Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 go艣膰

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Go艣膰 Mhmm

Mhmm... 馃 Ja przeprowadzilam zabieg w Niemczech, w 2012... Nie mam聽absolutnie zadnych komplikacji...馃槒 Przeciwnie, efekt utrzymuje sie od wielu lat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Dnia 3.09.2019 o 23:07, Go艣膰 Mhmm napisa艂:

Mhmm... 馃 Ja przeprowadzilam zabieg w Niemczech, w 2012... Nie mam聽absolutnie zadnych komplikacji...馃槒 Przeciwnie, efekt utrzymuje sie od wielu lat.

Dnia 3.09.2019 o 23:07, Go艣膰 Mhmm napisa艂:

Mhmm... 馃 Ja przeprowadzilam zabieg w Niemczech, w 2012... Nie mam聽absolutnie zadnych komplikacji...馃槒 Przeciwnie, efekt utrzymuje sie od wielu lat.

Przecie偶 w Niemczech tego typu zabiegi s膮 zabronione 馃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zyta

Nieprawda. Co druga klinika w Niemczech ma te zabiegi w ofercie.聽Preparat posiada certyfikat ISO.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania

Witam!

Po raz pierwszy wypowiadam si臋 na jakimkolwiek forum. Jestem za艂amana. Jestem 2 lata po zabiegu i od czerwca mam wyciek z jednej piersi. By艂y pr贸by antybiotykiem i sterydem zaklejenia tego - niestety nieskutecznie. Pojecha艂am wi臋c na wizyt臋 do prof. Noszczyka, kt贸ry zaleci艂 usuni臋cie preparatu poniewa偶 to si臋 samo nie zaklei, nie m贸wi膮c ju偶 o tym co to jest za preparat. Jestem ze 艣l膮ska i wola艂abym si臋 leczy膰 gdzie艣 bli偶ej, mo偶e by膰 r贸wnie偶 prywatnie. Prosz臋 o porad臋 dot. chirurga kt贸ry by si臋 tym zaj膮艂, oraz prawnika.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Certyfikat ISO kompletnie nic nie znaczy w kontek艣cie bezpiecze艅stwa medycznego produktu. W du偶ym uproszczeniu: gwarantuje tylko powtarzalno艣膰 jako艣ci produktu, czyli, 偶e za ka偶dym razem klient dostaje ten sam produkt o tych samych parametrach, wyprodukowany w ten sam sposob, wg takich a takich procedur z takich, a takich komponent贸w.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mari
22 godziny temu, Go艣膰 Ania napisa艂:

Witam!

Po raz pierwszy wypowiadam si臋 na jakimkolwiek forum. Jestem za艂amana. Jestem 2 lata po zabiegu i od czerwca mam wyciek z jednej piersi. By艂y pr贸by antybiotykiem i sterydem zaklejenia tego - niestety nieskutecznie. Pojecha艂am wi臋c na wizyt臋 do prof. Noszczyka, kt贸ry zaleci艂 usuni臋cie preparatu poniewa偶 to si臋 samo nie zaklei, nie m贸wi膮c ju偶 o tym co to jest za preparat. Jestem ze 艣l膮ska i wola艂abym si臋 leczy膰 gdzie艣 bli偶ej, mo偶e by膰 r贸wnie偶 prywatnie. Prosz臋 o porad臋 dot. chirurga kt贸ry by si臋 tym zaj膮艂, oraz prawnika.

Jak to wyciek? Skad? Zrobila sie dziura na zarosnietej ranie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 go艣膰
Dnia 15.09.2019 o 23:29, Go艣膰 Zyta napisa艂:

Nieprawda. Co druga klinika w Niemczech ma te zabiegi w ofercie.聽Preparat posiada certyfikat ISO.

Tak? prosz臋 poda膰 adresy klinik w kt贸rych to wykonuj膮 i czy w razie komplikacji usuwaj膮 ten cudowny preparat i w jaki spos贸b 馃槀馃槀馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania

Witam!

Po raz pierwszy wypowiadam si臋 na jakimkolwiek forum. Jestem za艂amana. Jestem 2 lata po zabiegu i od czerwca mam wyciek z jednej piersi. By艂y pr贸by antybiotykiem i sterydem zaklejenia tego - niestety nieskutecznie. Pojecha艂am wi臋c na wizyt臋 do prof. Noszczyka, kt贸ry zaleci艂 usuni臋cie preparatu poniewa偶 to si臋 samo nie zaklei, nie m贸wi膮c ju偶 o tym co to jest za preparat. Jestem ze 艣l膮ska i wola艂abym si臋 leczy膰 gdzie艣 bli偶ej, mo偶e by膰 r贸wnie偶 prywatnie. Prosz臋 o porad臋 dot. chirurga kt贸ry by si臋 tym zaj膮艂, oraz prawnika.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania

Jest to wyciek z miejsca gdzie by艂a wbijania kaniula za pomoc膮 kt贸rej by艂 podawany preparat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Papaxx
12 minut temu, Go艣膰 Ania napisa艂:

Jest to wyciek z miejsca gdzie by艂a wbijania kaniula za pomoc膮 kt贸rej by艂 podawany preparat.

Jakto? To blizna sie sama otworzyla?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania

Dok艂adnie. Nic mnie nie bola艂o. Nie by艂o 偶adnego zaczerwienienia, stanu zapalnego. Do tej pory nie ma. Dwa razy dziennie przemywam oktaniseptem i daje nowy opatrunek. Wyciek jest przezroczysty - 偶elowy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania

Jestem ju偶 um贸wiona do chirurga Lewandowicza w 艁odzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

To masz naprawd臋 du偶o wi臋cej szcz臋艣cia ni偶 inne dziewczyny skoro wyp艂ywa ci czysty 偶el, naprawd臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aqua

https://www.pudelek.pl/artykul/151186/tylko_na_pudelku_magdalena_frackowiak_trafila_na_stol_operacyjny_przez_niebezpieczna_metode_powiekszenia_biustu/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tusia

no wlasnie frackowiak napisalaze insta ze to nie prawda... nie rozumiem co z wami聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 Bydgoszcz

Dziewczyny czy jest na forum kto艣 z Bydgoszczy ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nie ale w Bydgoszczy z聽 usuwaniem preparatu 艣wietnie radzi sobie dr chalcarz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bydgoszcz

Czy jest tutaj kto艣 kto mia艂 kontakt z dr Chalcarz ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Witajcie. Jestem ponad 4 lata po zabiegu. Nie mam p贸ki co 偶adnych komplikacji. Robi臋 co roku usg. Preparat jest widoczny w obu piersiach ale poza tym nie ma 偶adnych zmian. Nie mam grudek ani wyciek贸w i nic mnie boli.. przed podj臋ciem decyzji o zabiegu czyta艂am opinie na tym forum. Przez d艂ugi czas nie zagl膮da艂am tutaj...a偶 do wczoraj.. nie wiedzia艂am nawet 偶e nie wykonuje si臋 ju偶 zabieg贸w tym preparatem oraz 偶e s膮 a偶 tak potworne komplikacje..przyznam 偶e od dw贸ch dni nie mog臋 spa膰 i o niczym innym nie my艣l臋..potwornie si臋 boj臋 偶e mam w piersiach tykaj膮c膮 bomb臋.聽 P贸ki co um贸wi艂am si臋 na USG.. wezm臋 poprzednie badania dla por贸wnania.. um贸wi臋 si臋 te偶 do dr Noszczyka na konsultacje bo nie wiem co robi膰. Jestem przera偶ona tym co spotka艂o kobiety i zextexskutki mog膮 wyst膮pi膰 te偶 u mnie.Gdybym mog艂a cofn膮膰 czas ale ju偶 za p贸藕no.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bydgoszcz

Witaj

Ja na forum zajrza艂am dwa dni temu, zabieg robi艂am 4 lata temu. Jestem prawie sparali偶owana ze strachu,聽nie 艣pi臋 i nie potrafi臋 si臋 na niczym innym skupi膰. Jestem zdezorientowana, do kogo i艣膰 na wizyt臋 i czy usuwa膰 to g... . Nie wiem ju偶 kto jest prawdziwym specjalist膮, a kto zgaduje co robi膰. Po tym jak zapewnia艂 mnie lekarz, 偶e preparat jest bardzo bezpieczny i si臋 wch艂onie, straci艂am zupe艂nie wiar臋 w tych ludzi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Go艣膰 Bydgoszcz widz臋 偶e robi艂ysmy zabieg w podobnym czasie. Czy masz jakie艣 skutki uboczne? Czy co艣 si臋 u Ciebie dzieje? U mnie jest ok ale po przeczytaniu wpis贸w dziewczyn artyku艂u w,Wyborczej i wypowiedzi kilku lekarzy jestem przera偶ona...boj臋 si臋 ze mam jak膮艣 martwic臋 o kt贸rej nieceiem...Z drugiej strony usuwanie to operacja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bydgoszcz

Mam zgrubienia ale mia艂am je od pocz膮tku, dr Rogala twierdzi艂, 偶e to jest ok.

Bol膮 mnie piersi ale tylko przed okresem, ich wielko艣膰 i kszta艂t przez te 4 lata si臋 nie zmieni艂y. Do dr Noszczyka pr贸buj臋 si臋 um贸wi膰 od wczoraj, dzwoni艂am ale bez skutecznie, napisa艂am do kliniki maila ale na razie bez odpowiedzi (fakt, 偶e zrobi艂am to wczoraj ok 11). To jest jak z艂y sen

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ja te偶 robi艂am u dr Rogali..Gold Clinic te偶 ju偶 tego nie robi.....mnie te偶 piersi bol膮 tylko przed okresem ale teraz zaczynam si臋 doszukiwa膰 r贸偶nych rzeczy...we wtorek id臋 do Medicover na USG. A w poniedzia艂ek spr贸buje si臋 um贸wi膰 do dr Noszczyka..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bydgoszcz

Ale czy w Medicower lekarz b臋dzie wiedzia艂 jak rozpozna膰 co to wype艂niacz a co jakie艣 inne zmiany. Jeste艣 z Warszawy ?

Mo偶e wymienimy si臋 mailami, m贸j to momoshop@interia.eu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Tego nie wiem. Ale zawsze jak id臋 na USG to m贸wi臋 偶e mia艂am robiony aquafiling..nie stwierdzili nigdy zadnych zmian wymagajacych dalszej diagnostyki natomiast preparat by艂 widoczny..tzn my艣l臋 偶e to by艂 preparat..rok temu by艂am na Nowogrodzkiej w Fundacji onkologicznej i tam bylo to samo..ale w takiej sytyacji chce pojsc na konsultacje do dr. Noszczyka i pewnie jeszcze rezonans zrobi臋..to da lepszy obraz. Tak jestem z Wawy. edi71@poczta.onet.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny z czystym sumieniem polecam radiologa Marcin inglot przyjmuje we Wroc艂awiu na ul Wszystkich 艢wi臋tych 2 ( to u niego dowiedzialam si臋 o migracji ) ma USG z elastografia.

W Warszawie a dok艂adniej w Otwocku jest te偶 Dr 艁ukasz Paluch przyjmuj臋 w ramach NFZ - po wczesniejszym skierowaniu od Profesora Noszczyka kt贸rzy wsp贸lnie prowadz膮 program badawczy Aquafilling. - s膮dz臋 偶e bez skierowaniu po uprzednim kontakcie ze szpitalem mo偶na si臋 um贸wi膰 na聽badanie. Bylam w zesz艂ym tygodniu niestety u mnie stan jest coraz gorszy. Dr Paluch to聽cudowny cz艂owiek jestem pe艂na podziwu wiedzy oraz dokladnosci i zaanga偶owaniu jakie ma. Bada艂 mnie kawalek po kawa艂ku opisuj膮c skrupulatnie to co widzi , wiem 偶e jestem w dobrych r臋kach dlatego z czystym sumieniem polecam Doktora聽.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Odno艣nie usuwania preparatu , fajnie 偶e pojawili si臋 lekarze kt贸rzy podejmuj膮 si臋 tego zabiegu bo jeszcze nie tak dawno odbija艂am si臋 od drzwi do drzwi szukaj膮c pomocy , sadz臋 偶e gdybym j膮 uzyska艂a nie dosz艂oby u mnie do migracji. Aczykolwiek pytajcie si臋 lekarzy czy w razie komplikacji maj膮 zaplecze do hospitalizacji bo to wa偶ne. W szpitalu na czerniakowskiej u Profesora Noszczyka jeste艣cie pod pe艂n膮 opiek膮 lekarzy ktorzy w przeciwie艅stwie do niekt贸rych pseudo lekarzy (bez urazy) nie zapychaj膮 sobie portfela , ich pomoc jest bezinteresowna聽.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

I przestrzegam przed Mediart Clinik 聽na ul. Kochanowskiego w Poznaniu Agnieszka Majewska - Krupi艅ska kt贸ra po pojawieniu si臋 u mnie komplikacji twierdzi艂a ze jestem jedynym przypadkiem i 偶e do艂o偶y mi preparatu jak Wszystko si臋 zagoi. Zar贸wno przede mna jak i po mnie wykona艂a mn贸stwo zabieg贸w i mia艂a mas臋 powik艂a艅 i kazdej z nas m贸wi艂a to samo " ze nie wie co si臋 dzieje ze jest Pani jedyna osoba u kt贸rej cos wystapilo" jeszcze do maja tego roku wiem ze wykonywala zabiegi maj膮c czelno艣膰 naci膮gac kobiety wiedz膮c o skutkach podania preparatu w imi臋 zapychania sobie portfela . Spraw臋 zg艂osi艂am do prokuratury i zach臋cam wszystkich , poniewa偶 Ci pseudo lekarze kt贸rzy nie maj膮 偶adnej etyki lekarskiej powinni odpowiedzie膰 za to co si臋 wydarzy艂o. Od 2016 roku nie potrafi臋 normalnie funkcjonowa膰 ci膮gle my艣l膮c czy kiedy艣 sie to zako艅czy. to nie nasza wina ze zaufalysmy聽"lekarzom" , to nie etyczne aby lekarz podawa艂 taka substancj臋 bez 偶adnej wiedzy (Majewska okaza艂a si臋 by膰 stomatologiem , podpisywala sie jako lek.med) nie udzieli艂a zadnej pomocy , umy艂a r臋ce - podaj膮c preparat innym kobieta wiedz膮c jakie s膮 skutki聽. W 2018 w peru szkolila 15 lekarzy z preparatu activgel (dawniej聽aqualift) mozna sobie poczytac ze sklad ten sam tylko nazwa inna. W roznych czesciach swiata preparat wystepuje pod inna nazwa . Powinni za to odpowiedziec. Jak taki cz艂owiek stomatolog szkoli innych nie maj膮c bladego poj臋cia jak udzieli膰 pomocy , wiedz膮c jaki to ma wp艂yw na tkanki mi臋艣nie i nasze zdrowie ?! Nie spocznie poki odpowiedni ludzie za to nie odpowiedza.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Dnia 27.09.2019 o 16:19, Go艣膰 Bydgoszcz napisa艂:

Czy jest tutaj kto艣 kto mia艂 kontakt z dr Chalcarz ?

Tak ja jestem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Dr chalcarz przyjmuje w klinice Bie艅kowskiego, operowa艂 ju偶 bardzo du偶o kobiet, naprawd臋 ma tym syfem do艣wiadczenie,na konsultacji wszystko ci wyt艂umaczy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×