Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość rara3
no efekt jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
kurcze.. tylko zastanawia mnie jedno... dlaczego wszystkie kobiety które robiły sobie ten zabieg mają plastry pod piersią a ja miałam po boku piersi wstrzykiwany preparat? tak po środku bocznej piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
a i jeszcze mam pytanie do dziewczyn które 'dopełniały' - czy po dopełnieniu też musiałyście nosić biustonosz sportowy, elastyczny, czy można było po zabiegu prowadzić samochód i czy można na następny dzień uprawiać sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm91
Piękne piersi :) to jest zdjęcie zaraz po zabiegu ? Mogą jeszcze sie trochę zmniejszyć? I jaki koszt wyszedł przy pierwszym powiększeniu ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaania
Z fotek widać, że efekt faktycznie niesamowity. Biust nie wygląda tak sztucznie jak po operacji i jest fajnie wypełniony. Trafiłam ostatnio na taką stronkę : http://www.male-piersi.niebanalny.pl/tabletki-na-wzrost-biustu-html opisującą różne tabletki mające mieć podobne działanie ale po obejrzeniu tych fotek raczej przekonam się do tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
Dziewczyny pierwsza sprawa koszt w la-nika z anastezjologiem przy podaniu 150 ml w pierś to 12 500 zł. Dopełnienie po 100 ml plus anastezjolog 7500 zł. Po zabiegu możesz robić wszystko należy jednak powstrzymać się od wysiłku górnych partii ciała przez około 3-4 tyg. W obu przypadkach również po dopełnienie noszę stanik sportowy 3 tyg. Piersi juz nie zmaleja z 75 b push up mam 75 D bez push up :) ;) u mnie to już 2 tyg i 5 dni opuchnięte zeszła ostatnia fotka jest najświeższa. Piersi są serio duże zupełnie się tego nie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
rara 3 ja następnego dnia normalnie jeździłam samochodem. Nie można za to uprawiać sportu do 3-4 tyg po. Pamiętajcie ważny jest wybór odpowiedniego lekarza który ma doświadczenie ale i poczucie piękna i wyobraźnię. Ja bym w ręce faceta się nie oddala ;) sama zanim zdecydowałam się na zabieg miałam możliwość obejrzenia i dotknięcia na żywo piersi powiększony przez dr Magdę Zakrzewska decyzję po tych oględzinach podjęłam natychmiast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
do 100 ml nie trzeba mieć anestezjologa. Ja miałam u faceta robione bo w zasadzie nie miałam wyboru :P kurczę czyli po dodaniu też nie można uprawiać sportu buu, mi bardziej chodzi o to czy pierwszego dnia od razu po zabiegu można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się ze piersi jeszcze zmaleja. .. jestem po zabiegu 2,5 miesiąca, opuchlizna trzymała się do miesiąca, generalnie jestem rozczarowana bo 100 mln to niestety jest nic ,moje piersi wyglądają prawie jak przed zabiegiem :/ Myślę cały czas o dopełnieniu kolejnych 100 mln ale boję się że znowu nie będzie ani piersi ani pieniedzy, dopełnienien musiało by być kilka zeby efekt byl zadawalajacy ale wtedy koszta są kosmiczne. Nie dawajcie zdjęć po dwuch dniach po zabiegu bo to kpina, gwarantuje wam ze piersi takie nie zostaną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqafilka79
U mnie fota na dole jest ponad 2 tyg po dopełnieniu. Nie sądzę by coś zmalała bo nie mam opuchnięyych juz od 1,5 tyg. Anastazja loga miałam bo tak wolałam no i dzięki temu zero bólu i zero stresu. To nie dostałaś gwarancji od lekarza? Jak są prawie jak przed to powinien dołożyć preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz po zabiegu piersi wyglądały fajnie bardzo pełne ,ale z czasem jak opuchlizna schodził to malaly. .. chce iść nie długo na usg i sprawdzić co i jak bo śmieszne by było jak by preparat się juz wchlonąl,ale tak jak mówię efekt marny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przed zabiegiem.Pani doktor sugeruje od razu 150 ml bo wie z doświadczenia że 100 ml przy piersiach po karmieniu to stanowczo za mało.Tak okazuje się że ta metoda jest bardzo droga .Przypuszczam że , żeby być w pełni zadowoloną trzeba wydać około 20 tysięcy .Czy chociaż jest gwarancja że preparat nie wchłonie się szybciej niż po 5 katach .Mimo wszystko na implanty się nie zdecyduje , a piersi chciałabym mieć jędrne niekoniecznie bardzo duże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rara3
niestety wszystko zależy od twojej anatomii, jaką masz swoją pierś ile w niej tłuszczu itp. Mi lekarz od początku mówił że to nie jest zniewalający efekt. Więc jeżeli ktoś ma rozmiar małe b to po dodaniu 100 ml będzie miał pełne B. Ale też pytanie czego oczekuje? bo wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.. ale jeżeli chcesz mieć naprawdę duży efekt (co wiąże się też często z nienaturalnym, bo jeżeli jesteś b. szczupła, albo masz masz małą budowę piersi, skórę itp. to wstawienie implantów taki da efekt). reasumując plusy i minusy dla aquafilling: + preparat nie jest na stałe, więc jeżeli się rozmyślisz po czasie 'wyparuje' (co może też być minusem jednocześnie) +bardzo naturalny efekt +szybki okres regeneracji +praktycznie zero śladów bo zabiegu - cena( przy wielokrotnym dokładaniu szczególnie..) 100 ml to koszt 10 900 zł w warszawie, każde 10 ml dopełnienia 500 zł w jedną pierś -stosunkowo mały efekt do ceny - dosyć krótko jest na polskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszę lekarzy którzy negują bezpieczeństwo tej metody , straszą powikłaniami po kilkunastu latach . Z drugiej strony wiem że niektóre lekarki wykonujące ten zabieg same się jemu poddały , więc muszą być do niego przekonane .Mam straszny mętlik w głowie , chcę robić pod koniec sierpnia .Czy trzy dni wolnego (włącznie z dniem zabiegu )wystarczą na dojście do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqafilka79
rara3 tłuszcz w piersiach lub gruczoły. Ja np. mialam duzo gruczołu w zwiażku z tym mniej preparatu daje lepszy efekt. w przypadk tłuszczu jak schudniesz efekt maleje. gość, 3 dni urlopu w zupełności wystarczy w sumie to jeden dzien po i powinno byc ok. U kogo robisz? 100 ml czy wiecej? Nie bój się ja czytałam badania kliniczne ( w sumie ponad 200 str) od mojej Dr i jakoś nie doczytałam się niczego co by mnie zniechęciło do wykonania zabiegu. Gdybym miala podjac decyzje raz jeszcze zrobiłąbym to bez wahania! Głowa do góry a w sierpniu pierś do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqafilka Zabieg będę robiła w Katowicach u pani doktor Lenartowicz .Sugeruje od razu 150 ml . Zrobiła już sporo zabiegów i nie ma przypadku żeby porobiły się grudki .Podobno to kwestia odpowiedniego podania preparatu i rozmasowaniu bezpośrednio po zabiegu .Preparat podobno poprawia przejrzystość w obrazie usg , natomiast nie wiem jak z mammografią ( jednak ona jest bardziej precyzyjna w razie jakiś podejrzeń )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam że lekarz u którego robiłam zabieg na początku powiedział że nie więcej niż 100ml na początek, i byłam na dodaniu i jak powiedziałam że chce 50ml to powiedział że da mi tylko 30ml, i że będzie mi podawał stopniowo.. trochę mnie zastanawia jak podają wam 150 ml, na raz później 100 ml.. dodam że nie miałam swoich naturalnych bardzo małych tylko jakieś małe b i miejsca (po schudnięciu) trochę zostało, ale on stwierdził że 50 m teraz się może nie zmieścić i że lepiej stopniowo. Koszty są takie same tyle że dla niego więcej roboty (przy rozdzieleniu na pojedyncze zabiegi)...ale nie wiem czy po dodaniu 30 ml już jest jakiś efekt widoczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne rozmawiałam z dystrybutorem i produkt pakowany jest po 100 ml i jest jednorazowego użytku wiec powinni podawać albo 100 albo 50 ..dziwne te 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby uzyskać efekt to trzeba podać trochę tego preparatu. Widziałam oprócz mnie 2 osoby i każda z nas miała podane po 3 worki czyli 300 ml , wiec nie wiem czy podając mniej można uzyskać satysfakcjonujący efekt ? U mnie jest prawie 2 lata i się trzyma ładnie , usg ok , było trochę grudek ale zeszły po konsultacji - dr rozmasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że po 100 ml też już widać efekt ale na pewno nie tak jak po większej liczbie. Nie wiem tam gdzie ja robiłam można dodać po 10 ml, zresztą któraś z dziewczyn też mówiła że miała 130 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 ml na raz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nie lepiej wam było zrobić implanty? matko ile to kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle myślę o tym poliamidzie .Wprawdzie to tylko 2% , ale radiolog w trakcie badania usg stwierdziła że o 2% za dużo .Poliamid to białko, które może spowodowac rozwój grożnych chorób autoimmunologicznych .Sama nie wiem co myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poliamid nie jest białkiem nie pisz bzdur - jeśli nie wiesz to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i chyba w żadnej nie znajdziesz informacji , że to białko ☺ które uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę więc o informację czy poliamid jest szkodliwy , czy te 2% może być niebezpieczne dla zdrowia .Czy jest jeszcze gdzieś wykorzystywany w medycynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana 000
Witam. Ponownie. Zabieg miałam robiony ok, 1,5roku temu. Dziś nie mogłam spać przez kłócie w lewej piersi.Tak jak już też wspomniałam... jedna pierś jest inna wydłużona przy podnoszeniu ręki.. więc jest to deformacja.. załuję ze wykonałam ten zabieg bo tak jak miałam kłócia co jakiś czas w piersiach to dziś nie mogłam spać.. boję się że bede musiała to wyciągać, tylko jak i gdzie...umawiam się na usg 2 raz. Nie życze nikomu takiego bólu..Czy któraś też tak ma?? Jestem z zła na siebie... chciałabym wiedziec czy jestem jedynym przypadkiem bo tak chcą mi wmówić. I jak widać nie trzeba czekać kilka lat by wyszło, że coś z tym preparatem jest nie tak...Jesli chcecie powiększyć biust to decydujcie sie na implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te kłucia występują przed miesiączką np? może masz torbiele? mnie też bolą przed miesiączką szczególnie, koniecznie idź do lekarza który wykonał ci zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usłyszysz : jeszcze czekamy wszystko się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×