Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roman Francke

Dlaczego co raz wiecej malzenstw rozwodzi sie

Polecane posty

Gość ZZZzniecierpliwiony
""""""" Dlaczego co raz wiecej malzenstw rozwodzi sie """"""" Ja myślę ,że jeżeli małżeństwo zostało oparte i zawarte na uczuciu to takie małżeństwo będzie trwale.I żaden kataklizm go nie wzruszy. Jeżeli jest oparte na innych podstawach to się rozpadnie przy byle wietrze.Uczucie musi być u dwojga , tak jak i do tanga trzeba dwojga Jeżeli ludzie naprawdę się kochają to nic ich nie rozdzieli.Tak jak nie rozdzieli rodzica z dzieckiem , brata z siostrą itd. Ale w rozpadzie związku małżeńskiego sprzyja prawo , szczególnie alimentacyjne. Burzy ono więzi rodzinne, stwarza pozory bezpieczeństwa. A mamona kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Ps . Nie uznaje czegoś takiego jak ustalanie ról w małżeństwie , bo to już nie jest małżeństwo a instytucja.. Człowiek ma dużo instytucji wokół siebie których nie kocha. Każdy ma jakieś predyspozycje a coś takiego jak równość jest totalną głupotą i wymysłem feministek . Kobiet ,których nikt nie chciał..Niech feministka wniesie lodówkę na piętro.Wtedy będzie krzyczeć ,że kobietę się poniża. Małżeństwo jak jest oparte na uczuciu ,zawsze się dogada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nteu2e w2óem na czym ale to dzdz1teu2ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie ma ustallonych rol w malzenstwie to po co malzenstwo wogole lepiej kupic sobie psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalonych ról, a co kf,,, teatrzyk jakiś ma być? pie sto obowiązek, więc zagraj swoją role wychodząc z psem jak najlepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie role ustalone to : maz robi wszystko a zona maluje paznokcie, odpoczywa,a gdy go nie ma to siedzi na necie i klika z innymi facetami buahahahahaha baby sa bnaprawde dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i kocham kobietę... Do tej pory uważałam że preferuję facetów, ale ONA... Sprawiła że JĄ pokochałam i jestem gotowa zrobić dla NIEJ wszystko. Jest cudowną osobą i po prostu kocham JĄ. Jeżeli ktoś mnie rozumie to proszę niech się do mnie odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kieruje kobietami? bo niestety tak wypada je nazwać:) całe życie nic tylko kombinują... jak nie role jakieś ustalają, to zastanawiają się jak wyciągnąć kasę od faceta. Wiecznie poszkodowane, bez względu na pozycję przyjętą aktualnie. Jako aktualnie wiecznie zastanawiają się czy ich facet nie zdradza, jako byłe czują oszukane przez życie. Przy takiej postawie nie maja prawa być szczęśliwe. Przy takich zachowaniach nigdy nie będą doceniać ani siebie ani tych mężczyzn za którymi tak wodzą. jeden wniosek mi się nasuwa, czyżby naprawdę dla nich nie było innych wartości niż kasa?przecież z tego co czytam to nawet dziećmi potrafią się zasłonić i skrzywić im psyche byle by tylko wyciągnąć kase..... potwory nie kobiety...cud, że są wyjatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt ... :-) kombinują... oj kombinują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie kombinują i nie wyciągają kasy, a zamiast tego kochaja i są lojalne aż do bólu........to ich mąż tak je upokorzy i zniszczy , tak je wykorzysta i upodli, niemal zmiażdży.............(i oczywiście zdradzając i porzucając z dziećmi)................że taka kobieta nie ma wyjścia i musi zmądrzeć a w rezultacie albo żałować że nie kombinowała i nie wyciągała kasy, żałować że kochała i była lojalna i uczciwa.......albo zmienić się w kombinującą i wyciągającą kasę . Ale czyż TO nie należy się łajdakowi? Że co? Że kobiety są takie? Tylko te cwańsze są takie, te inne naiwne stają się takie przez was.... . przez mężczyzn. Więc nie narzekajcie panowie............to wy produkujecie tego rodzaju mądrość w kobietach. Naiwność jest w zaniku, na szczęście dla kobiet, i oby jak najmniej było lojalnych i kochających kobiet, bo takie otrzymują tylko cierpienie od swoich mężów. Kobiety rozwodzą się gdy zanika w nich naiwność , gdy różowe okularki spadają z noska i zaczynają widzieć łajdactwo swego mena. A mężczyźni rozwodzą się wtedy gdy zaczynają zdradzać i przez to wygaszają swoją relację uczuciową do żony, w czasie kochankowego amoku , żona wydaje im się coraz mniej godna ich uczuć, i w rezultacie porzucają żonę, lub nie porzucają tylko oddalają się uczuciowo i intymnie. Na jedno wychodzi, bo małżeństwo zostaje okaleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wiekszosci faceci w domu nie wiele do powiedzenia maja. Kobiety dominuja w malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobity "dominują" we wszystkich dziedzinach życia. I dlatego TAK to życie wygląda. I dlatego co raz więcej małżeństw się rozwodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] gość w wiekszosci faceci w domu nie wiele do powiedzenia maja. Kobiety dominuja w malzenstwie """"" Jeżeli ktoś chce dominować to również musi chcieć ponosić większą odpowiedzialność. To często nie idzie w parze. Ktoś chce rządzić ale odpowiedzialności już ponosić nie chce. Pytanie, kto i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] ZZZzniecierpliwiony Ps . Nie uznaje czegoś takiego jak ustalanie ról w małżeństwie , bo to już nie jest małżeństwo a instytucja.. Człowiek ma dużo instytucji wokół siebie których nie kocha. Każdy ma jakieś predyspozycje a coś takiego jak równość jest totalną głupotą i wymysłem feministek . Kobiet ,których nikt nie chciał..Niech feministka wniesie lodówkę na piętro.Wtedy będzie krzyczeć ,że kobietę się poniża. xxxxxxxxxxxx Wlasnie dzisiaj wnioslam z druga kobieta lodowke na trzecie pietro :) Odszczekaj zniecierpek :) I nie jestem feministka .Taka byla potrzeba i juz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie wnoszą lodówek. Lezbijka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] gość [zgłoś do usunięcia] ZZZzniecierpliwiony Ps . Nie uznaje czegoś takiego jak ustalanie ról w małżeństwie , bo to już nie jest małżeństwo a instytucja.. Człowiek ma dużo instytucji wokół siebie których nie kocha. Każdy ma jakieś predyspozycje a coś takiego jak równość jest totalną głupotą i wymysłem feministek . Kobiet ,których nikt nie chciał..Niech feministka wniesie lodówkę na piętro.Wtedy będzie krzyczeć ,że kobietę się poniża. xxxxxxxxxxxx Wlasnie dzisiaj wnioslam z druga kobieta lodowke na trzecie pietro usmiech.gif Odszczekaj zniecierpek usmiech.gif I nie jestem feministka .Taka byla potrzeba i juz . """"" Odszczekiwać nie będę bo nie jestem psem.Jeżeli zaś ta lodówka została wniesiona to jestem pełen podziwu. Zastanawiam się jaka to lodówka jakie jej wymiary i w jakim stanie ona teraz jest.Nie mówiąc o klatce schodowej.. Pamiętaj też , jeżeli chcesz by Ciebie szanowano to szanuj innych . Zacznij od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj faceci, faceci:(( pelno was wirtualnie jednak zyciowo jestescie nieudaczni :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc to piekna sprawa ale szybko sie konczy wtedy gdy przychodzi zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu myli miłość z chucią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle mylą tu zależność finansową z rodziną, miłość z chucią itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość i chuć to jedno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość to piękna sprawa ale kończy się gdy po ślubie poznajemy prawdziwe oblicze swoich partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto bardziej spostrzegawczy widzi juz przed slubem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy ta druga osoba odkryje wszystkie swoje "walory" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miłość i chuć to jedno usmiech.gif" Bzdura! Co prawda niektóre pańcie mówią że pieski się kochają. Ale to nie prawda - one sie tylko pier.do.lą ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem pancie kochaja bardziej swoje pieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowka
Gorycz przez ciebie przemawia :-) pisząc "pańcia" oznacza że nie masz już męża, bo zostawił takiego złośliwca jak ty :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzykaczki- zazdrośnice, zjełczałe stare jaja, dewoty, oto wasz obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyłeczka. Ja nie mam żony. Bo kopłem pańcie w podplecnik ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×