Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość gość_S
Hej :) mnie też nie bolą nogi, ale potrafię obudzić się w nocy głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie strasznie mdli, co noc snia mi się koszmary wiec zle sypiam... I strasznie bola mnie plecy nawet nie mam jak spać a tu codziennie po 5 trzeba wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
hej, Mnie nogi tez nie bolą, ale jak koleżanka powyżej także miewam czasami "chore" sny. W weekend byliśmy na weselu, pojadłam, popiłam.... napojow bezalkoholowych i nieco potańczyłam. Tylko kilka razy złapała mnie kolka podczas tanca. Ogólnie mam dobre samopoczucie, dobrze się czuje i nie lubie rano wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Mnie co prawda nogi nie bolą ale plecy bolą okropnie :/ katherina zazdroszczę Ci możliwośc****spania w dzień ... mi głowa chce pęknąć to jest masakra jakaś:( dziewczynki przyjmujecie jakiś magnez??? może na nogi pomoże. cheeky brown a jak tam ty z pracą??? powiedziałaś już szefowi ? masz umowe?? jak tam wasze samopoczucie w poniedziałkowy poranek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dziś u lekarza i własnie muszę magnez 3 x po 1 tabl zażywać codziennie bo lekarz mówił że jak mam skurcze nóg to szybciej mi sie pojawią skurcze macicy a tego byśmy nie chcieli :) Miałam też mierzona przezierność jest 1,59 także jestem spokojna, lekarz mówił że można do 14 tyg i 4 dni to robić gdy dziecko nie jest większe niż 84mm więc sie dziś zmieściłam :) na badania genetyczne mówił że robi je w 20 tygodniu więc się zapiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
Hej!!Przyjmijcie mnie do swojego grona!Termin mam na 15.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Hej ja sie jeszcze z moim szefem ani szefowa nie widzialam.. Byla raz szefowa ale u kolezanki na zmianie i kolezanka pytala o te umowy to powiedziala ze pamieta o nich, nawet miala je przywiezc ale zapimniala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
a ja na L4 do 26.01 - przeziębienie i kręgosłup :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Dziewczyny a kiedy kupujecie wózek? Macie juz jakis upatrzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
ja chyba mam upatrzony :) sama ostatnio się zastanawiałam kiedy się kupuje ale chyba na spokojnie w czerwcu wystarczy, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
A jaki model jesli mozna wiedziec? Bo ja to bede pierwszy raz mama i kompletnie nie wiem na co zwracac uwage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będzie ta wiosna... Mam juz dość tego zimna.. ciągle mi nie dobrze mdli i nic z tego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portfeldomowy.com.pl - lista rzeczy dla przyszłej mamy! zbiór kilku porad dla Mam. Życzę Wam dużo radości z Waszymi małymi pociechami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... co za okropny dzień..:( dobrze że już się kończy. Głowa mnie dziś niemiłosiernie boli. nawet drzemka w dzień nie pomogła. Znowu cały dzień jest mi nie dobrze i muszę na siłę jeść. A już myślałam że to minęło, i znowu to samo... Ja wiem że narzekam, ale czasami mam już dość. Brzuch już dobrze widać i coraz częściej mi przeszkadza a to przecież dopiero 14 tydz. Mąż mówi że ciąża to nie choroba, no może i nie, ale gdyby chociaż przez jeden dzień czuł się tak beznadziejnie jak ja, to może przestałby mówić że przesadzam. .. A jeszcze ta wszechwiedząca teściowa wku*wia....Może gdyby pogoda była ładniejsza to i samopoczucie byłoby inne...a za oknem mróz i śnieg, który za chwilę i tak znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
A macie ochote na hmm male co nie co ze swoim lubym? Bo ja wcale :-/ a moj tego nie rozumie i sie obraza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie mam ochoty... już od dłuższego czasu. nawet buziaki mnie odrzucają:( Mąż to rozumie, ale widzę jak mu z tym ciężko i jaką ma ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ochote mam, dopiero od dwoch tygodni ale wczesniej takie sprawy moglyby nie istniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wasze dzieci, jesli je macie, przyjely wiadomosc o nowym czlonku rodziny? Moja corka niby wie, ze bedzie dzidzius i to moze byc chlopczyk lub dziewczynka ale nastawia sie na sioastre i zawsze, gdy porusza temat dziecka, mowi, tak, jakby miala to byc dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
ja upatrzyłam taki wózek, tylko nie zdecydowałam się jeszcze na kolor :) http://allegro.pl/wozki-82593?string=viking ja do końca roku też nie miałam ochoty, ale teraz w styczniu już trochę lepiej ale też nie zawsze :( mąż na szczęście rozumie, a jak już za długo nic to zawsze jakoś mnie podejdzie że mi się zachce :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
u mnie nie ma śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bebe cara jeszcze po corce, jest jak nowy wiec szkoda bylo go sprzedawac, mamy model stylo AT, moge polecic ale to wozek ciezki, nie jest tez maly. Jego ogromna zaleta jest miekkei zawieszenie i komfort dla maluszka. My jezdzilismy sporo po sciezkach lesnych i zwirowych wiec taki wozek sie sprawdzal super, bo ma pompowane kola. Corka jezdzila nim przez dwa lata, potem przesiadla sie do parasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mnie tez dzisiaj oktopnie boli glowa i piersi mi tak ciaza, ze kregoslup boli i az miesnie na plecach pieka masakra jakas :( wozek juz mam upatrzony ale nie pamietam jak sie nazywa gdzies mam zapisany link to pozniej wstawie;) co do przytulanek z mezem wogole nie mam ochoty, ale mam zakaz od lekarza do odwolania wiec mam taka mala wymowke chociaz meza mam bardzo tolerancyjnego i nic nie mowil, ale widze ze sie biedak meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam duzo wieksza ochote niz przed ciaza :) Zreszta moj M tez ma mega ochote nawet dwa razy dziennie :D Ale nie ukrywam,ze sie stresuje,ze zaczne krwawic, poki co nic takiego nie ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uznaje za spam, wiec dziele na dwa :O Jutro mam wizyte u gina, ciekawe czy kaze mi isc do endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja w niedzielę zaliczyłam pierwsze wymioty...chociaż myślę, że w 13 tygodniu powinno już ich nie być..:(do tej pory były tylko czasem mdłości,a od kilku dni nie mam w ogóle apetytu, chodzę głodna bo jem bardzo mało. Od około 2 tygodni biorę luteinę dopochwowo i się zastanawiam,czy te zwiększone mdłości nie są czasem od tej luteiny. któraś z was tak miała?? ja mam upatrzony wózek camarelo carera- koleżanka tqki ma i jest bardzo zadowolona. jestem w nim zakochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam co do starszaków i przygotowania do pojawienia się na świecie rodzeństwa to Moja wie że będzie Mały dzidziuś i że mamą będzie musiała się podzielić muszę ja uprzedzać ze mama trzeba się dzielić bo to straszny mamin cycek póki co wie o wszystkim ale jak to będzie w praktyce to się okaże Co do przytulanek to też nie mam najmniejszej ochoty i mąż to akceptuje i rozumie już raz to przerabialiśmy:) My czujemy się świetnie choć nadal mam nudności od początku ciąży to nie wymiotuje i nudności męczą mnie tylko przed śniadaniem i mam ciężko w siebie wrzucić śniadanko ale jak już zjem to jest ok i mogę latać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
hej dziewczyny:) Lucy nastraszyłaś mnie ale to dobrze:) też mam skurcze głównie w nocy, mam jakiś magnez w domu to zaczynam brać a potem zadzwonie do lekarza i zapytam czy nie zaszkodzi ale raczej wątpie. Mam jakiś z B6. Nad wózkiem narazie nie myśle wogóle bo nie wiem do końca czy w bloku w którym będziemy mieszkać są widny czy będę musiała znosić wózek na spacery.. No a jak bym miała znosić to lepiej nie za ciężki. Ewentualnie pomyśli sie nad jakimś drugim awaryjnym, starszym od kogoś:) U mnie z seksem jest jeszcze troche inaczej:) czasem mnie łapie ochota ale jestem przy tym tak wybredna jak do jedzenia, tak zle, tak nie dobrze, tak uciska, tak nie jest przyjemnie:P no i z reguły po minucie-dwóch nie czuje potrzeby kontynuacji.... Takich namiętnych całusów tez nie moge zdzierżyć i na ile mój rozumie że nie mam ochoty na seks tak to z całusami już mu gorzej przychodzi zrozumieć i chyba mu przykro z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Ci nasi mężczyźni to mają z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Co do wozka to slyszalam, ze x lander xa jest super ale cena..wysoka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×