Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość misiaaa478
chyba za szybko pochwaliłam te tabletki.. tylko wypryski. a teraz po ponad 2 tyg okropna opryszczka na ustach, której nie mogę się pozbyc ;/ co raz więcej tych paskudnych wyprysków, bóle głowy i brzucha, nawet zapalenie gardła złapałam. lekarz powiedział żebym wzięła jeszcze jedno opakowanie i wtedy zobaczymy co się będzie działo. a najlepsze jest to że pobudziły mi laktacje. mimo że juz ponad 2 lata minęło jak urodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe.. mam nadzieje, ze skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2015
Skończyłam właśnie pierwsze opakowanie swoich tabletek antykoncepcyjnych - Midiany, mój lekarz ginekolog przepisał mi teraz Teenie, ponieważ po midianie mam zbyt wielki apetyt. Martwi mnie fakt, że tak mało informacji na temat tych tabletek w sieci. Ale ponoć to to samo co midiana tylko ma mniejsze stężenie hormonów. Nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda2217
Jestem po pierwszym opakowaniu tych tabletek i po za tym ze wyszło mi kilka wyprysków czułam sie dobrze. Sa to moje pierwsze tabletki wiec nie mam porównania do innych, dam znac jak będe sie czuła po następnym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalam te tabletki na wywolanie okresu (brak przez 3 miesiace) wie ktoś coś na ten ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjust
A można kupic jakiś zamiennik bo ja mam zamowione na jutro a moga mi byc potrzebne juz dziś p. s. To moje pierwsze tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjust
Pieknie zadnej podowiedzi, nic Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja dzisiaj skonczylam pierwsze opakowanie, to moje pierwsze tabletki, przez pierwszy tydzień miałam okropne wahania nastroju, łatwo było wyprowadzić mnie z równowagi i z byle powodu chciało mi sie płakać, chcialam nawet isc do gine po inne, ale po tygodniu przeszło. Po tygodniu też zauważyłam że piersi mi się powiększyły. Po dwoch tygodniach pojawilo sie plamienie, ktore trwa do teraz, a tak to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawie koncze opakowanie i wszystko jest okej. Mialam zgage pare dni tylko.. plus pryszcza na czole, a tak to nic mi nie dolega. Nastroj spoko, apetyt normalny, wiec nie jest zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjust
Hej. Poprosilam w aptece wczoraj o zamiennik. Pani mag. Zaproponowała mi Lesinelle. Wczoraj przyjelam pierwsza jak narazie czuje się dobrze zobaczymy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przepisano mi te etabletki na przesuniecie miesiaczku bo wyejzdzam w przyszly week, (mialam brac dwie dziennie, rano i wieczorem). co sie okazalo: wiezilam peirwsza o 11 a o 14 dostalam mocnego plamienia, prawdopodobnie to miesiaczka... ostatnio dostaje wczesniej, watpie zeby bylo to plamienie, nie wiem czy to mzoliwe, ale watpie zeby plamienie pojawilo sie 3h po wzieciu jednej tabletki. moglby ktos potwierdzic czy mial taka sytacje ? bo nie wiem teraz co jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a kochalyscie sie juz zabezpieczajac sie jedynie tymi tabletkami ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutsia
Hej ja właśnie skończyłam pierwsze opakowanie. Mam obolałe piersi i nasilony trądzik. Takie duże, bolesne wypryski. Wezmę jeszcze jedno lub dwa opakowania i jeśli organizm się nie przyzwyczai to poproszę o inne. Bez sensu tak się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okaalo sie ze to miesiaczka jednak a nie plamienie, bardzo silna miesiaczka, mam pytamie, ile wasza pierwsza miesiaczka trwala na tych tabletkach? bo ja poza tym ze jest bardzo obfita to nie mam za nrazie zadnych skutkow ubocznych, dostalam wczoraj (tj. sobota) i musi mi sie skonczyc maks w pt. ile wasza peirwsza trwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja trwala 10 dni a normalnie 7, tyle ze koncowka to plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mocne plamienia ? i okrws byl mocny ? bo wyjezdzam i planowalam szybko zaczac sie kochac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres hm.. normalny, szalu nie bylo, za to nie mialam plamienia 3 dni i teraz znowu mam. Ginekolog powiedziala mi, ze tak moze byc przez ok. miesiac. Tylko, ze plamienie nie jest mocne.. no ale jednak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bola was piersi ? bo mnie bardzo, dopiero jestem w polowie brania tabletek, zastanawiam sie czy zmienic, plus plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na 4 tabletce :/ mam 4 wielkkie prszycze :/ ale zawsze mialam problem z cera... mam mocna miesiaczke... mam nedzieje ze sie skonczy jutri pojutrze... wasza ile trwala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutsia
Ja czekam na okres, boję się bo zawsze był bolesny i obfity, jeśli Teenia to pogorszy to już leżę i płaczę ;/ Poprzednio długo brałam Yasmin i było ok wszystko, ani pryszczy, ani bólu. Ale mój gin uparł się na Teenię, jakby umowę z nimi miał. Swoją drogą, teraz widać, że tabsy to naprawdę syf, skoro tak na organizm działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile trwal wasz pierwszy okres jak zaczeliscie brac te tabsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguancia
Pierwsze tabletki, dzień drugi i wszystko ok. Zero negatywnych objawów. Zobaczymy co dalej za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie poza kilkoma pryszczami i mocna miesiaczka wzystko chyba okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore pierwsze opakowanie i mam wysyp pryszczy, bole brzucha i zly nastroj , licze na to ze to sie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy tu o pryszczach mowie ich az tak duzo wyskakuje bo przepisano mi te tabletki i nie wiem czy je wykupowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaewa
a mozna w aptece poprosic o zamiennik tych tabletek np na lesinelle? bo slyszalam ze sa dobre a jak czytam opinie na temat tych teenia np. o pryszczach to mi sie oechciewa ich brac bo i tak mam juz problemy z cera... i zalezy mi tez zeby nie przytyc... moj ginekolog rowniez sie uparl na te tabletki chociaz prosilam go o inne, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę drugi dzień i jeden wielki pryszcz, odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja postanowilam zmienic na inne , nie sluza po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×