Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość śląsk

Hej, są tu jakieś  dziewczyny z komplikacjami ze sląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxx

A o co chodzi? Czemu szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Paula

Pewnie że wiele z nas jest ze Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnik z Poznania

Witam. Prowadzę sprawę poszkodowanej po użyciu AQUAfilling bodyline (jednostronna Mastektomia). Jeśli ktoś jest pokrzywdzony po zastosowaniu tego preparatu lub Los Deline i chciałby  mi pomóc w sprawie karnej, proszę o kontakt na mojego prywatnego maila: eddd@op.pl

Niezależnie od prowadzenia "mojej" sprawy, chciałbym złożyć zawiadomienie do prokuratury - tylko to może wstrzymać ten haniebny proceder pod tytułem AQUAfilling  - Los Deline - ? - ? - ?

Oczywiście zapewniam pełna anonimowość.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Proszę panią na forum jest cała masa pokrzywdzonych kobiet,a jeszcze więcej tych które nie chcą o tym wogole mówić.Sprawa od dawna jest w prokuraturze i do tej pory wogole nie ruszyła, choć poszkodowanych okaleczonych kobiet po deformacjach i obustronnej mastektomii jest naprawdę bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląsk

Konkretnie to szukam osób,

które robiły zabieg w Rybniku.

Proszę o kontakt;

bozena.morgala@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie znam nikogo kto robił w Rybniku, tylko w Katowicach, Poznaniu i Warszawie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę również o przekazanie poniższego linku innym poszkodowanym Paniom: https://www.cmkp.edu.pl/struktura/studium-kliniczno-dydaktyczne/klinika-chirurgii-plastycznej/, informacje w zakładce: LECZENIE POWIKŁAŃ PO POWIĘKSZENIU PIERSI ŻELEM AQUAFILLING

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałam wypełniane pośladki tym preparatem w kwietniu 2016. Na razie nie zaobserwowałam u siebie powikłań, jednakże w obrębie podania, z jednej strony odczuwam lekki dyskomfort i tkliwość. Do tej pory wydawało mi się to związane z długim siedzeniem w aucie. O szkodliwości Aquafilling dowiedziałam kilka dni temu. Jestem przerażona, zastanawiam się, czy jest możliwe usunięcie tego z tej okolicy? Czy na forum są osoby, które miały wypełniane pośladki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkkaa

Witam , jestem 5 lat po zabiegu Aquafiling, miala wstrzykniete 150 ml,  piersi maja sie super i sa miekkie jak naturalne, co prawda widze ze powoli sie zmniejszaja i za jakis rok dostrzykne sobie kolejny raz. To co czytam  na forum mnie przeraza,  jest na rynku podrobka  preparatu o podobnym skladzie wiec moze dlatego takie komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Mikkkaa napisał:

Witam , jestem 5 lat po zabiegu Aquafiling, miala wstrzykniete 150 ml,  piersi maja sie super i sa miekkie jak naturalne, co prawda widze ze powoli sie zmniejszaja i za jakis rok dostrzykne sobie kolejny raz. To co czytam  na forum mnie przeraza,  jest na rynku podrobka  preparatu o podobnym skladzie wiec moze dlatego takie komplikacje.

Nie ma podrobki na rynku .. tak mowia aby nie wystraszyc innych pacjentek i aby je uspokoic...dystrybutor aquafilling jest tylko jeden w polsce-kazdy "lekarz" aby zdobyl certyfikat z zabiegu badz nabyl produkt u siebie w gabinecie musi nabyc go wlasnie u niego . On jest jeden wszyscy byli szkoleni u niego i wszyscy maja preparat od niego wiec jak to mozliwe se na rynku sa podrobki? Od kogo ? Kto wykonuje tymi pseudo podrobkami? I niby co powiklania sa po podrobkach? Ja osobiscie mam komplikacje a zabieg robilam u "kolezanki" pana producenta.. kolejna rzecz to oszustwo skladu preparat nigdy sie nie wchlonie .. cale szczescie ze nie masz powiklan nie wiem czym to jest spowodowane .. mam nadzieje ze twoje tkanki nie umieraja od środka oraz ze twoje miesnie nie sa wyrzarte przez preparat bo to ze nie czujesz dolegliwosci nie oznacza ze ciebie to nie dotyczy. Poczytaj sobie o poliakrylamidzie .. zasiegnij medycznych stron np koreanskich gdzie to juz dawno wycofano i nie bez powodu . Oczywiście twoja sprawa wiedze masz a czy wybierzesz sie na kolejne zabiegi to juz twoja decyzja daj znac za jakis czas jak dostrzykniesz sobie to w piersi czy wszystko wporzadku bedzie daj bog aby nic sie nie zmienilo, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wusia

Co to za bzdury!! Dziwne ze mi sie wchlonelo 70 %preparatu. Skoro sie nie wchlania to czrmu mi sie wchlonelo?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Wusia napisał:

Co to za bzdury!! Dziwne ze mi sie wchlonelo 70 %preparatu. Skoro sie nie wchlania to czrmu mi sie wchlonelo?? 

Zrób rezonans😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Wusia napisał:

Co to za bzdury!! Dziwne ze mi sie wchlonelo 70 %preparatu. Skoro sie nie wchlania to czrmu mi sie wchlonelo?? 

Z tego co tu piszą to "wchłanianie" sprowadza się do tego, że preparat się rozlewa / przemieszcza do innych tkanek. To że zniknął z miejsca podania nie znaczy, że wyparował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Z tego co tu piszą to "wchłanianie" sprowadza się do tego, że preparat się rozlewa / przemieszcza do innych tkanek. To że zniknął z miejsca podania nie znaczy, że wyparował

Dokładnie . Poliakrylamid jest nie wchlanialny . Jest to niemozliwe aby sie wchlonal. Najprawdopodobniej przemieścil Ci sie.. proponuje zrobic rezonans tak jak pisala kolezanka wyzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacki

Ja mam.kolezanka ktora chce to usunąć. Spala na brzuchu po zabiegu i krzywe sa teraz. Lepiej chyba wkladki zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacki

Nosila zamiast korekcyjnego stanika push up zeby byly wieksze i spala na vbrzuchu , to nie dziwne ze ma wubrzuszenia, ale i tak lepiej zrobic wkladki bo efekt masz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIAAAA

Pomozcie!! Gdzie usuwalyscie to swinstwo??? od kiedy zrobilam ten zabieg slysze dziwne glosy i mam straszna depresje!!!  nie ch e mi sie juz zyc!!! Gdzie mozna to usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania wawwa

ja tez mam komplikacje po  roku czasu od zabiegu, strasznie przytylam od tego czasu na brzuchu, czy mozliwe ze ten preparat sie tam przemiescil?? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxx

Hmm wszystko ok ale z ciekawości znalazlam w korei na fb klinike gdzie dalej maja w ofercie Aquafilling, powiedziano mi ze bardzo rzadko wykonuja te zabiegi ale jednak wykonuja. Ja pisałam o moich obawach ze jest tyle powikłań i ze chce usunąć. Nie chcieli mi udzielic konkretnej rady natomiast powiedzieli zeby nie usuwać poczekac az sie wchłonie a jeśli jest problem to skontaktowac sue z producentem. Mam Aquafilling od 2 lat i jestem tez przerazona ale mam mętlik juz glowie. Bardzo duzo osob tu miesza szkoda ze sie tak nas traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość ania wawwa napisał:

ja tez mam komplikacje po  roku czasu od zabiegu, strasznie przytylam od tego czasu na brzuchu, czy mozliwe ze ten preparat sie tam przemiescil?? Pomozcie

Niestety możliwe. Miałam wypełniaczem modelowane pośladki i u mnie preparat przemieścił się na uda. Byłam tak naiwna, że nie wiązałam swoich dolegliwości z Aquafillingiem. odwiedziłam reumatologa  i ortopedę, sądziłam, że to tam muszę szukać problemu . Kobiety wypierają prawdę , ten cudowny środek jest bardzo niebezpieczny ! Jestem na początku drogi, szukam możliwości usunięcia tego z siebie. Robiłam w 2016 i nie wiem, czy uda mi się znaleźć lekarza, który to wyjmie. Rozmawiałam z Justynamagdalena2@onet.pl, ona dużo przeszła i może doradzić gdzie się udać po pomoc. 

Edytowano przez gertruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Papaxx napisał:

Hmm wszystko ok ale z ciekawości znalazlam w korei na fb klinike gdzie dalej maja w ofercie Aquafilling, powiedziano mi ze bardzo rzadko wykonuja te zabiegi ale jednak wykonuja. Ja pisałam o moich obawach ze jest tyle powikłań i ze chce usunąć. Nie chcieli mi udzielic konkretnej rady natomiast powiedzieli zeby nie usuwać poczekac az sie wchłonie a jeśli jest problem to skontaktowac sue z producentem. Mam Aquafilling od 2 lat i jestem tez przerazona ale mam mętlik juz glowie. Bardzo duzo osob tu miesza szkoda ze sie tak nas traktuje.

Ciekawe dlaczego tam nie zmienili nazwy na Los Deline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ponieważ w Polsce więcej lekarzy rzuciło się na dobry biznes, a że zrobilo sie glosno, to zmienili nazwe i dalej okaleczają kobiety nie informując o potwornych skutkach ubocznych. Tak się dzieje z trefnymi preparatami. Niestety, często zdarza się, że czekasz w kolejce do lekarza pierwszego kontaktu, ale wchodzi pan z teczką  z firmy farmaceutycznej  i  po co tam przyszedł ? Chorzy czekają, bo pan przyszedł z " ofertą" do pana doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkkaa

Czytalam te wszystkie komentarze i postanowilam zbadac swoje piersi, mialam w 2015 150 ml podane teraz mi sie zmalaly duzo, rezonsns nic nie wykazał jakiby preparat soe przemiescil, na usg jest jeszcxe pod miesniem widoczny preparat. Wiec nie wiem co wy dziewczymy mialyscie podane, unie jedt wszystko ok, ale i tak zrobie dilikonowe wkladki bo chce miec trwaly efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkkaa

Po drugie preparat się bardzo latwo czysci z piersi jest to byl oczuwiscie origanlny aquafiling , a ropnie po ciazy wystepuja prawie co i drugiej kobiety, bez względu czy ma wkladki zel lub nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkkaa

Poza tym dziewczyny większość tych histori pisze jedna osoba, czy tego nie zauwazylyscie?? Jesli naprawde to byloby szkodliwe to dawno byloby zakazane, a czechach, rumuni co druga kobieta to ma. Pomyslcie troche i radze sie nie przejmowac tymi opniniami bo w wiekszosc pisze jedna pokrzywdzona laska. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxx

Podczas rozmowy z klinika w Korei powiedziano mi nazwę Aquafiller ( the real one). Nie wiem czy to Aquafilling pisalam ze u nas nazywa sie Aquafilling 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppeee
15 godzin temu, gertruda napisał:

Niestety możliwe. Miałam wypełniaczem modelowane pośladki i u mnie preparat przemieścił się na uda. Byłam tak naiwna, że nie wiązałam swoich dolegliwości z Aquafillingiem. odwiedziłam reumatologa  i ortopedę, sądziłam, że to tam muszę szukać problemu . Kobiety wypierają prawdę , ten cudowny środek jest bardzo niebezpieczny ! Jestem na początku drogi, szukam możliwości usunięcia tego z siebie. Robiłam w 2016 i nie wiem, czy uda mi się znaleźć lekarza, który to wyjmie. Rozmawiałam z Justynamagdalena2@onet.pl, ona dużo przeszła i może doradzić gdzie się udać po pomoc. 

napisala justynamagdalena

😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacki

Chyba wam się przemiesił do mózgu ten preparat glupie CIPSKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.04.2019 o 07:40, Justynamagdalena2@onet.pl napisał:

 

Gościu kacki cipsko to cie robiło, popieprzona psychopatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×