Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

siwe włosy moj koszmar

Polecane posty

Gość gość
Też dość wcześnie pojawiły się u mnie siwe włosy, ale u mnie w rodzinie to akurat normalne. Zamiast niszczyć włosy farbami lepiej zainwestować w naturalny odsiwiacz. Ja mam akurat z tego sklepu http://www.ever-green.com.pl i sobie go chwalę, bo efekty przyszły szybko, a włosy mam dużo mocniejsze niż kiedy stosowałam farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlak Oto
Tylko czego się tutaj wstydzić? Przecież to jest u niektórych osób genetyka i naturalna kolej rzeczy... :) Koniecznie sprawdź przyczyny siwienia tutaj: http://na-siwe.pl i zobacz czy miało to coś wspólnego z twoim zanikiem pigmentu? PS podobno wprowadzają swój produkt na rynek, a jeżeli to prawda, to siwizna już na pewno trzęsie się "w cebulkach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogaa774
Ja poradziłam sobie z siwizną naturalnym szmponem , coś takiego https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Szampon-Przeciw-Siwiznie/42 nie wiem czy próbowałaś , ale u mnie sprawdził się doskonale.Szampon ma naturalny skład co jest bardzo dużym plusem ... Stymuluje produkcję melaniny, sprzyja odbudowie naturalnego pigmentu, odtwarza strukturę warstw wewnętrznych i zewnętrznych włosa, wzmacnia i odbudowuje go na całej długości... Wypróbuj warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zaledwie 27 lat i z jednej strony włosy mi siwieją.. no co maluję oryginalnym revlonem to.. albo wyrywam. moja babcia w wieku 80 lat nie miała siwych a ja w takim młodym wieku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 55 i zadnych siwych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiakus
Mam rozwiązanie na wasz problem z siwymi wlosami. Sama stosuje preparat gr-7 od jakiegos czasu polecila mi go moja fryzjerka i po kilkunastu dniach stosowania siwych wlosow jest zdecydowanie mniej wydaje mi sie ze jeszcze 2-3 tygodnie i pozbede sie ich na dlugi, dlugi czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu54
Co do gr-7 to prawda też stosowałem i efekty są niesamowite polecam każdemu kto ma problem z siwymi włosami. Ja już o nich zapomniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

Witam jest pewien sposób sam go stosuje od dłuższego czasu ale zaleca się systematyczność zero siwych wlosow piękne ciemne  praktycznie żadne koszty jeśli już to niewielkie kto zainteresowany doradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bez reklamy, zebt nie było... polecam henne Khadi, mozna farbowac co 3 tygodnie, dodatkowo wzmacnia włosy.Co prawda duzo babraniny przy farbowaniu, lecz wlosy nie cierpia jak przy chemicznych farbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×