Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Świetne piersi, super efekt !! Po ile ml masz w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw zdjęcie z boku proszę !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Mam po 150 ml w obu piersich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie boicie sie tak ryzykowac???? Nie boicie sie ze bedzie tak sami jak z tym scheissen Macrolanem ? najpierw zachwalany a teraz wycofany.Rozmawialam z jednym lekarzem z polanicy i on powiedzial ze te zabiegi to zabojstwo .wiele kobiet przyjezdza do niego do gabinetu i sa zrozpaczone po tym co sie stalo z ich piersiami bo wlasnie takich zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mysle nad tym zabiegiem ale caly czas mysle ze bedzie tak samo jak macrolanem.przeczytajcie sobie co dziewczyny pisza jakie maja komplikacje i muszu usuwac z piersi ...bo robia sie guzy.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mysle nad tym zabiegiem ale caly czas mysle ze bedzie tak samo jak macrolanem.przeczytajcie sobie co dziewczyny pisza jakie maja komplikacje i muszu usuwac z piersi ...bo robia sie guzy.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle zadaję pytanie jak zachowa się te parę gramów poliamidu w piersi czy będzie migrowć czy może wytworzyć torebkę jako reakcję na ciało obce ? Moje pytające wpisy wcześniej . Ale ciągle ataki a ja tylko głośno wyrażam swoje wątpliwości . Z macro też pisałam ale nikt nie chciał słuchać. Nie chcę przypominać : a mówiłam że mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie o to chodzi !!! Moim zdaniem to jedno wielkie oszustwo !!!! na poczatek zachwalanie jaka rewelacja ...a pozniej same komplikacje i skutki uboczne.Przeciez to sa rowniez potezne koszta..a efekt moze byc oplakany.Skad lekarze moga wiedziec ze produkt utrzyma sie 5 lat ? i ze to bezpieczna metoda.???? skoro dopiero teraz zaczeli to robic..mieszkam zagranica i jakos o tym nie slyszalam... Napisalam wlasnie e meila do jednego lekarza czy jest mi w stanie dac gwarancje ze produkt utrzyma sie 5 lat i ze nie bedzie komplikacji,,ciekawe co odpisze! Nie sadzicie dziewczyny ze lekarze powinni dawac na pismie cos takiego ???? bo przeciez to kupa pieniedzy?? a jezeli sie nie utrzyma to powinien byc zwrot pieniedzy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulii111
Dziewczyny to jest forum dla dziewczyn które decydują się na aquafilling i które chciałyby sobie zrobić taki zabieg, a nie dla tych co te metodę krytykują. Otwórzcie sobie inne forum do dyskusji na tema wad !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
myślę, że hipotetyzowanie, że MOŻE będzie źle jest kompletnie bez sensu. linkowałam już badania w języku angielskim - po 8 latach u żadnej z kobiet nie było żadnych torbieli, zgrubień, deformacji, migracji czy zmniejszenia się objętości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ulli111 Nie zgodzę się z tobą, że to forum jest tylko dla tych kobiet, które się na to zdecydowały lub mają zamiar zdecydować. Autorka tematu nadała mu tytuł : Aquafilling bodyline powiekszanie biustu : Pytała czy ktoś się już zdecydował, lub cokolwiek o tym wie. Więc potencjalne chętne panie, nie powinny tu czytać tylko samych superlatyw, ochów i achów, ale powinny móc też porozmawiać o swoich wątpliwościach, podzielić się obawami i wysłuchać zarówno tych, które się zabiegowi poddał jak i tych które są przeciwne. Wydaje mi się, że takie tematy niosą za sobą jakieś konkretne informacje i możliwość dyskusji na poziomie, a nie spełnianie się w kółku wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie o to chodzi. Zeby nie chwalic tylko zabiegu..ja napisalam do 3 lekarzy czy sa w stanie zagwarantowac mi na 100 prozent czy produkt jest bezpieczny i ze utrzyma sie 5 lat .i zaden lekarz nie odpisal mi !!!!!! Zaden!!! Czyli o czym to swiadczy? Mi rowniez bardzo zalezy na zrobieniu zabiegu bo jestem deska. No ale zdrowie jest jednak najwazniejsze.moze dlatego jestem tak sceptycznie nastawiona poniewaz 4 lata temu zrobilam operacje lasrerowa na zylaka u niby jednego z najlepszych lekarzy w krakowie ...i co sie stalo? Minelo 4 lata i dotej pory boli mnie noga..dzien w dzien..pali i piecze.lekarz mi powiedzial ze zrobil 1500 operacji i tylko ja mam problem.. oni konowaly zawsze tak mowia..sa mili tylko jak jest wszystko ok.a jak zaczynaja sie komplikacje to rozkladaja rece!!!! I nie umieja pomoc.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
oczywiście, że w wątku powinno się dyskutować o plusach i minusach - ale jednak rzeczywistych a nie HIPOTETYCZNYCH. można przecież obawiać się skutków ubocznych nieznanych każdej procedury czy lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqa. .ja ci zycze jak najlepiej. I niechce krytykowac metody.tylko siedze w temacie 10 lat. I nigdy o tymnie slyszalam.a zagranica mieszkam 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua U ciebie zabieg dał świetne efekty, ale jeśli chodzi o ewentualne skutki uboczne, to i tak już po ptakach, bo zabieg przeszłaś jako jedna z pierwszych. Gratuluję odwagi, bo ja mimo, że jestem bardzo zainteresowana zabiegiem, to jeszcze trochę poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazwę tego odwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się czepiam ale na zdjęciu z boku wydaje mi się że jest nie naturalnie wypuklona górna część piersi a dół wiszący coś w kierunku db/podwójnej piersi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do biust Dlaczego masz plastry pod piersiami? Czytałam, że ten zabieg robi się poprzez wprowadzenie kaniuli od strony pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba by bylo poszukac opini czeszek ktore to robily skoro w Czechach ta metode sie wykonuje juz kilka lat, nie sadzilam ze Czechy sa duzo do przodu niz Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość32
Śledze te forum, widziałam zdjęcia przed i po zabiegach. Odnośnie biustów pań, to wydaje mi się że wszystkie osiągnęły dobre efekty. Biusty są powiększone tak jak było to w zamierze. U jednych Pań biusty przed zabiegiem są małe u innych większe. Osobiście wydaje mi się że wymodelowanie mniejszych biustów jest łatwiejszym celem do osiągnięcia niż podniesieńie i wymodelowanie biustów które są już lekko zwisające. Nie mówiąc o tym, że być może każda z Pań miała inne oczekiwania co do kształtu swojego ,,nowego,, biustu. Tak więc wypadałoby je zapytać czy efekt są takie jachich się spodziewały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale wszystko pieknie ladnie wyglada teraz...ja zastanwiam sie co bedzie pozniej ...czy grudy i torbiele jak po macrolane i same komplikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Do gość32 Odpowiadając na pytanie. Jeśli chodzi o mnie to bardzo jestem zadowolona z powiększenia moich piersi i ich kształtu. Nie chciałam żeby moje piersi po zabiegu wyglądały jak piłki i też tak nie wyglądają. moim zdaniem wyglądają naturalnie. Opuchlizna zeszła i nie ma żadnych nienaturalnych wypukłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie ze narazie jestes zadowolona.ale to za krotko chyba zeby cokolwiek powiedziec...po roku po 2 jezeli nie bedzie komplikacji to dopiero wtedy uwierze ze zabieg jest bezpieczny..bo tylko o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Czy ktoras z was robila zabieg w Mekmed? Kierujac sie wyborem kliniki na pewno chcialabym nie za daleko od mojego miasta, no i lekarza eksperta ktory sie na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcja
Witam Dziewczyny Napisałam do dwóch klinik, żebym nie została posądzona o reklamę ;) jedna klinika z Otwocka druga z Warszawy, dla wtajemniczonych i siedzących w temacie dziewczyn wiadomo co to za kliniki ;))) Chciałam zobaczyć czym się różnią i tym znieczuleniem, pytałam tez o laktację oto odpowiedzi: 1. Zabieg powiększania piersi preparatem Aqua filling wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym połączonym z sedacja i analgezją czyli ze znieczuleniem dożylnym. Dzięki temu znieczuleniu zabieg szybciej przebiega i jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjentki. Po zabiegu pacjentka może opuścić naszą klinikę, przeciwwskazaniem jest prowadzenie samochodu. Koszt zabiegu przy podaniu po 100ml w każdą pierś wynosi 10 900zł każde kolejne 10ml â 500zł.. Około miesiąc po zabiegu podstawowym można dodać preparat 2. Laktacja musi być zakończona a piersi wrócić do stanu normalnego po karmieniu. Pracujemy tylko w znieczuleniu miejscowym, które polega na ostrzyknięciu danego miejsca prepatratem podobnym do znieczulenia dentystycznego. Za 100 ml w każdą pierś płacimy 12000 zł natomiast po 150 ml w każdą kosztuje 15.000 zł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo.dziewczyny jak sie czujecie po zabiegu?? Wszystko ok? Do aqa i biust skierowane jest pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOna
Witam! Zabieg robiłam 23 listopada w Otwocku. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona. Nie mam żadnych 'skutków ubocznych'. Jedyne co to cena wysoka. Wydaje mi się, że na wiosnę pozwolę sobie na jakieś do strzyknięcie :) Co do ryzyka - każdy zabieg, każda ingerencja niesie za sobą ryzyko. Każdy musi samodzielnie odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto...??? Ja miałam małe piersi i chciałam je powiększyć, bałam się implantów. Zrobiłam aquafilling i jestem zadowolona. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×