Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Na jakie studia NIE WARTO iść

Polecane posty

Gość gość
Tak się złożyło,że wszystkie koleżanki z klasy,które skończyły farmację,fizjoterapię,analitykę i ogólnie kierunki związane z pracą w służbie zdrowia mają pracę i nie musiały długo szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast myśleć na jakie studnia nie warto iść - POMYŚL - co Cię interesuje - pasjonuje ... o wtedy będziesz wiedziała z jakim kierunkiem związać swoje życie. z doświadczenia jednak wiemy, że mało osób kończących dany kierunek - później pracuje w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim na kierunku oklepane, które nic nie dają. Ale też ważne jest odpowiednie dopasowanie uczelni, popatrzcie - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Czemu to jako przykład? Bo są takie miejsca, w których prowadzonych jest max kilka kierunków jednocześnie i dopiero po takich uczelniach można oczekiwać jakościowego programy i ogólnie odpowiedniego przygotowania do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość item
na wyższej szkole bezpieczeńśtwa opłaca się studiować nie dość, że strypendia to jeszcze liczne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest na kosmetologii w Szkole Mydłowskiej? Możecie mi opisać, jak to wygląda od wewnątrz? Na ile praktyczne są zajęcia? Czy bardzo dużo trzeba się uczyć? Zależy mi na uczelni, z której realnie coś wyciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że warto studiować kierunki, które nas interesują. Nie ma nic lepszego od możliwości pracy i zarabiania na swojej pasji. Niezwykle przyszłościowe kierunki posiada w swojej ofercie AEH w Warszawie. Z pełną ofertą uczelni można zapoznać się po przejściu na jej stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×