Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość salvaje
Dobre określenie- ssie :) jak dlugo nie jem to wlasnie mnie ssie i to do tego stopnia, ze aż mi sie robi slabo z glodu mnie nic nie kluje, czasami na początku w pierwszych tygodniach cos tam bolalo, ale teraz jedynie co to mnie brzuch swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
A mnie nic nie swedzi narazie :-D u nas wybrane juz imie dla malego :-D tatus chce Oskarka wiec niech bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
mnie czasami kłuje, rzadko z lewej, częściej z prawej strony. Wydaje mi się że po przemęczeniu ale nie jestem pewna. Kładę się na wyro jak tylko poczuję i leżę aż przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Marcysia wlasnie ja jestem w pracy i zastanawiam sie czy nie od tego :-/ odrazu polecialam sobie usiasc az mi przeszlo.. :-/ boje sie ze przez ta prace cos sie moze stac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
Raczej nie jest to powód do niepokoju ale ja zawsze odpoczywam w takiej sytuacji. Mam o tyle lepiej że jestem na zwolnieniu i w każdej chwili mogę się położyć i korzystam z tego do woli :) Maluch się wierci więc kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheeky brown... a masz już umowe?? wiesz na czym stoisz? ja bym sie troche bała tak poświęcać niewiedząc czy warto bo nie wiadomo jak szefowa sie zachowa. Lipiec2014 gdzie jestes?? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucie w brzuchu to chyba normalna rzecz, mnie tez cos tam czasem kluje. Natomiast boli mnie pępek... a co do jedzenia to najgorszy jest ten stan co chce się jeść a tu nic nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Nie.. Dalej nie mamy umow.... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
dziewczyny, a jak u Was z upławami? u mnie zwiększyła się ilość śluzu kilka dni temu. jest przeźroczysty, lekko żółtawy, rozciągliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia u mnie zaczelo sie od pustego jaja plodowego w 2010 roku potem szczesliwie udalo mi sie zajsc w ciaze i urodzic corke. We wrzesniu 2012 obumarcie plodu w 9 tyg a w sierpniu tego roku obumarcie plodu w 11 tyg. Teraz jestem juz w 16 Tyg i jestem dobrej mysli chociaz za kazdym razem jak zbliza sie wizya umieram ze strachu. Cheeky mnie kluje brzuch po prawej stronie, podobno to wiezasla macicy, po wiekszym wysilku bol sie nasila. Apetyt i smaki calkiem mi sie zmienily, jeszcze tydZ temu dokladnie wiedzialam na co mam ochote a teraz staje przed lodowka i chce mi sie plakac bo nic mi nie pasuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuski czujecie juz jakies ruchy,ja juz zaczynam cos odczuwac tak co kilka dni cos mi puka w brzuchu raz po lewej raz po prawej i strasznie mi burczy w brzuchu czasami zasnac z tego nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Mnie tez sie ciagle chce jesc i jak nie zjem dluzej niz 2-3 godziny to tak mnie ssie jak by mi sie zoladek do kregoslupa przyklejal. Mnie tez brzuch kluje, ciagnie, pachwiny mnie strasznie bola zwlaszcze jak leze. Od wczoraj tez zaczela mnie piec skora na biodrach i nogach i nie wiem co to znaczy. Mnie tylko cos zakluje nie tak jak powinno i juz umieram ze strachu, ale to chyba dlatego, ze czekalam tyle lat na dzieciatko. W czwartek nastepny wizyta i tez bedzie pewnie stres jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
ja tez mam kłucia a dziś jak kichałam to mnie tak strasznie zabolało z prawej strony podbrzusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
SoWa szybciutko zaszłaś w kolejną ciążę :) a jeśli to już 16 tydzień to na pewno będzie dobrze :) no i fajnie że masz córę. Pewnie nie pozwala zamartwiać się na zapas bo wypełnia cały wolny czas. Co ma być to będzie. Nie odczuwam ruchów, myślę że za wcześnie a mój bąbelek jeszcze za mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia masz racje gdyby nie nasza mala ksiezniczka nie wiem czy bym sie pozbierala po tym wszystkim... Dobrze ze mamy chociaz jedno dziecko, postawilam wszystko na jedna karte i szybko zaszlam w ciaze kolejny raz. Postanowilismy ze to nasza ostatnia proba wiecej takich tragedi jak poronienie nie zniose ani ja ani moj maz. Ehhh tyle juz tego gadania o zlym... Skoro piszemy o tym co nas boli to ja dorzucam bol krzyzy i pachwin utrudniajacy wstawanie i chodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jestem, ale jakiegos dola zalapalam :O Moj M byl od soboty, wiec nie mialam czasu ne neta ;) Od kilku dni twardnieje mi brzuch :O :( Na czwartek zapisalam sie do jakiegos gina bo moj ma termin dopiero w czwartek, a ja nie chce tyle czekac, bo mnie to martwi :( biore magnez od wczoraj Mnie tez czasami cos kluje, ale bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez Bedzie Oskar to juz od roku planowaliśmy takie imie jakby cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga89
Też mam silne ciagniecie brzucha ale naszczescie po za tym nie miałam żadnych innych dolegliwosci jak narazie. A co do jedzenia tez czesto jestem glodna tylko sama nie wiem na co mam ochote (chyba takiego produktu czy dania nie wymyślili jeszcze) Teraz czekam na to aby sie doiwiedziec czy to chlopiec czy dziewczynka A wy miałyście jakies przeczucia sprawdzily sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
U mnie sie nie sprawdzily :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie dzisiaj snilo ze bylam na usg i pani dr mowi do mnie prosze spojrzec na monitor. Patrze a tam siuska na caly monitor;););) hjeh masakra nic nie bylo widac innego na tym monitorze. Osmialam sie z tego rano:) ciekawe czy sie sprawdzi....o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
mnie się wydaje od pewnego czasu (tak czuje) że będzie chłopak ale zobaczymy może już 28.01 poznam płeć naszego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka100krotka
Hej dziewczyny:-) wczoraj wieczorem poczułam pierwsze ruchy maluszka, jakby sobie tam pływał:-) to moja trzecia ciaza ale nie pamietalam jakie to fajne uczucie. Jak u Was z samopoczuciem? Mnie często nadchodzą takie doły ze siedzę i płacze.. nie wiem, czy to hormony czy moja sytuacja (dzieci, duży pies, mały pies i dom ogólnie tylko na mojej głowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
hej dziewczyny:) ale sie rozpisałyście przez weekend:) nie wszystko udało mi sie nadrobić ale z grubsza ogarnęłam ostatni wątek :) co do kłucia to ja tak mam chyba od początku, zawsze jak kaszle to siadam i troche zgniatam brzuch żeby nie kuło, troche pomaga:) Mi sie dziś w nocy ruchy śniły:) właściwie to nie jestem pewna czy to sen czy nie ale jak sie przebudzilam to ich nie czulam wiec chyba tylko sen:) A w jakich godzinach wasze maluchy są najbardziej aktywne? Widze że problemy z jedzeniem nie tylko mnie doskwierają:) ja gdybym mogła to bym nie jadła wcale albo raz-dwa razy dziennie po czyms malutkim.. No i plus słodycze w miedzy czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
hej wam alez ja mam dzis duzo do sprzatania w domu ;/ wczoraj bylam u ginekologa i odebralam moja ksiazeczke ciazy i dostalam praktyczna teczke na badania itp rzeczy z ciazy a w tym pudelku byla pierwsza rzecz dlamojego malucha czyli smoczek ;) hehe i dostalam jeszcze tabletki femibion ale narazie wybiore tamte witaminy z vita-miner prenatal poniewaz miedzy innymi dlatego bo maja wiecej witamin i mineralow (np. Żelazo, magnez, wapń itd...) dlatego nie wiem czy wg wybiore tabletki z femibiona niby tyle kosztuja a o wiele sa gorsze... mam skurcze czesto w nogach dlatego magnez to podstawa a pozatym dziecko duzo pobiera żelaza wiec aby sie nie nabawic anemii bede brala swoje dotychczasowe tabletki. ^^ wczoraj zostala pobrana u mnie cytologia, ciekawe czy wszystko ok... a przytylam tylko kilogram jak narazie ^^ wyniki moczu, krwii jak dotad sa ok i tak jak juz wspomnialam mam krew arh + takze przeciwciala przy porodzie mi nie groza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiam Was przyszłe mamy. Ja również nie czuję narazie żadnych ruchów, czasami coś czyję ale twierdze że to jelita i ogólnie burczy mi w brzuchu i na dzidziusia mo to nie bardzo pasuje :) Czy znacie może jakieś domowe sposoba na ból głowy? tak mnie od wczoraj boli że nie moge wytrzymać. wczoraj mnie przewiało i zmarzłam bardzo. ale choroby narazie nie widac tylko ta głowa..... potworny ból. ale nie chcę sie faszerować etopiryna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apap możesz spokojnie brac w ciąży, tzn jakikolwiek paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
amolem miejscowo posmaruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
hej mamuśki, tak sobie czytam i w sumie to każda z nas ma coś co dolega innej i tak w kółko...:) mnie też czasem pobolewa brzuch i coś od czasu do czasu zakuje. Co do jedzenia to ja nadal nie mogę patrzeć na mięsa i wędliny (wcale nie przeszło po 3 miesiącach), za to jajka pod każdą podstacją - smażone, gotowane, sadzone...mmmm. Tak sobie uświadomiłam ze już jestem w połowie 16 tygodnia i z naszej tabelki wynik ze chyba ja pierwsza się "rozpakuje":) . ^^^^ czekam z niecierpliwością aż synuś się poruszy-ale jeszcze mogę sobie trochę poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSalon
na ból głowy też polecam APAP, nie ma co się katować i za wszelką cenę bronić się od wzięcia leków jeśli ból jest silny. Wtedy Ty źle się czujesz i maluszek też to wyczuwa. na takie pobolewanie 15 min. spacerku, szklanka wody małymi łyczkami wypita albo drzemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×