Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZYKRA SYTUACJA W SZKOLE SMUTNE MOJE DZIECKO

Polecane posty

Gość gość
i jeszcze wam powiem, że oryginalne torebki projektantów, to zostają za granicą w vintage shopach, a te wasze perełki, to są podróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam w sklepie i wiem jak wygląda sprawa z metkami, sprzedawcy też są szkoleni na okoliczność zwrotów po imprezie i oderwaniu metek, nie wczepisz sama metki bez pistoletu, nie ma opcji i sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscmaman
Nigdy w życiu nie weszlabym do szmatexu , wolałabym miec 3 porządne modne ciuchy niż 10 szmat , używanych noszonych i przepoconych:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez,ale jak inni lubia tam chodzic,to przeciez ich sprawa.Autorko,nie kupuj tam rzeczy dla corki,bo jest smutna.Kupuj dla siebie,bo ty umiesz sie wybronic,a ona nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscmaman a ja wolę właśnie porządne i modne - ze szmateksu....jak myślisz, że te w H&M itp są porządne, to współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś winna, że dziecko źle się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno prawda. sa metki na zylkach , wystarczy przeciac te zylke z plastiku, a pozniej scalic ja np. zapalniczka. plastik sie roztopi i sie polaczy zylka ;) kilka razy tak robilam i nikt problemu nie robil;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,ze na metki sa sposoby,nie zmieni towaru uzywanego na nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ;/ to musialam wielokrotnie trafic na nikompetentne sprzedawczynie w sklepach ;/ jakos rzadna przy mnie nigdy ciuchow nie wahala i nawet specjalnie ich nie przegladaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe co byście powiedziały na swoje wylicytowane modne nowe ciuchy na allegro jakbyście wiedziały że to ze szmatexu ahhaha ja włąsnei na tym zarabiam i to sporo idę w dzień dostawy wykupuję to co ma metki i jest nowe a potem wio na all :D ludzie oddają do kontenera mnóstwo nowych z metkami ubrań bo im rozmiar nie pasuje, bo im się jednak nie podobają bo nie zdązyli założyć, sama mam wiele ubrań takich które kupiłam i np zapomniałam wiec po sezonie opycham na all a jakbym się tym nie trudniła to pewno bym do kontenera wrzuciła, inna sprawa to outlet, wiele właścicieli szmatexów kupuje mieszankę outlet i ze zwrotów sklepowych po to by wrzucić do sklepu jako lep na klientów :) dlatego są takie perełki w ciuchlandach ale ktoś kto twierdzi ze nigdy do lumpa nie wejdzie nie ma o tym pojęcia ale wrzeszczeć na forum pierwszy jakie to łachy są w lumpeksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ludzie jaki problem kupić sobie pistolet metkownicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy raz do lumpa wejsc,zeby miec to pojecie ...A fuj!Kto kupuje na allegro-zna ryzyko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gadajcie sobie co chcecie, mnie na kupienie czegos z uzywaka nikt nie namowi nawet jakby mialo to byc nowe, nie ma takiej opcji, wszystkie te ubrania maja swoj zapach taki specyficzny i okropny,ze trzeba potem kilka razy prac, w zyciu, ohyda... jak zyje nigdy nie miałam nic używanego, przymierzone dla mnie nie jest uzywane, sama przecież mierze i czasem nie kupuje wiec nie popadajcie w skrajności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam zapach, to, że ubrania są już mocno zleżałe odrzuca.... Jaka cena taka jakość. Akurat 5 zł za zleżałą, śmierdzącą bluzkę, więcej to nie wart, nawet jeśli ta bluzka ma 10 metek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż próbował tak kiedyś połączyć metkę dla zabawy, ale jest to niemożliwe bez zostawienia konkretnego śladu...... A mój mąż jest jubilerem i precyzję ma w rękach. Widać ślad zgrzewania na 10 metrów, więc nie do końca wiesz o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, ale nie w kazdym sklepie az tak szczegolowo zwracaja uwagę:), sama odnosiłam 2 rzeczy po załozeniu, ale zadnych sladow nie bylo, nawet upralam wiec zapach płynu raczej bylo czuc i nikt nie zwrocil uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Sam zapach, to, że ubrania są już mocno zleżałe odrzuca.... Jaka cena taka jakość. Akurat 5 zł za zleżałą, śmierdzącą bluzkę, więcej to nie wart, nawet jeśli ta bluzka ma 10 metek. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Piszesz, ale nie wiesz o czym - zleżałe lumpy nikt Ci nie kupi, ale trafiają się prawdziwe perełki, trzeba je tylko wyłuskać ze stosu. Za grosze nasza cała rodzina się doskonale i modnie ubiera. Wczoraj dałam mężowi bluzę do prac ogrodowych - spojrzał i powiada" Nieźle, produkt firmy Versace idealnie nadaje się do prac ogrodowych", odłożył i poprosił o inny zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, Versace za 10zł on chce miec do kościoła???:D hahah, nie ma to jak dorobijasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam w lumpeksach produkty firmy Olsen, fakt, w Polsce o nie trudno, ale na niemieckich bazarach za grosze można kupić, wyjątkowo mi pasują - krojem, fakturą materiału, nie deformują się nawet po latach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy tekst na kafe, stare szmaty to "perełki":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, może nie do kościoła, ale chociażby na rower, a nie do cięcia głogowego żywopłotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, nie ma to jak biedota, ktora chce udawac bogatych noszac stare szmaty za 10zł ale od Versace:D:D Diora i Chanel:D chcesz szpanowac to kup w logowanym sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, nie ma to jak dorobijasysmiech.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx no właśnie, te dorobijasy często dorabiają się niezłego majątku. Współczuję tym, co groszem nie śmierdzą a kupują na bazarach tendetne szatki, które po pierwszym praniu tracą fason i znów trzeba wydać kasiorę na następne badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz szpanowac to kup w logowanym sklepie smiech.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nie, nie chcę szpanować, a kupno w renomowanym sklepie nie wchodzi w grę, szkoda wydawać setki na ubranie, które założy się kilka razy. Nadwyżkę gotówki wolę przeznaczyć na zwiedzanie pięknych zakątków naszego globu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki gosciowie, ktora pisala o czatowaniu w porcie mam teraz bol brzucha od smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam lindex-firma ze skandynawii ,bardzo trudno w polsce kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, na zwiedzanie RODOS chyba, nie znam zadnej osoby co ma kase i ubiera sie w lumpach:D za to bieda owszem, od 6 rano stoi z dostawa otwarcie o 9.00:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam lindex-firma ze skandynawii ,bardzo trudno w polsce kupić. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx na Floohmarktach w Szlezwiku udało mi się kupić kilka sztuk za grosze, najstarsza bluzka ma już ponad 20 lat, wygląda jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, ubrania mojej babci tez wygladaj jak nowe a maja i po 50 lat:D no ubaw mam jak was czytam, ale bieda do d**y zajrzala wiec trzeba jakos sobie radzic:D i wynajdywac PEREŁKI hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×