Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość cheeky brown
Zwolnienie lekarskie narazie nie wchodzi w gdyz umowe mam do konca roku, musze czekac przynajmniej do stycznia aby sie przyznac.. Po tym u tak nie moge isc na l4 bo musza znalezc najpierw kogos na moje miejsce i wyszkolic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w gronie gościu. Miło że nasze grono się powiększa ale juz na początku prośba do Ciebie, zrób sobie tu login bo jest wiele "gości" którzy tylko szukają okazji do kłótni. Pozatym wpisz się potem w naszą tabelkę na wcześniejszych stronach "kopiuj"-"wklej". Już się nie mogę doczekać wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gościu :) ja też weszłam w 7 tydzień hmmmm dokładniej 6tygodni i 1 dzień (to się liczy jako 7 tydzień - nie jestem pewna ) hehe dziś nie było tak źle -mam nadzieję że oswoję mdłości i jakośto będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny za nie obecność, ale kiepsko się poczułam i pół dna przespałam. Dopiero co się obudziłam. Jaka u Was pogoda? U mnie dziś pierwszy śnieg sypnął:( a mnie już zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z moim samopoczuciem tez dzisiaj troche gorzej niz zawsze. Jest mi zimno caly dzien, jakos tak mnie muli w zoladku, boli mnie glowa i pobolewa brzuch. Chyba zmiana pogody na nas zle wplywa i dlatego dzis takie kiepskie nastroje. Ja tez zaraz przytulam glowke do poduszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
Witajcie NOWE I "stare" mamuśki ;) Z nadzieją - nie wiem czy ktoś może na bloga zdjęcia dawać oprócz Ciebie, chyba nie.. ale ja myślę, że jak już sie zbierzemy to możemy przejść na forum na stronce "mnz". Tam można wklejać zdjęcia, zrobić sobie suwaczki, odpowiadać na konkretne posty - widać do którego postu dotyczy odpowiedź no i oczywiście nie musze dodawać że forum prywatne można założyć. Kiedyś na parentingu tak było, ale się baaaardzo zmieniło niestety... Ojustyna - krew - mała ilość może świadczyć o ciąży, gdyż często przez pierwsze trzy m-ce w dniach kiedy powinien pojawić się okres mogą być plamienia. Miałam tak w pierwszej ciąży. Ale poczekamy. Jak nie teraz to kiedy następnym razem, a pisać przecież z nami zawsze możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
ja też miałam małą drzemkę i sen że urodzę bliźniaki:) trochę byłam przerażona :) jutro idę do gina na kolejne usg:) już nie mogę się doczekać będzie 6tyg i 6 dni jestem ciekawa czy będzie serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
hej dziewczyny:) cheeky brown ale teraz muszą c**przedłużyć umowę więc nie musisz czekać do stycznia. Nie mogą ci teraz rozwiązać umowy z tego co wiem. Znadzieja chetnie zobacze twojego bloga jak juz powstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
karolina my na temat bliźniaków sobie długo żartowaliśmy:) doszło do tego że uwierzyłam prawie że to prawda:) w każdym razie chcialabym za drugim razem bliźniaki:) i śmieszne bylo to ze jak zobaczyłam zarodek to pierwsza moja myśl: niestety jeden kochanie:P ale sie powstrzymałam przy pani dr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
i jeszcze odnośnie ubrań ciążowych:) kupiłam wczoraj dwie pary spodni ciążowych na ciuchach po 5 zł, miałam sporo szczescia bo byly fajne w pierwszym do ktorego weszłam:) troche je sobie przerobie i będą super:) tak wiec jak któras z was lubi to jest to całkiem nie zła opcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Tylko ze ja pracuje na umowe zlecenie z tym ze mam w tej umowie ubezpieczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
aż tak się nie orientuje, troche o tym kiedys czytalam ale narazie temat mnie nie dotyczy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie :) jak tam wasze samopoczucie dzisiaj? Bo ja chyba sobie pochwalilam dzien przed zachodem slonca i teraz chyba dopadaja mnie mdlosci. Strasznie muli mnie w zoladku i tak dziwnie ssie. Brzuch mi napecznial jak balon i czuje sie ociazala strasznie. Moglabym spac i spac. Co do umowy zlecenia to zalezy od pracodawcy czy ja przedluzy czy nie. To umowa cywilno-prawna wiec nawet nie mozna pojsc na L4. Mi udalo sie zalatwic zatrudnienie u znajomej, wiec pieniazki dodatkowe zawsze beda :) Juz jestem zatrudniona wiec mysle, ze styczen-luty pojde na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodka nadzieja
Witam dziewczyny, to ja "gosc" bez zadnych ciazowych dolegliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
karolina dlatego wlasnie ja sie jeszcze nie ciesze, ale ogolnie u mnie ostatnio jest lepiej... Tylko zaczynam sie obawiac czy nie popadne zaraz w cukrzyce... Mam wysoki wynik, co prawda norma ale górna granica.. A jak tak nie moge sie zmusic do zdrowej diety że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja stwierdzilam, ze badania wykonam sobie przed wizyta zeby byly swiezutkie :) Wiec jeszcze nie wiem co i jak u mnie z tymi cukrami, ale nigdy nie mialam problemu z cukrem wiec chyba bedzie ok :) No ja nie mam parcia na jakies slodycze czy niezdrowe jedzenie wiec mam latwiej :) Chciaz ostatnio wzielo mnie na parowki z koncentratem pomidorowym :) Ja za szybko sie cieszylam bezobjawowa ciaza, bo zaczyna sie coraz gorzej. Piersi jak balony, brzuch jak balon, mulenie w zoladku, boli glowa no jakas tragedia do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
ja odstawiłam już słodycze, zreszta odkąd jestem w ciąży nie jem dużo słodkosci. Tylko że ciezko mi jest jakies sałatki, warzywa, moja dieta to głównie pieczywo z jakimiś serkami, masłem, jaja, naleśniki z czymś słodkim. Nie wiem sama co mam jest a jak jeszcze nie mam czasu na gotowanieto juz wogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien mija ok, ja nie pracuje, wiec mam duzo czasu dla siebie :) Co do apetytu...to mi jakby sie zmniejszyl. Jem, bo jem, ale zebym miala jakas szczegolna ochote to nie, w odroznieniu do stanu "przed" :P Jedyne co zauwazylam to ochote na slodkie, kiedys prawie slodkiego nie jadalam. Szczesliwa jestem, bo w koncu sie udalo, a juz byly sugestie by podjac leczenie....Tyle, ze pierwsza wizyta wciaz przede mna i tysiac obaw, czy wszystko jest ok. To moja pierwsza ciaza, najmlodsza nie jestem, a czuje sie bardzo dobrze, nie mam zadnych nudnosci, mdlosci, nic....Czasami cos zakluje w okolicy jajnika, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka skopiuj tabelkę i sie dopisz. I nie denerwuj sie wizyta, będziesz wniebo-wzieta jak zobaczysz swoje maleństwo na ekranie :) ja nie mam jakos specjalnych zachcianek, chyba za wcześnie na nie. pozatym z rana mulenie w brzuchu ale bez wymotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili..................................3.07..................29l at . ..................podlaskie katherina90....................4.07....................24lata ...................lubelskie Sandra1412...................5.07 (28.06)..............?..................świętokrzyskie mala929....................... 7.07........................? .......................śląskie Lelevel........................... 8.07..................... .?....................podkarpackie Moarelka1205.................8.07.......................?............kujawsko pomorskie Lucy234.........................12,07......................29 lat....................podkarp. gość_S..........................13.07.................... ..?... ........................śląskie Karolina24......................15.07...................24la t a.............,...dolnoślaskie Karolina8787..................16,07....................26 lat.. ......................łódzkie jamama2........................17.07...................?.. . ...................małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,...,,,....31 lat. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki..........21.07.........,,.,,.....30 lat.................. dolnośląskie Cheeky brown................24.07....................26 lat............ .......małopolskie Znadzieją296..................25-26.07...............20 lat. .................małopolskie Makinka...........................26.07................. ? , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! u mnie wszystko dobrze!:) bez zadnych nudnosci mdłosci i humorek bombowy:) mężuś do pracy oddelegowany obiaek zrobiony jeszcze tylko prasowanko mnie czeka:) Znadzieja prosze Cie pokaż mi w którym miejscu w moim poście pisało ze "wpadłam" z pierwszym dzieckiem?? jakbyś wczesniej zauwazyla to pisalam ze choruje na zespół policystycznych jajnków i z wiekiem było by mi poprostu trudniej zajsć w ciąże (choc nie jest to nie mozliwe ale trudne) dziewczyny co do cukru w ciąży to to ze nie mialyscie nigdy z tym problemu nie oznacza ze w ciazy tez nie bedziecie miala (niestety:() jest cos takiego jak cukrzyca ciążowa ale nie wiem głębszych wiadomości na ten temat słodka (teraz nie ) ale na początku pierwszej ciązy miałam takie kłucie u mnie to była torbielka (które zawsze mam :/) ale u Ciebie to nie musi byc nic niepokojącego. czekam na relacje z pierwszej wizyty!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili..................................3.07.................. 29l at . ..................podlaskie katherina90....................4.07....................24 lata ...................lubelskie Sandra1412...................5.07 (28.06)..............?..................świętokrzyskie mala929....................... 7.07........................21lat .......................śląskie Lelevel........................... 8.07..................... .?....................podkarpackie Moarelka1205.................8.07.......................? ............kujawsko pomorskie Lucy234.........................12,07.................... ..29 lat....................podkarp. gość_S..........................13.07.................. .. ..?... ........................śląskie Karolina24......................15.07...................2 4la t a.............,...dolnoślaskie Karolina8787..................16,07....................26 lat.. ......................łódzkie jamama2........................17.07...................?. . . ...................małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,...,,,... .31 lat. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki..........21.07.........,,.,,.....30 lat.................. dolnośląskie Cheeky brown................24.07....................26 lat............ .......małopolskie Znadzieją296..................25-26.07...............20 lat. .................małopolskie Makinka...........................26.07................. ? , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ja też mam ten zespół i leczyłam się w klinice niepłodności takze jestem przeszczęsliwa że sie udało :) teraz tylko drżę codzien o moją ciążę żeby było wszystko w porządku i dzieciątko było zdrowe bo tak wiele w telewizji jest dokumentow i chorych dzieciaczkach. ehhh trzeba odegnać takie złe myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy234 bedzie wszystko dobrze i trzeba w to głęboko wierzyć! ja przy pierwszej ciąży po odstawieniu hormonów zaszłam po 6miesiącach w ciąze ale tu raczej wiek i stopien zaawansowania choroby mial ogromne znaczenie ale niestety prawy jajnik zatorbielony byl ale na wielkie szczescie nie mialo to zadnego wpływu na dzidzie a pod wpływem hormonów ciążowych torbiel sie wchłonął a był ogromny:( jak dzidzia miała 15mm to torbiel mial 13...ale cm! całą ciąze byłam na podtrzmaniu ale za to mam w domu małe biegające szczęscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) mdłośc**przesunęły się z rana na godzinę 13 -makabra jakaś :( co do jedzenia to mnie od niego odrzuca -w efekcie jest -1,5kg byłam rano w sklepie i przechodziłam koło cukierni -myślałam że na sam widok ciasta " opróżnię " żołądek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili..................................3.07.................. 29l at . ..................podlaskie katherina90....................4.07....................24 lata ...................lubelskie Sandra1412...................5.07 (28.06)..............?..................świętokrzyskie mala929....................... 7.07........................21lat .......................śląskie Lelevel........................... 8.07..................... .?....................podkarpackie Moarelka1205.................8.07.......................? ............kujawsko pomorskie Lucy234.........................12,07.................... ..29 lat....................podkarp. gość_S..........................13.07.................. .. ..?... ........................śląskie Karolina24......................15.07...................2 4la t a.............,...dolnoślaskie Karolina8787..................16,07....................26 lat.. ......................łódzkie jamama2........................17.07...................?. . . ...................małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,...,,,... .31 lat. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki..........21.07.........,,.,,.....30 lat.................. dolnośląskie Cheeky brown................24.07....................26 lat............ .......małopolskie Znadzieją296..................25-26.07...............20 lat. .................małopolskie Makinka...........................26.07................. ? , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie Slodka nadzieja................20.07..................33lat......................Italia Pozwolilam sie wpisac do Waszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×