Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość

Angielka, matka trójki dzieci zmarła nie tak dawno. Poleciała do Turcji, bo tam taniej. Niewiem co miała wstrzyknięte, ale tam też był  ten aquafilling -  0.9% poliamidu a reszta to sól fizjologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxx
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Angielka, matka trójki dzieci zmarła nie tak dawno. Poleciała do Turcji, bo tam taniej. Niewiem co miała wstrzyknięte, ale tam też był  ten aquafilling -  0.9% poliamidu a reszta to sól fizjologiczna.

Miała brazylijski lifting pośladkow zmarła na stole operacyjnym. Przeszczep tkanki tłuszczowej z brzucha. Nie zaden Aquafilling nie szerzcie paniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara aquafilling
Dnia 19 kwietnia 2019 o 11:53, Gość Agnieszka napisał:

Cześć, chciałabym powiększyć pośladki tą metodą. Czy słyszałyscie o powikłaniach w przypadku pośladków?

Nie rób tego!!!. Preparat ma te same właściwości niezależnie od części ciała ,gdzie zostanie podany; przemieszcza się. Okolica o której mówisz dodatkowo podlega uciskowi ciała podczas siedzenia. Moim zdaniem tutaj ryzyko przemieszczenia jest jeszcze większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Dnia 30.01.2019 o 09:47, Gość Gość gość napisał:

Hej dziewczyny, jakiś czas temu pisałam tu swoją historie. Ja również jak Justyna chciałabym Wam kogoś polecić. W związku z tym, że udało mi się rozpocząć batalię sądową chciałabym Wam polecić prawników, którzy znają temat odszkodowań-prowadzą takie sprawy, a nawet znacznie większe i z b. dobrym skutkiem-poczytalam o nich i myślę, ze wiedzą co robią. Przede wszystkim nie zlekceważono mnie i poważnie potraktowano sprawę, kierując m.in. do specjalistów, którzy otworzyli mi oczy na to co mnie spotkało-jak poważne ma to konsekwencje dla zdrowia i życia. Powiedzeli mi też jakie mam uprawnienia i uświadomili, że odszkodowania i zadośćuczynienia mogą sięgnąć tu B. wysokich kwot a w związku z tym druga strona będzie bardzo walczyć. prawnicy, których udało mi się znaleźć mają duże doświadczenie w postępowaniach odszkodowawczych o błąd w sztuce, chcę Wam ich polecić. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz Domańska w Szczecinie przy ul. Swarozyca 15A/U1. Dla zainteresowanych podaję nr tel: 91 48 42 935, email: kancelaria@radcaprawny-bd pl-możecie umówić się na konsultacje. Powiedzą Wam na co możecie liczyć i jakie będą koszty pomocy. Moją sprawą zajmuje się Pani adwokat Patrycja Banach z tej kancelarii, a konsultuje ja p. adwokat Piotr Barcz. można się spotkać również poza Szczecinem - oni maja sprawy po całej Polsce. Ja tez dużo materiałów wysyłam im mailem i jesteśmy na telefonie Pamiętajcie dziewczyny- w grupie sila i razem możemy zdzialać więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua

u mnie nadal - 5 i pół roku po zabiegu - wszystko w najlepszym porządku.

piersi piękne, miękkie, naturalne. 

wpiszę się w listopadzie 2019 jak będzie 6 rocznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie nadal - 5 i pół roku po zabiegu - wszystko w najlepszym porządku.

piersi piękne, miękkie, naturalne. 

wpiszę się w listopadzie 2019 jak będzie 6 rocznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ośmieszaj się aqua aqua, pełno cie tu było, zwłaszcza na pierwszej stronie jak reklamowałaś swojego lekarza i jego doświadczenie najpierw jako znawcę i doświadczenie w stosowaniu macrolane, potem aquafillingu a teraz to już los deline możesz sobie wstrzyknąc  w pośladki jak ci tak dobrze służy ......OSZUSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, aqua aqua napisał:

u mnie nadal - 5 i pół roku po zabiegu - wszystko w najlepszym porządku.

piersi piękne, miękkie, naturalne. 

wpiszę się w listopadzie 2019 jak będzie 6 rocznica.

A wiesz , że klinika , w której robiłaś nie ma już tego w ofercie z powodu komplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkkaa

 Po tym co przeczytałam postanowiłam zbadać piersi, miałam robiony aqua 5 lat temu, juz sie trochee wchlonelo wiec zastanawiam sie nad wstrzyknięciem jeszcze, robiłam USG oraz rezonans, wszystko jest super i preparat nie migruje ani nic się z nim nie dzieje, tylko sie rozpuszcza, wiec dziewczyny nie traktujcie poważnie tych komentarzy, oczywiście mogę byc powikłania jak po wszystkim, wszystko zalezy od lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkkaa

a klinika w ktorej  robilam ma go caly czas w ofercie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kriocentrum nie ma , medestetica też , a ty z której kliniki piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacki
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kriocentrum nie ma , medestetica też , a ty z której kliniki piszesz?

a Ty z jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadna szanująca się klinika nie robi tego g...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacki

buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podsumujmy , kto wstrzykuje : dentysta , anestezjolog i lekarz-aktor. Wszystko w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Paula

Gość kacki to chyba jakaś psychopatka co? biedna niedouczona prostaczka hahaha 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam 

Czy udało się Pani usunąć preparat całkowicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Paula

Udało się tylko nielicznym niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość Paula napisał:

Udało się tylko nielicznym niestety

Witam niestety mam kontakt do 20 osob z powiklaniami i tylko jedna dziewczyna na 20 praktycznie ma male zbiorniczki (po 3 operacjach) ale nadal ma . Takze podsumowując nie slyszalam jeszcze aby ktorejs z kobiet udalo sie usunac CALKOWICIE. Jestesmy krolikami doswiadczalnymi metoda prob i błędów moze dojdą do tego jaki sposob bylby najmniej inwazyjny i skuteczny. Tak jak wspominalam wczesniej cofnijcie sobie str . na czerniakowskiej w szpitalu przeprowadzaja badania nad powiklaniami aquafilling los deline pomagaja pacjentka oraz podawalam namiary na kancelarie ktora pomaga pacjentka poszkodowanym po tego typu zabiegach . Dla przypomnienia jss w Poznaniu , Mateusz Sieniewicz oczywiscie prowadzi sprawy na terenie  calego kraju i goraco polecam nie bojcie sie walki z tym calym procederem . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa
Dnia 8.05.2019 o 21:18, Gość Mikkkaa napisał:

 Po tym co przeczytałam postanowiłam zbadać piersi, miałam robiony aqua 5 lat temu, juz sie trochee wchlonelo wiec zastanawiam sie nad wstrzyknięciem jeszcze, robiłam USG oraz rezonans, wszystko jest super i preparat nie migruje ani nic się z nim nie dzieje, tylko sie rozpuszcza, wiec dziewczyny nie traktujcie poważnie tych komentarzy, oczywiście mogę byc powikłania jak po wszystkim, wszystko zalezy od lekarza 

a czy w obrazie usg masz grudki widoczne? ja w dole piersi mam,poza tym wszystko ok nic sie nie dzieje. Nie wiem czy czekac az te grudki sie wchłoną? bo to naturalne ze preparat sie "odklada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Robią się grudki bo preparat się zbija w twarde guzki, których nie da się usunąć,a jak mam być szczera to nie czekalabym na cud bo preparat niestety się nigdy nie wchłonie, nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Robią się grudki bo preparat się zbija w twarde guzki, których nie da się usunąć,a jak mam być szczera to nie czekalabym na cud bo preparat niestety się nigdy nie wchłonie, nie ma takiej opcji

kilka takich grudek lekarz mi rozmasowal i jest ok.A preparat raczej sie wchlania bo 3 lata temu mialam zabieg i piersi mam dzis zdecydowanie mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro preparat się wchłania to dlaczego jest tyle komplikacji i dlaczego kobiety szukają pomocy aby się tego pozbyć a nikt nie potrafi.Dlaczego mnóstwo kobiet jest po ropniach deformacjach i częściowej lub całkowitej mastektomii? Wśród lekarzy jest o tym głośno,za chwilę zaczną się procesy sądowe ponieważ skład to nie poliamid tylko poliakrylamid, który jak wiemy nie wchłania się,lecz migruje i zlepia w twarde guzy.Prawdziwe kłopoty z tym świństwem to tylko kwestia czasu wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Skoro preparat się wchłania to dlaczego jest tyle komplikacji i dlaczego kobiety szukają pomocy aby się tego pozbyć a nikt nie potrafi.Dlaczego mnóstwo kobiet jest po ropniach deformacjach i częściowej lub całkowitej mastektomii? Wśród lekarzy jest o tym głośno,za chwilę zaczną się procesy sądowe ponieważ skład to nie poliamid tylko poliakrylamid, który jak wiemy nie wchłania się,lecz migruje i zlepia w twarde guzy.Prawdziwe kłopoty z tym świństwem to tylko kwestia czasu wierz mi.

to dlaczego mam sporo mniejsze? bo juz część się wchłonęła...nigdzie mi nie migruje preparat,jedynie grudki sie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I grudki w piersiach Cię nie niepokoją? Winszuje 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

I grudki w piersiach Cię nie niepokoją? Winszuje 😀😀😀

niepokoją mnie grudki, jednak byłam uprzedzona przed zabiegiem ze preparat może sie zbijac w grudki i trzeba bedzie je rozmasowywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak jak w wycofanym macroline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxx
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Skoro preparat się wchłania to dlaczego jest tyle komplikacji i dlaczego kobiety szukają pomocy aby się tego pozbyć a nikt nie potrafi.Dlaczego mnóstwo kobiet jest po ropniach deformacjach i częściowej lub całkowitej mastektomii? Wśród lekarzy jest o tym głośno,za chwilę zaczną się procesy sądowe ponieważ skład to nie poliamid tylko poliakrylamid, który jak wiemy nie wchłania się,lecz migruje i zlepia w twarde guzy.Prawdziwe kłopoty z tym świństwem to tylko kwestia czasu wierz mi.

A skad wiadomo, ze to nie poliamid? Byly jakieś badania? Odwiedzam to forum regularnie, mialam wstrzykniete 2 lata temu, od tej pory sie nie badałam. Bo sie po prostu boję, ze moje zycie legnie w gruzach. Moje piersi sie nie zmniejszyły po tych 2 latach. Jezeli sklad jest inny, niż producent informowal, czy to tez jest czynnik do walki w sądzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są badania w Warszawie, producent okłamał wszystkich składem, pisało tu już wiele dziewczyn o powikłaniach które naprawdę są, poliakrylamid się nie wchłania,. Najlepiej zrobić USG i rezonans wtedy zobaczysz jak to wygląda.A sprawy sądowe toczą się już w całej Polsce.Ja sama jestem w trakcie szukania adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama cudowna dr Lenartowicz ma już mnóstwo takich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×