Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość jeanette888888
Hehe tak od poczatku sledze te posty.. i tragedia jakaś ... jakakolwiek metoda powiekszania biustu niesie za soba ryzyko powikłań... bez sensu te pisanki cacanki o aquafillingu... jak ktos bedzie chciał to powiekszy biust ... pamietajcie ZYJE SIE RAZ !!! WARTO PRZEZYC SWOJE ZYCIE jak najlepiej potrafimy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja swoje zycie wole przezyc z malym biustem niz byc oszpecona nizvdokonca zycis mevzyc sie z komplikacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak lekarzom wyslalam meila co o tym sadza i jak to moga mi wytlumaczyc i zaden mi nie odpisal...pewnie sami sa w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj wysłałam maile z pytaniem o ten przypadek w Cihinach i o o niby ta podróbe : Oto odp od lekarza z jednej kliniki : czytałem ten artykuł ale opisuje on jakiś produkt z poliacrylamidu nie poliamidu prod chińskiej sprzed 10lat przesłałem ten link do producenta aquafillingu i czekam na odpowiedź Z tego co wiem o listach z nastepnego maila to jest mi to znane i chodzi o to że wspólnicy firmy produkującej aqualift rozdzielili sie i jeden z nich przeniósł produkcje do czech i tam zarejestrował produkt na UE i teraz walczą o ptawa do znaków tow2arowych i prawa własności ale to są problemy prawnicze a nie medyczne poproszę Panie z recepcji o przesłanie certyfikatów CE na aquafilling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W następnych postach wyślę linki do certyfikatów AQUAFILINGU oraz kolejne maile, bo widze, ze każdy pisze tu co mu ślina na jędzy przyniesie bez żadnej odpowiedzialności !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro walcza o prawa autorskie, to znaczy, ze Aquafilling to to samo, co Aqualift, a ten skolei wiaze sie z komplikacjami, o ktorych mozna poczytac w necie. Czyli jednak Aquafilling nie jest tak bezpieczny jak go opisywano - mowiono po prostu, ze komplikacji nie ma. Nie ma bo jest on podawany od niedawna pod ta nazwa, za to gdy go podawano jako Aqualift komplikacje były. Tak czy tak to sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie !!!! Sciema !! Zmienili tylko nazwe !!! Mi lekarz wyraznie napisal ze zabieg niesie za soba ryzyko powaznych komplikacji.i ze decyzja nalezy do mbie.!!! Wiec ja sie wycofalam z tego g.......a za 11 tys.smiechu warte!!!!! Zenada!! W poznaniu taki zastrzyk kosztuje 9 tys...ciekawe dlaczego tak malo..pani z recepcji sie wygadala ze jeszcze nie wykonano takiego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są niby komplikacje po aqualifcie no nik o takich nie wie???a przypadek z Chin to zupełnie co innego !!!!o czym Ty piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - skoro zdaniem Twojego lekarza problem polega na tym, że jeden z producentow Aquafillingu przeniosl produkcje do Czech, to jakim cudem czeski Minister Zdrowia kategorycznie zaprzeczył jakoby taki produkt był zarejestrowany i legalnie produkowany w Czechach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pismo było od tego drugiego wspólnika i mógł sobie napisać co tylko uważa a dopóki nie będziesz miała wyroku sondy w tej sprawie to nie rozpowszechniaj takich bredni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko1111111
Hehe odechcialo mi się już powiekszać biustu tą metodą , chyba jakoś przeżyje z tymi moimi malymi cyckami.. moja przyjaciółka powikszała piersi aquafilingiem 4tygodnie temu.. i od tygodnia boli ją prawa piers gdy uciska ją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, jakich bredni? Pisalam juz, ze nikt by bezpodstawnie takich powaznych informacji nie umieszczal w tak oficjalnym liscie, nie uwazasz? Wiesz jakie sa odszkodowania za znieslawienie? Gdyby to nie byly informacje potwierdzone, to producent Aqualiftu juz mialby proces, a tymczasem producent Aquafillingu milczy, nieprawdaż? W kazym razie sa to powazne oskarzenia i chyba w tej sytuacji trzeba sie powaznie zastanowic zanim zdecyduje sie na zabieg. Nie sadzisz? Pojawily sie jakies watpliwosc***przynajmniej ja takowe posiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwila dostałam certyfikaty dla aqualiftu i aquafilingu wiec ta Twoja teoria tak średnio sie sprawdza....prześle wieczorem linki do certyfikatów bo dla mnie to jest bardziej poważne niż jakieś pismo producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Certyfikat posiada nr zatwierdzenia przez czeskiego ministra zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec przestań wygłaszać te Twoje hipotezy tak jakbyś udowodniła, ze mówisz prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestes pewna, ze certyfikaty dla Aquafilliingu sa prawdziwe? Skoro tak, to dlaczego na ich stronie tych certyfikatow nie da sie obejrzec? A o komplikacjach, ktorych podobno mialo nie byc sie juz nie wypowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze sie wypowiem... Muszę najpierw zweryfikować co tam znalazlyscie i skonsultować z lekarzem bo ja w pirzeciwienstwie do Ciebie nie pisze o swoich przeczuciach tylko o sprawdzonych faktach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, ja niczego nikomu nie udowadniam, ja tylko pisze, ze to wszystko nie wyglada juz tak kolorowo jak to na poczatku przedstawiano. A Ty lekcewazac to wszystko, mozesz komus zrobic wiecej szkody niz pozytku. Ja tez chcialabym, zeby te informacje okazaly sie nieprawdziwe, bo sama chcialam sie poddac zabiegowi, ale dopoki to sie nie wyjasni, uwazam ze ryzyko jest za duze. To w koncu nie zakup kanapy, ale ingerencja w nasze cialo. To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie ci dziekuje za cenne informacje o komplikacjach.to bardzo wazne dla mnie.to pozwolilo mi podjac decyzje ze nigdy nie zdecyduje sie na tak powazny zabieg. .to tylko taka sciema ze zabieg jest bezpieczny. Zadne tego typu zabiegi nie sa bezpieczne.tj jeszcze gorsza metoda od macrolane. A jak kazdy wie macrolane to syf.dziewczyny nie pozwolcie sie okaleczac dla jednego rozmiaru wiekszych piersi.pomyslcie o konsekwencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A certyfikaty wyślę to sama zweryfikuj zreszta wszystko można sprawdzić nie prawdasz? A komplikacje zawsze mogą sie pojawić była już dyskusja na ten temat poczytaj wcześniejsze posty... Chyba nie byłaś aż tak naiwna, żeby sadzić ze nigdy żadnych kompilacji nie będzie i nik nie da Ci takiej gwarancji....po zażyciu leku przeciwbolowego tez mogą wystąpić komplikacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez dziewczyno sie nie osmieszaj z tymi lekami przeciwbolowymi itp. Jak grochem o sciane normalnie. Wstrzknij to sobie (o ile juz tego nie zrobilas) i przestan marudzic. To Twoja decyzja, skoro jestes az tak naiwna i pewna tego produktu, to rob, co chcesz, ale innych nie namawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie. ...z tego co czytam to chyba tylko pani bizneswoman i aqua daly sie tak latwo nabrac ...a myslalam ze pani bizneswoman jest inteligetna. Okazuje sie ze chyba nie..bo nie zna dobrze j.angielskiego.nawet dobrze nie potrafila przetlumaczyc dokumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny, ktora dziekuje za info - nie ma za co. Ja bylam juz zdecydowana na zabieg, ale w tej sytuacji raczej sie mu nie poddam. Kazdy ma swoj rozum i sam zdecyduje o swoim ciele. Wazne jest jednak, zeby byc swiadomym, ze ten zabieg niesie za soba ryzyko komplikacji i nie sa to na pewno komplikacje jak po Macrolane, ale duzo gorsze i bardziej oplakane w skutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do aqua..niewiem jak osoba 35 letnia moze byc az tak nie powazna..pisalas na poczatku ze przez 12 lat nie odnotowano zadnych komplikacji.... ci ty za brednie piszesz!! Ja narazie czytam tylko o sanych komplikacjach.nigdzie nie znalazlam zeby po kilku latach kobiety byly zadowolone z zabiegu.. .tylko komplikacje...na kim oni ten syf testowalu????? Na szczurach??? Hehehehehe boze zal mi niektorych kobiet ze sa az tak g........e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem kochana bo mialam okazje zobaczyc na zdjeciach. Katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyczytałam, że oprócz tych strasznych infekcji, dochodzi także do zgranulowania się Aqualiftu nawet po kilku latach i jego migracji do innych części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze, że nie ma innej możliwości usunięcia tego świństwa, jak tylko rozcięcie danej części ciała i wydostanie tego chirurgicznie, co pozostawia blizny i deformacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua aqua odezwij się proszę i napisz co Ty o tym sądzisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostała jeszcze któraś z Was jakąś odpowiedź od lekarzy w sprawie Aquafillingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×