Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Boże ja jestem przed zabiegiem , ale teraz się przeraziłam .Daj koniecznie znać co lekarze Ci doradzili. Wcześniej nie sygnalizowałaś że coś Cię pobolewa ? Jak się tego pozbyć w razie czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to na poczatku byłam 'zachwycona efektem' miałam podane 130ml a teraz widzę ze praktycznie nie widac efektu. także nie wiem czy to jest warte takiej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
to fakt, że po 100 ml efekt nie jest wielki, potwierdzam. ja dodawałam stopniowo więcej. myślę że 250 ml to jest dużo i owszem, jest to dużo droższa metoda od implantów. ale efekt jest całkowicie inny - sto procent naturalności w dotyku. nic się nie zmienia z czasem, nic się nie wchłania. jeszcze raz zdjęcie przed: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/zb/pi/paze/vHLtbYZD8VHK68CwSX.jpg i zdjęcie po: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/zb/pi/paze/1hPB331yZzI1gNI30X.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty ile miałaś dodanego preparatu aqua aqua?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
razem mam niby 300 ml - ale ja zrobilam zabieg po 2 latach karmienia piersią - więc miałam wyrobione "nisze" na mleko duże - myślę, że kobieta bez tego problemu po 250 ml wyglądałaby super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanucha
witam, jestem po zabiegu dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aqua Aqua
Aqua, ale masz 300 ml w jednej piersi czy w obu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że pewnie ma w jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po zabiegu 3 miesiące i generalnie jestem załamana bo piersi wyglądają identycznie jak przed zabiegiem :/ Jestem umówiona na usg bo chce zobaczyć czy ten preparat jeszcze jest czy się wchlonąl czy co jest grane.będę się też kontaktować z kliniką w której to robiłam bo ani nie mam piersi ani pieniedzy .Piersi wyglądały fajne do pierwszego miesiąca gdy były jeszcze opuchnięte, teraz nie ma nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc____
Cześć dziewczyny! Przygotowuję materiał do programu telewizyjnego nt. bezinwazyjnego powiększania biustu - czyli dokładnie jak w temacie, powiększanie samą solą fizjologiczną albo właśnie Aquafilling. Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi i zgodzi się opowiedzieć przed kamerą, jak to się wszystko potoczyło? Jesteś zadowolona, jaki jest rezultat? Wszystko w porządku czy moze są skutki uboczne? Nikogo nie będziemy oceniać, ale chcemy zgłębić temat, żeby pomóc naszym widzkom w podjęciu decyzji, czy taka metoda byłaby dla nich odpowiednia - i przede wszystkim bezpieczna. Sama takiego zabiegu nie robiłam, więc... bardzo potrzebuję Waszej pomocy, osób, które mają to już za sobą!!! Jeśli nie macie na to ochoty, nie musimy pokazywać Waszej twarzy! Będzie widać tylko zarys sylwetki w cieniu :) A może jest tu osoba, która z jakichś względów nie zdecydowała się na takie powiększenie biustu - dlaczego nie? Może koleżanka miała złe doświadczenie albo lekarz odradzał? Jeśli chcecie kogo zachęcic do zabiegu albo wręcz przeciwnie - jeśli spotkały Was efekty uboczne, i czujecie się w babskim obowiązku przestrzec inne kobietki przed tym, co Was spotkało - PISZCIE! Czekam! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_________
Odnośnie posta wyżej o tym, że szukam dziewczyn, które robiły piersi metodą soli fizjologicznej albo Aquafilling -> ściskam Was mocno i naprawdę czekam na Wasze historie tutaj: k.kaminska2 @ tvn.pl (pisane bez przerw przed i po znaku małpy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REGINkA323
Czesc Dziewczyny, Ja robilam sobie piersi aquafillingiem w Warszawie u dr Pioro. Efekt niesamowity! cale zycie mialam kompleksy z powodu mniejszej prawej piersi. Wstydzilam sie przed mezczyznami oraz wstydzilam sie wyjsc na plaze w kostiumie kapielowym :( Nigdy nie chcialam isc pod noz i miec silikonow. Pan dr Pioro wyrownal mi moje asymetrycznie piersi i na dodatek troche jej powiekszyl. Jestem mega zadowolona zadnych powiklan i pozbylam sie kompleksow. Teraz wiem ze Pan dr przyjmuje rowniez w Krakowie i teraz do niego jade na inny zabieg. Pozdrawiam i polecam aquafilling bezinwazyjna i skuteczna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm91
Reginka a ile wstrzykiwalas ml? Nadal widać efekt u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eesmee
Jutro mój sądny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do eesmee . Jak poszło , chyba jesteś już po, le wstrzyknęłaś ? Życzę szybkiego dojścia do siebie. Jeśli to możliwe podziel się wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eesmee
Jestem po. Mega zadowolona. Ciągle się dotykam i sprawdzam czy naprawdę są... Mam w każdej po 150 ml i chce dostrzyknać jeszcze drugie tyle za miesiąc, choć przyznaję że efekt już jest zadowalający. Chciałam w tym miejscu podziękować Aqua Aqua, bo dzięki niej się zdecydowałam i jechałam przez cała Polskę żeby zrobić u Pani doktor, która jej zrobiła takie cudeńka... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam zabieg był dla mnie praktycznie bezbolesny. Cały czas rozmawiałam z Panią doktor i nawet nie wiem kiedy ten czas minął. Prosto po zabiegu jechałam (jako pasażer) 420 km i nie odczułam żadnych dolegliwości. Teraz idę spać, a jutro do domu jeszcze 300 km, ale było warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj,że teraz masz opuchnięte i efekt jest wtedy dużo większy.. niestetety:) co nie zmienia faktu że napewno różnica jest. z tym dokładaniem to też ostrożnie.. u mnie lekarz zalecił stopniowo powiedział ze to mniej inwazyjne. - cena ta sama, dla niego więceje roboty :P więc raczej doradza z czystego serca.Mówił że jakaś pani sobie tak dostrzykiwała i zaczeło jej wyciekać i wogóle pojawiły sie komplikacje wiec ostrożnie i z rozwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u Ciebie dostrzykiwał po 30 ml? Wiem, że Pani Doktor nie zrobiłaby nic co mogłoby mi zaszkodzić. Co do opuchlizny to nie mam jakiejś ogromnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Eesmee przecież Aqua Aqua robiła swoje piersi u Pana doktora a nie Pani doktor tak jak piszesz... Robiła w klinice pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wczoraj pomyliłam nicki. Oczywiście chodziło mi o Aqafilka79. To jej cycuszki upewniły mnie o podjęciu decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqafilka79
eeseme no już chciałam się obrazić :P :) Byłam dzisiaj w La-Nika u Pani Magdy i mówiła mi, że byłaś wczoraj i że są już cudeńka :) Swoją drogą Takiej Pani Doktor nie ma na całym świecie :) Uwielbiam tą Kobietę, nie tylko za doskonałe wyczucie piękna i estetyki ale też za osobowość i empatię, oraz oczywiście bardzo profesjonalne podejście do każdej Pacjentki bez wyjątku. Ja z kolei zastanawiam się czy w listopadzie nie dołożyć jeszcze po 100 ml do każdej piersi :P moje piersi po prawie 3 m-c od ierwszego zabiegu są niesamowicie naturalne w dotyku i nadal przepiekne, nadal też 75 D a i 75 E mam 3 staniki :D Jeszcze raz każdej z niezdecydowanych polecam moją ukochaną Panią Doktor i Aqafilling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguafilling producenta z Czech , wykazał wszystkie skutki uboczne o których producent pisze że nie występują. Piersi mają grudy od pół do kilku centymetrów, nie trzymają kształtu, są tkliwe rok po zabiegu. Płyn wylewa się w w żyły i pod skórę i jest to widoczne. Lekarzom sprzedaje się preparat ale nie wydaje certyfikatu. Producent oraz lekarz dokonujący zabiegu nakazał przytyć aby pozbyc sie skutków ubocznych. Producent i lekarz wykonujący zabieg zbagatelizował wszelkie objawy które nie powinny występować. Obecnie dochodze roszczeń finansowych. Zanim podejmiecie decyzję, poczytajcie o innych metodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Brygide .Napisz proszę ile preparatu wstrzyknęłaś i gdzie robiłaś ? Słyszę tak skrajne opinie o zabiegu ,że naprawdę sama już nie wiem w co wierzyć ?Jestem przed zabiegiem .Lekarka u której byłam na konsultacji zapewniała mnie ,że preparat ma certyfikaty ISO i CE . Twierdzi ,że żadna klientka do tej pory nie zgłosiła powikłań , a zabiegi robi od półtorej roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brygit ja robiłam zabieg u lekarza i wisiał certyfikat na ścianie wiec nie wiem gdzie Ty robiłaś.. może to jest podstawowe pytanie wspolczuje .. u mnie na szczęście wszystko ok od prawie 2 lat . Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy preparat równomiernie rozłożył Ci się w piersiach , czy nie miałaś grudek ?No i czy obserwujesz , jak niektóre dziewczyny piszą że szybko się wchłania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam grudek , tzn miałam ale zniknęły po ok 2 tygodniach . Co do wchłonięcia to nie zauważyłam ale po 3 miesiącach miałam dostrzykniecie żeby jeszcze poprawić wygląd ..w sumie jestem zadowolona . Trochę drogo ale bałam się operacji wiec tak naprawdę nie było innej alternatywy a cenowo to porównywalnie z implantami niestety ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawie miesiąc PO i powiem Wam, że jestem przeszczęśliwa! Moje piersi wyglądają teraz cudownie, są milutkie w dotyku i bardzo naturalne! Nie mogę uwierzyć, że są takie piękne :))) miałam 2 razy po 100ml, ale zastanawiam się czy jeszcze sobie nie dodam takiej samej ilości. W każdym bądź razie zabieg mnie nic nie bolał, Pani doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, także wspominam zabieg bardzo dobrze. Polecam moją Panią Doktor Agnieszkę z kliniki w Nieborowicach, bo atmosfera i profesjonalizm są u niej na najwyższym poziomie. Strasznie się cieszę, że zdecydowałam się na ten zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×