Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość aqua25nov
Lekarze robiący USG nie wiedzą co to aquafilling i jak interpretować jego obraz. Myślą, że być może tak powinien wyglądać obraz po tym zabiegu. Otwarcie jednak tkanek pokazało, że nie powinien, bo preparat na pewno nie może się do nich wylewać ani powodować obumierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zdjęcia mówią same za siebie dziewczyny i nie ma co się oszukiwać że wszystko jest ok. współczuje i życzę powrotu do normalnego stanu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olioli
Oczywiście znajdzie sie masa zwolenniczek tej metody jak i przypadki dziewczyn ktore przezywają swój wewnętrzny dramat i borykającymi sie z guzami , twardymi "groszkami" w piersiach , czy sączącym sie preparatem. Należy pamiętac ze każdy zabieg i ingerencja chirurgiczna w ciało wiąże sie z ryzykiem, ALE UWAGA : implanty mozna w każdej chwili wyciągnąć, a aquafilling wżera sie w tkanki i NIE MA MOŻLIWOŚCI usunięcia go całkowicie ! Nie ma odwrotu, a jakie sa skutki uboczne po parunastu latach niewiadomo ! Ja zgłosiłam sie komplikacjami do lekarza ktory wykonywał zabieg i ten rozłożył ręce , ponieważ nie wiedział jak postępować z moim przypadkiem. Dziewczyny życzę wam wiele rozsądku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytania do aquafilka79 :) bo myślę o tej metodzie i szukam dobrego lekarza/kliniki i nie ukrywam, że sam efekt jak i bardzo pochlebne twoje opinie zachęciły mnie do skorzystania z usług Twojej Pani doktor, tym samym tej samej kliniki, a jechałabym tam aż z Wrocławia więc chciałabym być pewna ;) ale do sedna. Chciałam zapytać, jak po takim czasie wyglądają Twoje piersi? dalej jesteś zadowolona z efektu? jak byś mogła wrzucić dodatkowo zdjęcia, to byłabym wdzięczna :), ewentualnie na email :) Twoja budowa, kształt i rozmiar piersi wyjściowo jest bardzo podobna do mnie, może tylko z tym wyjątkiem, że jestem niższa, więc podejrzewam, że osiągnęłabym efekt zbliżony do Twojego ;) Mam jednak pewne wątpliwości, wiadomo jest spora grupa dziewczyn tu, które nie są zadowolone z efektu a nawet na tym ucierpiały, dlatego dosyć ważna jest dla mnie informacja jak się masz, jak obecnie wyglądają twoje piersi, jak z dotykiem itp? Za odpowiedzi z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam kompleks małego biustu. Od jakiegoś czasu coraz intensywniej myślałam nad powiększeniem. Znalazłam w internecie artykuł o nieinwazyjnej metodzie powiększania piersi aquafilling. Zapisałam się na konsultacje do pani doktor Drożniak, która przyjmuje w Krakowie, w klinice vesuna. Po szczegółowej konsultacji oraz przedstawieniu prawidłowych wyników badań, zakwalifikowałam się do wykonania zabiegu. Jedyne na co mogłam ponarzekać po zabiegu to spanie na plecach przez kilka dni i dyskomfort odczuwalny przez kilkadziesiąt godzin, ale dziś jestem zadowolona z efektów i przekonana, że była to dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
mala_mi80 moje piersi po 4 m-cach od zabiegu nadal są 75 D ;) efektem jestem nadal zachwycona! Ostatnio ogladalam swoje zdjęcia z wesela przyjaciół i serio nie mogłam uwierzyć że to mój dekolt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquafilka79, a jakie one są w dotyku? Coś się zmieniło? Miałaś grudki na początku? Teraz jakieś masz? Robiłaś może usg, żeby zobaczyć jak to teraz wygląda? :) Z góry dzięki za odp pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
W dotyku są jak moje... tylko dużo większe :D !. Nie miałam żadnych grudek i nie pojawiły się  pisałam już wcześniej, że grudki to kwestia nieumiejętnego podania preparatu przez lekarza. Nie robiłam USG. Porozmawiaj z Panią Dr.Magdą jeśli masz wątpliwości - jest opcja otrzymania bad. klinicznych w j.ang do poczytania. Ponad 200 str. materiału, tym wiele fot przed i po. Mi ten materiał ułatwił decyzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlonecznaDziewuszka
właśnie się zastanawiam nad tą metodą. znalazłam ją w Vesunie i stwierdziłam, ze jest to dobra alternatywa, jeśli za kilka lat chcę mieć dziecko. Po ilu latach zniknął Wam efekt powiększenia? Czy piersi były wtedy np. bardziej obwisłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
hej, hej - odzywam się tradycyjnie po przerwie. u mnie nadal wszystko super :-) do przedmówczyni - aquafilling się nie wchłania przynajmniej dwa lata, bo ja niedługo będę miała drugą rocznicę zabiegu. jedyne co to po zabiegu zaraz jest opuchlizna, która długo schodzi, więc po 2 miesiącach wydaje się, że piersi są mniejsze niż zaraz po zabiegu - dlatego ja na przykład powiększałam ponownie i ponownie. ale jak już osiągnie się swój zamierzony rozmiar, to spokojnie się ten efekt utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćminka789
Aqua super piersi, przypomnij prosze ile w koncu masz podane w sumie do kazdej bo ja juz sie pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
w sumie to 300 ml w jedna - ale ja mialam lekka asymetrie wiec podaje te piers gdzie wiecej - no i ja bylam prosto po karmieniu piersia przez ponad 2 lata - wiec zamiast biustu mialam wyrobione nisze na mleko... wydaje mi sie ze normalnie kobieta bez takich dziur po mleku moglaby osiagnac taki efekt jak ja czyli C przy podaniu 200 - 250 ml w jedna - w zaleznosci od stanu wyjsciowego i sylwetki kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim aqafilka79 chciałam Ci podziękować za odp :) Piersi masz, z tego co widziałam na zdjęciach piękne, tym bardziej jestem na tak, zwłaszcza, że tak jak już wspomniałam "wyjściowo" mam piersi i figurę podobną do Ciebie. Jak by mi się udało uzystkać taki efekt, to byłabym przeszczęśliwa ;) Możesz przypomnieć ile masz ml w każdej piersi? I ile razy "dopełniałaś"? I czy Ty te badania kliniczne dostałaś na maila, czy one są tylko do wglądu na miejscu? Bo ja na konsultacji jeszcze nie byłam, ale pytałam o nie drogą mailową i w sumie odp nie dostałam. Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana999
Witam. Ponownie. Pisałam wczesniej o powikłaniach po tym preparacie. Nie chce opisywać od nowa... Wspomne tylko , że po bólu jaki miewałam po kilka godzin i budzenia się w nocy z tego powodu zrobiłam USG na którym nic nie wyszło...ale ból pojawia sie nadal, nie moge dotykać tych piersi tak jak wczesniej. Pisałam też że pierś jedna jest lekko zdeformowana..pogodziłam się z tym choć tak jak juz też pisałam wczesniej mam żal, ale pisze teraz bo idę na badanie rezonansu magnetycznego piersi, bo czytałam, że wykrywa więcej niż usg..a wiem, że coś jest na rzeczy.. facet nie może dotykać piersi bo jak lekko gdzieś mi je ucisnie to mogę dosłownie wyć z bólu. Chciałabym aby okazało sie że to nic wielkiego... Jeśli faktycznie bede miała powikłania to jestem gotowa upublicznić badania, gdyż powiedziano mi, że powikłan nie ma, że to bezpieczny zabieg itd itd...nie zostawie tego tak, jesli okaze sie, że sobie zaszkodziłam. Tak więc dziewczyny nie kłótćcie się bo to nie ma sensu. Jeśli ktoś ma powikłania to widocznie je ma. Badanie mam na poczatku października i bardzo sie boję. Nie chce nikogo też straszyć każdy podejmuje decyzje na swoja odpowiedzialność. Chciałabym wiedzieć kto miał lub czy ma jeszcze takie powikłania? I pytanie do dziewczyny która usuwała ten preparat : USG wykryło Tobie te grudy itd?? i gdzie usuwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzdecydowana999
Teraz przeczytałam :wypowiedz: aqua25nov USG tez mi nic nie wykryło... a cały czas mam ból- kłócia czasem to kilka godz. Boje się, że faktycznie cos dzieje sie z moimi tkankami... Ja robiłam w Warszawie... nagłosnie tę sprawę jeśli okaże się że coś jest nie tak. Bo tyle kasy na to wydałam... do aqua25nov napiszę do Ciebie po wynikach...jeśli będę musiała tego sie pozbyć. Bo nawet nie wiem co miałabym dalej robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po usunięciu. USG niewiele wniosło. Usunęłam bo były twarde niesymetryczne i bardzo ale to bardzo tkliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydoawna999
U kogo usuwałaś? i masz teraz te implanty tak? Bo piszesz jako gość więc nie wiem czy to TY . I dostałaś zwrot kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopyrcia
ja uważam, że każdy organizm reaguje inaczej i są pewne sytuacje których nie możemy przewidzieć. no i po prostu trzeba mieć tego świadomość, nie ma zmiłuj! ja się ciągle zastanawiam, już byłam na konsultacji u mnie w Vesunie, ale same wiecie że takie decyzje do łatwych nie należą. te opinie troche mnie hamują, ale chyba w koncu zrobię ten krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn ktore maja powiklania - powiedzcie po jakim czasie od zabiegu zaczely sie wasze bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwrotu pieniędzy nie dostałam Pokazali mi drzwi. Powiedziano że oni tylko podają a problemy to do producenta. Resztę jak chcesz to podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, od dawna zastanawiam się na wymodelowaniu moich piersi (delikatnym podniesieniu i powiększeniu ), po dwóch ciążach i długim karmieniu nie są one już takie piękne jak wcześniej :( czy mogłybyście mi poradzić gdzie w Warszawie lub jej okolicach mogę zmienić je w cudeńka takie jak Wasze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikarus
witam, dziewczyny! chciałam zapytać ,czy ktoś ma albo miał taki problem jak ja. przed zabiegiem aquafilling miałam miseczkę B. Po zabiegu oczywiście byłam szczęśliwa . W każdą pierś wstrzyknęłam po 150 ml. Po 2 tyg. na wizycie kontrolnej z powodu lekkiej asymetrii i zmniejszenia piersi dodałam jeszcze po 50 ml do każdej piersi. W sumie wyszło po 200 ml na każdą pierś. Wtedy piersi były piękne ,duże .kupiłam wreszcie staniki o wymarzonym rozmiarze C.oczywiście byłam poinformowana że przeparat w 1/5 się wchłonie. Niestety mijają 2 miesiące i jestem załamana. piersi wróciły do swojej pierwotnej postaci. nowy stanik jest za wielki .wróciłam do starych staników. wydałam sporo pieniędzy ,miało być na co najmniej 5 lat ,a ja po 2-ch miesiącach nie widzę efektu. Chcę zaznaczyć ,że nie są to moje "widzimisie", bo stanika raczej nie da się oszukać. Mąż tez mówi ,że piersi bardzo zmalały ,-są takie jak przed pierwszym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, a gdzie robiłaś? mi zmalały w sensie nie są takie pełne jako po zabiegu ale napewno całkowicie się nie wchłoną preparat. W razie czego zawsze możesz iść do tej kliniki i niech ci pokażą na usg ile masz preparatu w piersiach, mi ostatnio pokazał jak byłam na dopełnieniu bo chciałam więcej ale powiedział lekarz że już mam na maxa wypełnioną przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikarus
Robiłam w Poznaniu u pani dr.. chcę się do niej umówić na wizytę, tylko się zastanawiam jak to rozegrać, żeby nie "spuściła mnie na drzewo". Poza tym jedna pierś mi się zniekształciła -tak obwisa na bok w kierunku pachy. Druga pierś jest ok. Jestem zdruzgotana.!!!!cieszyłam się piersiami jakiś miesiąc. W sierpniu był pierwszy zabieg i w drugiej połowie sierpnia-drugi zabieg. Potem w staniku sportowym 24 h przez 3 tygodnie ,potem już tylko na noc zakładałam stanik sportowy -do spania. więc w nowym staniku z miseczką C pochodziłam zaledwie 1-1,5 miesiąca. teraz z powrotem zakładam stare staniki, plus na dodatek mam zniekształcona lewą pierś! Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to ze przed zabiegiem podpisujesz zawsze że 'zapoznałaś się z ew. powikłaniami" itp.. wiec umywają się od ew. powikłań... ten preparat jest bardziej do modelowania niż do powiększania.. ew. lekkiego wypełnienia.. aczkolwiek lekarz odradzał implanty ze względu na widoczne blizny które jeżeli ma się mały biust są widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćminka789
Hej dziewczyny, ja jestem tez dwa miesiace po zabiegu i dalej jestem bardzo zadowolona. Jeszcze jakies trzy tygodnie temu sie martwilam bo jedna piers miałam twardszą, ale teraz są bardzo naturalne i miękkie w dotyku. Miałam asymetrie piersi i dalej moze nie są idealnie rowne, ale jest niewielka różnica. Wiadomo, że teraz piersi nie są tak pełne jak po zabiegu, al e dalej noszę staniki 75 c. Mnie moja pani doktor powiedziala, że mogę dopełnic za 3 miesiące, nie wczesniej. I dlatego w listopadzie umowie sie na wizytę. Też podczas pierwszego zabiegu miałam wstrzyknięte w obie piersi 300 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ikarus - bardzo dziwne, ze masz taki problem - ja za dwa tygodnie mam 2 rocznice podania pierwszego i nic mi nie znika. oczywiscie po zejsciu opuchlizny jest znaczace zmniejszenie - niestety - a opuchlizna schodzi bardzo powoli. ale po 200 ml w jedna piers powinnas miec rozmiar wieksze piersi - jaki mialas wyjsciowy rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikarus
przed zabiegiem miałam miseczkę B ,po zabiegu dalej mam B, noszę te same staniki. może piersi są ciut okrąglejsze i tyle. nie wiem czy było warto za taką cenę. płaciłam 5 tys. zł za 100 ml, a wstrzyknęłam 400 ml ( do 2-ch piersi ). Zazdroszczę dziewczynom, którym efekt się trzyma!!!!super!!!! tylko czemu u mnie się nie trzyma. Oczywiście po zabiegu byłam wniebowzięta, ale teraz tego nie mogę powiedzieć ( po 2 -ch miesiącach od zabiegu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×