Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość papaxx
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś w lipoline?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podajemy przecież na forum swoje numery telefonów, nikt nie ma czasu na mailowanie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powikłania -Katowice
Dnia 7.06.2019 o 22:10, Gość Gość napisał:

Podajemy przecież na forum swoje numery telefonów, nikt nie ma czasu na mailowanie ludzie

Nie każdy ma ochotę podawać tutaj swój nr telefonu. Jeśli ktoś woli kontakt mail'owy ma do dyspozycji kka kontaktów. Numer telefonu znalazłam tylko jeden; kto zechce, zadzwoni. Nie każdy ma odwagę o swoich doświadczeniach z tym preparatem mówić całemu światu....Dajmy sobie wybór, ważne żebyśmy się wspierały w tym temacie.

Pozdrawiam

Sowa0987@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Nie mówimy o całym świecie,a poza tym osoba po drugiej stronie zostanie anonimowa, ktoś chce proszę dzwonić, jeśli nie dużo dobrego życzę, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia
Dnia 9.05.2019 o 07:49, Gość Gość napisał:

 

hej, czy ktoras z dziewczyn usuwala preparat i od razu miala wlozone wkladki?? chce usunac aqua i zrobic implanty za jedna operacja, nie mam powiklan ale nie chce tego juz miec

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość tusia napisał:

hej, czy ktoras z dziewczyn usuwala preparat i od razu miala wlozone wkladki?? chce usunac aqua i zrobic implanty za jedna operacja, nie mam powiklan ale nie chce tego juz miec

 

O tym musiałby zadecydować chirurg plastyk do którego się wybierasz, najlepiej taki który już to robił. Moim zdaniem nie rezykowalabym , odczekałabym jakiś czas do momentu aż wszystkie tkanki dojdą do siebie i dopiero wtedy pomyślałabym ewentualnie o implantach. Wszystko zależy od chirurga , wybierz się do kilku na konsultacje i sama zadecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia

pamietam ze byl post na facebooku, kliniki gdzie zostal usuniety Aqua i wkladki  wlozone , ale nie moge teraz tego znalezc:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo

pytanie, dlaczego głownie w polsce jest tyle powiklan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poczytaj sobie strony tureckie i koreańskie , to Ci się wyjaśni. Tam tego było najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxx

W innych krajach jest pod inna nazwą  rozmawialam z klinika w korei to mi powiedziano ze bardzo nieliczne sa te zabiegi, jest inna nazwa jak powiedzialam im ze u nas jest Aquafilling to powiedzieli,  ze to jest podrobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 13.06.2019 o 19:42, Gość ooo napisał:

pytanie, dlaczego głownie w polsce jest tyle powiklan?

Nie wiadomo, czy macrolane wycofano, czy to ten sam produkt sprzedany przez spółkę córkę Q-med. Główny udziałowiec firmy zarejestrowanej w Czechach nie wyglądał na czecha, mógłbyć to turecki biznesmen . Nie wierzę, że to produkowano w Czechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Macrolane nie do końca jest wycofany bo są kliniki gdzie nim dalej oszczykuja,a co do aquafillingu to jak to możliwe że jest podróbka jak wszędzie jest ten sam skład tylko nazwa inna, gdzieś activ gel, gdzieś aquamid, gdzie indziej jeszcze inaczej, ja rozmawiałam z chirurgiem z Włoch bo tam też to jest i on twierdzi że tego preparatu nie można usunąć w żaden sposób, więc czy podróbka czy nie takie samo ... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Macrolane nie do końca jest wycofany bo są kliniki gdzie nim dalej oszczykuja,a co do aquafillingu to jak to możliwe że jest podróbka jak wszędzie jest ten sam skład tylko nazwa inna, gdzieś activ gel, gdzieś aquamid, gdzie indziej jeszcze inaczej, ja rozmawiałam z chirurgiem z Włoch bo tam też to jest i on twierdzi że tego preparatu nie można usunąć w żaden sposób, więc czy podróbka czy nie takie samo ... niestety

Żaden problem zmienić nazwę i opakowanie. Porządne, dobre produkty nie zmieniają nazwy. Juvederm nie zmienia nazwy co najmniej od 20 lat, ale  interesownym  " lekarzom " mało się to opłaca i  wciąż szukają na czym by zrobić lepszy interes i okaleczają z zimną krwią . Pewnie nawet  nie mają wyrzutów sumienia, skoro nadal to wstrzykują. Wracając do podróbek, to podrabiane są   dobrze znane światowe markowe produkty. Wyobrażcie sobie, że wyprodukowałam jakieś tam byle jakie perfumy i nagle ktoś w Chinach je podrabia - śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przed chwilą  słyszałam  o tych komplikacjach w radio zet i że ponad 30 lekarzy dokonywało tych wstrzykiwań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.06.2019 o 13:50, Gość Gość napisał:

Macrolane nie do końca jest wycofany bo są kliniki gdzie nim dalej oszczykuja,a co do aquafillingu to jak to możliwe że jest podróbka jak wszędzie jest ten sam skład tylko nazwa inna, gdzieś activ gel, gdzieś aquamid, gdzie indziej jeszcze inaczej, ja rozmawiałam z chirurgiem z Włoch bo tam też to jest i on twierdzi że tego preparatu nie można usunąć w żaden sposób, więc czy podróbka czy nie takie samo ... niestety

warto posłuchać  całości  - you toube " zabójcze leki" wykład  prof. Stanisława Więckowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia

ta majewska to  chyba pojdzie siedziec na dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wielu by się to przydało ku przestrodze dla innych nowobogackich wstrzykujących produkty nie posiadające certyfikatu FDA. Kobiety - Amerykanki przeszły przez to wiele lat temu, dlatego bezpieczny produkt  zawsze posiada certyfikat FDA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość tusia napisał:

ta majewska to  chyba pojdzie siedziec na dlugo...

Nie tylko Majewska,bo nie ona jedyna okaleczyła pacjentów,dr Lenartowicz od siedmiu boleści też za odpowie, prędzej czy później,za to co zrobiła, z kilku dziewczyn zrobiła kaleki, więc ręka sprawiedliwości i ją dopadnie.

 

Dnia 2.04.2019 o 07:40, Justynamagdalena2@onet.pl napisał:

Uprzejmie proszę również o przekazanie poniższego linku innym poszkodowanym Paniom: https://www.cmkp.edu.pl/struktura/studium-kliniczno-dydaktyczne/klinika-chirurgii-plastycznej/, informacje w zakładce: LECZENIE POWIKŁAŃ PO POWIĘKSZENIU PIERSI ŻELEM AQUAFILLING

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy !!!

Błagam o informacje do kogo mogę zgłosić się na usunięcie tego. Tanasha1@wp.pl błagam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Pomocy !!! napisał:

Błagam o informacje do kogo mogę zgłosić się na usunięcie tego. Tanasha1@wp.pl błagam !!!!

Czy Pani podała prawidłowy adres e-mail? Niestety nie mogę wysłać Pani wiadomości , wyswietla się komunikat że nieprawidłowy adres email . Prosiłabym o wiadomość na adres justynamagdalena2@onet.pl

Pozdrawiam serdecznie ! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIAAAA

Ja usuwałam w klinice Lewandowicz w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaxx
1 godzinę temu, Gość KASIAAAA napisał:

Ja usuwałam w klinice Lewandowicz w łodzi

i z powodzeniem ? Udało sie usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIAAAA

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxx
2 godziny temu, Gość KASIAAAA napisał:

tak

Ale całość??? Jakim sposobem?? Bo podobno tylko płukanie usuwa ale nie całość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Paula

W Łodzi, naprawa i z jakim skutkiem,tzn robiłaś USG po operacji czy rzeczywiście lekarz wszystko usunął? bo np dla mnie to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea

Dziewczyny czy to mozliwe że mam jakąs martwice czy cos takiego? kiedys przed okresem miałam bolesne piersi i nabrzmiałe a po 3 latach od zabiegu nic takiego nie odczuwam,piersi nie bolą nie puchną, boje sie że coś tam od środka może się dziać 😕 czy któraś też tak miała z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.06.2019 o 18:30, Gość papaxx napisał:

i z powodzeniem ? Udało sie usunąć ?

Pytalysmy czy dr lewandowicz usunął preparat w całości,i na jakiej podstawie pani to stwierdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2018 o 11:22, Gość firefo_x napisał:

mieć

Witam,

podziele sie moja historia, boje sie strawsznie operacji plastycznych a po 2 ciazy moje Piersi wygladaly tragicznie. W 2017 roku przypadkiem wyskoczyla mi reklama bezpiecznego preparatu o nazwie Aquafilling, pomyslalam cos dla mnie. Dlugo sie niezastanawiajac zrobilam zabieg w Poznaniu w Rivendell Clinik. Pan Doktor zapewnil ze wszystko super i jego zona rowniez to ma namowil mnie na 150 ml. Po 4 tygodniach prawa Piers zrobila sie Jak balon okazalo sie ze Stan zapalny udalam sie na cito do mojego ginekologa I za pomoca antybiotyku szybko pozbylismy sie problemu. W grudniu okazalo sie ze w ciazy jestem w sierpniu urodzilam i rozpoczela sie moja droga krzyzowa . Zapalenie piersi, leczenie lekarza wkoncu ropien pobyt w szpitalu, okazalo sie ze mam MRSA , lezalam 2 tygodnie z niemowleciem w izolatce mogl mnie tylko maz w specjalnym kaftanie odwiedziny. Wyjscie do domu I do grudnia plukanie rana sola fizjologiczna i wyciskanie resztek z mojej piersi. Nikt w niemczech w szpitalu nie polaczyl tego z Aquafillingiem poniewaz nieznaja tego preparatu,  oczywiscie zostal on sila wycisniety z lewej piersi. W prawn piersi w dalszym ciagu jest na zdjeciach USG wyglada jak silikon poniewaz otorbil sie. Moja pani Doktor powiedziala ze boi sie tego ruszac. I niewiem co mam dalej z tym zrobic.

pozdrawiam wszystkie Panie I te zadowolone i te pokrzywdzone.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×