Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

dzięki za odpowiedź, decyzje podejmę po konsultacji w pt.;) a co do implantów, to boję się znieczulenia ogólnego, dlatego nastawiona jestem bardziej na inne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua aquaa - czy mogłabyś odezwać się do mnie na meil-a ? Byłabym bardzo bardzo wdzięczna usmiech.gifmloda_m@buziaczek.pl :) Pozdrawiam serdecznie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua aqua wiem ze juz masz dosc ale osttanie pytanie Czy Ciebie bolalo przy dopelnianiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
dziewczyny, wszystko dokładnie opisałam. cofnijcie się wcześniej i przeczytajcie. nie będę pisała po parę razy. tak samo nie będę pisała na prywatne emaile, przepraszam, ale moje zaangażowanie w ten temat ma granice ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua Aqua, wiem ze kiedyś zamieściłaś zdjęcia po zabiegu, po 1 zabiegu - 100 ml. Czy mogłabyś zamieścić raz jeszcze ? zamieszczony wtedy link nie działa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua jak możesz to zamieśc zdjęcie po wszystkich dopelnieniach, bardzo jestem ciekawa końcowego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przy dopelnianiu bardzo bolalo (przy pierwszym, bo przy drugim spalam wiec ok). No i najgorsza druga doba, dreszcze, brak siły w rękach, nogach, jak przy grypie, nie mogłam założyć bluzki. Cały dzien przespalam, bralam silne srodki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jakieś nowe info odnośnie gdzie? i za ile?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
to temat 'Aquafilling bodyline powiekszanie biustu', o przeszczepie własnego tłuszczu jest osobny wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już po, było fajnie, przespałam cały zabieg. Z powodu sporej asymetrii lekarz podał 120 ml w jedną, 80 ml w drugą pierś. Jestem kilka godzin po, czuję się super, mimo prawie 4- godzinnej drogi powrotnej w totalnej ulewie. Aqua Aqua bardzo dziękuję za Twoje wypowiedzi, bardzo mnie zmotywowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
bardzo się cieszę, że pomogłam i że jesteś zadowolona. zdjęcia wkrótce, piersi są już prawie całkiem naturalne, ale jeszcze odrobinę poczekam. kupowałam ostatnio nowe bikini i sprzedawczyni jak mnie zobaczyła w górze od tego kostiumu westchnęła "ale ma pani piersi!" :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o powiekszaniu piersi kwasem hialurynowym? lepszy ten kwas czy acquafilling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqa aqa super!!!! ja na pewno będę chciała dopełnić; mam pytanie do Ciebie; minął już tydzień, ale ta pierś, w której mam 120 ml ciągle jest twarda; czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roll1803
Cześć dziewczyny! Jestem ciekawa efektów "przed" i "po". Czy któraś z was może wrzucić zdjęcia? Mogę również podać maila. Pozdrawiam i gratuluję tym, które się zdecydowały :-) Ja ciągle się zastanawiam, chociaż w moim przypadku bardziej chodzi o koszta, niż o sam strach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 00:02 dalczego tak mowisz? nie zadowolona? wiem ze macrolane po roku max 1,5 sie wchlania, a aquafilling podobno trzyma 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam zabieg w poniedziałek , u mnie kwestia wyrównania piersi bo mam asymetrię. a na konsultacji dowiedziałam się że większej nie będziemy ruszać, oczywiście napiszę jak było chociaż już się boję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)) Zabieg mam 29 lipca więc trzymajcie za mnie kciuki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o macrolane, to uwierz mi po 1,5 roku już nic nie zostaje. Zeby utrzymać efekt pierwszego powiększenia, musisz dopelniac co jakieś 4 miesiące. Pieniądze - ogromne. Potem macrolane sie wchlanial, oczywiście nierownomiernie, powstawały guzki. Jeśli chodzi o aquafilling po 100 ml efekt jest mizerny wiec trzeba tez sporo zainwestować, kiedyś w końcu tez zacznie sie wchlaniac, tak jak macrolane nierownomiernie. Znowu bedą stresy. Ja osobiście żałuje i macrolane i aquafilling. Wyslalam na to kółka tysięcy. Oczywiście po 2 dopelnieniach aquafilling na razie po pol roku mam spokój, piersi są ładniejsze niż po macrolane, na razie nic sid nie wchlania ale zaczęłam sid bać co bedzie po pewnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Hej dziewczyny, Jestem tu nowa. Marzę o powiekszeniu biustu. Mam 29 lat i dwójkę dzieci w wieku 2 i 4,5. Od zawsze miałam mały biust ale był chociaż jędrny a teraz po 2 porodach, karmieniu piersią i intensynych ćwiczeniach nie zostało mi już prawie nic - brak tkanki mięśniowej i gruczołowej, opadniete sutki, asymetria... ważę 46 kg przy wzroście 160 cm, obwód pod piersiami 66 cm. Byłam na dwóch konsultacjach u chirurgów plastycznych, w Warszawie u J.O. oraz u L.L. Jeden dobrał anatomiczne Mentora 300ml a drugi anatomiczne Allergan 245ml lub 280ml. Obaj powiedzieli, że mojej asymetrii, która nie jest jakoś duża, nie da się skorygować różną wielkością wkładek i że po zabiegu może ta asymetria pozostać. Moje sutki są lekko skierowane na zewnątrz bo mam wypukłą budowę klatki piersiowej. Boje się, że efekt powiększenia piersi nie będzie mnie satysfakcjonował przez tą asymetrie oraz przez te zewnętrzne rozstawione sutków. Chciałabym otrzymać efekt naturalnych, równych, jędrnych piersi. Poza tym ani jeden ani drugi pan doktor nie wzbudził we mnie 100% zaufania. Dr. L.L. zrobił mi symulację powiększenia piersi za pomocą aparatury Vectra ale wizualizacja mi się nie spodobała. Jedna pierś była znacznie większa od drugiej. Nie mam przekonania co do implantów, boję się narkozy, bólu, komplikacji, że efekt będzie sztuczny, że za 10 lat będę musiała je wymienić na nowe... Zaczęłam szukać innych metod powiększenia piersi i trafiłam na wasz wątek. Przeczytałam cały od początku do końca.... Zastanawiam się czy to dobra, bezpieczna metoda.... czy efekt będzie dla mnie zadowalający. Chciałabym aby piersi były pełniejsze i naturalnie wyglądały. Myślę, że 100ml nie dało by wystarczającego efektu a nie wiem czy lekarz się zgodzi na 150ml. Chciałbym o ile to możliwe zobaczyć Wasze zdjęcia przed i po zabiegu. Aqua aqua wrzucała linki ze zdjęciami ale mi się one nie otwierają... Czy inne dziewczyny mogłyby także pokazać swoje efekty? Jeśli sie zgodzicie to podam swój adres mailowy. Wybrałam klinikę w Otwocku ale którego lekarza bardziej polecacie? Bo wiem, że ich jest dwóch.... Z góry Wam dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Na pierwszy raz wstrzykują po 100ml ale co miesiac mozesz sobie dopelniac Zabiegi są kosztowne ale efekt jest tak naturalny ze rozpoznac mozna tylko przez usg Ja co prawda jestem 3 miesiace po zabiegu ale zadowolona jestem bardzo Ciekawa tylko jestem ile sie bedzie trzymac Prawie zero bólu i śladu Polecam z czystym sumieniem Lekarze oboje w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Dziękuję za odpowiedź. A ty u którego lekarza robiłaś? Będzie jakiś efekt po tych 100ml? Ja bym chciała od razu 150ml bo mam luźne piersi i jak już robić to raz a porządnie. Dziewczyny a czy może się tak zdarzyć, że ta bańka z tym preparatem z jakichś przyczyn pęknie i wszystko się rozleje w piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
zaraz minie 9 miesięcy od pierwszego podania i nic się nie wchłania, więc nie ma co panikować :-) jestem przeszczęśliwa. piersi idealnie naturalne. to najlepsza inwestycja jaką zrobiłam :-D 100 ml daje subtelny efekt, ale pamiętajcie, że dla organizmu to jest jadnak szok jak się wprowadza ten preparat i musi się ładnie utworzyć kieszonka fizjologiczna (która nie pęknie nigdy bo jest z tkanki, a nie sztuczna). więc ja bym jednak radziła 100 ml na początek, żeby piersi się przywyczaiły a potem dodanie 50 ml i kolejne jeśli jest potrzeba. zdjęcia usunęłam, bo trochę mnie denerwowało, że jak się wpisało aquafilling w wyszukiwarce momentalnie na pierwszym miejscu wyskakiwały moje fotografie :-( możesz sama poszukać zdjęć w sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Dziękuję Ci aqua aqua za odpowiedź. Czyli nie ma możliwości, że ta kieszonka wypełniona tym preparatem pęknie i się rozleje? Nawet podczas jakiegoś nieszczęśliwego wypadku czy upadku? Zaraz zadzwonię do kriocentrum i się umowię na wizytę tylko nie wiem do którego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja mam wlane 160 w jedna pierś a w druga tylko 40 , miałam dużą asymetrię, zabieg robiłam w poniedziałek, powiem tak, ból w czasie zabiegu duży, ale do wytrzymania, na nast. dzień gorączka i jeszcze większy ból, dziś po 3dniach czuję się już dobrze tylko został lekki ból piersi i siniaki. teraz mam patrząc przez bluzkę, równe piersi , tylko objętościowo ze względu na to ze w mniejszej piersi było mało skory jest różnica,natomiast na "wysokość" jest równo ale dla mnie to co teraz mam jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc:) a powiedz czy widzisz jakąs różnice w wielkości w tej piersi w którą mialas podane 40ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam u obu lekarzy U jednego zabieg a u drugiego dopełnienie i jestem zadowolona Umów się obojetnie do kogo Z tego co wiem dr B jest na urlopie do konca lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam wstrzykniecie na poczatku po 100ml bo piersi bo zabiegu sa nabrzmiałe i twarde i wiecej może sie po prostu nie zmiescic albo może być za duże obciążenie dla tkanek Jak sie ulożą to dopiero można dostrzyknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy któraś mi wyśle albo wstawi tutaj link ze zdjęciami swoich piersi przed i po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pojdziesz na konsultscje to lekarz Ci pokaze zdjecia Ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×