Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

super! termin jak u mnie:) wiec moze na wizycie 15.01 tez uda sie zobaczyc plec blizniakow:):) a tak na marginesie to ja sobie chyba album zaloze ze zdjec usg bo teraz bedzie 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jem różnie, dziś np jadłam pizze ;), jak mam duże mdłości to jestem w stanie żywić się tylko w kfc, ale co innego zjeść czasem coś niezdrowego a co innego pić alkohol czy kawę i wieszać firanki. Też uważam że ciąża to nie choroba, ale odpowiedzialność za drugiego człowieka, którego się ma w brzuc*****a nie mówię że nie wolno pić kawy, tylko że ja wolę nie pić. I nie po to chodzę regularnie do lekarza, robię badania prenatalne żeby potem o siebie nie dbać w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie chodzilo o to by nie dbac o siebie bo tez jestem odpowiedzialna osoba,ale nic nie poradze na to ze bez malej czarnej nie daje rady funkcjonowac:( dzieciaczki rozwijaja sie cudownie prawidlowo, ja wyniki mam lepsze niz w pierwszej ciazy (a bylam wtedy taka mloda....:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Tak tak, chodzili mi o cm! jejku nie ogarniam tego, tak sie ciesze jak dziecko, tylko o tym myślę i jestem dziwnie nakręcona, mam mnóstwo energii, góry moge przenosić!!! nie mam pojęcia jakie imię nadać mojemu pierworodnemu? Zawsze tyle imion mialam w glowie, podobaly mi sie a teraz pystka jak przyszlo co do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,mam nadzieje ze pozwolicie mi sie dolaczyc do waszego grona lipcowych mamusiek:)ja mam termin wyznaczony na 5 lipca:););)czyli poczatek:)to jest moja pierwsza ciaza, tak nam sie udalo mimo obaw za pierwszym cyklem wiec jesteśmy bardzo szczesliwi:)od urodzenia lecze sie na niedoczynność tarczycy,stad byly obawy ze moze to potrwać dluzej:)a tu niespodzianka taka:)obecnie jestem w 15 tyg (14t4d) , juz po usg genetycznym które wyszlo okej,wszystkie parametry w normie,wiec nie robiliśmy juz testów Pappa nie wiem czy to dobrze czy źle ale od znajomych wiem ze to tylko niepotrzebny stres w razie gdyby cos wyszlo nie tak.u mnie w rodzinie ani w męża rodzinie nie bylo żadnych chorób genetycznych wiec wierzymy wszystko będzie okej:) jutro wlasnie wybieram sie do lekarza,dzis wlasnie bylam na pobraniu krwi,musze co miesiąc badać hormony tarczycowe...mam nadzieje ze są tak samo dobre jak ostatnio:) mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do waszego grona,nie za bardzo wśród koleżanek mam z kim pogadać,z tych najbliższych jestem pierwszą ktora sie spodziewa dzidziusia;)a czasem po prostu chcialoby sie pogadac o radościach tego cudownego stanu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Ja bym chciala dziewczynke:-) ale wiadomo, ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe :-) imie myslalam Weronika a dla chlopca Oskar.. Myslalam tez o innych ale nie wchodza w gre bo mojemu sie nie podobaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salvaje wierze ze z radosci masz pustke w glowie,bo ja jak dowiedzialam sie o ciazy,a pozniej o blizniakach to aby te pustke zapelnic wymyslalam imiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to imiona nie pasuja brzydszej polowie? tak z ciekawosc**pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to imiona nie pasuja brzydszej polowie? tak z ciekawosc**pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Np. Laura, Blanka, Marcel, Kaswery.. A mi sie podobaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wybrane imię tylko dla dziewczynki, chociaż skrycie marzę o synku, ale patrząc na moje zachcianki ciążowe, wstręt do mięsa itp to pewnie będzie dziewczynka:) bardzo podoba mi się imię Wiktoria bądź Oliwia, wymyśliliśmy to razem z mężem i nawet się zgadzamy, natomiast na chłopaka totalnie nie mamy pomysłu chociaż padło już Bartuś, Franek...ale jakoś bez przekonania:) Może jutro na wizycie będzie coś widać, jakiś siusiak czy coś. U mojego męża w rodzinie była taka sytuacja ( i pewnie nie jedyna ) że lekarz całą ciąże twierdził że bedzie dziewczynka, wszystko było kupione już pod dziewczynkę, ubranka, pokoik a tu wyszlo że chłopak przy porodzie:) niezłe zaskoczenie w rodzinie było:) U mojego meża same chłopaki się rodzą...zobaczymy jak to będzie, ważne żeby było zdrowiutkie i grzeczne :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Hej moniaszka ja tez mam wyznaczony termin na 5 lipca :) I tez chcialabym aby to synek siedzial w brzuszku,bo córke juz mam,ale jak bedzie dziewczynka to tez bede sie cieszyc najwazniejsze aby dzidzius byl zdrowy :) Chlopca chyba nazwiemy Sebastian-choc tez nie pewne,a dziewczynke.... jeszcze nie wiemy,moze Izabela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Witam nową mamusię wśród Nas :) mnie dziś przez chwilę zmogło spanie i zrobiłam sobie małą drzemkę na godzinkę... ja też jem raczej wszystko, jak mi się zechce to jem chipsy, piję kolorowe gazowane napoje, kawy od czasu do czasu też się napiję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwaje ale super, już Ci zazdroszcze takiego spokoju mysli, u mnie te badania przede mną i stresa mam i boję się o wyniki. Witamy moniaszka :) ale nas już jest tu dużo :) chyba dzięki nam bedzie w lipcu wyż demograficzny haha :) a powiedzcie mi jakie to są przepowiednie odnośnie syna i córki w stosunku do jedzenia? że chyba słodkie to na cókrę? oczywiście wiadomo że to tylko gadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiałam odnośnie tych zabobonów na płeć...ogólnie u mnie ciężko do oceny, bo często zdarzało się tak, że jadłam słodkie, zaraz słone. W ciąży jakoś też nie mam szczególnych zachcianek. jedyną anomalią jest to, że przed ciążą nigdy bym nie zjadła oliwek, a w ciąży u przyjaciółki-maniaczki oliwek- zjadłam prawie cały słoiczek zielonych oliwek, aż nie mogłam się opanować...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion to do końca będę się zastanawiać bo mam co chwilę inne pomysły. Dla synka Franciszek, Jan, Marcel, Filip,Aleksander,Olaf. Dla córki Maja, Pola, Inga, Liliana, Michalina, Izabela, Eliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie spokojnie, jeszcze mnie mdli, ale mam nadzieję, że z czasem to minie. Jestem teraz w 11 tygodniu i 2 dni. 21 stycznia czeka mnie to wazne usg genetyczne, juz sie nie moge doczekac, choc za kazdym razem na usg bardzo sie denerwuj*****ardzo.. a teraz jeszcze takie waxzne... co do plci to ja jestem przekonana ze u mnie jest chlopiec.. mam takie silne wewnetrzne przekonanie. Wiec zastanawialismy sie nad imieniem i moze bedzie Adaś albo Michałek? Ale to jeszcze kwestia otwarta.. a jeśli trafi się dziewczynka, w co bardzo wątpię :-) to chyba oboje z mezem sie zgadzamy ze bedzie to Alicja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam jeszcze taki zabobo, ze bierze sie swoja obraczke lub pierscionek wiesza na lancuszku,nitce,rzemyku itp. Trzyma prawa reka nieruchomo i pod obraczke podklada lewa reke. Jak rusza sie ruchem wahadlowym bedzie chlopiec a jak kreci w kolo dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniek, zabobony są na temat zachcianek ciężarnej, chyba kształtu brzucha też.. więcej nie znam, w sumie nigdy za bardzo w to nie wierzyłam bo to loteria 50/50. Każda ciąża jest inna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast zabobonów bardziej bym się skłaniała uwierzyć na metodę planowania płc****olegającą na tym, że jak chce się dziewczynkę, to najlepiej współżyć kilka dni przed owulacją, a jak na chłopca to w dniu owulacji (nie wcześniej) Bo plemniki męskie są szybsze i szybciej dobiegną do komórki jajowej, ale szybko umierają - więc w dniu owulacji rach ciach i będzie szybciej męski plemnik natomiast damskie plamniki są wolniejsze, ale za to dłużej potrafią przeżyć. wiec jak dziewczynke to kochac sie przed owulacją, do czasu owulki wszystki męskie poumierają, zostaną tylko damskie wytrzymałe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o przeczucia to tez obstawiam chlopakow ,w pierwszej ciazy sie sprawdzilo:) wiec moze i teraz tez:::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja obalam mit ze przed owulacją córa, probowalam 2x z pomocą gin i 2 x syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no właśnie :-) ciekawe w ilu procentach coś takiego jest wiarygodne w takim razie:-) ja na 100% współżyłam w dniu owulacji i zobaczymy czy będzie synek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wspominałam wcześniej mam nie równe cykle nigdy nie miałam równego wiec nie sprawdzę tak jaka płeć. Mam juz spory brzuszek w piątek zaczynam 11 tydzień ;) mam straszne boleści brzucha strasznie mnie kuje po lewej stronie, często mi słabo ale juz nie tak jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) szybko przeczytalam kilka ostatnich stron, fajnie, ze mam przybywa. Jak sie czujecie? Ja dzis zjadlam normalne sniadanie i nic, nie mdli mnie wiec jest super. Do tej pory czasem jeszcze mnie meczylo rano :) Dobrego dnia zycze wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×