :) gratuluje to maxim to już polowa za Toba :) mam nadzieje ze przełamałam ta stagnacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka24
Hej :) karola zobaczymy czy przelamalas czy nie :) Ja 1 sierpnia mam wizyte bo nadal @ brak i zaczyna mnie juz to wkurzać. Zobaczymy co tam sie dzieje. W ciazy pewnie nie jestem bo testy wychodzily mi negatywne no ale czasami tak moze byc. Nadzieji sobie nie robie bo już dużo razy się zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
Karola, ale super!!! Ciesze sie, ze niedlugo bedziesz grubasem ;-) Brzuzka, trzymam za Ciebie kciuki! Karola, oblicz sobie termin porodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje że będe tym grubasem bo jak narazie to wiszę pól dnia nad kiblem bo takie mam mdłości :P zaczeły się wczoraj :) i zupełnie na nic nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet przy mdlosciach dasz rade przytyc :-P Przynajmniej juz wiesz, ze w ciazy nie jest wcale tak fajnie :-P Ja dzisiaj koncze 28tyg. i caly ranek walczylam, zeby nie wymiotowac.. A tu jeszcze 2,5 miesiaca przede mna.. 24 marca, o matko, jaki to odlegly termin :-D Moj syn bedzie mial juz 5 miesiecy!!! Ja w ogole mam wrazenie, ze jestem w ciazy od zawsze i nadal konca nie widac. A taka mam ochote na zimne piwko w te upaly :-P Karola, dopisz sie do tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola pociesze Cię, mdłości miną ok 12-14tyg, uczucie typu nic mi się nie chce i senność -zostaną, dojdą zapracia, bóle brzucha, siusianie co 5 minut,infekcje pochwy, infekcje dróg moczowych, kalafior zamiast mózgu i wrażenie, jakbyś była orką wyrzuconą na brzeg ;) Poza tym ciąża to wspaniały stan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa_
Maxim, idealnie to opisalas :-P Tylko mi mdlosci minely, a wymioty zostaly - tak raz na 2-3tyg. I moge dopisac rwe kulszowa i hemoroidy, ale powodzenia :-D Oswoilas sie juz z ta mysla? Marcelka, a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1986Karola
cytrynka_5 _____25lat_____29_____ @ 12.06.2014 ???????????? brzuzka24______23lata____12______@21.06.2014 niuńkaa2013____29lat_____8______ @29.06.2014 Marcelka89_____25lat_____11_____@15.07.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat_____1dziecko______16.06.2014 Inesskaa_________29lat_____1dziecko______06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat_____2dziecko______ 20.09.2014 MelisQa ________ 24 lata ____ 2dziecko _____17.10.2014 fasolka87_________27lat_____1dziecko______16.11.2014 maximpaula_________27lat_____ 1dziecko____ 03.12.2014 1986Karola__________28 lat______1dziecko_____28.03.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie straszcie dziewczyny :) ja na razie żyję w błogiej nieświadomości. Zaczynam świrować czy wszystko jest ok. A jak czuje się lepiej to wmawiam sobie że coś na pewno jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka24
Hej :) Karola nie przejmuj sie za bardzo jak dobrze sie czujesz to swietnie :) i nie wmawiaj sobie ze cos jest nie tak. Ja go jestem jedna wielka niewiadoma. Jeszcze nie dostalam @ a testy wychodza mi negatywne a to juz trzy tygodnie spoznienia. W piatek ide do lekarza to sie wszystkiego dowiem. No i zero jakis objawow troszke sutki od dwoch dni sa wrazliwsze ale nic wiecej co by wskazywało na ciaze. Zreszta testy mowia co innego. Nawet cin cienia nie wystepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Cześć dziewczyny! Przepraszam, że wbijam się w trakcie wątku ale potrzebuję trzeźwego spojrzenia... Staramy się z męzem o dziecko około 2 lata... Po drodze były miesiące większych i mniejszych starań. Czasem się udawało, ale beta nie rosła, czasem rosła i przestawała rosnąć... W tym cyklu równiez, prawdopodobnie się udało... Cykle mam 29-31 dni. Dzisiaj mój 27 dzień cyklu, owulacja 13 dni temu prawdopodobnie 15-ego (testy owul.)... Wykonałam wczoraj test ciążowy i oto wynik: http://zapodaj.net/d1a3ccf6d14e8.jpg.html Był to test w 26 dniu cyklu, czułość 10... Powtórzyłam dzisiaj taki sam test i wydaje mi się, że jakby troszkę ta kreska była ciemniejsza od wczorajszej.. http://zapodaj.net/b6eaa50d8c7c9.jpg.html Niestety nie mam możliwości pójścia na betę ^^ i to największy ból Czy uważacie, że ciąża jest prawdopodobna? Czy jeśli kreska jest coraz ciemniejsza z dnia na dzień, to znaczy, że beta rośnie? Ja już nie wiem, czy w oczach mi się mieni, czy co... Dodam jeszcze, że zrobiłam dodatkowo dzisiaj test clear blue digital, ale wyszedł negatywny... Jednak po rozbebraniu go, na pasku testowym również były dwie kreski, jednak druga wyraźnie jaśniejsza... I przepraszam, ze te testy są tak otworzone, ale mają szklane okienko od którego światło odbija się na zdjęciu... Dziękuję Wam za pomoc i gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Nemezis626 może poczekaj kilka dni, skoro nie możesz zrobić bety, kreska na teście powinna być wtedy już bardziej wyraźna jeśli jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
No jest to bardzo prawdopodobne, że jesteś w ciąży. Odczekaj i powtórz test, a najlepiej w pierwszym możliwym terminie idź na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze Staraczki: brzuzka24______23lata____12______@21.06.2014 Marcelka89_____25lat_____11_____@15.07.2014 Nasze Ciężarówki: Inesskaa_________29lat_____1dziecko______06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat_____2dziecko______ 20.09.2014 MelisQa ________ 24 lata ____ 2dziecko _____17.10.2014 fasolka87_________27lat_____1dziecko______16.11.2014 maximpaula_________27lat_____ 1dziecko____ 03.12.2014 1986Karola__________28 lat______1dziecko_____28.03.2015 Nasze Mamusie: Jelonek Rogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowałam z tabelki te dziewczyny, które nam gdzieś przepadły, bo i tak te dane są nieaktualne, więc jak wrócą, to się dopiszą. I przeniosłam Jelonka :) Matko, jestem trzecia na liście do rodzenia! Całkiem wysoko!!!! Martwi mnie Niuńka, bo poszła na tę drożność i nie wróciła. Agi też po drożności zaginęła.. Fasolka, a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze Staraczki: brzuzka24______23lata____12______@21.06.2014 Marcelka89_____25lat_____11_____@15.07.2014 Nasze Ciężarówki: Inesskaa_________29lat_____1dziecko______06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat_____2dziecko______ 20.09.2014 MelisQa ________ 25 lat ____ 2dziecko _____17.10.2014 fasolka87_________27lat_____1dziecko______16.11.2014 maximpaula_________27lat_____ 1dziecko____ 03.12.2014 1986Karola__________28 lat______1dziecko_____28.03.2015 Nasze Mamusie: Jelonek Rogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś poprawiłam... - miałam kolejne urodziny, chlip chlip :P Od teraz już co roku będę miała 25 lat :P Ani jednego sobie nie dodam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny to moze byc troche smieszne,ale po prostu nie zauwalylam wczesniej tego u siebie. A wiec kochalam sie zmoim chlopakiem w DNI NIE PLODNE z prezerwatywa ktora nie pekla, tylko tyle ze chlopak "skonczyl" we mnie. W piatek mialam dostac okres, a jestwtorek i nic. Niby czuje sie jakby zaraz mial byc, bo mam tkliwe piersi, pobolewa mnie brzuch, dodam ze bralam 3 tyg temu antybiotyki dosyc silne + pare innych leków(brałam je podczas poprzedniej miesiączki ). I nie wiem czy to moglo opóźnić miesiaczke. Ale najgorsze jest to ze wyczulam u siebie w p.... jakis dziwmny guzek, jest nisko i twardy, i nie wiem czy to szyjka macicy czy co, bo nigdy tak nie mialam. Co myslicie ? Dodam tylko ze robiłam test ciążowy wczoraj i wyszedł negatywny więc o ciąże chyba sie nie musze bać Dodam jeszcze bardzoo sie stresuje, praktycznie o niczym innym nie mysle. Mogłabym Was prosic o odpowiedz lud rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam to moze byc troche smieszne,ale po prostu nie zauwalylam wczesniej tego u siebie. A wiec kochalam sie zmoim chlopakiem w DNI NIE PLODNE z prezerwatywa ktora nie pekla, tylko tyle ze chlopak "skonczyl" we mnie. W piatek mialam dostac okres, a jestwtorek i nic. Niby czuje sie jakby zaraz mial byc, bo mam tkliwe piersi, pobolewa mnie brzuch, dodam ze bralam 3 tyg temu antybiotyki dosyc silne + pare innych leków(brałam je podczas poprzedniej miesiączki ). I nie wiem czy to moglo opóźnić miesiaczke. Ale najgorsze jest to ze wyczulam u siebie w p.... jakis dziwmny guzek, jest nisko i twardy, i nie wiem czy to szyjka macicy czy co, bo nigdy tak nie mialam. Co myslicie ? Dodam tylko ze robiłam test ciążowy wczoraj i wyszedł negatywny więc o ciąże chyba sie nie musze bać Dodam jeszcze bardzoo sie stresuje, praktycznie o niczym innym nie mysle. Porsze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja wczoraj miałam test obciążenia glukozą. sam napój dało się wypić bez większych problemów, natomiast wynik po 2 godz. mam wyższy niż po godzinie, wydawało mi się, że wartość powinna spadać, ale dowiem się od lekarza jak będę na wizycie czy są dobre, a wizyta dopiero za 2 tygodnie. nie wiem czy to wina tej glukozy ale jak wczoraj rano robiłam badanie a wieczorem umierałam, bolała mnie głowa, mdłości i zawroty głowy, dziś jest podobnie. mam nadzieję, że nie będę musiała powtarzać badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka ja też teraz będe piła glukoze, ale jakoś w sierpniu się dopiero wybiorę bo mi się nie chce. Ile płaciłaś i gdzie? trzeba siedzieć dwie godziny w laboratorium? No właśnie ciekawe co z niuńką....ale tak to jest ta forach, ktoś się pojawia, ktoś znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maximpaula ja byłam w wojewódzkim szpitalu zapłaciłam 17 zł i trwało to prawie 4 godziny. nie wolno nawet wody się napić przed i w trakcie badania. najpierw musisz kupić sobie glukozę 75 g (koszt 4 zł) w aptece. czekałam ze 30 minut w kolejce w laboratorium, potem pobierają krew i czekasz 40 minut na wynik, jak jest ok to dopiero glukoza. od tego momentu 1 godzina pobranie krwi i następna godzina i znowu pobranie. trzeba cały czas pod gabinetem siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
Fasolka, test obciazenia glukoza polega na sprawdzeniu, czy po podaniu glukozy Twoj organizm wytworzy odpowiednia ilosc insuliny, zeby doprowadzic poziom glukozy do poziomu normy. Zawsze wynik jest wyzszy po obciazeniu. Problem pojawia sie, gdy jesj ponad norme, bo to wskazuje na cukrzyce ciazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×