Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość gość
żeńskie hormony niestety robią huśtawkę nastrojów i irracjonalne myślenie, człowiek wyje bez powodu a później się z tego śmieje i tak w kółko, nawet najwięksi filozofowie tego nie zrozumieją bo to zwyczajnie nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włóczykij582
Odsprzedam 2 nowe pełne opakowania Teenia. Więcej inf. pod gosiaczek111_82@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dony
Jeśli ktoś ma do sprzedania tabletki teenia to chętnie odkupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P
Brałam te tabletki rok. Zaczęłam głównie ze względu na trądzik na żuchwie i szyi. Ogólnie czulam się dobrze, ale raz, ze libido spadło do zera, a dwa z trądzikiem też sobie nie poradziły, wręcz przeciwnie.... nie polecam ich kobietom z problemami z cerą i lojotokiem. Teraz lekarz przepisał mi medinette. Czytałam o nich bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, że i ja będę mogła taka wystawić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore 3 miesiac zamiennik tenia -mywy straszne krosty to jedyny minus zadnych innych minusow CERA TRAGICZNA codziennie nowe bulwy odradzam z tej serii tenis i zamienników wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zszokowałam sie czytajac tutaj te opinie. Brałam je kiedyś przez 1.5 roku i u mnie skutki byly takie, ze schudlam, mialam wiekszy biust i poprawila mi sie cera o wiele ;) Wlasnie postanowilam wrocic do tego rodzaju antykoncepcji i mam nadzieje, ze dzialanie bedzie takie samo ;) Co organizm to chyba inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę tabletki od 5 miesięcy, poza pierwszym miesiącem w którym bolaly mnie piersi, nie mam żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś na odsprzedanie tabletki Teenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nikogo z was nie przeraziła ulotka na temat zwiększenia ryzyka raka piersi?? Ja z tego względu boje się je brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia98
Ja krwawiłam przez półtora miesiąca. Naprawdę straszne przeżycie. Cieszę się, że mam to już za sobą. Poza tym wszystko normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ta Teenia
Biorę je 3 lata. Poza powiększonymi piersiami nie miałam żadnych dolegliwości. Gin przepisał mi je bo miałam okropne bóle miesiączkowe i trądzik... Ból był tak silny, że wymiotowałam i mdlałam. No nie mówiąc już o bardzo dużym krwawieniu... okres niestety był tak obfity, że lepiej było siedzieć w domu i nie wychodzić z łazienki. Cieszę się, że wszystko się skończyło. Przy tabletkach miesiączka trwa krócej 4-5 dni, ból naprawdę jest minimalny, mogę iść do pracy i nie martwić się obfitym krwawieniem (wcześniej było to niemożliwe 3 dni leżenia w łóżku). Wolałabym nie brać żadnych tabletek ale niestety dotychczasowe metody mi nie pomogły... Teraz po 3 latach stosowania tych tabletek zauważyłam podczas miesiączki, że przez pierwsze dwa dni krew jest czerwona a potem tylko brązowa. Szczerze mówiąc nie wiem czy to jest normalne ale zapytam ginekologa jak pójdę na wizytę. Rzeczywiście kiedy zaczęłam brać tabletki i przeczytałam ulotkę bardzo mnie zniechęciła i przeraziła. Ale jak do tej pory nic nie pomogło to musiałam spróbować... Czy polecam? Chyba po waszych opiniach niekoniecznie ;p Bo widzę, że wiele dziewczyn miało z Teenią wiele problemów podczas stosowania. Polecam wybrać się do dobrego ginekologa, który najpierw zleci badania a potem dobierze odpowiednie hormony :) Trzymajcie się dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o nich ale osobiscie nie bralam, lekarz przekonal mnie ze przy moim wieku (19) i pierwszej antykoncepcji beda najlepsze takie z mala zawartoscia hormonow i przepisal belare. Biore je juz pol roku i czuje sie bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×