Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość aqua aqua
witam po dluzszej przerwie, jestem już ponad 1,5 roku po zabiegu. nadal zachwycona!!! zadnych komplikacji, zadnego zmniejszania sie biustu. idealnie naturalny w dotyku, bardzo jedrny i sterczacy :-) pozdrawiam! odezwe sie w druga rocznice zabiegu! aqua aqua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm91
Aqafilka z chęcią zobaczę efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Aqafilka ja też chętnie zobaczę efekty... tutaj nie można dodawać zdjęć ale możesz wkleić link z innej strony, na której zamieszcza się zdjęcia np. wrzuta.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała zobaczyć efekt po miesiącu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Pytanie do biust: czy udało Ci się powiększyć piersi implantami ? Chciałam dodać że popieram w 100 %Twoje wypowiedzi ... nie jesteś sama w tym bałaganie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olioli331
Podłączam sie pod pytanie do Biust. Udało Ci sie wkoncu powiekszyć piersi implantami ? W jakim stanie sa teraz Twoje piersi ? Ja jestem umówiona na 22 czerwca na usuwanie tego świństwa. Niedość ze mam guzy to jeszxze zaczela mnie pobolewac prawa piers. Umieram ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś chodząc na plażę nudystów czy do sauny nie widziałem jeszcze nigdy aby któraś z kobiet miała coś nie tak ze swoimi piersiami.Chyba że akurat tylko same śliczne i zgrabne kobiety chodzą w takie miejsca.Nawet jedna nie miała chociażby obwisłych cycków czy jakiegoś cellulitu choć nie wiem co to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olioli331 długo masz preparat w piersiach ? gdzie bedziesz usuwac, w Warszawie ? sama podjęłaś taka decyzję czy chirurg ?pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
Olioli331 chyba nie jestem w temacie... chcesz pozbyć się aqafilling bodyline czy innego preparatu???, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
Ja się zdecydowałam na ten zabieg i na chwilę obecną jestem zadowolona. Zabieg miałam ponad tydzień temu i z dnia na dzień wszystko wraca do normy :) Lekarz zalecił mi na początek 100ml, nie więcej. Pod koniec miesiąca idę na wizytę kontrolną i ew. dodanie preparatu. Efekt jest naturalnego powiększenia, piersi zdecydowanie się zaokrągliły i mają ładny kształt (po zejściu z wagi, straciły go :(). Na samym początku chciałam zrobić implanty.. ale z racji że jestem młoda, jeszcze przed ciążą i że z wiekiem ciało kobiety się zmienia zdecydowałam się na ten zabieg i nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm91
Rara gdzie wykonywałas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
w Józefowie w Kriocentrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Kriocentrum z Józefowa, może nie jest to centrum Warszawy, ale za to mają ciut niższe ceny przy takich zabiegach jak Aquafilling, czy tez modelowanie sylwetki, ale co ważniejsze są na rynku medycznym od 20 lat tu macie link http://kriocentrum.com/ mają też inną stronę odnośnie liposukcji, ale nie chcę spamować, bo jest o tym informacja na stronie Kriocentrum. Pozdrawiam i życze miłego weekendu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kriocentrum reklamuje sie na calego widze...ale o tym ze lekarze nie maja specjalnosci z chirurgi plastycznej to sie juz nie wspomina:PPP Jeden chirurg, a drugi lekarz medycyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacprzyk K
Jak widać trolle nie mają świąt :)) Ja znam kilka większych klinik w PL w tym Warszawie i okolicach prawda jest taka, że często ludzie wystawiają swoje opinie nigdy nie będąc w danym miejscu! (99% to złe opinie) Nie wiem czemu tak jest, ale widocznie fora internetowe to najlepsze miejsce, aby wyładować swoje frustracje np na pracodawcę, lub konkurencję - trzeba pamiętać, że każdy wpis można zweryfikować po IP. Kidyś byłam u drSzczyt na korekcji brodawek i pomimo, że na forum jechali po nim jak po łysej kobyle, fakt był taki, że ktoś miał wyalienowane pomysły na anty reklamę dla tego lekarza. Obecnie czeka się blisko rok na zabieg, a koszty jak każdy może sobie sprawdzić - nie są najtańsze. Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna jest mi bardzo bliska z racji zawodu, dlatego też czytam sporą ilość prasy tematycznej, oraz staram się wiedzieć o wszelkich nowinkach. Polecam zakupienie profesjonalnego pisma i sprawdzenie jakie kliniki, czy lekarze są od lat w topie tych branż! Znajdziecie tam dr Szczyt, Laperle, Kriocentrum, oraz kilku innych utalentowanych lekarzy z innych części kraju. Wracając do zabiegu aquafilling jest to obecnie jeden z najmniej, lub nawet nieinwazyjny zabieg modelowania biustu, ale weźcie pod uwagę, że ten żel trzeba po jakimś czasie uzupełnić. Sam efekt jest bardzo naturalny, ale wątpię aby udało się powiekszyć miseczkę np o 3 rozmiary tą metodą. W takim przypadku pewnie lepszym rozwiązaniem będą implanty, a obecna wiedza lekarzy pozwala zmniejszyć efekty uboczne, zminimalizować wielkość szwów, a ich kształt wykonać niemal jak naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Ja jestem po aqua juz ponad 3 lata i na początku tego roku miałem uzupełnienie, gdyz delikatnie czułam róznicę w porównaniu do efektu jaki był w pierwszym roku. Sama metoda godna polecenia, ponieważ brak cięć i od razu można powrócic do normalnych czynności. Pierwszy raz miałam 100ml i w biuście była widoczna różnica wielkości, ale głównie wykonywałam zabieg ze względu na asymetrię piersi. Jakoś implanty do mnie nie przemawiają, a aquafilling polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , tak - to profesjonalne pismo pisze o tobie jak zapłacisz . Tak się składa , że też robię w tej branży. Praktycznie wszystko tak to reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Kacprzyk: Jakie to trolowanie, ja tylko napisalam prawde. Pani przeinacza slowa...W ktorym miejscu jechalam po Kriocentrum? Stwierdzilam tylko fakt. Bylam kiedys na konsultacji, ale gdy dowiedzialam sie, ze lekarze tam pracujacy nie sa chirurgami plastycznymi, zrezygnowalam. Bo poddajac sie zabiegowi, i wydajac kupe pieniedzy, chce byc pewna ze jestem w dobrych rekach. Dlatego dokonalam zabiegu w innym miejscu. A napisalam o tym, w ten sposob, bo reklama Kriocentrum, jest tutaj na kazdym kroku, i az to denerwuje. Moze brakuje klientow? i stad ta nachalna reklama i podszywanie sie pod nicki. Pozatym jesli chodzi o dr Szczyta, to byl on w telewizji. Dobrze wiemy jak w dzisiejszych czasach ma sile przebicia. Wiec na pewno w duzym stopniu ona spowodowala tak duze kolejki...Ale generalnie, nie bylam i nie korzystalam z tego miejsca, wiec nie bede sie blizej wypowiadac. P.S To dobrze, ze jest Pani zorientowana w warszawskich klinikach i nie tylko, bo dzisiaj prowadzac biznes trzeba orientowac sie w ofercie konkurencji:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze wypowiedzi są żenujące. Proponuję opuścić forum i nie wylewać żali. Każdy może sobie wejść na stronę kliniki i sprawdzić jakich ma lekarzy i na Facebooka aby sprawdzić opinię i pewnie kilka innych portali gdzie takie informacje się zamieszcza. My piszemy tu o aquafillingu, więc osoby nie mające nic do powiedzenia w w/w temacie mogą się oddalić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się , czy warto teraz , w czerwcu robić zabieg ? Jestem zdecydowana , choć wątpliwości ciągle mnie nie opuszczają . Może wkrótce pojawi się na forum więcej pozytywnych komentarzy na temat zabiegu.Obdzwoniłam prawie wszystkie kliniki w Polsce robiące aquafilling i wszędzie twierdzą , że do tej pory ( czyli mniej więcej 2 lata ) nikt nie zgłosił żadnych powikłań .Niektórzy z lekarzy byli szkoleni za granicą i widzieli dziewczyny 8 lat po zabiegu i ponoć wszystko jest w porządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
moim zdaniem lepiej zrobić zabieg po wakacjach ze względu na to ze przez ok. tydzień musisz nosić plastry, a później przez ok. 3-4 tygodnie stanik sportowy. Ja muszę się z nim maskować (przy noszeniu letnich ubrań) bo jak zawieje wietrzyk to trochę prześwituje :D Co do wahań i obaw związanych z zabiegiem też je miałam i mam nadal (w końcu nikt nie daje gwarancji, że nie będzie powikłań). Powiem tak.. byłam już tak zdesperowana, nie czułam się w pełni kobieco. Ten zabieg jest dla kobiet które chcą w "naturalny" sposób poprawić wygląd(zaokrąglić biust), nadać im ładny kształt.Dla kobiet po ciąży, po utracie wagi (kiedy biust jest opadający). Dla kobiet które chcą powiększyć biust o 2 rozmiary albo i więcej nie polecam, będą rozczarowane. Ja po podaniu 100ml jestem zadowolona, ale myślę o dołożeniu przy wizycie kontrolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka ma rację, jak któraś planuje teraz wyjazd, to lepiej zabieg zrobić po wakacjach ew po urlopie. Sam efekt końcowy też jest widoczny dopiero po 30 dniach od zabiegu. Ale z drugiej strony jest jeszcze czerwiec, więc jak się planuje wyjazd np koniec lipca, lub sierpień to powinno być ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sól fizjologiczna się wchłonie , zastanawiam się co z poliamidem ? Wprawdzie jest go tylko 2 % , ale to syntetyk , który zostanie wydalony przez nerki .Pytanie czy bez uszczerbku na zdrowiu ? Z drugiej strony rozmawiając z lekarzami dowiedziałam się , że robili aquafilling osobom w rodzinie . W takim razie muszą być przekonani do tego zabiegu .Metoda ponoć nie zaburza obrazu USG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
przy zdecydowaniu na zabieg trzeba brać pod uwagę: - ok. tydzień trzeba nosić opatrunki - ok.3-4 tygodnie biustonosz sportowy (prześwitujacy) - ok.3-4 tygodnie nie można ćwiczyć i trzeba unikać noszenia ciężarów - miesiąc nie można chodzić na siłownie i saunę - nie można spać na brzuchu! - ja po 2 tygodniu nadal odczuwam momentami dyskomfort. w razie pytań jestem do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację pisząc "...ja po 2 tygodniu nadal odczuwam momentami dyskomfort" Ale w moim przypadku akurat czułam dyskomfort mając niekształtne piersi po karmieniu synka, to było gorsze. Z tym stanikiem racja, ale raczej w samym staniku na zakupy też się nie chodzi :) Może ja już z racji tego, że zabieg miałam dawno to trochę zapomniałam, ale też uzupełniałam jakiś czs temu i jestem przekonana, że ta metoda jest mniej brutalna i okres gojenia/dochodzenia do siebie jest o wiele krótszy, niż w przypadku operacyjnego powwiększania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
To prawda, metoda jest zdecydowanie mniej inwazyjna od implantów. Ale trzeba się też przygotować na rzeczy które powyżej wymieniłam. Trochę mnie martwi że nadal trochę mnie bolą piersi, po bokach. Co prawda zabieg miałam ok. 2 tyg temu, ale mam nadzieję że te objawy przejdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że na 100% przejdą, ale też nic nie szkodzi zadzwonić do lekarza który wykonał zabieg. Ja może nie miałam uczucia rozciągania skóry, ani nie bolało jakoś bardzo, ze względu na wcześniejszy pokarm w piersiach. Mały jadł pierś dość długo, więc skóra się rozciągnęła, a później dzięki temu łatwiej zniosłam zabieg. Koleżanka która mi poleciła klinike, nie miała dzieci i też mówiła, że odczuwała lekki dyskomfort w pierwszych tygodniach, ale była bardzo szczęśliwa po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kasiaWZ Gdzie robiłaś zabieg, w Polsce wykonują od 1,5 roku . Domyślam się ,że wszystko jest w porządku i jesteś zadowolona ? Myślę ,że ta metoda jest bardziej bezpieczna niż implanty. Zastanawia mnie dlaczego nie robią tego w USA . Wyczytałam , że agencja FDA ( restrykcyjna )nie aprobuje tej metody ,ponieważ jest za mało badań klinicznych , Robiłaś możę usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×