Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roman Francke

Dlaczego co raz wiecej malzenstw rozwodzi sie

Polecane posty

Gość gość
Dodam jeszcze że sam też jestem zaskakujący. Np kapelusz nosze na felku, bo mózgu przecież nie posiadam. A i mam na imię Felek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego w tobie tyle zlosci i nienawisci ?? przeciez jestes katolikiem i latasz do kosciola:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tjaaaaaaaaaa. My Polacy tak mamy cieszymy sie z cudzego nieszczescia i lubimy sie wywyzszac. Wystarczy poczytac pare tematow aby stwierdzic ze wiekszosc samych debili tutaj klika. Sami niespelnieni zyciowo ludzie lub kury domowe widzace swiat z okiennego okna kuchni:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już wiadomo że: - od katolika najlepiej z dalika - a od katoliczki najmniej dwie uliczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz o polce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] gość Polak to menda """" Czy Ty chcesz by w Polsce powstał Asrael.To napisz to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos z normalnych osob tutaj piszacych moze mi wyjasnic co znaczy slowo Asrael Kolega wyzej piszacy popelnia notoryczne bledy w pisowni mniej lub bardziej niezrozumiale dla ogolu piszacego na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka55
ołkochani nie wszystkie kobiety sa wyrachowane i nie wszystkie złe Jak meza zastałam na zdradzie nie wyzywałam tylko powiedziałam ,,szczęścia wam nie bronie ,,bo nigdy go nie zbudujemy na nieszczęściu drugiej osoby ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mezowie tez zdradzaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto najczęściej podawane powody rozwodów: "Nie układało się nam". "Nie rozumieliśmy się". "Mój współmałżonek się zmienił". "Nie pozostawiał(a) mi wolnej przestrzeni". "Czułem (czułam), że się duszę". "Jesteśmy zbyt różni od siebie". "Małżeństwo jest dla mnie zbyt monotonne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęstszą przyczyną rozwodów jest jednak zdrada i to jest tak poważna przyczyna, że sam Pan Jezus wskazał jako uprawniającą do "oddalenia" żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źródłem wielu kryzysów małżeńskich są zbyt wygórowane oczekiwania w stosunku do małżeństwa, które powinno być postrzegane przede wszystkim jako dar składany z siebie. Samotność, która trapi dziś tak wiele osób, może sprawiać, że w małżeństwie widzi się sposób na rozwiązanie własnych problemów, pokłada w nim przesadzone i niezbyt realistyczne nadzieje. Niektórzy wyobrażają sobie, że szczęście przeżytych w czasie narzeczeństwa chwil ma być automatycznie przedłużone w całym życiu małżeńskim, z tą samą spontanicznością i świeżością, bez żadnego wysiłku, tak jak to było w czasach poprzedzających ślub. Inni chcieliby, aby współmałżonek był doskonały; po pierwszej poważnej sprzeczce, rozczarowanie prowadzi ich do przekonania, że istnieje między nimi niemożliwa do przezwyciężenia niezgodność charakterów. Inni z kolei ufają, że wraz ze ślubem, bez trudu i samoistnie, znajdą rozwiązanie dla swych osobistych problemów: trudności z integracją w społeczeństwie, złego obrazu siebie samego, dysfunkcji seksualnych itp. Rozczarowanie przychodzi w chwili, gdy okazuje się, że małżeństwo nie tylko nie rozwiązało wspomnianych kwestii, ale dodało jeszcze nowych trudności, co wywołuje smutek i krytykę. Obiekcje przeciw instytucji małżeństwa i współmałżonkowi łatwo doprowadzają do zerwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla chcącego nic trudnego, jak ktoś chce ratować małżeństwo to to zrobi, a jak od razu idzie na łatwiznę i twierdzi, że "na pewno się nie uda" to rozwod odbywa się raz dwa :-) a tak robi większość młodych ludzi już kilka lat po ślubie, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem nawet kilka dni po a czasem nawet juz przed slubem. mloda generacja jest potocznie stracona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wzorują się na swoich rodzicach? Sami pochodzą z rozbitych rodzin i taki wzorzec powielają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka dwóch 40 letnich synów. Jeden 2x rozwodnik, drugi 1 x rozwodnik - to moja była teściowa ;/ Na obiadki zaprasza już na 11 w niedzielę - syna...Nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka dwoch 40 letnich synów .. i bliźniacy czy jaki czort ? :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* :-D - heheh .. miało być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie lechu i jarko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jarus uratuje polske z wyciagnie z dlugow. wtedy napewno nastapianalezyte rzady i rozwodow w polsce juz nie bedzie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czepiajcie się Jarka :-) On jest spoko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek to kawal mendy ktorej nikt nie lubi w eu po za pisiorami i dj rydzykiem nadajacym z czestochowy live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co akurat wyyyyyyyyyyyyyyyyyy o milosci wiedziec mozecie, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodzą się, bo tak jest łatwiej. Nie trzeba się wysilać i czegoś naprawiać skoro liczę się tylko ja i moje potrzeby, bo życie jest jedno. A powody? Różne oczywiście ale najczęściej ktoś trzeci. Zdrada to teraz takie modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przykroscia wyznac musze ze przyczyna wielu problemow w tych czasach sa wlasnie kobiety i to one niepotrafia sie odnalezc w otaczajacym nowym swiecie. Mezowie i zwiazki szybko sie nudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem odrobiy dziegciu doda teściówka i rozwod gotowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rozwodzą się, bo tak jest łatwiej. Nie trzeba się wysilać i czegoś naprawiać skoro liczę się tylko ja i moje potrzeby, bo życie jest jedno. A powody? Różne oczywiście ale najczęściej ktoś trzeci. Zdrada to teraz takie modne..." zastanowiłaś/eś się o czym ty piszesz czy tak stereotypowo jedziesz, bo nie stac cię na ten wysilek? ktokolwiek przeszedl przez rozwód doskonale wie, że to nie jest wcale enajłatwiejsze roziwązanie - o wiele bardziej skomplikowane niż trwanie w związku, nawet nieszczęśliwym! sąd, pozwy, świadkowie, podzial majątku, opieka nad dziecmi, alimenty, nowe mieszkanie, przeprowadzka, pakowanie się, sprzedawanie mebli, książek, czasem zmiana pracy, nie wspominając o szarganiu sobie opinii znajomych i rodziny, odpowiadaniu na setki pytań po co i dlaczego, kłótnie, telephony, wypominanie, oskarżenia, płacze i trauma dla dzieci faktycznie - rowód jest taaaaki prosty...dużo łatwiejszy niż dupczenie na boku i wracanie do ciepłego gniazdka idiotki same tu chyba piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ileż można naprawiac? 5 lat? 10? 25? a potem człowiek budzi się mając 60 lat, dorosle dzieci ktore żyją własnym życiem i uświadamia soboe, że nie wie z kim to życie spędził i żałuje każdej minuty naprawdę zastanówcie się czasem - jedno życie, trzeba byc idiotą, żeby nie spędzic go szczęsliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego bierzcie rozwody jeden za drugim bo szkoda życia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×