Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
To chyba Ty jesteś mało inteligentna albo nie pamiętasz o czym piszesz - według Ciebie stwierdzenie: "Smieszna jesteś dziewczyno!" ma nie być dla mnie obraźliwe? A Twoje zdanie: "Tsk...jasne jestem bardzo wdzieczna lekarzowi ze powiedzial mi prawde...a mogl mnie naciagnoc na zabieg." nie jest ironiczne? Chyba, że nie wiesz co to jest ironia? Już się lepiej nie odzywaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie lepiej nie odzywaj i odczep sie juz odemnie! Bo mam cie dosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua, jak tam Twoje piersi? Bez zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
za 6 dni minie pół roku z moimi nowymi piersiami. wszystko w najlepszym porządku! :-) jestem bardzo szczęśliwa i już opalałam się raz w bikini w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ciężko Wam się oddychało? Jestem po zabiegu i ciężko mi wziąć głęboki oddech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do goscia powyżej
Gdzie robiłas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kriocentrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
oczywiście, że przez pierwszy tydzień ciężko było i brać głęboki oddech i podnieść ręce do góry. to mija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem:) dziękuję Ja na 4 dzień już funkcjonowalam normalnie Aqua Aqua a jak dostrzyknięcie Ja też chce ale lekarz powiedział ze za pół roku dopiero i już bez anestezjologa Jak było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
dostrzyknięcia - pewnie to sprawa indywidualna - jak bardzo napięte są piersi po pierwszym powiększeniu. ja karmiłam piersią 2 lata ponad więc miałam dosyć luźne w środku piersi i dostrzykiwałam już 3 razy po 30, 40, 30 i 50. więc teraz mam razem 250 ml i małe C. to wszystko na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy. czyli mniej więcej 1,5 miesiąca przerwy między zabiegami dostrzykiwanie oczywiście jest dużo łatwiejsze - bez anestezjologa, tylko znieczulenie miejscowe w miejscu ukłucia, podanie igłą. nie boli po zabiegu prawie w ogóle i mija twardość w jakiś tydzień. tak, że radzę ci na przykład po 2 miesiącach umówić się na konsultację - lekarz pomaca c****ersi i zobaczy czy jego zdaniem 30 ml się zmieści dodatkowo. najlepiej tak stopniowo dodawać, żeby nie bolało za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua to masz teraz naprawdę spore piersi-gratuluje ! Mam prośbę mogłabys wkleic zdjęcie po tych wszystkich dostrzyknieciach? I napisz ile to w sumie wszystko kosztowało. Mam trochę uzbieranych pieniędzy, tylko ja chce robić w Krakowie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czy któraś z Was robił zabieg w Gdyni? Cenowo wychodzi fajnie i mam blisko :) Baaba daj znać jak po zabiegu, może wrzucisz jakieś fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ten zabieg sie kompletnie nie oplaca.strasznie drogo to wychodzi.po 100 ml to kompletnie nic nie bedzie widac tak mi lekarz powiedzial !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
możesz sprecyzować co to oznacza: " Cenowo wychodzi fajnie"? bo jak narazie dla mnie jest nie fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
czy coś się opłaca, czy nie to bardzo względna sprawa. są samochody za 50,000 i są za 150,000. czy kupowanie tych ostatnich kompletnie się nie opłaca? nie można generalizować w ten sposób. wydałam na piersi około 23,000 zł. silikonów nie akceptuję. mam biust większy o praktycznie dwa rozmiary i idealnie naturalny w wyglądzie i dotyku. nie mam żadnych blizn i nie musiałam brać narkozy ani przechodzić okresu rekonwalescencji. wszystko jest dla ludzi. zdjęcia wstawię niebawem, ostatnie 50 ml miałam podane parę dni temu i jeszcze się nie ułożyło do końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
a powiedz mi aqua czy uwazasz ze jest sens podawannia 50ml? obecnie nie stać mnie na wiecej (chcoć docelowo chciałabym mieć 100ml), a samo to ze zaczne 'cos' robic w tym temacie sprawia ze od razu sie czuje lepiej. Z drugiej strony jak nie bedzie zupełnie żadnego efektu to szkoda mojego zapału, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
sosko, wszystko zależy jaki masz stan wyjściowy, jakiej jesteś budowy, ile masz wzrostu. jeżeli jesteś całkiem płaska, niewysoka i delikatnej budowy ciała, to już te 50 ml będzie trochę widać, a najważniejsze, że powoli przygotujesz skórę pod kolejne powiększenia. a to jest optymalne podejście. ja miałam inną sytuację, bo po karmieniu miałam już przygotowaną skórę. więc na twoim miejscu zrobiłam sobie to 50 ml, potem uzbierała na kolejny raz 50 ml po kilku miesiącach, i może jeszcze raz 50 ml po następnym odcinku czasu. jeśli nie jesteś wysoka i nie masz szerokiej klatki jak ja, to 150 ml da bardzo ładne B. ja z moim 250 ml mam teraz naprawdę duże piersi, ale jestem wysoka no i chciałam mieć to C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
dzieki za odp:) przygotowanie skóry to jedno, a poprawa na tle psychiki to drugie.. nie chce dużo powiekszyc, nie marzą mi sie głębokie dekolty itp. licze bardziej na pewnego rodzaju 'odblokowanie', odrzucenie tego okropnego komleksu i poprostu nie myślenie o tym. jestem średniego wzrostu, ale mam bardzo wąską klatke. tak sobie patrze ile to jest te 50ml i wcale nie wydaje sie tak mało.. pytanie tylko czy nie rozlezie sie pod gruczołem czy mieśniem i efektu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
tutaj w linku widać mniej więcej taki efekt po silikonach, jak to, co ja osiągnęłam moimi 250 ml aquafillingu - babka na zdjęciu też ma umięśnioną szeroką klatkę i na początku miała A - bardzo podobne proporcje do moich a teraz myślę ma C: http://postcoml.org/wp-content/uploads/2013/02/silicone-implants.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym zdjęciu tovwyglada bardzo ładnie, tak naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Aqua za odpowiedzi Z niecierpliwoscia czekam na dostrzykniecie Wydaje mi sie ze juz mozna by bylo ale grzecznie czekam jak lekarz mówil:)W dotyku nie czuć kompletnie nic że coś bylo robione:)Zazdroszczę Ci że już tylko udało Ci sie dostrzyknąć Chyba poczekam jeszcze ze zmianą bielizny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqa ale ty piszesz glupoty.bylam w krakowie na konsultacji i chcialam zrobic 100 ml i lekarz i powiedzial ze po 100 ml wogole efektu nie bedzie. Mam piersi bardzo male A !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
uprzejmy gościu, tak się składa, że miałam podane 100 ml na początku, czyli w listopadzie 2013 i efekt był bardzo widoczny. co uwieczniłam też na zdjęciach. więc wybacz, ale jednak będę bazowała na własnym doświadczeniu a nie na twoich niezwykle uprzejmych wpisach, co też ktoś ci powiedział :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do aqua
Mogłabys mi powiedzieć jak to jest za pierwszym razem, za pomocą czego lekarz wprowadza preparat ile robi wyklucza w każda pierś ? Bo pózniej to pisałam ze tylko dopełnia strzykawka ta banke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do aqua
*Ile robi wkluc* - sorki pisze z ipada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
a mogłabyś cofnąć się i przeczytać moje stare wpisy z listopada? wszystko opisałam, nawet to jak się czułam w każdym dniu przez pierwszy tydzień po zabiegu. nie ma sensu pisać tego wszystkiego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua to nie ktos mi powiedzial..... tylko bylam na konsultacji w krakowie.i tak mi lekarz powiedzial ..moze dlatego ze mam tak male piersi...zdziwilo mnie to poniewaz wlasnie na takich malych piersiach powinno byc widac roznice...w rozmiarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×