Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Ale się reklamujecie, niby robilam tu i tu,lekarz rewelacyjny i takie tam:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w sumie lekarze godni polecenia, to czemu ich nie reklamować? :) Niech ludzie trafiają to dobrych specjalistów, a nie do amatorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka781
No dziewczyny to ja dołączam do grona posiadaczek nowych piersi. Zabieg robiłam w Krakowie, niestety dla mnie był trochę bolesny, ale dało się wytrzynać. Mam podane po 150 ml w pierś. Efekt jest taki jak w push up'ie, więc dla mnie super. Mam pytanie do dziewczyn, czy wam też podawano preparat w gorna czesc piersi? I czy one pozniej troche opadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minka781 gdzie w KRK robiłaś, z tego co wiem obecnie są dwie możliwości... I jeśli możesz powiedz ile Cię to kosztowało? Znieczulenie miejscowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka781
Robiłam w Krokusie w vesunie. Zaplacilam 15000, w zniczuleniu miejscowym podawanym pod gruczoł, także dotyk cały czas czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reginka003
Ja mialam robione aquafillingiem po 100ml na piers. Powiem wam że bałam się narkozy i dlatego nigdy nie zdecydowalabym sie na implanty. Zawsze mialam kompleksy z wyjsciem na plaze. Teram mam naprawde naturalne ladne piersi. Nie widac zadnych implantow. Najpiekniejsze w tym zabiegu jest to, ze po nim moglam wrocic do normalnego funkcjonawania a 3 dzien. Trosze piersi bolaly ale tak jakby przed miesiaczka. Teraz moja fryzjerka sie nad tym zabiegiem zastanawia bo mozna kupic zabieg na raty. Bardzo polecam ten zabieg, Pan dr jest wspanialy i zmienil moje zycie. Jesli ktos chce wiedziec gdzie robilam to piszcie na maila: villemo888@interia.pl . Nie bede tutaj pisac co gdzie i jak bo nikt za reklame mi nie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolanna
Minka781, a kto Ci robił? Ja jestem zapisana na razie na konsultacje do vesuny i chciałabym znać jakąś opinie, dokładny opis co i jak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie, czy aquafillingiem można nieco poprawić kształt piersi, czy któryś lekarz o tym wspominał? Mam stożkowaty kształt piersi, nawet jak w ciąży mi urosły to był to większy stożek, a ja chciałabym je zaokrąglić. Czy metoda podania preparatu ma wpływ na finalny kształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, poprawia kształt piersi - w zasadzie głównie ten preparat do tego służy, prędzej do tego niż do powiększenia.. miałam ten sam problem i mi nieco poprawił kształt, byłam wcześniej w gabinecie u dr. szczyta i tam lekarka powiedziałam mi że mam budowę 'stożka', (miałam w planach implanty) i powiedziała że dzieki implantom będę miała ładny kształt, ale w rezultacie zdecydowałam się na aqua.. czasami tego żałuje bo efekt mały a koszt ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uli345
Ja miałam nierowne piersi. Doktor mi je wyrównał i delikatnie powiekszył.Moja prawa piers była mniejsza od prawej. Doktor wstrzyknał mi do prawej piersi okolo 100 ml preparatu i do drugiej niewiem ile ale tez było w produkcie 100ml ale mu została połowa preparatu. Zapłaciłam 11 tysiecy robiłam w Krakowie. Robiłam u dr Pióro. Wiem, że Pan dr przyjmuje również w Warszawie i Kielcach. W warszawie byłam na konsultacje po zabiegu. Jestem mega szczęsliwa :) dziewczyny warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uli345
tzn prawa piers mniejsza od lewej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua25nov
Dziewczyny - wystrzegajcie się tego zabiegu. Ja miałam robiony w listopadzie 2013 i później dopełnienie w sierpniu 2014. Nie do końca byłam zadowolona z efektu (wielkość, kształt), więc teraz zdecydowałam się na implanty. Robiłam u renomowanego chirurga z Warszawy. USG wychodziło bez żadnych niepokojących zmian. Powiedział jednak, że po otwarciu piersi okazało się, że preparat wygląda nie jak bańka, ale jak plaster miodu, który pod naciskiem pęka i wycieka do sąsiadujących tkanek, których część uległa martwicy. Są zrosty. Generalnie masakra. Powiedział, że całe szczęście, że mam trochę swojej tkanki tłuszczowej i z implantem jakoś to będzie wyglądać. Wysłał próbki tego co mi wyciągnął z piersi do badań. Co to jest i czy nie ma zakażenia bakteryjnego itp.. Nie chcę nawet myśleć, jak by to wyglądało za parę lat...Będę się starała dochodzić swoich praw, w klinice gdzie robiłam Aquafilling (Kriocentrum), bo to jest skandal, żeby sprzedawać coś takiego, jako bezpieczne i certyfikowane. Proszę Dziewczyny, które też miały podobne problemy o mail na adres: kashi1@wp.pl. Może wspólnie uda nam się coś więcej zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże.. zaczynam żałować ze się zdecydowałam na tą metodę jak czytam wasze komentarze.. zapisałam się na październik na dopełnienie.. ZNOWU.. miałam 100 ml. potem 30 ml i jeszcze 30 ml.. i teraz chciałam jeszcze dołożyć bo efekt jest mały... ale boję się teraz się tego pozbywać..i tam zaglądać :((( ile miałaś wstrzyknięte aqua25 nov?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqua25nov
Ja miałam pierwotnie po 100ml a pozniej dostrzyknięte po 50ml...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym sobie dostrzyknac a tu takie wiesci... boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
Hej to ja aqafilka79 -No nie mogę! !!! Co to za brednie? DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ... kiedy miałaś robione implanty i który "RENOMOWANY CHIRURG Z WARSZAWY"się tego podjął? Po aqafillingu przez conajmniej 5 lat nie można robić implantów. Po 2-gie skoro lekarz wysłał twoja próbkę do badania bakteriologicznego które trwa UWAGA DOBĘ a Ty nadsl Nie masz wyniku to chyba dziwne?? Implanty są 4 razy tańsze od preparatu wiec chirurdzy robią nagonke bo na implantach mogą zarobić odpowiednio więcej. Uwierzę jak zeskanujesz opinie lekarza i udostępnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua25nov
aqafilka79 możesz mi wierzyć lub nie, ale publikuję tę opinię z powodu zaniepokojenia o własne i innych dziewczyn zdrowie, że takie są rezultaty zabiegu z którym sama wiązałam nadzieje i wydałam duże pieniądze, a nie z jakichś innych pobudek. Operację miałam 31.08. 11.09 idę na zdjęcie szwów i kontrolę, więc zapewne wtedy lekarz przedstawi mi wyniki badań. Skąd masz informację, że 5 lat po aquafillingu nie można robić implantów? A co się niby zmienia po tych 5 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to są koszta by sprawić sobie taki biuścik wielkości duże B miseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćminka789
Dwa lata ma ten topik, sporo kobiet robiło ten zabieg i jakos dziwne, ze inne nie miały takich problemów. Troche nas nastraszyłaś. Ale jakby to bylo takie niebezpieczne to chyba sami lekarze by sobie tego nie robili a robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
Aqa25Nov jeśli byla martwica to musiała być widoczna w obrazie USG. ZROBIŁAŚ SOBIE AQAFILLING I NIE POWIEDZIAŁ CI LEKARZ ZE NIE MIESZA SIĘ 2 METOD POWIĘKSZANIA BIUSTU? Moja Pani Dr powiedziala mi o tym przed zabiegiem. Gdyby mieszane było bezpieczne to laski z implantami dostrzykiwalyby sobie aqa a nie cierpiały i narażaly się na komplikacje. Coś czuje ze jednak pan dr z warszawy będzie miał problem. ....z logicznego punktu widzenia preparat powinien tak reagować jak to opisał Twój lekarz bo raczej radośnie nie balansuje sobie po piersi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua25nov
Tak piszesz, że niewiele można z tego zrozumieć. Nie - nikt w Kriocentrum nie poinformował mnie, że nie można mieszać metod. Po co dziewczyny z implantami miałyby sobie dostrzykiwać aqua?Zresztą jestem już co najmniej trzecią dziewczyną na tym forum, która pisze o podobnych problemach z tym preparatem. Nie wiem, co oznacza "balansuje po piersi" więc trudno mi z tym dyskutować. Ja ostrzegłam, a co kto z tym zrobi, to już jego decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua25nov
A co do USG, to było m.in. napisane: "mięsnie piersiowe pogrubiałe, hypoechogeniczne o zatartej strukturze włókienkowej, z podłużnymi przestrzeniami zagęszczonego płynu.". Lekarz powiedział, że mięsień wygląda jakby byl ostrzyknięty preparatem. Kiedyś operował tez piersi po macrolane i mówił, że tam wyglądało to lepiej, bo była bańka, która "nie mieszała" się z sąsiaduącymi tkankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aquafilka79 - masz wyraznie ograniczone horyzonty umyslowe. Ja tez juz sie tu kiedys wypowiadalam o komplikacjach po Aquafillingu, zreszta nie tylko ja, wiec nie pisz, ze osoba powyzej jest jedyna z komplikacjami. Ja robilam zabieg w lutym 2014 roku i jak juz wczesniej wspominalam - mam mase grud, ktorych nie da sie rozmasowac. Wierze aqua25nov, bo pamietam, ze opisywala swoja historie krok po kroku i dlaczego niby mialaby teraz zmyslac? Ty masz jakis syndrom wyparcia i wydajesz sie nie przyjmowac zadnych argumentow sprzecznych z Twoim pogladem. Mozna nawet powiedziec, ze jestes naiwna, nie dopuszczajac mysli o tym, ze Aquafilling moze niesc za soba rozne komplikacje... Nie rozumiem, dlaczego atakujesz osobe, ktora dzieli sie z innymi swoim doswiadczeniem z tym produktem. Czy tylko pozytywne komentarze sa tu dozwolone? Masz jakis cel w tym, zeby blokowac negatywne opinie o tym zabiegu? Ja uwazam, ze inne dziewczyny chca miec calosciowy obraz kwestii zwiazanych z Aquafillingiem i wszystkie informacje o produkcie - takze te niekoniecznie pozytywne - sa cenne. Kazdy ma swoj rozum i podejmie decyzje swiadomie po rozwazeniu wszelakich za i przeciw. To, ze w Twoim przypadku zabieg sie udal i ze jestes zadowolona, to super, ale inni tez maja prawo opowiedziec o swoich doswiadczeniach. Uszanuj to, zamiast ich obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olioli
Czytam co tu niektóre dziewczyny piszą i chciałabym zwrócić uwagę ze śledząc dokładnie forum wiele dziewczyn skarży sie na powikłania związane z aquafilling. Ja wykonywałam zabieg we wrześniu zeszłego roku w klinice w Józefowie i jak już opisywałam wcześniej miałam masakryczne komplikacje, grudy , guzy o średnicy 4-5cm, dramatu który przeszłam nie życzę nikomu. Preparat podszedł mi w okolice pach tj. wbijana była kaniula. W czerwcu tego roku usunęłam preparat. Nie ma możliwości usunięcia w 100 procentach preparatu. Nadal mam guzy w okolicach pach i po piersiami. Około pol roku mam czekać na finalny efekt bo piersi dochodzą do siebie. Nie polecam tej metody !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olioli
To jest dla zainteresowanych link ze zdjęciami ktore robiłam przed usunięciem preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnego linku, mogłabyś podać? kiedy pojawiły wam się guzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
Ograniczone horyzonty świetnie mnie definiuja a naiwność to moje 2-gie imię . Grudy powstają poprzez zle i za szybkie podanie preparatu. Setki kobiet na świecie powiększył sobie piersi ta metoda a Wy niestety najwidoczniej macie pecha. Nie życzę nikomu powikłań. Znam wiele kobiet które zastosował ta metodę i są b. Zadowolone w także i ja. Nie neguje obaw ale zachowanie lekarza! Ty drogi gościu obraziłas mnie dużo mocniej stosując wobec mnie personalne epitety, zatem w przyszłości proponuje krytykę zacząć od siebie. Aqa25Nov odpowiadając na Twoje pytanie. Kobiety z implantami często poddają się ponownej operacji ponieważ chcą mieć jeszcze większy biust, gdyby obie metody można było łączyć zakładam ze jakiś % skorzystałby z aqafilling zamiast z inwazyjnej i często niebezpiecznej operacji. Kolejna sprawa odnośnie konsystencji i umiejscowienia preparatu. Nie wiem kto powiedział że preparat aqafillingu w puersi tworzy tzw banke? przecież układa się właśnie jak plaster miodu i nie ma w tym niczego dziwnego. W mojej ocenie jesli lekarz widziałby stan martwicy zapalny lub zagrazajacy Twojemu zdrowiu to poprostu nie włożyłbyTobie implantow. Ostatnia rzecz napisałaś ze bad usg nic nie wykazywały? Skąd zatem nagle ten opis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O bance pisala Aqua Aqua i to od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do kona masz racje z laczeniem metod. Tzn. logiczne jest, ze jak masz w piersiach implanty, to nie mozna Ci tam wstrzyknac Macrolane czy Aquafillingu. Z tego chyba kazdy sobie zdaje sprawe. Natomiast jesli mialo sie np. wstrzyknety preparat Macrolane, ktory to czesciowo juz sie wchlonal (sa przypadki, ze nawet po 3 latach sa jeszcze grudki, ktore sie nie wchlonely), to lekarz usunie go podczas zabiegu, zanim wlozy implanty. Tak tez prawdopodobnie bylo w przypaku aqua25nov i preparatu w jej piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×