Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość makinka
Morelka a czujesz się już lepiej? Nie nie przejmuj się. Jakieś chyba porowokatorki bo wcześniej się nie wypowiadały :) Pełno takich niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Marta, no to nie zazdroszczę podróży... Oby jednak wszystko było dobrze. Trzymamy za siebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Won z forum prowokatorki. WYNOCHA!!!!! WON WON WON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Jejku ale ktoś ma fajną zabawę... no nic dziewczyny jak się komuś znudzi to będę znów z Wami pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makinka a czemu ty sama ze soba gadasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Cześć Dziewczyny :) ale się już tu stron narobiło :) mala929 - dziękuję za dopisanie do tabelki :) ja też dostałam pregna plus u mnie w aptece to kosztuje 46zł. Dziś czuję się dobrze, ale zjadłam dużo słodyczy - 6 cukierków galaretka w czekoladzie i czekoladę ze 2 kawałki. Niewiem czy jestem w stanie odpowiedź na wszystko - tyle wpisów :) cieszę się że Nas tyle jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makinka -trzymamy trzymamy :) Znadzieją -witaj :) ja jestem w 5 tygodniu i 5 dniu hehe zapisz się do tabelki - na poprzedniej stronie ją znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
makinka - trzymaj się. Drobne starcia widzę. Kobitki - mamy się tu wspierać a nie dobijać. Mnie też nerwy w tej ciąży strasznie puszczają ale to nie powód żeby się wyżywać na ludziach z forum. Co do usg i wieku ciąży - lekarze liczą od dnia ostatniej @ i wiek ustalają wg swojego kółeczka ( bardzo go nie lubie)> Ja miałam teraz przesuniętą owulacja o ok tydzień A jak byłam u lekarza już po tym jak zrobiłam test wychodziło że jestem w 6 tygodniu a na usg nie było nic widać. Lekarz chciał mnie zostawić w szpitalu ale w końcu dogadaliśmy się że zrobię bete i odczekamy dwa tygodnie i powtórzymy badanie. Po dwóch tygodniach wszystko było ok. Serduszko już biło. Po prostu ciąża jest młodsza. ( cos mało składnie mi się pisze ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1412
Lili....................................3.07............... . ..?....................podlaskie Sandra1412.....................5.07 (28.06).......?....................świętokrzyskie mala929.......................... 7.07...................? ...................śląskie Lelevel............................. 8.07................ .?.....................podkarpackie Lucy234.......................... 12,07.................?. ..........,,.......podkarp. Karolina24.......................15.07.................?. .. ............,...dolnoślaskie Karolina8787...................16,07..................?.. .................łódzkie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....?. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki...........21.07.........,,,,....?................... dolnośląskie Makinka...........................26.07.................?, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie gość_S............................13.07..................?... ................śląskie Moarelka1205.................8.07....................?......... ..........kujawsko pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znadzieją296 od lekarki 26.07.2014 wg dziecko.haczewski.pl 25.07.2014;) małopolska Pierwsze usg miałam tydzień temu ale było widać tylko powiększone endometrium. Pierwsza beta hcg przed spodziewana miesiaczka 1092.56. Drugie badanie beta hcg wczoraj 1267.51. Drugie usg dzisiaj widać tylko pęcherzyk jak naradzie a następna wizyta 11.12.2013;) Niestety z morfologii wyszło, że mam anemię;( mam przepisane Actiferol no i oczywiscie PregnaPlus. Serdecznie pozdrawiam;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili....................................3.07............... . ..?....................podlaskie Sandra1412.....................5.07 (28.06).......?....................świętokrzyskie mala929.......................... 7.07...................? ...................śląskie Lelevel............................. 8.07................ .?.....................podkarpackie Lucy234.......................... 12,07.................?. ..........,,.......podkarp. Karolina24.......................15.07.................?. .. ............,...dolnoślaskie Karolina8787...................16,07..................?.. .................łódzkie Marta821.........................20.07.,,,,,,,,,,,,....?. .........,,,,,,,...pomorskie Ania mama Amelki...........21.07.........,,,,....?................... dolnośląskie Znadzieją296...................25-26.07...............?.....................małopolskie Makinka...........................26.07.................? , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mazowieckie gość_S............................13.07................ ..?... ................śląskie Moarelka1205.................8.07....................?... ...... ..........kujawsko pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
o co chodzi w tej stronie z darmowymi gadżetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukamy testerów! Wszystkie osoby, które chcą przetestować hipoalergiczny proszek do prania BIAŁY JELEŃ 500g do koloru, prosimy o komentarz pod zdjęciem. W piątek rano wybierzemy 20 osób, którym wyślemy produkt! Nie wiem, ale chyba właśnie o to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
Hej! :) Ale Was już dużo :) Myślę, że też jestem w ciąży.. w sumie w szoku jestem. To nasze drugie. Syn będzie miał w kwietniu 2 latka. Staraliśmy się o niego pół roku, a tym razem wyszło nam od razu! Nie liczyliśmy się z tym :) Robiłam 2 testy. 4-5 dni po dniu spodziewanej miesiączki i za każdym razem wyszła ta druga kreska baaardzo słaba. W każdym razie, mam nadzieję, że to ciąża, a nie tylko spóźniony okres. Do lekarza narazie nie idę, z doświadczenia wolę poczekać do początku- połowy grudnia. Czasem jest woreczek ale serduszka nie widać, więc po co się stresować. Kupiłam sobie już witaminki, Matruelle Pharmaton - te które łykałam za pierwszym razem. Od tygodnia przeziębiona jestem i oczywiście "nic" nie mogę. Prenalen w syropie i tabletkach na gardło biorę ale nic. Wogóle, to Wy przypomniałyście mi że jest coś takiego jak kwas foliowy!! Przy poprzednim dziecku to przez całe starania brałam, a teraz wogóle mi to na myśl nie przyszło.. no ale w tych witaminach z tego co pamiętam jest kwas. Się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj;) jeśli była ta bladziutka kreseczka do po 48h powinna być już bardziej widoczna, wiec moze powinnas zrobic ten dodatkowy test. Ja w ogole to przed miesiaczka tydzien robilam i wyszla widoczna slaba ale bez watpienia na wizyte wepchnelam sie znacznie wczesniej niz mialam. W czasie zrobilam beta hcg i ku zdziwieniu mialam jak wyzej pisalam 1092.56 i pytalam tez czy to dobrze bo patrzac na normy wynik byl tydzien za daleko. Ale moim zdaniem ty masz juz jedno dziecko i mniej wiecej wiesz jakie jest odczucie i w ogole. Ja takie mialam i dlatego zrobilam test i bete przed miesiaczka. A co do wizyty moze lepiej nie czekac? Ja wolalam nie, choc podejrzewalam ze nic nie zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to mam jeszcze pytanie. Bo mnie sie marzy porod z delfinkami i w Polsce to raczej nie jest możliwe? Jesli jest lub nie ma takiej mozliwosci to jak to zawatwic nawet za granica.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheeky brown dezynfekcja raczej nie szkodzi moza zalezy jaka my mialiśmy taka ze mieszana była z woda taki ostry koncentrat ale bez zapachów:) na opakowani powinno moze cos pisac?? kama1009 w 7 tygodniu od OM powinno być serduszko Dziewczyny niestety na otwartych forach każdy moze napisac co chce i potem sie robia takie akcje... jak zbierzemy si ewiększa grupą to mozemy pomyslec o jakims przeniesieniu s ena forum zamkniete... jest dużo swobodniej :) zaczarowana u mnie tez była bledziutka kreseczka:) ale to świadczy o niskim stężeniu beta hcg:) na instrukcji testu (przynajmniej tego co ja robiłam) było napisane ze nawet blada kreska to wynik pozytywny:) ja po pracy juz... u mnie brak wymiotów ale mdli mnie okropnie :/ Morelko a ty jak tam??? Karolina 24 ja twoja energia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
Testy robiłam dzień po dniu. Narazie nie będę. Poczekam na lekarza. Przy pierwszej ciąży też byłam niecierpliwa:) Co do odczuć że powinnam wiedzieć jak się kobieta czuję w ciąży, to już teraz wiem że to będzie inna ciąża. Ostatnim razem zorientowałam się jeszcze zanim miesiączkę miałam dostać, bo ni z tego ni z owego wieczorem miałam taaaaką ogromną ochotę na kiszone ogórki, że szok! gdzie ja ogólnie za kiszonymi to tak sobie przepadam. Zjem, ale wtedy na początku to bym non stop jadła ;) poza tym odepchnęło mnie od fajek - nagle! nie paliłam nałogowo, ale podpalałam dla towarzystwa. Teraz nic z tych rzeczy. Żadnych objawów, tylko brak miesiączki. Sorry - bolał mnie strasznie kręgosłup, ale byłam pewna że to od dźwigania mojego 13kg synka! zresztą, ja zawsze miałam problemy z moim kręgo.. Mam też bóle podbrzusza. Dlatego myślę, że to jednak ciąża.. Poza tym - NIC. I oby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
aaa i wzdęcia mam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
mała, pisałam :) w kwietniu 2 latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna ale jednak ciąża. No właśnie, miałaś ochotę na te ogórki a ja nic! Teraz czasami ale to już rzadko pobolewa mnie brzuszek no wczoraj wieczorem nagle mi się zrobiło nie dobrze, że nie mogłam zasnąć. A z tymi fajkami, kiedy już tak ostatecznie skończyłaś palić w pierwszej ciąży i czy synek ma osłabioną odp***ość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana1
co do palenia, to ja byłam krótko przed zanim zaszłam na wakacjach i tam jaraliśmy ze znajomymi non stop, więc jak przyjechałam, to postanowiłam zrobić sobie przerwę, kiedy po chyba 2 tygodniu próbowałam zajarać - nie było szans. Wielkie FUUUUJ!! musiałam zgasić. Po 2-3 dniach znowu spróbowałam, efekt ten sam. Wtedy już się domyśliłam o co chodzi. Czyli nie paliłam jak byłam w ciąży. Mój syn to od poczęcia mądry - bo mamie palić nie dał ;) znam osobę która niestety nie umiała się opanować w ciąży. Synek niski bardzo i szczupły, ale chorować mocno nie choruje, chyba jak inne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to synek wiedział jak mamę odsunąć od palenia;) a w którym tygodniu byłaś jak cię odrzuciło? Bo ja też zapaliłam jak już wiedziałam, ale mnie nie odsunęło. ale zdecydowałam, że nie mogę, i tylko silna motywacja nic więcej. Teraz też mnie nie drażni ten zapach/smród nawet bym czasem zapaliła ale mówię nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała na mdłości mogę polecić tabletki imbirowe - to takie dla dzieci na problemy z chorobą lokomocyjną .... co do ogórków kiszonych -ehhhhhh zjadłam chyba tonę i to zanim dowiedziałam się o Jajeczku .....heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×