Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Zdrowa dieta

Polecane posty

Gość Norie
Praca, prac, praca:) A po odebrałam przesyłkę z sukienką na poczcie- jestem zadowolona:D W pracy znowu nie zjadłam tego co miałam, jogurt noszę od trzech dni do pracy i zawsze z nim wracam. Już go wyrzuce, bo nie może być dobry. Jutro idę do pracy, bo we wtorek mam wolne a mam trochę zaległości. I tak wiecznie. Obiecuję sobie, że jak zapłacę ratę za stdia to zwolnię, bo ile mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn ja dawno już nie ćwiczyłam nie licząc wczorajszego dnia mój maluszek coraz bardziej aktywny a mąż do pracy i nie mam kiedy bo w ciągu dnia on ma drzemki najwyżej 15 minut i się budzi mam nadzieje ze jakoś to się unormuje i znowu wrócę do ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, troszkę kicha, ale może bąbel się uspokoi i będziesz mogła ćwiczyć spokojnie, chociaż jakby te 30 min spał to już sporo :)) Ja jestem jakaś dziwna :D Są laski i grubsze ode mnie i lubią ciuszki, zakupy a ja ? Chyba powinnam zostać facetem. Strasznie lubię na sportowo, mogłabym w tym chodzić non stop i póki nie pracuję, tylko śmigam na uczelnię to tak chodzę ubrana :) Tak oczywiście rewia mody, więc mówią na mnie dresiarz :D Szare dresu, biała koszulka, kurtka skórzana, reeboczki czarne i szusowanko :) Do tego FORD SIERRA 2.0 turbo OHC, i kręcenie się po dzielni, huehue :D Co do butów, teraz mam nową fazę na nike do biegania o kolorze koralowym http://www.specialrunningshoes.com/images/Nike_Free_Run_3_Womens_Coral_01.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norie
Rodzyn - ja tez nie znosze zakupow, teraz troche mzuszona jestem, bo ostatnio rok nosiłam co mam, więc powoli wszytsko złachane. Nie lubie chodzic po sklepqach - lubie szybko wpasc, kupic co trzeba i wyjsc. Czesto tez przez neta robie zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn ja tez lubię na sportowo jakiś fajny dresik adidaski uwielbiam się tak ubierać :D o dziwo mój facet tez lubi mnie w takim wydaniu :D ale od czasu do czasu szpileczki jakaś sukienka tez kochamm :)) a co do zakupów to masakraa w Polsce jeszcze lubiłam bo coś zawsze dla siebie znalazłam a tutaj te ciuchy to nijakie takie i nigdy nic nie mogę znaleźć dla siebie.. Wczoraj Dziewczynki oprócz tych płatków to jeszcze zjadałam dwie parówki i około 14 3 pulpety z ziemniaczkami pierwszy raz od jakiś 3 miesięcy skusiłam się na łyżkę ziemniaczków i później około 17 szklanka soku ze świeżych owoców i już nic nie jadłam do dzisiejszego śniadanka teraz sobie wcinam płatki owsiane z otrębami i popijam herbatka z czarnej porzeczki dla zdrówka :) a co później dzień pokażę. Miłego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadziej ze w poniedziałek stanę na wagę i pokaże mi 68 :D ale będę się cieszyć :D dzisiaj czeka mnie próba silnej woli Mój maż prosił mnie już od kilku dni żebym mu szarlotkę upiekła no i kuplami wczoraj skladniki i będę piec znając życie skusze się na kawałek ale jak już do tego dojdzie to potraktuje to jako posiłek ... a nie deser po posiłku ..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norie
Ja kiedyś jak sięodchudzałam i chodziłam na siłownię jadłam normalne obiady (w mniejszej ilosci), ale o 15-16 i potem nie jadłam już nic poza jakimś owocem i też chudłam. Sądzę, że jak zjesz szarlotkę o 15 i potem np. tylko marchewke czy jogurt naturalny na kolacje to będzie dobrze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norie
Dzisiaj widzę, że dla odmiamiany ja piszę do siebie;p Zjadłam pyszne placki z otrębów z cynamonem i zaraz zbieram się na spotkanie. Idziemy do knajpki, więc trzymajcie kciuki zeby zjadla sałatkę i nie skusiła się na cos kalorycznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Co tam u Was?? Ja dopiero wstałam, zjadłam śniadanie( tost z kromkichlebka razowego z pastą jajeczną i papryką. Do tego kubek kawy zbprzowej) Postanowiłam spróbować jeść posiłkiwielkości swojej dłoni po raz kplejny. Madzia rozumiem Cię. Ja też nie mogę nic znaleść tu na siebie. Prościej jest kupić dresy niż spudniczke czy normalne spodnie. Myślę też że orginalne ciuchy sportowe są tu w tej samej cenie cote zwykłe. Ja wolę spbie kupić coś lepszego(sportowego)niż jakąś bluzke która nadaje się na jeden raz. Ostatnio udało mi się kupić dwie bluzeczki co mnie zdziwiło. Ja też częściej chodzę na sportowo. Jest wygodniej. Może to też wina tego, że ciężko miznaleść coś co mi się podoba i dobrze leży. Jak byłam szczuplejsza to częściej ubierałam jakieś fajne ciuszki. Teraz wolęcoś co mi zakryje niedoskonałości. Ok wpadnę później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaa :D a ja dziś sobie bimbam :D skoro we wtorek dieta to dzisiaj zjem domowe zapiekanki z pieca z serem i pieczarkami, do tego albo drink albo desperados, chcę trochę dzisiaj odreagować ... Będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend się zaczął i wszystkie zapracowane. Ja już po 2 śniadaniu: jogurt z pestkami słonecznika i dyni. Do tego trochę suszonych moreli, kubek herbaty zielonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na drugie śniadanie tuńczyk w puszce z kromka pełnoziarnistego pieczywa no i burczało w brzuszku to zjadłam jeszcze kanapkę z pełnoziarnistym chlebem i wędlinką a potem żałowałam bo się przejadłam chyba za szybko jadłam i nie doszło dobrze do żołądka tak to jest przy małym dziecku :) szarlotka własnie się piecze mąż wstał wcześniej więc mogłam zrobić na spokojnie :)) Dziś brzydka pogoda jeszcze przeziębiona jestem nie wiem czy będę szła na spacer ale przydało by się bo lodówkę przydało by się zapełnić zresztą ja codziennie chodzę po sklepach bo uwielbiam kupować jedzenie taki dziwny nałóg mój mąż zresztą tez więc się dobraliśmy :)) ale musimy się tego oduczyć :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowaja
Witajcie dziewczyny, podoba mi się, że tak się wspieracie w dążeniu do zdrowego odżywiania i zdrowego życia. Ja również staram się dbać o zdrowie, co nie jest proste przy tylu obowiązkach. Jeśli mogę tylko coś zasugerować, to nie przejmujcie się tak bardzo wagą tzn. tym, że nie spada wystarczająco szybko. Myślę, że najważniejsze to wypracować zdrowe nawyki, a waga powolutku będzie pokazywać efekty. Żeby ułatwić sobie i innym dbanie o zdrowie postanowiłam prowadzić blog: http://www.zdrowaja.pl/ Myślę, że w grupie łatwiej się motywować do zmian. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś mam jakiś dobry dzień:-) oby tak dalej. Na oviad zrobiLam sobie kaszę gryczaną jednom dużą marchewkę gotowaną i rybę duszoną na patelni z ziołami prowansalskimi solą ziołowom i trochę oliwy-Pychota. Porcja trochę większa niż pięść ale byłam głodna. Na podwieczorak mam szklanke kefiru i jabłko z cynamonem. Na kolacje jeszcze nie mam pojęcia co zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norie
Hej! Ja wróciłam dod omu w restauracji inni wcinali pizze a ja zupkę cebulową i sałatkę (oliwiki, kurczak, sałata, pomidor, ogórek, papryka i jajko z sosem vinegret). Powiem wam, ze najadłam sie do syta i chociaz bylo to o 13 nadal głodna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta18061990
Hej dziewczyny! Ja dzis grahamka z wedlina drobiowa i pomidorkiem,na drugie jogurt,obiad leczo warzywne,podwieczorek kisiel i kolacja owsianka.Jedbak nie dalam rady na nowej diecie.wole chudnac wolniej niz sie katowac i chodzic ciagle glodna.od jutra zaczynam robic brzuszki.na pewno do Swiat nie osiagne wagi,ktora chcialam.no trudno.W poniedzialek fryzjer- odnowa biologiczna wlosow.za duzo mi to nie mowi,ale niby ma pomoc moim wypadajacym po ciazy wlosom.milego wieczoru wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norie
Aneta - jaką wagę chciałaś osiągnąć? I czy ten zabieg to przypadkiem nie keratynowa odbudowa? Ostatnio chciałam sobie zafundować, ale jakoś inne wydatki i rozeszło się na planach. Dużo za to płacisz? Ja wróciłam i siła rozpędu wywaliłam wszytsko z szafek i na nowo posegregowałam ciuchy, bo za dużo letnich ciuchów mi się pałętało ciągle. Powiem wam, że jak schudnę z 5 cm w pasie, to będe miała full rzeczy do śmigania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie siedzę u Znajomej. Korzystam z każdej wolnej chwili aby tu zaglądnąć. Ja na kolację zjadłam dwa tosty z chlebka orkiszowego do tego pasta z avocado i trochę twarogu lekkiego wiejskiego. Do picia herbata z cytryną. Teraz już kończę. Zapomniałam wziąć telefonu i jestem skazana na iPoda ale ma tym pisze się jeszcze gorzej niż na telefonie. Wejdę jutro rano. Życzę Wam miłego wieczorku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta18061990
Wymarzona 65,ale do Swiat chcialam wazyc 69 kg.nie dam rady.szkoda. chyba wlasnie tak nazywa sie ten zabieg;-) ciekawe co mi z tego wyjdzie.teraz jest promocja i place 50 zl.ale jak nie bedzie efektu to sie wkurze.niby to wymywa kolor,wiec ciekawe jak bede wygladala.planuje rozjasnic wlosy i dlatego ten zabiegbo mam krecone i suche no i na dodatek wypadaja a nie chce po malowaniy byc lysa a tak bardzo podoba mi sie blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norie
Jakiej masz długości włosy? Bo jak ja sprawdzałam, to koszt takiego zabiegi dla moich włosów (mam za łopatki) to minimum stówa. Na gruponach są czasami fajne promocje, ale kiedy patrzyłam były do jakis zapysiałych fryzjerów gdzies na końcu świata - może i mistrzowie swojego fachu, ale nie chciało mi się tam wlec. Gdzie mieszkasz? Trzymam kciuki za wymarzonę wagę! Ja ciągle nie kupiłam wagi, więc jest to takie sugerowanie się ciuchami. I np. jedna spódnica wczęsniej była na mnie ciasna, a teraz bez problemu zapinam - czyli schudłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norie ja jak wagi nie miałam to śmigałam do sklepu i się tam ważyłam hehehe :D:D oprócz tego co wam pisałam to zjadłam 2 kawałki szarlotki i już nic nie jadłam bo choroba mnie rozwala i chyba apetyt zanikł najgorsze to ze nie mam pojęcia jak się leczyć jak karmię piersią miodu nie mogę cebuli czosnku tez nie już sama nie wiem, teraz wcinam owsiankę z otrębami i tu pytanie do was ,owsianka na kolacje ?? myślicie ze to jest dobry pomysł, nie ma tam węglowodanów za dużo bo już się pogubiłam.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norie
Madzia - ja wolę się ważyć z ranna naczczo i bez kurtek i butów - zawsze to mniej;p Nie mam potrzeby koniecznie znać wagi, moim piorytetem jest dopinać się w kiecki i w nich dobrze wyglądać. I raz w tygodniu robię sobie wielkie mierzenie w czym już jakoś wyglądam, a w czym nie. Mam ciuchy z różnych kresów moich wagowych - kiedyś byłam ponad 25 szczuplejsza;/ I na tej podstawie wyznaczyłam cel - najpierw te szersze, potem te wezsze;p Wczoraj jak ukłądałam ciuchy to stwierdziłam, że nic nie kupuje z ciuchów bo szafa peka w szwach tylko, że ja się w nic nie mieszcze. Kupię tylko dwa swetry, bo tego nie mam a do reszty muszę dobić jakoś wagowo. Zmykam w dresie na spacer do lasu i po drodze zrobie zakupy w Biedronce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norie ja tez mam przeróżne rozmiary w szafie ale do tych najmniejszych to chyba już nigdy nie wrócę był czas ze ważyłam 50 kilo ale miałam 19 lat :D to wątpię ze mi się to uda :D co do wagi masz racje .... bo ja niby widzę na wadze kilo mniej ale po sobie jakoś tego nie zauważam dopiero jak nałożę spodnie to widzę ile schudłam nie dawno kopiłam sobie rozmiar 36 i były za ciasne wczoraj je włożyłam i są już prawie idealne .. jeszcze pół kilo i będą w sam raz :D ale to nie zmienia faktu ze po ciąży wisi mi nadmiar skóry mam nadzieje ze to wszystko się wciągnie bo jak nie to w lecie daruje sobie wypad nad morze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta18061990
Ja mam wlosy po wyprostowaniu troche za lopatki.normalnie kosztuje cos ok. 80 zl.ja jestem z okolic Torunia. Jak sobie sprawdzam po ciuchach to tez widze efekty a na wadze tak sobie.Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.Co do owsianki ja czasem jem na kolacje i nie tyje.moze to nie jest zbyt dobry pomysl na kolacje,bo powinna byc lekka,ale jakos mi nie zaszkodzilo;-) ja nie pamietam kiedy cwiczylam.moje dziecko postanowilo,ze nie bedzie spac w dzien i nie mam kiedy.teraz maz bedzie po poludniu w domu to nadrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zawsze z rana:-) Ja właśnie zjadam śniadanie: daw tosty z chlebka orkiszowego z avocado, pastą serwo-jajecznom, rzodkiewkom,ogórkiem, pomidorem. Do tego herbata z cytryną. Na drugie śniadanie banan. Madzia cp do owsianki to nie wiem. Ja też ją jadłam swego czadu. Czytałam kiedyś , że otręby są nętralne. Mnie otręby mało sycą więc teraz wolę zrobić sobie z niej bułeczke i zjeść ją z kurczakiem. Dla chętnych podaje przepis na bułkę otrębowom: 1łyżka otrąb pszennych 2łyżki otrąb owsianych 1jajko 1łyżka jogurtu naturalnego jakieś pół łyżeczki proszku do pieczenia dowolne przyprawy(ja dodaje zioła prowansalski) wszystko wymieszać na jednolitą masę. Przełożyć do małego owalnego pojemnika(on nadaje kształt bułce) włożyć do mikrofali na 3,5-4 min. Po upieczeniu bułka sama odchodzi od foremki. Wyjąć i wystudzić. Taka bułka jest pyszna i zdrowa bo zrobiona przez nas samych bez polepszaczy. Wpadnę po pracy. Madzia zdrowiej! Mnie też coś rozbiera. Ta pogoda taka zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norie
Czuje się rozbita, bo to pierwszy weekend od dawna, ktory z A. spędzamy osobno. A i tak nie widzimy się już od kilku dni i tak będzie póki co dalej. Nie żebym nie miała co robić, ale weny mi brak;p Aneta - powiedz po zabiegu czy zadowolona jestes z zabiegu, może sobie zafunduje w koncu:) Marlenka - przepis na bułkę strasznie prosty! W dodatku podobny do moich placków na pataleni - otreby, jogurt, jajko i cynamon. Madzia - ja to nawet nie zakładam, ze wróce do swojej najniższej wagi - 53 kg i to przez dosłownie kilka miesięcy - nigdy chuda nie byłam, ale był okres kiedy schudłam i łądnie trzymałam wagę 2 lata ok. 60 kg wtedy to było. Ciuchów z wtedy nawet nie mam;p Najszczuplejsze to chyba teraz w szafie są z okresu gdy ważyłam 74 teraz ważę coś ok. 20 więcej. Jak się 1 listopada ważyłam było 94 kg teraz pewnie jest coś koło 87. Też mi się wydaje, że po ciuchach radośniej się patrzy bo efekt jakiś jest. A na wadze czasami widać spadek wody i tyle. Rozmrażam filet z rybki i na obiad zrobię ten filet pieczony w rękawie z dosłownie kropelką oleju i do tego warzywka albo szpinak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marlenka , a czy te bułeczki można w piekarniku upiec .. ? będzie taki sam efekt bo moja mikrofala coś szwankuje ostatnio trzeba wymienić na lepszy model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nori ja też czasem robię takie placuszki są naprawdę pyszne. Madzia nie wien czy wyjdzie w piekarniku bo nigdy tak nie próbowałam. Ja właśnie wcinam obiad. Dziś mam na tależu kaszę gryczaną ,surówkę(ogórek i pomidor) i dwie odmiany ryb. Hadoka i trochę łososia. Taki mix:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×