Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Zdrowa dieta

Polecane posty

Cześć dziewczynki ! Weekend spędziłam w górach bez internetu, dlatego nic nie pisałam a wyjazd był mega spontanem ;) zaraz jade na wazenie, bede szczesliwa, jak spadnie mi 0,5kg ... Natomiast boję sie, ze na jej wadze wzrośnie mi np do 88 ... ;( Napisze, jak wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pięknie w 2 miesiące wyszło na to, że schudłam 0,2kg buhahaha. Masakra, aż wstyd ! Doobrze, że Święta Bożego narodzenia, Sylwester, Rocznica etc, etc dopiero za rok :D Teraz dajemy do przodu, bo za miesiąc ważenie i Pani Dietetyk powiedziała, że jak nie zobaczy -2,o kg to kopnie mnie w duu **pke :P Dzisiaj miałam trochę dziwne jedzenie, ze względu na to, że u niej byłam o 14 a musiałam być na czczo a wstałam późno, więc zjadłam jedzonko, które jedli dziś wszyscy ( nie było czasu na nic innego niestety ;/ ) pomidorowa zabielana i gołąbek z sosem grzybowym, ale dziś wieczorkiem przygotuje sobie obiadek na jutro już swój :) Dostałam 4 nowe obiadki, makaronowe :D więc jestem szczęśliwa :) Mam lepsz motywację, jak od niej wracam, więc teraz zamierzam chodzić raz w miesiącu :) Wpadnę przed spaniem do Was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONAkropka nie poddawaj się ! Ja też mam czasami zwałe, że inni mogą a ja nie, bo zaraz będę większa, ale na prawdę doszłam do wniosku, że robię to dla siebie i dla swojego "żyć nie żyć" ... Musiałam dużo poświęcić, od października staram się chudnąć, ale jest to też walka z psychiką z odmawianiem sobie czegoś, co poprawiało mi humor, bo niestety, ale zajadałam czasami stres, to było super wyjście. Teraz byłam w górach na weekend, jak widziałam, jak kumpela szamie co chwilę oscypki, gofry, chipsy to mnie roznosiło, że ja nie mogę, ale coś za coś ... Jej też przez ostatnie 4 miechy się przytyło. Następnym razem będą w wakacje, do tego momentu chcę ważyć ... 75kg :) najmniej ! Uda się ? Musi :D Więc kropeczko przyłącz się do mnie bo jesteśmy w takiej samej sytuacji !! Dziewczynki a jak z Waszymi dokonaniami ? Bo stopki widzę stoją w miejscu ? Anetko nie przejmuj się dogadywaniem innych !! Jakbyś schgudła 20 kg to też pewnie powiedziałaby Ci, że nic nie widać, zazdrość przemawia nawet przez naszych najbliższych :) Madziu, ja też tak mam, że jak ćwiczę codziennie to na wadze czasami jest więcej, ale np sob i nd nie chodzę na siłownie i po tych 2-óch dniach waga jest już niższa, więc spokojnie, patrz na ciuszki :) spójrz na to http://zszywka.pl/p/tluszcz-kontra-miesnie-974606.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnę przed spankiem to doczytam resztę. Póki co nauka, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Onakropka nie ma za co. Mam nadzieję,że ci się przyda. Rodzyn taki wypad to fajna sprawa. Ja rano w pracy później miałam kiepski humor bo znów zaczęło mi się psuć z@. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy dorobimy się jakiegoś maluszka. Popołudniu S poprawił mi humorek:-):-)Kochany zabrał mnie na zakupy:-):-)kupiłam sobie kilka bluzeczek i od razu lepiej się poczułam. Nic tak nie odpręża jak zakupy hehe. Kupiłam sobie też fajne urządzenie do gotowania na parze. Wcześniej już otym myślałam ale nigdy nie było czasu wybrać się po to. Teraz zaoszczędze trochę czasu gdy obiadek bedzie robił się sam:-):-) ostatnio robie się strasznie wygodna hehe. Jeśli chodzi o moją diete dziś i wczoraj to szkoda gadać. Wczoraj tort urodzinowy bo w końcu dzień mojego kochanego mężusia a dziś obiad w M donalds. Eh... Teraz już tyle. Od jutra znów mobilizacja. Koniec przerwy:-):-) będę chciała wrocić do ćwiczeń lecz najpierw musi przestać boleć mnie brzuch. Co tam u Was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie chyba rozkłada. Wypiłam wodę z sokiem malinowym domowej roboty teściowej, do tego wcisnęłam całą cytrynę, witamina, tran z czosnkiem, magnez i koniec nauki, bo nic mi do głowy nie włazi przez to. Do jutra muszę być jak nowa. Na kolację zjadłam ciemną bułeczkę z ziarnami z wędliną drobiową i po pół plasterka sera, dwie kawki, herbatkę żurawinową i pokrzywkę oraz 1,5 litra wody, ćwiczeń nie było. Jutro też w tej sytuacji nie wiem, czy pójdę :( Marlen jak będziesz robić sobie jedzonko na parze, to uważaj na rybę, raz Mojego M kuzyn zrobił rybę z warzywami i warzywa smakowały i pachniały identycznie, jak ta ryba :/ nie dało się tego jeść niestety ... Ale ogólnie urządzenie fajne, przede wszystkim na fileta z kurczaka :) bo nie jest taki suchy jak z piekarnika :) Cały czas jestem zła o moją wagę ... Dwa miesiące w plecy a do wakacji zostało 5 miesięcy, bardzo mało :( Od jutra trzymam się kurczowo tego, co zapisała mi Pani Dietetyk, bo inaczej moje odchudzanie nie będzie miało sensu ... Dobrej nocy i do jutra ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Coś chyba jest nie tak z tym forum bo pokazuje mi tylko dwa pierwsze wpisy. Może później będzie lepiej. Co tam u Was słychać??ja jak na razie w łóżku. Za chwilkę muszę wstać choć mam dziś strasznego lenia. Muszę dziś się przypilnować z jedzeniem bo dwa dni nie jadłam zdrowp i dziś rano po przebudzeniu zaczęło mnie mdlić. Onakropka jak ci idzie??? Bąbelek co tam u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj coś się dzieje, nic napisać nie mogę, co chwilę błędy wyskakują, już myślałam, że coś się stało u mnie z kompem. Śniadanko płatki kukurydziane z mlekiem tylko 3,2% bo nie mam innego ;( Hallo, Hallo dziewczynki co tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodziłam co chwilkę, ale pustki, więc lecę. Śniadanie: płatki kukurydziane z mlekiem 3,2% Śniadanie 2: jogurt naturalny 175ml krasnystaw z wapniem Obiad: Gotowane w warzywach piersi z kurczaka z ryżem i surówką Kolacja: Bułka pełnoziarnista z wędliną drobiową Płyny: 1,5 litra wody, 1 kawa. Ćwiczenia: brak Do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi wstyd, czytam codziennie co piszecie a ja... jestem w jednym miejscu a nawet kilka kroków do tyłu. Nie potrafię znowu zacząć. Codziennie powtarzam ,,od pierwszego'' zacznę. W koło tyle pokus itd. Nie daje rady. Dziewczyny tym razem jak nie zacznę od jutra- nie od pierwszego to mnie stąd wyrzućcie!!! Nie znamy się, a jedynie w Was mam wsparcie za co dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Hej Marlenka. W tym tygodniu nocna zmiana w pracy wiec nie jem regularnie i boje sie ze przez to waga skoczy w gore. A tak to nadal staram sie jesc zdrowo. Dzis kanapki z pelnoziarnistego chleba obiad ryba z surowka a przed praca musli z owocami i jogutrem naturalnym. I ciasteczko owsiane wlasnego wypieku w miedzy czasie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka jak Ci się powinie noga to nie rezygnuj (: Ja w ciągu 2 miesięcy schudłam 0,2kg ... co to w ogóle jest ? Prawie jakby nic ;/ Ale nie dam się, nie możemy do tego dopuścić a wiesz czemu ? Bo to nasze życie, jedno jedyne, musimy o nie dbać, żeby żyć jak najdłużej !:) Nawet jak nie uda Ci się zacząć od jutra nikt Cię stąd nie wyrzuci, może potrzebujesz więcej czasu na to, żeby psychicznie się nastawić, bo to nie jest łatwe, ta walka z mózgiem trwa czasami kilka miesięcy zanim podejmiemy kroki, więc wiary w siebie i liczę, że zostaniesz ze mną aż spadniemy z tych 93 kg do 60 i będziemy super du pe czki !:) Hej Bąbelek !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ostatnio nie mam czasu na nic .... ale ćwiczenia kontynuuje tak jak wcześniej po 30 minut dziennie od tamtej pory miałam tylko jeden dzień przerwy, gorzej z dieta bo pozwalam sobie na słodkie ostatnio .. :(:( a za 3 miesiące do Polski dopiero wczoraj się z czaiłam ze to tylko 3 miesiące i muszę być laska :))) i od dziś zero słodyczy i ostro biorce się za siebie :) PYTANIE DO WAS : Co myślicie o kaszy mannej w diecie ? bardziej chodzi mi o taka kaszkę manna dla dzieci bo jest mega pyszna a jak mogła bym ja jeść :) to bym była mega happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziu: -------------------------------------------------------------------------------------------------------- 100g__________________________________________________ (12 g) Energia 348 kcal_____________________________________ 42 kcal Białko 8,7 g ________________________________________1,0 g Tłuszcz 1,3 g ________________________________________0,2 g Węglowodany 76,7 g ______________________________ 9,2 g Błonnik 2,5 g ______________________________________ 0,3 g 12g to jedna średnia łyżka kaszki. Z tego co przeczytałam i słyszałam kaszkę można śmiało jeść, ale najlepiej na śniadanie ze względu na ilość węglowodanów . Myślę, że jak zjesz raz na czas to tylko dla zdrowia, ma jeszcze sporo białka i nawet błonnika więcej od tłuszczu ;) Masz jakieś ciekawe przepisy na kaszkę, czy tak po prostu z mleczkiem, wodą ... ? Czy może coś z owocami ? ---------------------------------------------------------------------------------------------- Jak tam dziewczyny, co u Was ? Ja dziś wstałam chyba lewą nogą, wszystko mnie wkurza ... Za dużo wszystkiego na raz i nic nie idzie, tak, jak powinno. Dobrze, że chociaż nie grzeszę przy diecie, ale nie mam czasu na siłownie i to mnie martwi ... Wpadnę wieczorem napisać co jadłam, zmykam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie -> tost 2 kromeczki + plasterek szynki + plasterek sera żółtego 2Śniadanie -> pół bułeczki z szynką drobiową Obiad-> Udko z kurczaka z piekarnika z pieczarkami, surówką, ziemniakami gotowanymi Podwieczorek -> jogurt naturalnu 175ml krasnystaw z wapniem Kolacja-> 2 część połówki z bułki porannej z dzemem niskosłodzonym Płyny -> 2 kawy (mleko cukier) 2 herbaty żurawinowe, 1,5 litra wody Ćwiczenia -> brak ( już tęsknię ;( ) Nie będę już dziś tu zaglądać, bo ostatnio sama do siebie piszę niestety ;/ Dobrej Nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wybaczcie,że jestem tu żadko ale ostatnio na nic nie mam ochoty. Znów problrmy ze zdrowiem i to mnie już zaczyna dobijać. Jak zaczynam wchodzić na prostą to zaczynają się nowe problemy. Chciałam zacząć ćwiczyć to nie mogę bo już 8dzień mam jakieś plamienie. Raz jest to krew a raz brązowe upławy. Pojawia się to gdy się zaczynam ruszać. Gdy leże to jest ok. Trochę się boje bo noe wiem co to jest. Do lekarza dopiero w środe. Jestem mega zła bo co sobie zaplnuje.i chce to zrealizować to się wali. Jeśli chodzi o diete to ok. Śniadanie-jajecznica z pieczarkami i warzywami do tego chlebek. Obiad-ryba makrela w sosie pomodorowym i bułka otrębowa kolacja filet z kurczaka z warzywami duszonymi. Jeśli chodzi o moje nowe urządzenie do gotowania.na parze to naprawdę świetna rzecz. Jem zdrowo i zaoszczędziłam mnustwo czasu. Nie muszę stać przy kuchni i pilnować. Poprostu włączami obiadek sam się robi. O dziwo nawet Spolubił takie jedzenia. Rodzyn robiłam też rybe. Nic mi nie przeszło warzywa ryba i kasza były pyszne i miały swój zapach i smak. Może.wszystko zależy od jakości urządzenia. Onakropka co u Ciebie?? Madzia fajnie masz!! Ja też znów pojechała bym do Polski ale nie wiem kiedy to nadejdzie. Bąbelek co u Ciebie??? Ok teraz już zmykam spać. Jutro idę do pracy więc muszę wstać wcześniej. Życzę miłej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może ... Może też zależy od ryby. W każdym bądź razie, ja czułam ten posmak wszędzie :) Marlena idź koniecznie do tego lekarza ! Nie ma co igrać z takimi rzeczami, szczególnie, że to kobiece sprawy a Ty starasz się o dzidziusia. Dobranoc laski, może dziś już jakby na to nie patrzeć coś napiszecie :) paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubaski,wiecej byscie schudly cwiczac,a nie przesiadujac na kafe.O.zaraz pewnie rodzyn dresik mnie pogoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej, czytasz w moich myślach men dooo ;) Ty też zamiast wlazic na kafe zrobilbys cos dobrego dla tego świata i wyebal klawiaturę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Jak mija wam dzień ??? Ja właśnie wróciłam z pracy i mam chwilkę dla siebie:) Dziś zjadłam standardowo jajecznicę z warzywami. Teraz wypiłam kawę zbożową z mlekiem i zjadłam średnie jabłko. Trochę złamałam dietę bo owoce powinnam zjeść po normalnym posiłku. Niestety byłam w sklepie i zobaczyłam je takie ładne w koszyku ,że naszła mnie na nie ochota:) To dowód na to aby nie chodzić do sklepu głodnym. Obiad powinnam zjeść o godz 14 więc trochę go chyba przeciągnę. Muszę przeglądnąć w internecie przepisy na zdrowe cieple śniadanie bo za niedługo nie będę mogła patrzeć na jajecznicę. Parówki też są dobrym rozwiązaniem ale z kolei mniej sycącym :( Wiecie co zobaczyłam ,że ostatnio oraz rzadziej tu zaglądamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam tu bardzo często, ale niestety nie mam z kim popisać :D Jak tak dalej pójdzie, to spadniemy na 10 stronę na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja właśnie wstalam po nocnej zmianie w pracy. Niestety nie jem przez to regularnie. Dopiero teraz bede jesc pierwszy posilek. Jeszcze nie wiem co to bedzie. Do cwiczen nadal motywacji brak. Waga 72kg. Do 65kg jeszcze daleko:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn mam pyszny przepis na ciasto z kaszą manna jest bardzo dobre ale niestety tuczące wlasnie skończyłam robic tort dla mojego R;* bo jutro urodzinki :) i własnie mase z kaszy mannej zrobiłam mega pycha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko spoko, tylko ja nie lubię ciast :D:D:D:D Śniadanie -> Jogurt naturalny z ziarnami zbóż 2Śniadanie-> bułka z szynką Obiad -> pierdogi z miesem ( mieso z rosołu wołowe i drobiowe ) bez dodatków Podwieczorek banan Kolacja -> Bułka z szynką ( nie miałam już jogurtów w domu Płyny -> 3 kawy, 1 żurawinowa, 1,5 litra wody. Wiem, że pije dużo kawy, ale taki czas ... jeszcze kilka dni i przestanę pić. Lecę nadal do książek, do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny bylam w osrodku gdzie odkwasilm swój organizmi i do tego schudłam rewelacja polegam http://www.youtube.com/watch?v=8-NGrukzDSY teraz wprowadzają jeszcze inne diety i zastanwiam czy pojechac czy może wy mi polecicie cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×