Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZYKRA SYTUACJA W SZKOLE SMUTNE MOJE DZIECKO

Polecane posty

Gość gość
ale temat byl o dziecku autorki a nie gdzie kto kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swoja droga glupia dziewczyno wiekszosc ludzi majętnych, ktorych ja znam mieszka w blokach, skad ci przyszlo do glowy,ze w bloku mieszkaja biedni ludzie, x x majetnych w twoim mniemaniu - czyli ludzi zarabiajacych po np. 5 czy 7 tys? nic dziwnego ze mieszkaja w blokach, bo na kredyt zeby kupic dom z działka za milion to ich raczej nie stac... Chyba ze mowa o domach na wsi, ale piszemy teraz o domu w miescie... Jakby mieszkanie w miescie w domu z ogrodem było gorsze od mieszkania w bloku, to domy byłyby tańsze do meiszkan, tymczasem za jeden taki dom mozna kupic przecietnie ze 3 mieszkania... Ogólnie to wiekszosc polaków mieszka w blokach , biedniejsza wiekszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tamta dziewczyna się wstydzi tym, że jej matka kupuje w lumpie. Dziewczynka wstydziła się i bała, że twoje autorko dziecko cos napomknie o tym w klasie, więc pierwsza zaatakowała. Córka mogła odpyskować koleżance, że ty kupujesz rzeczy dla babci, a nie dla niej i tyle:P Niektórym ciężko wytłumaczyć, że lumpeksy to naprawdę fajne sklepy, no i dobrze bo więcej dla nas zostaje:) Są lumpy połączone z outletami, wtedy można jakieś nowe perełki znaleźć. Kupuje rzeczy nowe i używane. Komuś się wydaje, że rzeczy używane są przepocone, ludzie te łachy są dezynfekowane!:) Poza tym normalnym jest że się je pierze po zakupie. To samo robię z nowymi rzeczami, bo nie mam pewności ile osób przede mną je przymierzało. Te osoby mogły mieć wysypkę, świerzba, łupież, sączącą się ranę albo robaki. Bieliznę kupuję tylko nową i buty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pranie nowych rzeczy przed uzywaniem,a pranie rzeczy uzywanych przez kogos,to roznica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
normalnie pustaki. temat był o dziecku a zaczela się awantura kto bogatszy a kto biedniejszy, oraz dosrywanie co, kto i gdzie kupuje. a co to kogo obchodzi? biedni jesteście ale intelektualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ,temat zaczal sie od lumpeksu i smutnej w koncu z tego wlasnie powodu corki...A ty,norwegia,dalas jedna z najglupszych rad,zeby matka od razu na skarge do dyrektora gonila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie pojęcie o wszystkim jak i o ciuchach z lumpeksu :/ to że bloki są dla biedniejszych to fakt, na całym świecie tak było i jest nadal, nawet najpiękniejsze osiedla zamieszkują ci biedniejsi co nie znaczy biedni, jak ktoś ma w ch*j szmalu to nie będzie się gniótł w bloku bez względu na metraż mieszkania, za to nowobogaccy owszem kupią nówkę mieszkanie i szpanują niczym jednymi jeansami markowymi i będą wytykać innym w jakiej biedzie mieszkają czy sie ubierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w zyciu sie z wami nie zgodze, bo siostra za 500tys kupila dzialke i postawila dom(bez wyposazenia), 140m ja w tej cenie mam nowkę mieszkanie 128m , czyli reasumujasc....jakbym chciala miec dom tez bym miala za te same pieniadze, dodam rejon Podlasie, bo tu sa nizsze niz w innych regionach w cenie naszego mieszkania w Wawie tesciowa na kawalerke a my 128m2(jak wczesniej pisalam)i nowy blok duzo ludzi z Wawki wykupilo mnieszkania w moim bloku i wynajmują , ale wasze male możdzki i tak tego nie pojma, bo dla was biedni mieszkaja w blokach:D:D po 2 ile znam ludzi, ktorzy mieszkaja w blokach i stawiaja domy ale nie chwala sie na kafe a wy ich macie za biedakow, tepe stworzenia z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego tak dzielicie ludzi ci którzy mieszkają w bloku to biedacy, domki-bogacze a kamienice?:P moja znajoma, która zarabia ponad 20tyś, i ma 200m dom, wyciąga mnie na zakupy do lumpa:D lump lumpowi nie jest równy, u nas jest kilka kiepskich i kilka naprawdę fajnych. To nie jest tak, że za każdym razem coś fajnego się znajdzie.... trzeba szukać i nie rzucać się na szmaty. Mam dużo ubrań i mogę sobie pozwolić na coś takiego. Za to buty zawsze skórzane, w tamtym miesiącu wydałam na nie ponad tysiąc zł, więc do najbiedniejszych nie należę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak biedna jestes bo ja kupilam kozaki za 1900zł w przeliczeniu na złotowki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam slonia w domu... koniec tych przechwalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o przechwałki przekaz jest takie, że w lumpach kupuje nie tylko biedota, której nie stać na nowe ubrania. W takich sklepach kupują też normalni ludzie, którzy mogą sobie pozwolić na o wiele droższe zakupy, ale z wielu powodów kupujemy rzeczy własnie w lumpie:) Widzicie bywam w takich sklepach więc wiem, że towar jest różnej jakości. Nie oceniam ludzi tam kupujących i nie wstydzę się tam kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze temat meczycie? baby sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niniula
Sama pamiętam podobne sytuacje gdy chodzilam do szkoly. Mała miescina, wszyscy sie znali, mialam w klasie same dzieci z poważanych domów które niestety miały siano w głowie. Bylo bardzo duzo sytuacji gdzie ja i pare innych dzieci mialam wytykane to ze wyglądam gorzej, ze rodzice są po rozwodzie, nauczyciele tez mi nie ułatwiali, az do czasu gdy w 7. klasie trafił mi sie wychowawca który zagroził ze nogi z d**y powyrywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam corke w gimznazjum, klasa tzw. miastowej elity(dzieci lekarzy, prokotatorow) i kilka dziewczyn z naprwde biednych rodzin i jakos nikt ich nie wysmiewa, pod nosem cos tam moze skomentują, ale nigdy nikt nikomu przykrosci nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym ci
mam 12 latkę , lubi chodzić do lumpeksów , ba, nawet z koleżankami z klasy ,mają też kilka damulek w klasie , ucięły je krótko , tekst typu , jest małoprawdopodobne że też będziesz miała coś takiego , poskutkował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bardzo prawdopodobne, że będzie taki matoł jak matka, czyli Ty i robić błędy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam coś. Też mam w klasie taką biedaczkę, w pierwszej klasie utarło się, że jest biedna. Teraz jesteśmy w 3 klasie, ona ma ubrania jak reszta, sprzęt, słuchawki. Ale nadal jej nikt nie lubi. Bo ma c*****y charakter i nie potrafi się odezwać. Więc nie myślcie sobie, że tutaj o ubrania chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne,ze o ubrania, bo biedota zazdrosci tym, kotre maja lepsze:D ale jaka matka taka corka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu to zwykle biedczki są wredne??? bo nic dobrego ich w zyciu nie spotkalo:D wiec trzeba uprzykrzyc zycie innym, a najlepiej tym, ktorzy maja za dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw trzeba zaczac od biednych mamusiek takie jak tu na kafe, ktore kazdego sie czepiaja,kto ma dobrze w zyciu, a potem to samo robia ich corki. jakos dzieci z bogatych domow nie wysmiewaja sie z innych, bo nie trzymaja sie z takimi osobami:D tylko ze swoimi-bogatymi koleżankami to ta bieda chce sie z nimi zaprzyjaźnić, a jak sie nie uda to sie czepia:D i wymysla niestworzone rzeczy a to,ze mamusi coreczka bo ja mama wypasionym autem odwiezie a tamta z buta zasuwa:D a to,ze ma wiesniacki placak a tak naprwde chcialaby miec taki ta biedota jest najgorsza, bo ma zal do calego swiata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci są chamowate bo powielają zachowanie rodziców. W domu w którymsie plotkuje dzieci maja to we krwii, widze to po sąsiadach matka stara plotkara,ma synów 17-19lat kto by przypuszczał ze nastolatkowie obrabiają d**e sąsiadów a tu wczoraj ide i słysze ich rozmowe o tym że sasiadka X nie ma dzieci bo pewnie jest bezpłodna :D Żenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORMALNA MAMA
sama nie wiem jak odniesc sie do postu autorki, bo o lumpach nie bede pisac, kazdy kupuje gdzie chce... w klasie mojego dziecka(13 lat) sa rozne dzieci, z bardzo bogatych domow, sredniozamozne i calkiem biedne, ale nie słyszlam, by ktos komus dokuczal, mają bardzo zgraną klasę(I gimnazjum), nikt nie patrzy co kto ma, jakim autem przyjezdza pod szkole, jak jest praca w grupach nie ma dzieci, ktore sa odrzucone i nikt nie chce z nimi nic robic mysle,ze dziewczyna, ktora dokucza Twojej córce robi to z zazdroci, a nie jak ci pisza z chamowatego charakteru(pewnie chamskie mamuśki na to wpadły:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi sie wszystkiego czytac, skupie sie na Twoim wpisie uwazam,ze tamta jest zazdrosna o to,co ma Twoja corka, co z tego,ze kupujesz w uzywaku, ale tam jest rozny towar i rozne ceny jej matka skoro biedna to kupuje najtanszy s**t a Ty wybierasz lepsze rzeczy i tamta jej zazdorsci, proste... te malolaty sa łatwe do rozszyfrowania, poza tym piszesz,ze ma swoje kolezanki...zeby byla wredna i chamowata nikt nie chcialby sie z Twoja corka przyjażnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, juz ta biedota co kupuje w lumpach czepia sie,ze masz wredne dziecko:Dbo ich dzieciom nikt nie dokucza:D szkoda,ze nie mozemy tego sprawdzic, biedota jest najgorsza jak ktos juz to napisal!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko biedne mamuski kupuja w lumpach, taka prawda:d nikt mi nie wmowi,ze na kase i lubi stare smierdzace szmaty:D to akt desperacji a nie uwielbienia dla starch znoszonych łachów:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szkole chodziłam ubrana jak obdartus, do tego moje przyjaciółki miały naprawdę świetne ciuchy z Ameryki, ale nikt się ze mnie nie nabijał. prawda taka, że jak dziecko jest nielubiane, to pretekst się zawsze znajdzie, więc wiedz autorko, że nie w tym rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie do lumpow chodza tylko z oszczednosci:D kazda kobieta chcialaby miec ladne, modne i nowe ubrania tylko niektorych na nie nie stac:D i na sile pisza,ze w lumpie mozna znależć perełki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×