Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość papaxx
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Są badania w Warszawie, producent okłamał wszystkich składem, pisało tu już wiele dziewczyn o powikłaniach które naprawdę są, poliakrylamid się nie wchłania,. Najlepiej zrobić USG i rezonans wtedy zobaczysz jak to wygląda.A sprawy sądowe toczą się już w całej Polsce.Ja sama jestem w trakcie szukania adwokata.

a masz powikłanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lewa strona migracja,prawa tak oszczykniete mięśnie że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam dwukrotnie robiony zabieg w Warszawie . Po czasie robią się grudki, ale po rozmasowaniu przez lekarza jest ok. Nie wiem jak będzie dalej, może też spotkają mnie jakieś powikłania.... Kolejny raz nie zrobilabym tego zabiegu bo piersi szybko zmalały, więc w moim przypadku 5 lat utrzymania sie efektu to bujda. Mam prośbę jak piszecie że ktoś przez to jest po mastektomii albo zbiorowe procesy to podawajcie konkrety: co kto jakies zdjecia usg wypisy ze szpitala po operacji itd. . Mi gdyby z tego powodu odjeli piers to wrzucilabym wszedzie gdzie mozliwe wynik badania z opisem zabiegu operacyjnego ze z powodu takiego i takiego niezbedna byla mastektomia itd itd. Była tu jakis czas temu jedna dziewczyna ktora pisala ze usuneli jej piers i ze do sądu pojdzie z tym a pozniej publicznie pisala tu sprostowanie ze jej informacje  byly nieprawdziwe... nie wiem może ktoś ją oskarżył o pomówienie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny są po ropniach bo preparat uaktywnia się w okresie połogu, są takie z deformacjami bo preparat wędruje gdzie chce, przecież mnóstwo jest powikłań,ja sama wiem o 20 i wiem też że jest tego więcej, widziałam się osobiście z dziewczynami po deformacjach i migracji,z takimi po nieudanych operacjach bo preparat się nie wchłania, poczytaj oficjalną stronę szpitala na Czerniakowskiej, że tj poliakrylamid a nie poliamid, więc tj jedno wielkie oszustwo co do składu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny są po ropniach bo preparat uaktywnia się w okresie połogu, są takie z deformacjami bo preparat wędruje gdzie chce, przecież mnóstwo jest powikłań,ja sama wiem o 20 i wiem też że jest tego więcej, widziałam się osobiście z dziewczynami po deformacjach i migracji,z takimi po nieudanych operacjach bo preparat się nie wchłania, poczytaj oficjalną stronę szpitala na Czerniakowskiej, że tj poliakrylamid a nie poliamid, więc tj jedno wielkie oszustwo co do składu 😁

Mozna prosić link? bo wchodząc na strone szpitala nie widzę żadnych informacji o których piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Miałam dwukrotnie robiony zabieg w Warszawie . Po czasie robią się grudki, ale po rozmasowaniu przez lekarza jest ok. Nie wiem jak będzie dalej, może też spotkają mnie jakieś powikłania.... Kolejny raz nie zrobilabym tego zabiegu bo piersi szybko zmalały, więc w moim przypadku 5 lat utrzymania sie efektu to bujda. Mam prośbę jak piszecie że ktoś przez to jest po mastektomii albo zbiorowe procesy to podawajcie konkrety: co kto jakies zdjecia usg wypisy ze szpitala po operacji itd. . Mi gdyby z tego powodu odjeli piers to wrzucilabym wszedzie gdzie mozliwe wynik badania z opisem zabiegu operacyjnego ze z powodu takiego i takiego niezbedna byla mastektomia itd itd. Była tu jakis czas temu jedna dziewczyna ktora pisala ze usuneli jej piers i ze do sądu pojdzie z tym a pozniej publicznie pisala tu sprostowanie ze jej informacje  byly nieprawdziwe... nie wiem może ktoś ją oskarżył o pomówienie... 

Nie podaje na forum zdjec moich badan lekarskich papierow z sadu prokuratury badzmy powazni. Jezeli sprawy sa w toku takich info nie znajdziesz na zadnym z forum ani nigdzie. Osoby ktore rowniez sa poszkodowane zglaszaja sie do mnie na email , z wieloma dziewczynami widzialam sie osobiscie a komplikacje powiklania widzialam na wlasne oczy . Oczywiscie wymieniamy sie pewnymi informacjami , pomagamy wspieramy. Co chcesz widziec ? Moje usg moje wypisy ze szpitala ? Do czego ci jest to potrzebne co to wniesie do Twojego stanu faktycznego. Wystarczajaco info bylo podawane i linkow jak ktos jest leniem bo nie chce sie szukac na poprzednich str nikt nie bedzie codziennie ich wklejal tylko po to aby udowodnic jak jest naprawde i co sie dzieje teraz z nami. Jak ktos ma komplilacje nie martw sie przejrzy wszystkie 106str  Wiem po co tu jestem i w jakim celu, osoby ktore sa poszkodowane tez wiedza co maja robic i z kim sie skontaktowac nie martw sie. Jest masa materialu wystarczy cofnac sie xx str wstecz .

Ps osobiscie  znam osoby po mastektomii i prawdopodobnie mnie tez to nie ominie.  

Trzeba być niemadrym aby po tylu inf dostępnych dla wszystkich polecac dalej zabieg badz decydować sie. I jeszcze miec pretensje ze ktos nie poinformowal bo nie wstawil wypisu ze szpitaka i dokumentow ..puknijcie sie w glowe... pozostawie to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Justynamagdalena2@onet.pl napisał:

Nie podaje na forum zdjec moich badan lekarskich papierow z sadu prokuratury badzmy powazni. Jezeli sprawy sa w toku takich info nie znajdziesz na zadnym z forum ani nigdzie. Osoby ktore rowniez sa poszkodowane zglaszaja sie do mnie na email , z wieloma dziewczynami widzialam sie osobiscie a komplikacje powiklania widzialam na wlasne oczy . Oczywiscie wymieniamy sie pewnymi informacjami , pomagamy wspieramy. Co chcesz widziec ? Moje usg moje wypisy ze szpitala ? Do czego ci jest to potrzebne co to wniesie do Twojego stanu faktycznego. Wystarczajaco info bylo podawane i linkow jak ktos jest leniem bo nie chce sie szukac na poprzednich str nikt nie bedzie codziennie ich wklejal tylko po to aby udowodnic jak jest naprawde i co sie dzieje teraz z nami. Jak ktos ma komplilacje nie martw sie przejrzy wszystkie 106str  Wiem po co tu jestem i w jakim celu, osoby ktore sa poszkodowane tez wiedza co maja robic i z kim sie skontaktowac nie martw sie. Jest masa materialu wystarczy cofnac sie xx str wstecz .

Ps osobiscie  znam osoby po mastektomii i prawdopodobnie mnie tez to nie ominie.  

Trzeba być niemadrym aby po tylu inf dostępnych dla wszystkich polecac dalej zabieg badz decydować sie. I jeszcze miec pretensje ze ktos nie poinformowal bo nie wstawil wypisu ze szpitaka i dokumentow ..puknijcie sie w glowe... pozostawie to bez komentarza

tak się składa że przejrzałam większość stron tutaj... poza "znam wiele powiklan, jest mnostwo procesow w sądzie" i kilku zdjęć z grudkami, które i mi się robią, nie widzę żadnych konkretów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

na stronie kriocentrum jest plik pt zgoda na zabieg. Wyszczegolniono tam ze zabieg jest bezpieczny, kompatybilny z tkankami i nie wywoluje komplikacji.... czy jesli jednak sie pojawiaja problemy to odszkodowanie nie jest w takiej sytuacji "z automatu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kriocentrum wycofało z oferty Aqua, zresztą jak większość pseudo lekarzy, jedynie cudowny dystrybutor dalej wszczykuje to ..., wciąż wciskając kit że preparat taki bezpieczny i biokompatybilny z tkankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kriocentrum wycofało z oferty Aqua, zresztą jak większość pseudo lekarzy, jedynie cudowny dystrybutor dalej wszczykuje to ..., wciąż wciskając kit że preparat taki bezpieczny i biokompatybilny z tkankami

tak wycofali ale chodzi mi o to ze jak ktos taka zgode podpisywal u nich i deklarowali w niej ze pacjent zostal poinformowany ze produkt jest bezppoeczny, kompatybilny z tkankami i nie ma powiklan po nim to czy to nie jest oczywiste ze jesli ktos ma powiklania to odszkodowanie kest tu formalnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Preparat to oszustwo w składzie bo się nie wchłania a powikłania to kwestia czasu,lekarze wycofali preparat z oferty bo powikłań jest coraz więcej a nie można się go pozbyć,tj fakt,, stąd batalię sądowe i tyle,poprostu nas okaleczyli.Jakby preparat był bezpieczny i biokompatybilny nie wycofali by go z oferty bo za dużo kasy do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxx

Pytanie do dziewczyn, ktore to usuwaly. Czyli jedyny sposob na usuniecie tego to mastektomia? Na czym polega? Czy jest to usuniecie calej piersi, czy części na podstawie rezonansu usuniecie tego preparatu? Czy jesli czesciowa to czy piers jest pusta? Jak to wyglada? Jakie są mozliwosci pozbycia sie? Wolalabym teraz juz wiedziec, a nie doznac szoku od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, jedynym sposobem jest znaleźć dobrego chirurga który założy dreny i będzie płukał solą fizjologiczną aż do skutku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mastektomia tylko w przypadku gdy nie ma innego wyjścia, jeśli zakażenie jest lub gdy doszło do martwicy i nic innego nie można już zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jantek
Dnia 15.05.2019 o 20:58, Gość Gość napisał:

Są badania w Warszawie, producent okłamał wszystkich składem, pisało tu już wiele dziewczyn o powikłaniach które naprawdę są, poliakrylamid się nie wchłania,. Najlepiej zrobić USG i rezonans wtedy zobaczysz jak to wygląda.A sprawy sądowe toczą się już w całej Polsce.Ja sama jestem w trakcie szukania adwokata.

A taki "lekarz", to rozumu nie miał? raczej to kalekarze, którzy dla pieniędzy tracą rozum i okaleczają, odbierając zdrowie innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powikłania -Katowice

Cześć dziewczyny,

Jeśli są tu osoby z powikłaniami z południa Polski proszę o kontakt mailowy: sowa0976@o2.pl. Chodzi mi o wymianę informacji (polecani lekarze, kliniki USG, RM ) oraz ewentualne wspólne występowanie w sprawach sądowych. Ja już jakieś doświadczenia na tym polu (badania) mam i chętnie wymienię się informacjami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida

Czytałyście artykułw Wyborczej, w Dużym Firmacie? reportaz z udzialem pacjentek lekarzy-szarlatanow i opisy walki o zdrowie:

http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,24794782,piersi-powiekszy-ci-dentysta.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc warszawa

Dziewczyny miałam usuwane to świństwo z 1,5 roku temu po powikłaniach.. tyle ile się stresu najadła nie jestem w stanie opisać.. bardzo długo bolała mnie prawa pierś a w zasadzie mięsień.. teraz niby jest lepiej ale trauma zostaje. Czuje oszukanie, stres i wyrzucone pieniądze w błoto a klinika która wykonywala zabieg to zwykła mafia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczuję, naprawdę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośśściu

Dr. Rogala, który to ... sprowadził do Polski i dalej sprzedaje, szkoli lekarzy, powinien ponieść konsekwencje prawne. To nieetyczne jak lekarz świadomie wprowadza to coś w obieg. Lekarze, którzy mieli u swoich pacjentek, takie powikłania również są winni, nie poinformowali, bo kolega im sprzedawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangostek
8 godzin temu, Gość Gośśściu napisał:

Dr. Rogala, który to ... sprowadził do Polski i dalej sprzedaje, szkoli lekarzy, powinien ponieść konsekwencje prawne. To nieetyczne jak lekarz świadomie wprowadza to coś w obieg. Lekarze, którzy mieli u swoich pacjentek, takie powikłania również są winni, nie poinformowali, bo kolega im sprzedawał?

Bo wszyscy mieli z tego dobry zarobek. Rok 2012 - zakaz stosowania macrolane. Rok 2013 - wchodzi nowy produkt medyczny aquafilling. Rok 2018 tenże wyrób medyczny zmienia nazwę na los deline. Może wszystkie trzy to ten sam skład, nikt tego nie sprawdza i nie kontroluje pod względem bezpieczeństwa.Począwszy od macrolane wielu lekarzy  reklamowało  te produkty na wielu forach internetowych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, tylko macrolane był kwasem hialuronowym o odpowiedniej gęstości a tego świństwa nie da się za cholerę usunąć i tj najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My nie  wiemy tak naprawdę jaki skład jest  żelu macrolane  i jaki  aquafillingu. Nie piszę o los deline, bo to to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaxx

Czy jest jakaś osoba poszkodowana lub tez nie ale chce usunąć, która robiła w klinice Lipoline w Katowicach ? znana chirurg plastyk pisze, że każdej kobiecie po tym zabiegu grozi podskórna mastektomia, wcześniej dziewczyny pisałyście że można wypłukać. I jeszcze jedno czy jesli mam skierowanie na Czerniakowską to mam iść już z wszystkimi wynikami badań, czy wykonuja na miejscu (usg, rezonans). Czy wiecie może czy jakiś lekarz na śląsku zamuje się tym na nfz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquafilling -Katowice
3 godziny temu, Gość papaxx napisał:

Czy jest jakaś osoba poszkodowana lub tez nie ale chce usunąć, która robiła w klinice Lipoline w Katowicach ? znana chirurg plastyk pisze, że każdej kobiecie po tym zabiegu grozi podskórna mastektomia, wcześniej dziewczyny pisałyście że można wypłukać. I jeszcze jedno czy jesli mam skierowanie na Czerniakowską to mam iść już z wszystkimi wynikami badań, czy wykonuja na miejscu (usg, rezonans). Czy wiecie może czy jakiś lekarz na śląsku zamuje się tym na nfz ?

Spokojnie, nie jest aż tak źle, ale trzeba kontrolować i w miarę możliwości usunąć. Nic mi nie wiadomo aby była możliwość usunięcia gdziekolwiek poza Czerniakowską na NFZ (tam też tylko jeśli uznają że są wskazania). Na konsultację zabierz ze sobą USG a jeśli możesz również RM. W Katowicach najtaniej zrobisz w szpitalu na Raciborskiej (tam już robily minimum 2 osoby i opisy są wystarczające). USG robi Rojek w Sosnowcu (on zna temat). Trzymaj się

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.05.2019 o 23:24, Gość gosc warszawa napisał:

Dziewczyny miałam usuwane to świństwo z 1,5 roku temu po powikłaniach.. tyle ile się stresu najadła nie jestem w stanie opisać.. bardzo długo bolała mnie prawa pierś a w zasadzie mięsień.. teraz niby jest lepiej ale trauma zostaje. Czuje oszukanie, stres i wyrzucone pieniądze w błoto a klinika która wykonywala zabieg to zwykła mafia. 

Gdzie usuwałaś i w jaki sposób? Robiłaś badania "po"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Dlaczego ten Rogala nadal to sprowadza i rozprowadza? Takiego gościa powinni lekarze wykluczyć ze środowiska. Zabrać mu prawo wykonywania zawodu, on poprosru świadomie kaleczy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Ja mam już pare lat i jestem zadowolona. Znam pare osób które tez „żyją już z tym” pare lat. Pytałam lekarza i powiedział ze wielu lekarzy podawało podróbki złe aplikowali bez umiejętności i przeszkolenia i głównie stad reklamacje. Ja nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
21 minut temu, Gość Sandra napisał:

Ja mam już pare lat i jestem zadowolona. Znam pare osób które tez „żyją już z tym” pare lat. Pytałam lekarza i powiedział ze wielu lekarzy podawało podróbki złe aplikowali bez umiejętności i przeszkolenia i głównie stad reklamacje. Ja nie narzekam:)

Kochana,

Zrób USG. Proszę. U mnie przez 5 lat było ok, bez powiklan. Teraz: jest dramat. Mam potwierdzenia - certyfikaty autentyczności preparatu. Lekarze: z listy Gold Clinic. To niestety jest niewyobrażalne oszustwo na gigantyczna skalę. Ja nie wiem czym skończy się to dla mnie...kontroluj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwne , że po artykule w wyborczej nagle pojawiła się orędowniczka cudownego preparatu. Prawda jest taka , że nie ma podróbek. Wszędzie to to samo - na Ukrainie Aqualift , który zmienił nazwę na Activegel , w Czechach Aquafilling , który teraz nazywa się Los Deline. Nawet rzekome badania kliniczne dotyczą ukraińskiego preparatu , a nie czeskiego , a pan Artur Zlenko , który produkuje to w Czechach pracował wcześniej przy Aqualift na ukrainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×