Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość ojustyna
ja to jestem z tych niecierpliwych ale poczekam:) nie mam wyjscia a na test z krwi nie chce leciec. az tak zdesperowana nie jestem:) to dopiero 1 cykl staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojustyna- znaczy się ja zakażenia nie mam (chyba) nie wiem co to te nitki w ogóle. No masz rację, to może nic złego, ale jednak się martwię;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie drogie przyszle mamki. u mnie bez zmian czyli bez objawow co troche nie daje mi spokoju. jutro wizyta w 8 tyg to sie wieczorem pochwale co do niektorych wpisow to jestem Za prywatnym forum zeby co niektorzy nie wkurzali nas idiotycznymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wy tez macie tak dużo śluzu? ja mam ostatnio taki dziwny jakby grudkowaty a la biały serek :( co to może być? czy jest to niebezpieczne dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dolaczam do was bo tez mam termin na 25 lipiec wg moich obliczen, obecnie jestem na poczatku 6tc, umowiona na pierwsza wizyte wiec dowiem sie czegos konkretniej:) jest to moja pierwsza ciaza, @gosciu u mnie z sluzem jest tak jak przed okresem jest mleczny, bialy albo ciagnacy sie, jesli masz serowaty to moze byc infekcja grzybiczna - m.in. candida nie chce cie straszyc lepiej idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
dziewczyny pozwole sobie dopisac siebie do tabelki :) Lili..................................3.07............... . ..?........podlaskie katherina90....................4.07................24lata.......lubelskie Sandra1412..................5.07 (28.06).......?.......świętokrzyskie mala929....................... 7.07...................? ........śląskie Lelevel.......................... 8.07................ .?...........podkarpackie Moarelka1205..............8.07...................?... ....kujawsko pomorskie Lucy234........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. gość_S.........................13.07................ ..?... ................śląskie Karolina24....................15.07.................24la t a.......,...dolnoślaskie Karolina8787................16,07..................?.. .................łódzkie jamama2........................17.07.................?.. . .............małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....3 1 lat. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki........21.07.........,,,,....30 lat.................. dolnośląskie Cheeky brown................24.07..................26 lat............ .......małopolskie Znadzieją296................25-26.07...............20 lat. .................małopolskie Makinka...........................26.07................. ? , ,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
justyna mi sie wydaje że w takiej sytuacji lepiej się nastawić na okres i spokojnie czekać planując przyszły miesiąc starań, a najwyżej jak @ nie przyjdzie to powtorzyc test i byc mile zaskoczoną:) Chociaż wiem że to trudne i pewnie nadzieja cię nie opuści:) a szanse są i to nie takie małe, często się tak zdaża że test wychodzi później. Ja sama mialam tak słabiutką kreseczke ze gdybym zrobila dwa dni wczesniej to nie wiem czy by wyszlo, a robilam 2 dni po terminie. No i z usg tez mi wychodzi ciaza 5 dni mlodsza niz z OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja juz po wizycie. Do tych, które nie mają objawów nudności i wymiotow: lekarz mi powiedział że to dobrze ale tez że objawy jeszcze przyjdą i trzeba się cieszyć czasem w którym mamy spokój od tego :) także to nic złego nie mieć nudności. moje maleństwo ma 6 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe i "stare " mamusie :) dopiszcie się do naszej tabelki -to ułatwia nam rozmowę -sporo nas tu i nie sposób zapamiętać terminów :) u mnie szokująco dobry poranek ale tylko po to żeby po 2śniadaniu dać mi w kość ehhhhhhhhh czemu to nie może być tak jka w filmach - z miłą chęcią bym promieniała a nie krążyła wokół ubikacji .........byle do 3 miesiąca :) miłego dnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
hej, mam termin na 14.07, dziś byłam na pierwszej wizycie u gin, maleństwo ma 10mm i bije mu serduszko jak szalone!!!! poza tym nie mam jakiś widocznych objawów, prócz nadmiernego apetytu oraz chęci na pikantne potrawy, jestem z BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
a ja w sumie pomimo ze jestem caly czas zmeczona to raczej dobry humor mnie nie opuszcza:) mdli mnie prawie za każdym razem jak wstanę, jak siedze czy leże jest ok, ale i tak mi to nie psuje nastroju:) Jutro początek 10 tyg wedlug OM, a wedlug usg od wczoraj jest 9 tydz:) ale ten czas cholernie leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
salvaje- niesamowite przeżycie, nie ? :P ja na nic nie mam ochoty, narazie przytyłam może kg, ale nie wiem bo sie nie wazylam przed ciążą a moja waga zawsze miala wahania +/- 2 kg. Ale teraz jestem na tej górnej normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety serduszka nie sprawdzał bo mówił ze na tym etapie nie ma co promieniować na dziecko ultra-sono-czymśtam żeby posłuchać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
no takie dziwne uczucie z jednej str niepewność, obawy a z drugiej taka mega adrenalina, podniecenie no ale smaki to mam niesamowite, do tego jestem bardzo wybredna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Lucy, ale ja nie słuchałam serduszka tylko widziałam jak biło na usg (na usg dopochwowym) taka kropka tak pulsowłała szybciutko, niesamowite to mój początek 7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa to ja też widziałam dziś :) tylko czytałam gdzieś na necie że juz mozna usłyszeć i myślałam że wy wszytskie słysząłyście tylko mi nie dał haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
ja tez tylko widzialam:) juz calkiem wyrazne bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
nie wiem czy nie za wcześnie na "usłyszenie" serduszka, chyba jest to realne dopiero w ok 11-13tc, chociaż nie jestem pewna w 100% a sprawdza się to już przez brzuch no i nic nie słyszałam by to w jakikolwiek spodob szkodzilo dziecku, tak samo częste usg... teraz już technika poszla na przód i wątpie by lekarze swiadomie nasze dzieci krzywdzili. usg ani teen pomiar akcji serca to nie rentgen i chyba nie promieniuje z tego co czytałam, ale jaka jest prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że usg nie szkodzi. nic takiego nie pisałam, ale oczywiście nie robi sie go co tydzień . jesli chodzi o słyszenie serduszka to można juz w 7-8 tyg usłyszeć bo nawet na necie jest filmik usg i słuchac można ale tak jak mi lekarz powiedział to powtarzam Wam: lepiej jeszcze tak nie promieniowac, bo co innego jest USG które mi robił a co innego jest włączenie czegos do słuchania serduszka - tyle powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
na jakiego bloga, o czym, zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też postanowiłam sobie robic zdjęcia i potem je po koleji w filmik przerobić jak brzuszek rośnie :) na necie jest mase takich filmików, fajna pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojustyna
hej:) u mnie dzis 36 dc. jakas godzine temu zauwazylam na wkladce troche sluzu z krwia i to taka mocno czerwona. brzuch mnie troche boli. i teraz czekam czy sie okres pojawi. chyba juz do was nie dolacze. a tak fajnie sie zapowiadalo. dziekuje za wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello;) A poza tym śluzem nic? no nie wiem kurcze oby to nie okres... Al mimo wszystko zapraszam na mojego bloga;) jeszcze zastanawiam się nad tytułem ale dziś już będzie istniał;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możesz go nazwać po prostu tak jaki masz nick... z nadzieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojustyna
zajrze na pewno:) latam co chwile do kibelka i teraz cisza. ja juz sama nie wiem. brzuch troche boli. nigdy tak nie mialam. zawsze od razu mialam krwawienia(okres zaczynal mi sie o roznych porach). czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×