Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Czesc;) dziś mam sporo do zrobienia wieczorem studniówka ;) za chwile jadę do fryzjera i na makijaż ;) malutki mi dziś nie dokucza;) od wczoraj zaczepiany 13tg;) czyli zaczynamy 3miesiac ;) wczoraj na zakupach to myślałam ze zemdleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka19800
Hej:)ja mam termin na 12 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźź
Witam :) Eniek ale Ci fajnie studniowka to super czas :) u mnie w rodzinie juz kazdy wie o ciazy i jakos to "przełkneli" nie wiem co dzis robic na obiad trzeba isc po produkty do sklepu... a na dworze tylko pada i pada śnieg :) moj poszedl sie zdrzemnac a ja siedze na necie i szukam jakichs rzeczy dla naszego niunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juminet
Hej dziewczyny :-) ja też jestem lipcowa. Na 24.07 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Juninet to dokladnie tak jak ja :-) jak ci mija ciaza? Wiesz juz kto mieszka w brzuszku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero kilka dni temu ustały mi wymioty, juz sie bałam ze nigdy sie nie skończą :-/ ogólnie strasznie słaba jestem od kiedy siedzę w domu (drugi tydzień) pewnie od tego leniuchowania. Ale z pracy musiałam zrezygnować bo w przedszkolu :-( a jeszcze na sto procent nie potwierdzone, ale raczej chłopiec :-) a no i zero apetytu, zamiast tyć - chudnę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maarcysiaa, możemy zatem obie pozazdrościć katherina90, która pisze, że już czuje swoją kruszynkę. katherina90 to musi być cudowne uczucie :) Z tymi niespodziankami na buźce to fakt, ja też już miałam kilka niespodzianek ale nie tykałam się ich i znikały same, powoli ale znikały. A jak dbacie o swoją skórę na brzuchu? Ja postawiłam na Elancyl, trochę o nim poczytałam i stwierdziłam, że będzie ok. Jednak po grudniowej wizycie w szpitalu nie mogę swojej skóry doprowadzić do ładu, strasznie mi ją tamtejsza twarda woda przesuszyła i ani Elancyl ani moje sprawdzone kosmetyki nie dają rady. Może macie coś super extra nawilżającego do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe lipcoweczki. Oj szykuje sie wiekszy przyrost naturalny w lipcu;) Magdalena ja polecam cetaphil DA ultra. Dostepny w kazdej aptece. Rewelacyjnie nawilza kazda skore nawet mga sucha czy atopowa. Nie ma parabenow:) koszt okolo 30pln. Stosuje go do calego ciala nawet do twarzy. Katerina mi tak jak Tobie juz dwa razy wydawalo sie ze snia mi sie ruchy.... dzisiaj sprobuje przed sneem cos wyczuc. Oby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Dziewczyny udało się :) skończyłam I rozdział pracy magisterskiej :) ale jestem już zmęczona tym siedzeniem przed komputerem. Ja ruchów dalej nie czuję ale brzuch chyba faktycznie mi urósł bo koleżanki na studiach mi gratulowały - a ja nic wcześniej nikomu nie mówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja was podziwiam tu praca, tu studniówka, tu praca magisterska a ja siedze w domku i mam problem zmusić sie posprzątać albo posegregowac moje stare ciuchy w których nie chodze. Leń jak się patrzy :) i jeszcze ta okropna zima za oknem, biało, ciągle pada i minus 12 stopni brrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dołączyć? Mam termin wg miesiączki na 8 lipiec a wg USG 15 lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie zastanawiałyście się już nad wózkiem.Bo ja już myślę i tak sobie myślę że przydałby się jakiś z dość sporą gondolą bo nasze dzieci na zimę będą już półroczne jeszcze zależy jak duże , zastanawiałam się nad mutsy ale te akurat nie mają za wielkiej gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę studniówki, może któraś chce się zamienić? Sesję na studiach chętnie wymienię. Dziewczyny czy któraś z was tak miała? Wczoraj położyłam sie spać, jak zwykle zasypiałam na lewym boku by po chwili przekręcić się na prawą stronę. I jak już się odwróciłam to chcialam sie przekręcić w pozycję niby na boku niby na brzuchu (mam nadzieję, że wynika jak to chciałam leżeć) i nagle dostalam bólu z prawej strony brzuszka, że myślałam w pierwszej chwili, że macica pękła albo cos urwałam. Dziewczyny nie przesadzam, juz raz rodziłam i wiem co to jest mocny ból. Wczoraj jak zabolało to dalabym 7 w 10 stopniowej skali. Ból nie przypominał bolu naciąganego mięśnia, skurczu mięśnia no niczego w tym rodzaju. Pierwszy raz w życiu czułam takie coś, od razu poleciały mi łzy z oczu i przez ten czas nie moglam wziąć wdechu. Trwało to chwilę, ok 40-50s, i z biegiem czasu po prostu przestało. Tak momentalnie. Strasznie jestem ciekawa co to było, wystraszyłam się mówiąc szczerze, do lekarza idę za ok 2 tyg., przyspieszać wizyty nie ma sensu bo dziś nic mnie nie boli. A moze się mylę i warto iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Co do wózka - ja juz wybralam swój ideał - podwójny wózek. Z przodu spacerówka dla Córki Starszej a z tylu montuje głęboki dla Młodszej/Młodszego :D Mąż mi wyjechał na delegacje, zimno na dworze, nudy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
hej witamy nowe mamusie:) magdalena208 nie jestem sentymentalna ale to rzeczywiscie cudowne uczucie:) no i co najwazniejsze daje taki spokój bo wiem co sie dzieje u mnie w brzuchu, że ktoś tam sie rusza i zdrowo(jak wierze:D) rośnie jola co do tego bólu ja ci nic niestety nie powiem.. Moze najlepiej zadzwon do lekarza i zapytaj.. A co do wózków to chyba zdecyduje sie na oddzielna gondole i spacerówke kupimy jak zacznie siadac.. Z tego co pytalam kolezanek mówia ze tak najwygodniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, też bym już chciała poczuć malucha, ale to moja pierwsza ciąża wiec jeszcze muszę poczekać :-( a właśnie, czy orientuje się któraś z Was ile może kosztować badanie na przeciwciala wirusa opryszczki? Bo nigdy jej nie miałam (tzn. widocznych objawów) i chce sprawdzić czy muszę bardziej na siebie uważać bo tyle o tym czytałam, że zaczynam panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katherina 90 Co do wózka to moja koleżanka kupiła 3 w jednym ale gdy teraz ma roczne dziecko i juz siedzi to musiała kupić inną spacerówkę bo tamta z zestawu okazała się za mała jak dziecko teraz jest opatulone w ciuszki i kombinezon i jeszcze kocyk, także masz rację że fajnie by było kupić spacerówkę za rok, tylko czy to się bedzie opłacać finansowo bo to w sumie 2 wózki odrębne... jola, ja w nocy często sie budze i nie śpię godzine albo półtora a właśnie przewracanie z boku na bok nieraz bardzo mnie zaboli i nie jest to jakiś lekki ból ale mocny no ale to tylko jak zmieniam pozycję i trwa to 10 sek także myślę że to w wyniku przewracania i naprężania mięśni by przenieśc ciężar ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co do wózków to ja powiem ze swojego doświadczenia . my kupiliśmy 3 w jednym a za rok i tak musiałam kupić sobie spacerówke która była używana może z 2 miesiące bo od momentu jak Jula zaczeła chodzić wózek był beee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
no to jak wy jeszcze potwierdzacie to chyba będą dwa wózki. Oczywiscie jak sama gondola bedzie kosztowała tyle samo co gondola ze spacerówką i bede podobnej jakosci to sie wezmie:) jumitet powiem ci że ja sie nie spodziewałam tak wczesnie ruchów bo jestem troche przy kosci, na górnych granicach normy z BMI.. No a tu w 17 tyg odczułam ruchy i teraz sie ich ucze:) mój ukochany sie chyba zaczyna robic zazdrosny że zamiast jego głaskam ... siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salvaje ty glupia panikaro z powodu krostki sie do lekarza zapisywalas?normalnie pewnie Cię niezle wyśmiał :):):):) jestes zalosna i to bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
Dzień dobry wszystkim :) Ja właśnie zaczynam drugi trymestr. Mam nadzieję że będzie lepszy od pierwszego. Przede wszystkim liczę na to że niedługo skończy się lęk o dziecko jak już poczuje pierwsze ruchy. No i to że ryzyko poronienia drastycznie spada w drugim trymestrze. Czekam także na przypływ energii. W moim przypadku chyba najbardziej uciążliwe jest to że nie mam ochoty na cokolwiek. Spać, spać i tylko spać :( a jak się za coś wezmę to zaraz się męczę i znów na wyro :( No i mam nadzieję że poznam wreszcie płeć :) A jak u Was wygląda podsumowanie trymestru? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
Sylwaje nie zwracaj uwagi na takie komentarze. Może i spanikowałaś ale to nie powód by Cię obrażać. To normalne że martwimy się o nas i nasze maleństwa a taki syf to też bakterie itd Odnośnie wózków to z firmy jedo mają duże gondole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszka1986
witajcie dziewczyny:)ja osttanio widzialam wlasnie te wózki jedno fyn memo 2014 i powiem wam ze bardzo fajnie sie prezentują. jest to wózek 2 w 1 gondola(faktycznie spora) i spacerówka całkiem fajna:) do tego trzeba dokupic fotelik np maxi cosi ktory pasuje do stelaza jedo i jest komplet. prawdopodobnie kupimy ten wózek, duzy wybor kolorow jest:) fakt salvaje olej gościa, nie warty jest uwagi:) ja jutro dziewczyny zaczynam 5 miesiąc, aktualnie jestem w 18 t.c niedlugo bede miala usg połówkowe, na ktorym juz ostatecznie okaze sie jaka płec bedzie naszego dzieciatka.fika nieźle juz wieeele razy mialam okazje odczuc jego ruchy...kazdy mi mowi ze wygladam jakbym nosila w sobie chlopaka, niewielki brzuszek, nic sie nie zmieniam... Teraz siedzę w pracy, po weekendzie strasznie zimno z rana, totalnie mi sie nie chce, najchetniej zawinelabym sie w kocyk w domku i tak siedziala z książką:) a tu pracować trzeba...ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
a ja proponuje aby mamusia z terminem na 8 lipca wymyśliła sobie jakiś nick albo przynajmniej do gościa dopisała cyfry i na samych anonimowych gości wogóle nie zwracajmy uwagi. Jak ktoś ma jakieś pytania albo koniecznie chce obrazac niech sie odważy podpisać. W internecie i tak jestesmy wszyscy anonimowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
moniaszka jesteśmy na podobnym etapie:) ja mam dzisiaj 17 t 6 d jutro zaczynam 18t:) a tobie lekarz podał termin porodu?? Bo mi mój nie podał a kalkulatory z internetu pokazują mi 30.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
ja mam dzisiaj małą rewię mody. Półka w szafie o nazwie "w to już się nie mieszczę" jest już pełna. A to dopiero początek rośnięcia :) Po wizycie u lekarza (14 luty) chyba rozejrzę się za jakimiś luźniejszymi ciuchami. Mam nadzieję że obejdzie się bez kupowania kurtki zimowej ale to się okaże bo może być tak że zima znów rozgości się na dłużej, do maja... oby nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Laurka
Hej, weszlam dzis na wage i mam pol kg na plusie, od dzis zaczynam notowac przyrost wagi :) Ja jeszcze smigam w normalnych ciuszkach, chociaz spodnie zapinam juz nie tak lekko jak kiedys. Bede musiala obejrzec sie za czyms na zastepstwo spodni :D Wiecie co....w piatek mialam dziwny bol brzucha, tylko po jednej stronie, prawej....nie byl to bol podbrzusza, raczej tak bolalo od dolu, az do gory, ale tylko po jednej stronie.......jak lezalam bylo ok, tylko podczas chodzenia bolalo.....co to moglo byc? Czulam to kilka dobrych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszka1986
laurka wiesz nie mam pojecia co to mogly byc za bole, bo nie jestem lekarzem i nie chce tutaj nic interpretować:)mysle ze moze to brzuszek ci rosnie i stad bóle:) poza tym katerina ja mam poród z OM na 05.07 natomiast z usg poki co na 30 czerwca:) planuje cesarkę ( ale to nic pewnego, moze mi sie to odmieni ) wiec moze byc tak ze bedzie to zupelnie inny termin:) a co do ubran to ja juz dawno dokupilam sobie spodnie z gumką (teraz pelno ich w sklepach w fajniej cenie) bo nie chce maluszka dociskac. w sumie ten sam rozmiar ale juz gumka wiec troszku inaczej:) dziewczyny mam troszke problem u siebie w pracy z umową. mam umowe na czas nieokreslony zlecenie ze skladkami zus w tym dobrowolną chorobową również.czyli normalnie na l4 sobie mogę isc.ale co w sytuacji kiedy firma oglosi upadłość?czy nadal mam prawo do macierzynskiego trace to prawo w momencie upadlosci? pytam bo moja firma niewiadomo czy pociagnie do lipca:((( jest ciezko teraz, ludzie odchodza, tracimy partnerów...szefowa jest niby bardzo przyjazna dla kobiet w ciazy i matek, cos wspomniala nawet zeby mnie zabezpieczyc umową o pracę, ale zwleka z tym:( boje sie ze nawet jesli podpisze ze mna teraz ta umowę to ZUS sie dopierdzieli...chociaz skladki oplacam od półtora roku co miesiąc. Orientuje sie z was któraś jak to jest? będę wdzieczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcysiaa
laurka, jeśli bolało Cię kilka godzin to najlepiej lekarz niech sprawdzi co to mogło być moniaszka nie wiem jak to jest w przypadku upadłości firmy. Ja jestem ubezpieczona w KRUSie, będąc na zwolnieniu dostaję 300 zł miesięcznie i jak tu żyć? (na same leki idzie 150zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia112233
oto nasze prorodzinne państwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×