Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleczkaaa

kiedy najwcześniej można wrócić z urlopu macierzyńskiego do pracy

Polecane posty

Gość aleczkaaa

Dziewczyny czy może któraś z Was wie, kiedy można najwcześniej po porodzie wrócić do pracy ? Po tych ustawowych 20 tygodniach czy można wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba można wcześniej za zgodą szefa, ale ja bym nie wracała tak wcześnie. Lepiej wykorzystać ten czas dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to, że teraz jestem na rocznym urlopie macierzyńskim, mam malutkie dziecko i znów jestem w ciąży. Coż wpadka, ale stalo się, nie będę rozpaczać tylko nie chce już przeciągać struny, jak mi się skończy ten urlop macierzynski to juz bede w zaawansowanej ciąży i nie wrócę do pracy, więc po drugim porodzie nie chce już korzystać z rocznego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak autorko, ja słyszałam, że po 14 miesiącach można wrócić, ale z kim zostawisz 3 miesięczne dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz wrócić po14 tygodniach ale podziwiam Cię dwójka malutkich dzieci i jeszcze praca? ja mam roczna córeczkę i pracuję na 3/4 etatu i mam wrażenie że brakuje mi doby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczkaaa
dzięki Dziewczyny za odpowiedzi! Nie chcę zostawiać tak małego dzieciątka samego, będę musiała wynająć opiekunkę do dwójki dzieci, ale co mam zrobić, 2 lata mnie nie będzie już w pracy i boję się, że ją stracę stąd taka moja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku ja bym na pewno usunęła ciążę jakbym zaszła zaraz po pierwszej ciąży.... po co chcesz teraz rodzić? Usuń i za parę lat znów możesz zajść, a tak to się będziesz męczyć z dwoma dzieciakami i jeszcze najprawdopodobniej i tak pracę stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozesz pisac usun??ja tam matka polka nie jestem ba nawet nie mam dzieciz wyboru ale bym tak kobiecie nie napisala. serio a ja na twym miejscu olalabym prace nic ci zrobic nie moga l4-roczny maciezynski i powrot jak zwolnia innej poszukasz dziedzi wazniejsze niz praca, no chyba ze mega stanowisko za z******ty hajs to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14????tygodni/musisz chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio chyba nawet opiekunka moze nie przyjsc do roczniaka i miesieczniaka dwoje na raz. bo wiem ze ciezko znalezc, i zabulisz dwie wyplaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczkaaa
gość z 22.47 - dzięki za takie rady no wiesz co !!! prawda, chcieliśmy kolejne dziecko mieć za 2,3 lata ale zdarzyła się wpadka i przecież nie usunę no co ty !! trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny a nie chować głowę w piasek !!! Dziewczyny jeszcze nie wiem co zrobię, jestem w kropce naprawdę, ale mimo wszystko cieszę się, że będziemy mieć drugie dzieciątko a synek rodzeństwo :) Zastanawiam się może zostanę na macierzyńskim pół roku, u nas jest żłobek który przyjmuje dzieci od 6 miesiąca życia, no zobaczę jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zostań te 26 a nie 14 tygodni z dzieckiem w domu. pół roczny niemowlak ma już rozszerzaną dietę, nie trzeba go karmić co chwilę... tak mi się wydaje \;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tak ważna praca? bo kasa by leciała - a jak wywalą to zawsze można poszukać innej - ciężko będzie z 2 dzieci naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwek  bor
a po co wogóle pracować? Mąż niech zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczkaaa
nie chcę stracić pracy bo z 1 pensji męża będzie nam się ciężko utrzymać ( 4 osoby )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba zmienić męża skoro nie umie i nie chce zarobic na rodzine wstyd,żeby kobiete gnał do roboty ! ?Takiego to za jaja powiesić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×