Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Co do dzidzi dla mnie też wszystko jedno;) żeby było zdrowiutkie, z narzeczonym oczekujemy dziewczynki, spokojniejsza;) nawet powiedział mi, że zbrzydłam. Wydarłam się na niego, bo znalazł sobie pretekst, że mu się nie podobam;) ale ja mam wrażenie, że będzie chłopiec;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
teoretycznie we wtorek bedzie poczatek 10 tyg:) ale na usg w zeszly wtorek wyszedl 8 tydz 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja również dopisuje się do tabelki Lili..................................3.07............... . ..?........podlaskie Sandra1412..................5.07 (28.06).......?.......świętokrzyskie mala929....................... 7.07...................? ........śląskie Lelevel.......................... 8.07................ .?...........podkarpackie Moarelka1205..............8.07...................?... ....kujawsko pomorskie Lucy234........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. gość_S.........................13.07................ ..?... ................śląskie Karolina24....................15.07.................?. .. ............,...dolnoślaskie Karolina8787................16,07..................?.. .................łódzkie jamama2........................17.07.................?................małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....?. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki........21.07.........,,,,....?................... dolnośląskie Cheeky brown................24.07..................?............ .......małopolskie Znadzieją296................25-26.07...............?. .................małopolskie Makinka...........................26.07.................? , ,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
z nadzieją - a propos brzydnięcia ;) Jak byłam z małym w ciąży, to wszyscy mówili że córa będzie - tak mnie wysypało od pryszczy że szok. jak potapetowana byłam to w miarę jeszcze jakoś ogarniałam, ale jak kiedyś kuzynka z którą pracowałam wpadła do mnie nagle do domu z rana i mnie zobaczyła to powiedziałą - nie obraź się, ale wyglądasz strasznie! ha ha. Potem jak kiedyś do pracy przyszłam i mówię, że usg wykazało że chłopak to cały dzień siedziała i powtarzała jak mantrę - "i ty będziesz miała chłopaka!to nie możliwe" ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
ktoś pytał - u lekarza nie byłam. Jakoś zawsze z przeziębień sama wychodziłam, mam nadzieję, że i tym razem się uda. Byłam w aptece, kupiłam prenalen jak kupiłam i doczytałam w necie że tantum verde też mogę, więc psikam na noc, bo łatwiej potem zasnąć. Tak jak pisałam, chłopacy pojechali, a ja leżę. Przespałam się też z pół godz. Dziwie się, bo w sumie nawet tak mocno sen mnie nie bierze. Podbrzusze nadal boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a mnie dziś przed południem tzn do 14 mdłości męczyły...... i odrzuca mnie od jedzenia - musiałam iść do sklepu - prawie uciekłam ....... patrze na opakowania i czuję smak ...... naprawdę nie mogę normalnie funkcjonować -zakupy, gotowanie ... na pociechę sobie i Wam powiem że przestało mnie gnieść w żołądku -jaka ulga :) zaczęłam już planować porządki przedświąteczne -za miesiąc święta mateczko jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wspolczuje ci tych mdlosci strasznie. Tez zaczelam juz planowac porzadki przedswiateczne :) Chociaz nie mam tego duzo bo na bierzaco robie porzadki :) Jednak przez pare dni dopadl mnie straszny len i tylko ogarnelam moja chalupke :) Tylko bym lezakowala i nic nie robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wpiszemy w tabelke swój wiek jak któraś nei bedzie chciala podawac to zostawi puste a która ma chęć to poda!!:) Ja jak urodziłam córke to miałam 19 lat i wiecie co?? w pewnym miejscu mam opinie ludzi za mloda... z mężem jesteśmy 3 lata po slubie (bedzie w styczniu) układa nam sie rewelacyjnie jestesmy samodzilni (od momentu slubu mieszkamy sami ) oboje pracujemy i zyjemy na własny rachunek.:) zdecydowaliśmy sie teraz na drugie dziecko bo kiedy jak nie teraz kiedy jestesmy pełni energii ?:) na forum lipcówek 2011 nigdy nie usłyszalam słowa krytyki ze za mloda czy cos podobnego brzmienia piszemy juz ze soba tyle czasu ze ludzie raczej poznaja sie juz troche z "prawdziwej" strony niz my tutaj na tym etapie :) nie zamieniłabym mojej rodziny na nic innego bo to jest największe dobro jakie mnie mogło w życiu spotkac... a reszta??? cóż dwie ręce mamy więc sobie ze wszystkim poradzimy!!:) lubie bycie "kurą" domową kocham zajmować sie córką i im wiecej mm na głowie tym berdziej sie potrafie zorganizować zeby nam niczego nie brakowało a mąż mnie wspiera we wszystkim! tooo sie rozpisałam!!:) Znadzieją oj sprzeczałabym sie z tym że te dziewczynki takie spokojniejsze :D haha moja akurat to aniołek (czasem z rogami) ale od kuzynki to mały łobuziak!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wiek nie gra roli w byciu rodzicem tylko to co ma sie w glowie :) Wiec ja napewno nie krytykuje dziewczyn, ktre sa mlode a maja dzieciaczka :) Zwlaszcza tak jak Ty i maz radza sobie sami bez wiecznego narzekania, to jest wspaniale i chyle czola :) Lili..................................3.07............... . ..?........podlaskie Sandra1412..................5.07 (28.06).......?.......świętokrzyskie mala929....................... 7.07...................? ........śląskie Lelevel.......................... 8.07................ .?...........podkarpackie Moarelka1205..............8.07...................?... ....kujawsko pomorskie Lucy234........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. gość_S.........................13.07................ ..?... ................śląskie Karolina24....................15.07.................24lata.......,...dolnoślaskie Karolina8787................16,07..................?.. .................łódzkie jamama2........................17.07.................?... .............małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....?. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki........21.07.........,,,,....?................... dolnośląskie Cheeky brown................24.07..................?............ .......małopolskie Znadzieją296................25-26.07...............?. .................małopolskie Makinka...........................26.07.................? , ,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Ja mam 26 lat wiec mozna dopisac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili..................................3.07............... . ..?........podlaskie Sandra1412..................5.07 (28.06).......?.......świętokrzyskie mala929....................... 7.07...................? ........śląskie Lelevel.......................... 8.07................ .?...........podkarpackie Moarelka1205..............8.07...................?... ....kujawsko pomorskie Lucy234........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. gość_S.........................13.07................ ..?... ................śląskie Karolina24....................15.07.................24lat a.......,...dolnoślaskie Karolina8787................16,07..................?.. .................łódzkie jamama2........................17.07.................?... .............małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....31 lat. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki........21.07.........,,,,....?................... dolnośląskie Cheeky brown................24.07..................26 lat............ .......małopolskie Znadzieją296................25-26.07...............?. .................małopolskie Makinka...........................26.07.................? , ,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
Dziewczyny a co sądzicie o zakupie detektora tętna płodu? W poprzedniej ciąży o tym nie myślałam ale teraz poważnie się nad tym zastanawiam, czy nie sprawić sobie takiego żeby był w domu. Jak myślicie - dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Jak się,dziewczyny miewacie?Ja ciągle zmęczona,cały dzień mnie mdli,zwłaszcza rano,ale jeszcze nie zwracam.Ciągle mam ochotę na coś w occie:) Sandra1412,z tego co wiem,wiele kobiet,które kupiło detektory,żałowało tego,bo ponoć nie jest tak łatwo znaleźć tętno,jak się na tym dobrze nie zna,a tylko paniki ponoć dużo,że tętna nie ma. Dopisuję swój wiek do tabelki. Lili..................................3.07............... . ..?........podlaskie Sandra1412..................5.07 (28.06).......?.......świętokrzyskie mala929....................... 7.07...................? ........śląskie Lelevel.......................... 8.07................ .?...........podkarpackie Moarelka1205..............8.07...................?... ....kujawsko pomorskie Lucy234........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. gość_S.........................13.07................ ..?... ................śląskie Karolina24....................15.07.................24lat a.......,...dolnoślaskie Karolina8787................16,07..................?.. .................łódzkie jamama2........................17.07.................?... .............małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....31 lat. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki........21.07.........,,,,....30 lat.................. dolnośląskie Cheeky brown................24.07..................26 lat............ .......małopolskie Znadzieją296................25-26.07...............?. .................małopolskie Makinka...........................26.07.................? , ,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jestem tego samego zdania co Ania i tez slyszalam, ze samemu ciezko znalesc tetno i jeszcze wiekszy stres, ze cos sie dzieje. Mojej kolezance tesciowa kupila wlasnie to urzadzenie i nie mogla znalesc tetna, zaraz latala do szpitala i sie stresowala, ze cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojustyna
zrobilam rano test. jedna kreska... a okresu nie mam nadal. piersi bola strasznie. moze za wczesnie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
ojustyna, kurcze, jedna? no nic-będziemy nadal czekać. Kiedy zrobisz ponownie test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojustyna
teraz juz sie nastawilam ze pewnie dostane okres wiec z testem poczekam moze nawet kilka dni. troche bylam rano zawiedziona ale w dzien nie mialam czasu myslec bo rodzice przyjechali i maly tez mial jakis gorszy dzien. tylko latalam ciagle do toalety sprawdzac czy @ nie ma. kurcze dzis 35dc i brak kreski. nie wiem co myslec o tym. czy hormonu za malo czy okres sie spoznia przez psychike. no nic. czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczarowana- ale to napewno było w późniejszej ciąży, a nie w pierwszych tygodniach, gdzie nie wie co się będzie miało;) a do lekarza mykaj bo w takim stanie raczej lepiej skonsultować się z lekarzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala929- ale pewnie Ty wpadłaś a ja? Staranka;) ojustyna-nie zadręczaj się tak to też jest możliwe albo test feralny skoro od lipca leżał:D ja jednak czekam na dobrą wiadomość;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
dziewczyny czy boli was brzuch w okolicy pepka? bo juz mnie to troche martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili..................................3.07............... . ..?........podlaskie Sandra1412..................5.07 (28.06).......?.......świętokrzyskie mala929....................... 7.07...................? ........śląskie Lelevel.......................... 8.07................ .?...........podkarpackie Moarelka1205..............8.07...................?... ....kujawsko pomorskie Lucy234........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. gość_S.........................13.07................ ..?... ................śląskie Karolina24....................15.07.................24lat a.......,...dolnoślaskie Karolina8787................16,07..................?.. .................łódzkie jamama2........................17.07.................?... .............małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....31 lat. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki........21.07.........,,,,....30 lat.................. dolnośląskie Cheeky brown................24.07..................26 lat............ .......małopolskie Znadzieją296................25-26.07...............20 lat. .................małopolskie Makinka...........................26.07.................? , ,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie A jednak dopisuję się;) cheeky bron i jamama2 nie mówię, żebyście pisały ale z jakich dalszych okolic swoich miejscowośc***ochodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolał kilka razy, ale to normalne słyszałam;) na dodatek mam kolczyka i też się martwiłam. Ale z tego co pamiętam bratowa też tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojustyna
dziekuje dziekuje:) raz mysle ze moze jestem w ciazy a za chwile ze pewnie sobie wkrecam. ale od 2 tyg mam taki bialy sluz i to duzo (bez pieczenia, grudek itp.) a od tygodnia piersi bola jak nigdy. a juz wspominalam ze ja @ obchodze bezobjawowo wiec caly czas mam nadzieje. kiedy bylam w ciazy z synkiem robilam test w 39 dc i chyba teraz tez tak zrobie. to czekanie najgorsze. jak ja wam zazdroszcze ze wy juz wiecie:) gratuluje i dziekuje ze jestescie ze mna:) chociaz stwierdzam ze starania o druga ciaze sa inne niz o pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
w poprzedniej ciazy tez mialam taki bol ale w 7miesiacu o ile pamietam wiec zaczynam sie zastanawiac czy to norma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, mam też zmartwienie. Dziś rano jak się kąpałam zobaczyłam na majtkach coś przypominające wapno. Gdybym miała wkładkę to pewnie bym nie zauważyła. Sprawdziłam palcem i był taki biały niby śluz z grudkami, a jak przetarłam palec o palec to je grudki robiły się jak zmoczona chusteczka higieniczna, w takie ruloniki. Przestraszyłam się, że coś się dzieje bo w ciąży tak się raczej nie ma tylko przez infekcję. Powiedziałam i pokazałam narzeczonemu, a on powiedział, że to pewnie przez tą globulkę co wczoraj wzięłam dopochwowo. Nazywa się GYNOXIN. Bierze się ją jednorazowo a kosztowała 38 z czymś i jest tylko jedna globulka! Lekarka przepisała mi, bo w cytologii wyszło, a raczej w badaniu wydzieliny Drożdżyca- nitki grzybni. Jak myślicie to jest od tej globulki czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojustyna
wg mnie nie masz sie czym martwic. kiedy bylam w ciazy z synkiem 2x mialam grzybka i wkladalam sobie gynalgin przez tydzien i tez mi sie takie grudki robily. tak jakby sie globulka rozpuszczala i troche wylecialo. no nie wiem. u mnie to nic zlego nie bylo. ale w razie watpliwosci zawsze warto zadzwonic do swojego gin. moj gin zawsze powtarza ze glupich pytan nie ma i on odp na o kazdej porze dnia i nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojustyna- też tak miałam że sobie wkręcam, przed wykonaniem testu. A poza tym jak masz inne odczucia i wcześniej robiłaś w 39 dc to poczekaj, bo tak jak mówię, zdarza się i tak, że może jeszcze nie pokaże, a może owulacja Ci się spóźniła i stężenie jest malutkie, albo test przeterminowany, albo "inny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina8787- ale każdą ciąże się przechodzi inaczej;D chyba zawsze tak jest. Ja mam we wczesnej w pierwszej a Ty w drugiej;) a jak się bardzo martwisz to powiedz lekarzowi;) ale myślę, że też powie, że jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×