Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość Miniula20
to juz w piatek - daj znać jak się czujesz po zabiegu i czy jesteś zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez juz mam umówiony zabieg i niech sie dzieje wola nieba, mam nadzieje ze bedzie ok, każda metoda ma wady wiec w końcu musiałam któraś wybrać a implantow nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 11:35, to przykre ze masz takie doświadczenia z aquafilling, myślisz, ze porodem może byc zbyt duża ilośc preparatu za pierwszym razem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos mial zabieg w gabinecie w wojewodzwie podkarpackim? Jezeli tak prosze o adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
to juz w piatek !!!! trzymajcie kciuki!! napisze jak tylko bede mogla rece podniesc do klawiatury.... nastawiam sie na najgorsze ale moze nie bedzie tak zle :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
To już w piątek - a gdzie robisz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
w epi centrum w Gdansku u Dr.Chyry. bedzie w sedacji-tzn jakas tabletka typu glupi jas....oby starczylo bo nie nawidze igiel od Dziecka!!! juz jutro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
hehe nie Chyry tylko Dziwury.... stres...nazwiska pomylilam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhhh:) ja juz bylam zdecydowana na aquafilling ale po tym co tu czytam to zaczynam poważnie myślec implantach.... To juz piątek-- podziwiam Cie, daj znać jsk poszło, dla mnie efekt po aquafilling nie jest tak zabójczy, tzn jak juz mam robic biust to chce go miec a po 100ml Aqua prawie nie widać, a cena zabójcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... No i diabli wiedza na jak długo zostanie, nie wiem czy warto za tak duże pieniądze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
Dziewczyny ja juz po !!!! poki co czuje sie dobrze chociaz mdli mnie od tych wszystkich tabletek- 2 ketonale przed zabiegiem, glupi jas i teraz jakis antybiotyk oslonowo dostalam. pozatym emocje opadaja a bylo ich sporo. bolu poki co nie czuje ale pewnie ketonal jeszcze trzyma. co do samego zabiego powiem tak- strach ma wieeeeelkie oczy. tak strasznie sie balalam a bylo naprawde przyzwoicie. druga piers byla w ogole super bo juz sie odprezylam i znieczulenie pozadnie juz dzialalo. EFEKT: nie czuje zeby piersi byly nabrzmiale ale mialam sporo"wolnej skory" po karmieniu wiec moze dlatego. 100ml to nic przy nawalach pokarmu gdzie sciagalam po pol litra z 1 piersi hehehe. co do rozmiaru to sa super. mialam male sflaczale a a teraz mam duze jedrne B badz male C. nie moge sie doczekac kiedy je wloze w ladny staniczek albo wyskocze w kiecce z dekoltem :-D caly czas nie dociera do mnie ze to juz hehehe. rozwazam zeby za 3 miesiace dopompowac sobie po 50 ml na cycka ale zobaczymy. biore je do reki czuje ze mam piersi - to niesamowite uczucie. Poki co polecam zabieg quafilling i Dr.Dziwure. bardzo przyjemny i rzeczowy lekarz z duzym doswiadczeniem. odezwe sie za pare dni i napisze czy nie pojawily sie zadne guzki. zostalam uprzedzona ze moze sie tak stac i zeby wtedy masowac. mam nadzieje ze nie trzeba bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :) napisz jak rekonwalescencja, ja jednak chyba bede robic implanty, mam b a chce miec d a na 250 ml mnie stać... :/ zazdroszczę ci to juz piątek ze jestes po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
To już w piątek - czy zamieścić swoje zdjęcia przed i po? Albo na maila mi wyślesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci lekarz.mowil.o.wchlanianiu sie tego zelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, dziewczyny, oglądałam pare zdjeć na internecie, po aquafilling jest bardzo mała różnica, czasem prawie żadna, nie wiem czy warto i w dodatku nie wiadomo jak szybko sie wchłonie i kolejne 10.000 w plecy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zastanawiam się również nad tą metodą powiększenia piersi. Mieszkam w Wielkopolsce. Czy któraś z Was może polecić mi lekarza bądź placówkę z tego regionu i podać ewentualne ceny ? Któraś z Was wspominała o dr. Majewskiej z Poznania - możesz dodać coś więcej na temat Pani dr i jej cenniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
hej Dziewczyny. dzisiaj juz nie czulam sie tak optymistycznie jak woczoraj po zabiegu. w nocy wszystkie znieculenia i tabletki puscily i o 5 myslalam ze sie przekrece. Bol ale najgorsze byly/ sa objawy grypopodobne. dreszcze bol miesni, mdlosci po ketonalu. plakac mi sie chcialo ale juz jest lepiej. dzwonilam do lekarza to kazal mi wziac jeszcze dzisiaj antybiotyk ktory od niego dostalam. niedawno podnoslam sie z lozka i juz jest znosnie. wykapalam sie zjadlam ale jestem oslabiona. piersi wygladaj super i jak dla mnie moglyby juz takie zostac . boje sie ze mocno spadna kiedy zejdzie obrzek. co dziwne ten bol sprawia ze wydaje mi sie ze sa strasznie twarde ale jak je dotykam to wcale tak nie jest. oczywiscie rozwazam juz dopelnienie o 50ml na piers za jakis czas. za malego A powiekszyly mi sie do takiego fajnego B/ malego C a moglyby byc takie dobre C hehe. no nic zobaczymy jak to sie wszystko zagoi. zdjec przed niestety nie zrobilam ale nieciezko sobie wyobrazic 2 nalesniki z sutkami a teraz sa gdzies takie http://www.daily-celebvideos.com/mrskin/margot_robbie2/margot_robbie1.jpg czyli nic spektakularnego ale ladne a o to mi chodzilo. pozdrawiam i napisze jutro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
aha co do wchlaniania to lekarz powiedzial ze producent daje min 5 lat ale On nie moze dac takiej gwarancji poniewaz nie pracuje tyle czasu na tym produkcie. robi to od roku i ja na razie nie widzial zeby komukolwiek sie wchlonelo. pozatym kazdy organizm jest inny. ja wierze ze bedzie ok- musi byc bo implantow nie chce. nie dla mnie ten bol i ta szcztucznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
To już w piątek - jak się czujesz parę dni po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz w piatek
hejka. pare dni po zabiegu wszystko super! piersi nie wygladaja juz na obrzeniete i tylko lekko jeszcze pobolewaja. najbardziej swedzi szew bo mam po jednym zalozony. piersi idealnie okragle- zadnych sladow po karmieniu :-) w ogole juz dzisiaj pierwszy raz cwiczyleam i czuje sie z tym super. zadnych ciezarow, podskokow ani pompek ale i tak sie spocilam. ten stres trzeba bylo jakos odreagowac. martwilam sie bardzo samym zabiegiem ale okazalo sie ze nie ma czym. wszystko trwalo moze 45min. na dzien dzisiejszy bez wahania poszlabym drugi raz i podejrzewam ze na wiosne dostrzykne sobie jeszcze po 50ml ;-) uzalezniajace to troche heheheh. caly czas polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już w piątek - powiedz czy piersi się powiększyły o rozmiar czy dwa czy może jedynie ujędrniły tak jak niektóre tutaj pisały? Ile masz w obwodzie pod piersiami? Czy zamieścisz zdjęcia swoich nowych piersi albo wyślesz mi na maila? Mogę podać maila jeśli się zgodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
rany, pojechałam na dłuższy urlop i już ktoś wypisuje, że zniknęłam. nie zniknęłam. 5 dni temu minął rok od mojego pierwszego zabiegu aquafillingu. z perspektywy tego czasu twierdzę, że to była genialna decyzja. jestem strasznie szczęśliwa z moimi nowymi piersiami. do osób powyżej - nigdy nie pisałam, że zabieg robił mi dr K. parę razy pisałam, że dr B. nie zauważyłam zmniejszania. natomiast piersi są teraz idealnie miękkie i naturalne, podczas kiedy po zabiegu przez 2 - 3 miesiące ich konsytencja była trochę inna, twardsza i przez to były trochę wyżej. to może sprawiać wrażenie lekkiego zmniejszania. do osób, które wypisują bzdury, że nie ma efektu - wklejałam zdjęcia. nikt przy zdrowych zmysłach nie powie że nie widać zmiany. oczywiście efekt po 150 ml jest mniejszy niż po 300 ml. ale nadal 150 ml "robi" piersi, jak ktoś był płaski przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua aqua jak dobrze ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka 51 to ja nie pamiętam hasła i dlatego jako gość. Witam , długo mnie nie było , a teraz odczytałam ,że ktoś- gość z Wielkopolski- nawiązał do Pani dr Majewskiej w Poznania , ja o niej wspominałam ,ale niestety ma bardzo wysokie ceny ,a doświadczenia niewiele - u niej 100ml w każdą pierś kosztuje 18 tys. w promocji 15 tys. hahha a w Gold C w w-wie 12 tys -jest możliwość negocjacji więc liczę ,że będzie jeszcze taniej ( dr jest teraz na urlopie i jak wróci to hm zadecyduje o cenie )i ja z Poznania pojadę do Warszawy bo bilet na pociąg nie kosztuje tyle ile różnica między dr. M ,a G.Klinik. Miałam juz Aqafilling ,ale chcę sobie po 3 miesiącach czyli na początku grudnia dodać jeszcze po 100ml i zrobię to w G.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 tysięcy to i tak duzo jak na chwilowy efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do to juz w piatek - piszesz że robiłaś zabieg w Gdańsku, możesz przesłać link ze stronką kliniki bo nie mogę ich znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... dziwi mnie to że fakt na stronie Aquafilling jest wzmianka iż klinika w Gdańsku robi te zabiegi ale na stronie kliniki nie ma żadnej wzmianki o tym zabiegu. Chyba zostanę przy Gdyni, muszę tylko znaleźć chwilkę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×