Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość teen
Biorę 12 dzień. Cały czas...okres? Bo to za silne i za krwiste na plamienie. Trochę mnie to martwi, bo dostałam je przepisane na skrócenie miesiączki, ale zrzucam to na fakt, że są to moje pierwsze tabsy. Oprócz tego z efektów ubocznych to mam wachania nastrojów, specjalnie w stronę płaczliwego (z drugiej strony sporo się dzieje obecnie w moim życiu) i uczucie wzdęcia? napompowania? Kumpela, która brała anty, mówi, że to zatrzymanie wody. Nieprzyjemne. I dziwne, ale nie mam tak zawsze. Muszę odkryć, kiedy. I raz miałam wypryski na policzkach, ale małe i jak nic z nimi nie zrobiĺam, to po 2 dniach zniknęły. W sumie jestem zadowolona. Dam znać później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) ja biorę 3 opakowanie . u mnie jest ok, trochę straciłąm ochotę na seks, teraz partner musi zaczynać ;), ginekolog mówił, że to normalne. problem z cerą miałam od zawsze, ale zauważyłam, że po tabletkach Teenia nieco się poprawiła. polecam, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa12345
Biorę te tabletki już 6 miesiąc. W moim samopoczuciu nic się nie zmieniło. Czuję się po nich naprawdę dobrze. Wypryski na twarzy mam tylko bezpośrednio przed miesiaczka (od zawsze tak było) a co do ceny to zależy od apteki bo ja kupuję je za 21 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaczek
Biorę. Od dwóch tygodni i jak na razie ze skutków ubocznych wystąpiły tylko plamienie i suchość w pochwie (ale z tym szybko sobie poradziliśmy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwww
jaaa12345 - powiedz mi, gdzie tak tanio znalazłaś Teenię ? Ja płacę 42 zł /opak. Moja opinia o nich jest taka: ** nie przytyłam - wręcz schudłam - około 9kg od stycznia przy czym trzymam diętę - zero słodyczy i posiłki złożone z produktów o obniżonym indeksie glikemicznym. ** przez pierwsze opakowanie były plamienia ** podczas przerwy krwawienie wystąpiło na ok. 2 dni - a 3-4ty dzień plamienie. ** brak wymiotów, bóli brzucha, mdłości itp. ** czasami mam bóle głowy - ale taka już moja natura. - około 5 lat temu stosowałam Diane35 przez miesiąc - zmiana na Cilest i po 3 miesiącach odstawienie - brak tolerancji po prostu - ok.4 lata temu stosowałam EVRE - plastry przez ok. 7 miesięcy - przytyłam* - dostałam chronicznego nadciśnienia, gdzie trafiłam do szpitala i wtedy dostałam natychmiastowy nakaz odstawienia plastrów - nie polecam i nie odradzam - każdy inaczej reaguje - każdy organizm jest inny*.... pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwww
dodam, że Teenie stosuje już 4ty miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie zaczęłam stosować tabletki dziś, więc nie będę pisać o skutkach, bo jeszcze nic się nie dzieje. Mam inny problem. Czytałam w ulotce,że jednym z przeciwwskazań jest rak piersi. Na szczęście nie mam raka. Mam guzki w prawej piersi (gruczolakowłókniaki). Lekarz mówił,że nie trzeba teraz nic z nimi robić, tylko obserwować. Zastanawia mnie, czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodować powiększanie się tych guzków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryhajasminowa
Cześć Kobitki, To moja pierwsza przygoda z tabletkami, libido (jestem w trakcie 4 opakowania) lekko zmalało. Sprawa pryszczy - u mnie w normie, plamienie wystąpiło przy drugim opakowaniu - teraz jest ok. Martwią mnie dwie sprawy - mdłości, o różnych porach dnia oraz ból (lekki, bardziej ćmi, ale utrzymuje się już 2 tydz.) w dole brzucha. Któraś się z tym spotkała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wzięłam 4 sztuki i jest ok :) no moze mam trochę wiekszy apetyt najlepiej przy kazdych tabletkach brac osłonowe ja biore Asevia przystepna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam brać te tabletki i dostałam wysypkę na nogach i dłoniach . Mdli mnie bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) ja jestem po pierwszym opakowaniu i poza bardzo długą miesiączką bo trwa już prawie dwa tygodnie nic się nie dzieję, buzię mam ładną, apetyt normalny... Mam tylko nadzieję że miesiączka się ustabilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa456
Czy jest osoba,która biorąc tabletki paliła? są jakieś przeciwskazania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwww
Ja palę, nawet sporo okolo paczkę dziennie slimy mentolowe. Lekarz zalecił ograniczyć palenie a najlepiej przy antykoncepcji hormonalnej doustnej zrezygnowac z palenia.. tyle ze tak lubię palić ;) i ciężko byłoby odstawic w ogóle od razu.. ale faktycznie staram sie palić słabsze i mniejsze ilości. Lekarz tłumaczył mi ze po prostu moze powstać większe prawdopodobienstwo zakrzepow lub innech schorzeń żylnych. Także jak ktoś może i chce to papieroski ograniczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja biorę 6 miesiąc teenie i wszystko jest ładnie pięknie poza jednym. Totalnym brakiem ochoty na sex!! nie wiem czy jakies suplementy pomogą? przed braniem tabletek mogłam sie kochać co dzien a teraz zero ochoty.....;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki od 8 dni. Wiem,że to krótko, ale póki co nic niepokojącego się nie dzieje. Z trądzikiem problem mam od lat, więc jeden pryszcz w tą czy w tą mi nie robi. Po dwóch dniach pojawiły się pryszcze, ale teraz jest mniej. Jedyne co zauważyłam, to ból piersi. Bolą mnie tak, jak zawsze przed okresem. Mam nadzieję, że minie. No i póki co, mam ochotę na sex ;) Pisałam kilka dni temu o tych tabletkach w przypadku guzków piersi, czy któraś z Was może mi coś na ten temat powiedzieć? Ew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teen
zaczęłam drugi blister. Miesiączka trwała półtoradnia, także super! Przy drugim opakowaniu nie mam już zatrzymania wody w organizmie, nie mam też jeszcze plamienia ani krwawienia, tym lepiej. Efektem 'uboczny' jest wielokrotnie wspominane wcześniej powiększenie piersi ;) Libido nie spadło, nie przytyłam, aczkolwiek w trakcie tych 7 dni bez tabletek miałam przeogromną ochotę na słodycze - lecz mam tak zawsze przed okresem ;) Plus wyskoczył mi dawno niewidziany pryszcz, ale też tylko jeden, więc nie mam stresa (zazwyczaj przed okresem moja twarz wyglądała o wiele gorzej) @kryhajasminowa: mam czasami bóle w okolicy podbrzusza, ale raczej nagłe, krótkie, aczkolwiek intensywne. Nie wiem, czy to od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja biorę Teenia od 13 dniu i póki co żadnych skutków ubocznych.. no może piersi optycznie mi sie powiekszyły bo z miseczki 90A muszę przejeść na B :) czuje sie po nich super, tak jakbym w ogóle nie brała antykoncepcyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwww
Drogie Panie - czy któraś z Pań zaprzestała stosowania a ma na zbyciu 1 blister tabletek? (Najlepiej Warszawa) Zapłacę cenę rzeczywistą jaką należałoby zapłacić w aptece. Teraz odpowiedź na pytania czemu sama nie kupie w aptece: ponieważ wizytę u lekarza mam za 10 dni, do tego czasu nie mam skąd wziąć recepty (kolejne tabsy zaczynam za 3 dni) - a w aptekach w których byłam na "doniesienie recepty po wizycie" nie zgadzają się... Tabletki biorę od kilku miesięcy - a moja przychodnia nagle zaczęła rządzić się własnymi prawami (tzn. Panie na recepcji!) kiedyś wystarczyło zostawić kartkę z prośbą o receptę przed wizytową a teraz no cóż.... wymysły... zmiany i wymysły. A nie chce przerywać antykoncepcji dlatego, że przychodnia zmieniła zasady wydawania recept...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore te tabletki juz od pary miesięcy i wszystko jest w porządku są to moje pierwsze tabletki i jestem w szoku jak piszecie ze miacie takie skutki uboczne, moj lekarz powiedział że sa zalecane przede wszystkim dla młodszych kobiet ze względu na mniejszą ilosć hormonów, ja osobiście polecam i według mnie cena tez jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia1234
Witam, właśnie jestem w posiadaniu tych tabletek, wkrótce zaczynam je brać. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku, ale powiem Wam, że bardzo trudno było je dostać. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Biore tabletki od 6 dni. Oprocz plamien,ktore jeszcze trwaja nic.mi sie nie dzieje. Libido ok, czasem nawet wieksze ;) nie mam zadnych slutkow ubocznych. Mam nadzieje, ze plamienia sie skoncza. I wtedy oby tak dalej! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oonna123
Witam własnie skończyłam pierwsza paczkę tabletek TENNIA cera w porządku jeżeli chodzi o wagę to 1kg mniej nie mam napadów głodu wręcz przeciwnie nie chce mi sie jeść tak jak zawsze przed miesiączką. Jeżeli chodzi o skutki ubocznie to zaniepokoiło mnie plamienie 4 dni po miesiączce no i niesamowity ból piersi .. ;( ale ogolenie czytając recenzje byłam przerażona i nie ukrywam ze chciałam zrezygnować z brania tabletek .. ale na szczęście sie odważyłam no i jak na razie nie żałuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszłam do ginekologa po tabletki z myślą, że przepisze mi dianę, mama mi ją tak bardzo chwaliła. przepisał mi tą teenię, mam zacząć ją brać, chociaż teraz się obawiam. Nie mam zdolności do tycia a wręcz potrafię bez powodu chudnąć ok 3 kg na tydzień i boję się, że będę chudła jeszcze bardziej. Teraz mam zawroty głowy,chęć zwymiotowania i boję się, że po tych tabsach będzie jeszcze gorzej. Do tego mam nadżerkę, okres spóźnia mi się już kilka dni i nie wiem czy zaczynać brać te leki na nadżerkę czy czekać po miesiączce. (o ile nastanie) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana St
ja tabletki biorę od tygodnia, po dwóch dniach bardzo bolała mnie głowa, następnego dnia pojawiły się okropne, małe pryszcze na czole i niestety również na szyi, troche na dekolcie i kilka na karku. trwa to już czwarty dzień. nałożyłam na nie krem "tormentiol" (ok 9 zł w aptece), i zauważyłam małą, ale jednak poprawę. mam nadzieję, że to minie, bo wyglądam okropnie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynaa222
Dziewczyny, a może chciałaby któraś z Was odkupić ode mnie Teenie? Bo kupiłam 3 opakowania bojąc się, że skończy mi się ważność recepty, a okazało się, że nie mogę ich stosować :( I szkoda żeby się zmarnowały, a wszystkie moje koleżanki stosują inne, jakies sylvie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala9595
ej po ktorym opakowaniu przestalyście plamić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkad zaczelam brac teenie plamilam przez pierwsze dwa tyg, teraz jestem przy 4 opakowaniu i nie mam takich problemow.zawsze dostaje miesiaczke w 3dniu przerwy i trwa ona 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja po 5 tabletce Teenia nie czuje sie rewelacyjnie ;/ piersi powiekszyly mi sie znacznie (a malych nie mam) czuje sie jakbym miala wzdecia, ciagle chce mi sie jesc ... poczekam do konca opakowania i jezeli nic sie nie zmieni to pojde do ginekologa po jakies inne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizm musi przyzwyczaic sie dpo hormonow tez tak czulam sie ale teraz juz py 2 opak jest narazie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teenia
Jestem na 3 dniu. Czuję się bardzo dobrze, prócz lekkich humorków (większa płaczliwość z błahostek), ale widocznie organizm musi przyzwyczaić się do hormonów. Pierwszego dnia strasznie bolał mnie żołądek. Jednak to było tylko 1 dnia. Okres mam mniej obfity niż zwykle, ŻADNYCH wyprysków, ale z wypryskami nigdy nie miałam problemu. Mogę jeszcze dodać, że zmniejszył mi się apetyt - nie mam praktycznie na nic ochoty. Miewam również (lekkie!) nudności. Zobaczymy jak będzie w kolejnych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×