Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość gość
albo czekając na... ew oczejująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy tez macie wrażenie że brzuch wam trochę wystaje czy to tylko moje urojenia? :) moja waga zawsze się wachała +- 2kg ważę 54 kg, ale zawsze miałam większy brzuch jak sobie pojadłam sporo jak na wigilii :) potem kibelek i po brzuchu a teraz non stop jeansy mnie cisna tam gdzie jest guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
jeśli chodzi o wage to ja nic nie przytyłam, ale spodnie mi przeszkadzają, mam wrazenie ze wszysko mni uciska, sama nie wiem czy to fakt czy już tylko podswiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu- masz rację mój nick;D dzięki:*** ojustyna-nie stresuj się tak, nawet jeśli by nie było to jest następny miesiąc, tym bardziej jeśli to jest 1 cykl;) Dziewczyny patrzyłam na google i już w 7 tygodniu już jest maleńki brzuszek. Sprawdźcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
cześć dziewczynki, ja dziś mam bardziej leżący dzień choć przy 3 latku się zbytnio nie da:) co do brzuszka to ja mam pozostałości kg z poprzedniej ciąży i niestety jest ciągle widoczny, ale mam wrażenie takiego wzdętego brzucha cały czas:) Dzisiaj miałam mieć wizyte u gina ale niestety przełożył na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
Lili..................................3.07............... . ..?........podlaskie katherina90....................4.07................24lata .......lubelskie Sandra1412..................5.07 (28.06).......?.......świętokrzyskie mala929....................... 7.07...................? ........śląskie Lelevel.......................... 8.07................ .?...........podkarpackie Moarelka1205..............8.07...................?... ....kujawsko pomorskie Lucy234........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. gość_S.........................13.07................ ..?... ................śląskie Karolina24....................15.07.................24la t a.......,...dolnoślaskie Karolina8787................16,07..................26 lat.. .................łódzkie jamama2........................17.07.................?.. . .............małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....3 1 lat. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki........21.07.........,,,,....30 lat.................. dolnośląskie Cheeky brown................24.07..................26 lat............ .......małopolskie Znadzieją296................25-26.07...............20 lat. .................małopolskie Makinka...........................26.07................. ? , ,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, może nie koniecznie kilogramy przybrały ale ucisk spodni w których sie zawsze na luzie zapinało teraz się wżynają podczas siedzenia a ja w pracy 8 godz siedze więc chyba cos wygodniejszego trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili..................................3.07...............29lat . ..........podlaskie katherina90....................4.07................24lata .......lubelskie Sandra1412..................5.07 (28.06).......?.......świętokrzyskie mala929....................... 7.07...................? ........śląskie Lelevel.......................... 8.07................ .?...........podkarpackie Moarelka1205..............8.07...................?... ....kujawsko pomorskie Lucy234........................12,07.................?. ..........,,.......podkarp. gość_S.........................13.07................ ..?... ................śląskie Karolina24....................15.07.................24la t a.......,...dolnoślaskie Karolina8787................16,07..................26 lat.. .................łódzkie jamama2........................17.07.................?.. . .............małopolskie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....3 1 lat. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki........21.07.........,,,,....30 lat.................. dolnośląskie Cheeky brown................24.07..................26 lat............ .......małopolskie Znadzieją296................25-26.07...............20 lat. .................małopolskie Makinka...........................26.07................. ? , ,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
Lucy234 jeśli cię coś uciska to koniecznie musisz pomyśleć o ciążowych ubrankach, ja na razie jestem na l4 więc po domu w dresie chodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do ciasnych spodni to podswiadomosc wszystko robi :) Dla dzidzi nic sie nie stanie,zapewne spodzie ciązowe zaczniemy nosic w 4-5 miesiącu bo wtedy brzuszek bedzie juz troche widoczny, a wtedy zwykle spodnie dzidzie juz beda uciskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
ja w czerwcu brałam ślub a teraz ciąza :) za pierwszym razem! 21 gr będę mieć 19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
nie widze w tym problemu, kto w jakim jest wieku... chyba tutaj nie ma jakiś specjalnych obostrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8787
jeśli chodzi o ubrania ciążowe to indywidualna sprawa mam kuzynkę która jest bardzo szczupła rozmiar 36 i u niej w 12 tyg brzuszek już było widać teraz jest w 19 tyg i brzuch ma spory:) . Ja widzę że wszystkie jesteśmy młodymi mamami:) jak się czujecie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z blogiem :) co do podziałów wiekowych to sobie wypraszam ( bo jestem najstarsza hihih;) "z nadzieją " -fajny tytuł i bardzo trafny ! mi waga spadła o 1kg a też mam uczucie "obciskających " się spodni i biustonosza ! w domu chodzę w dresach ale te staniki ehhh no nic szykują się zakupy :) co do śluzu to bym poszła do lekarza - po co się tym stresować a jak to infekcja to przecież można wyleczyć i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) pomysl z blogiem strzal w dziesiatke :) Tak samo tytul :) Mnie tez spodnie i staniki obciskaja i czuje tak jak bym polkla balon i on przesunol sie w dol brzucha :) Dzisiaj moje samopoczucie jest ok, leze i wypoczywam :) Jutro na badania wiec zacznie sie latanie :) Wiecie moze kobietki ile czeka sie na wynik na HIV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam wyniki na HIV po 4 dniach. zastanawiam się nad przedłużką do stanika - ale to rozwiąże problem w obwodzie a nie w miseczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dziekuje za odpowiedz :) No ja wlasnie tez mam problem dotyczacy miseczki nie obwodu. Mam miseczke D a teraz to chyba E i mi wszystko wychodzi i cisnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszczę..... ja miałam miseczkę A i dalej mam miseczkę A i z zazdrością spoglądam na dziewczyny które eksponyją swój duży biust. Eh tak natura chciałą.... co do ubrań to rzeczywiście narazie jest za wcześnie na ciążową odzież ale ideanle bedą do pracy leginsy na gumce i tuniki do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że wysoka ciąża przypada nam na wiosnę - kurtka zimowa, grube spodnie, itp wiosną powinno być lepiej z ubraniem się - właśnie ja też myślę o tunikach - praktyczne i na każdą okazje dobre :) u mnie będzie problem z kupnem spodni bo jestem wysoka ( 182cm) muszę szukać spodni long - ciekawe czy są spodnie ciążowe dla wysokich kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Lucy, też mam A :D ale ja to patyczak jestem wysoki a chudy, wiec nie wyobrażam sobie miseczki D, to tak jak do deski 170cm przyczepić dwa arbuzy, masakra ;) :P Na pewno sa spodnie ciążowe na każdą "d**e" czyli i na wysokie i na niskie i gruszeczki i jabłuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Nie wiem jak wy dzisiaj sie czujecie ale ja okropnie.. Mam ochote wymiotowac ale nie dam rady, jest mi slabo, boli mnie brzuch i krzyze :-( nie wiem jak ja wytrzymam jutro w pracy 12h :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheeky brown, jak pisałam już wcześniej -podziwiam Was że jesteście w stanie funkcjonować normalnie, zajmować się dziecmi i pracować -ja muszę się co chwilę kłaść i walczę z mdłościami :( trzymaj się i staraj się nie przemęczać ( a może zwolnienie lekarskie ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, moge dolaczyc? Test pozytywny po kilkumiesiecznych staraniach :) Wg moich obliczen zaczynam 7-tydzien :) Wizyta wciaz przede mna :) Jak tutaj jedna kolezanka napisala, zero objawow dotyczy i mnie.....tzn.zero mdlosci, zadnego bolu brzucha, nic....moze jedynie piersi troche nabrzmiale... Mam nadzieje, ze to normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×