Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
trochę z innej beczki: co z hormonami? nie da rady wziąć czegoś na wzrost biustu? biorę hormony na opalanie (melanotan) i działają ekstra (z piegowatej blondynki z białą skórą zamieniłam się w coś w stylu laski ze skandynawii z oliwkową, śliczną cerą), więc może jest coś podobnego na piersi? zależy mi na jednym -dwóch rozmiarach w górę, teraz mam spore piersi do swojej bardzo szczupłej figury (C), ale jednak D się marzy :)))) na implanty w życiu się nie zdecyduję (blizny) a ten aquafilling mnie zainteresował, ale też się trochę boję. wolałabym, żeby same urosły. co z tymi hormonami, które biorą transseksualni faceci, żeby stać się kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na. iPadzie też nie chciał się otworzyć ze względu na wielkość ale na komputerze otworzyłem go po kilku próbach....badania są bardzo szczegółowo opisane tak jak pisałam ponad 240 stron i opraracowne przez jakaś firmę nie przez Pana Z. jak pisała koleżanka....spróbujcie otworzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art dotyczący hormonu który zachwala koleżanka : – Nigdy nikomu nie poleciłabym wstrzykiwania sobie takiego świństwa pod skórę, bo nie wiadomo jak to może się skończyć. Najlepiej opalać się na słońcu albo w solarium. Skurtki uboczne, jakie mogą wyniknąć z reakcji organizmu człowieka na Melanotan, mogą być katastrofalne. – Ryzyko dla zdrowia jest bardzo wysokie, ponieważ nie zostały one przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, jakości i skuteczności, dlatego nie wiadomo, jakie mogą mieć działanie dla ludzi. Ich sprzedaż w Polsce jest nielegalna, za co grozi do 2 lat więzienia – ostrzega Zofia Ulz, Główny Inspektor Farmaceutyczny i dodaje, że nawet jednorazowe przyjęcie takiego specyfiku może zakończyć się śmiercią! Melanotan zawiera groźny syntetyczny hormon melaniny. Specjaliści ostrzegają przed jego użyciem, ponieważ w Polsce, a także Unii Europejskiej nie został dopuszczony do sprzedaży. Nie posiada bowiem żadnych atestów, ani nie przeprowadzano żadnych badań laboratoryjnych na temat skutków ubocznych. Tym samym jest nielegalny. Nawet jednorazowe wstrzyknięcie sobie preparatu może zakończyć się utratą zdrowia, a nawet życia. Każdy, kto stosował specyfik powinien zgłosić się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wystawiam certyfikaty .Jki chcecie. Znaczek CE oznacza tylko to że producent twierdzi że jest zgodne z wymogami UE i nic więcej Badania nie są niestety weryfikowane przez niezależny instytut jak np w polsce IBSBIF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
Czy któraś robiła to w Krk? Jestem już zapisana...tu w Krakowie, opinii żadnych nie znalazłam... widocznie może za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz pierwsza to napiszesz komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssssciowa
Mnie lekarz w otwocku powiedział że to się rozbija ultradźwiękami w razie potrzeby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Krk ale robiłam w Wawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
Ile czasu Jesteś po zabiegu?? poczytałam wcześniejsze wpisy...ale w tym haosie...nie wiele można się dowiedzieć... Pójdę jeszcze na drugą konsultacje...do chirurga, zobacze co powie..Tu jak zauważyłam nie wiele jest "po"? i większość wypowiedzi od osób, które nie robiły tego... więc proszę o komentarz, te osoby które już mają za sobą ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś mi tu widzę odradza melanotan :D a) biorę go od 3 lat (nie w postaci zastrzyków, a sprayu do nosa - psika się nim dwa razy dziennie) i nic mi nie jest, a regularnie robię przeróżne badania (w tym dermatologiczne) b) gdybym nie śledziła amerykańskich i brytyjskich grup dyskusyjnych z TYSIĄCAMI zdjęć przed i po i nie przeczytała wcześniej wszystkiego co się da na ten temat, to bym go zwyczajnie nie brała. wcześniej nie byłam w stanie się opalić WCALE - 10 minut na słońcu i byłam czerwona i złaziła mi skóra, po czym wracała znów do swojego odcienia białej ściany. dla mnie melanotan to wybawienie i polecam go każdemu, kto ma podobny problem (mianowicie źle czuje się ze swoją bladością i nie może nic zrobić). widzę, że to forum histeryczek, które we wszystkim doszukują się skutków ubocznych. melanotan został wynaleziony ażeby wzmacniać ochronę organizmu przed rakiem skóry. był przebadany i jest legalny w australii. to, że w polsce nie wolno sprzedawać hormonów bez recepty to już inna sprawa. ja sobie zamawiam z zagranicy i żyję i mam się dobrze (tak jak pisałam, już 3 lata biorę regularnie) i w końcu nie mam kompleksów na punkcie mojej cery. na dodatek nie muszę się smażyć na solarium, żeby być ślicznie opalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie babole ktore starsza i przed aquafillingiem i melanotanem to jakies histeryczki, albo zazdrosne baby, ktorych nie stac na zabieg lub zakup srodka! to jest jakas masakra! podajecie linki do artykulow o INNYCH substancjach i pieprzycie jakie to straszne! super! tez sobie moge wkleic artykul jak baba sobie wstawila cement w cycki i je rozwalila, wielkie mi odkrycie. nic tylko panika, glupie babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, baby są durne. w niemczech PYRALGINA jest zakazana, bo niby ma mega zły wpływ na szpik kostny. pewnie każda z was brała, no to białaczka murowana! do lekarza i na przeszczep, głupie histeryczki! a komóreczki niby nie są rakotwórcze? albo wasze śmierdzące papieroski? są i mówi się o tym otwarcie, ale i tak jaracie i śmierdzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom tej dyskusji jest naprawdę żenujący......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inne pytanie do Aqua - mówiłaś, że lekarz skorygował Ci bliznę sterydami. A czy wykonują tam też zabiegi wycinania blizn? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
Temat dyskusji jest Aquafilling bodyline, przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
12.01.14 gościu odpisz jak będziesz mogła na moje pytanie. Jestem ciekawa....bo sama jestem trochę w strachu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak glupia idiotka meczyla sie z komplikacjami pozabiegowymi przez lata . . To tez bys byla pozniej chisteryczka!!!!!!! Zenada!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odp. Do zdecydowanej9 ....robiłam zabieg 30-12-2013 w Wawie zabieg trwał ok 2 godzin jeżeli chodzi o bolesnosc to da się wytrzymać ale nie jest to zabieg relaksacyjny....zaraz po wsiadalam do samochodu i sama zajechalam do Krk...niestety na drugi dzień rano już nie było tak dobrze..dwa dni odczuwalam ból np. Podczas stawiania z łóżka.....pózniej było juz ok....jezeli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem....na pewno jestem zafascynowana efektem...wczoraj byłam na zakupach....zafundowalam sobie piękny biustonosz z przezroczystej koronki, mam piękne, duże, sterczące piersi, jestem przesczesliwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhahaha Jestes "przesliczna" hahaha ale ograniczona jestes ,skoro myslisz ze jestes przesliczna bo masz duze cycki-:) Niewiem czy wiesz ...ale twarz to podstawa a nie cycki-:)-:)-:)Tym bardziej ze twoje sa obwisle-:)-:)-:)Ciekawe co bedzie jak pojawia sie komplikacje a napewno sie pojawia! Bo masz syf wstrzykniety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
Te wcześniejsze zdjęcia Ty wkleiłaś tak? Może lepiej odpisz na moją poczte?karolla.00@wp.pl Wiem, że może to głupie ale skoro mieszkasz w Krakowie to możemy spotkać się?Wolałabym pogadać z kimś kto już to zrobił,. ja mam termin w tym miesiącu...i własciwie to pierwsza moja ingerencja w ciało.. Jeśli chodzi o ból to się nie boję.Mało jest informacji na ten temat a Ty już masz to za soba..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak robia w Krakowie ,poniewaz sie dowiadywalam ! Jest tam bardzo mila Pani w recepcji:)Bylam prawie zdecydowana na zabieg ,ale jeszcze poczekam , poniewaz przez niektore komentarze zniechecilam sie .....Szkoda ze tak malo kobiet poddalo sie zabiegowi...Bardzo interesuje mnie co pozniej dzieje sie z piersiami...bardzo boje sie implantow ale wydaje mi sie jednak ze sa najbezpieczniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowana 9, prosze daj znac jak zrobisz zabieg...jestem ciekawa czy bedziesz zadowlona...Bedziesz robic w vesuna ? o ile sie nie myle...U Pani Dr ? Pani doktor mi odpisala ze zabieg wiaze sie z roznymi powiklaniami ,wiec sie rozmyslilam...Gratuluje odwagi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani sfrustrowanej.....nie mam zamiaru tu z Tobą się przekrzykiwac to nie na moim poziomie....ale twarz tez mam przesliczną Skarbie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa : 12.01.14 Kochana może zafunduj sobie implanty skoro aquafilingu się boisz - pomoże Ci to pokochać i zaakceptować siebie i przy okazji pokochasz życie oraz ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
Na konsultacje idę za tydz. więc dowiem się jakie powikłania itd..i wtedy podejmę decyzję... co do implantów...to boje się blizn...że oszpece się. Poważna sprawa z tym powiększaniem biustu ...już wcześniej o tym myślałam...chce czuć się lepiej. Ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Byle nie oszpecić się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysl pozytywnie! Nie zawsze zdarzaja sie komplikacje! Dawaj znac-:)-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana9
W Krk tylko w tej klinice powiększają piersi tą metodą.. Napiszę po konsultacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok,dzieki ..moze i ja sie zdecyduje-:)-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem z Krakowa. W ogóle przeczytałam wszystkie wpisy, przez kilka stron przeszło jakieś straszne tornado! Zdecydowana9 strasznie jestem ciekawa efektów po i Twojej opini też przed, może masz ochote sie wymienic mailami albo fb? Bo co dwie głowy to nie jedna :) ja jestem zdecydowana, mimo krzyków co poniektórych. Canines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, próbuję od jakichś 2 dni wysłać maila do Kriocentrum do Otwocka i ciągle wyskakuje mi jakiś błąd ze strony ich serwera. Miała któraś z Was podobny problem? Mam 2 adresy e-mailowe i w obu przypadkach sytuacja jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×