Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość gość
a u mnie wszystko jest okej, zaczynam brac 2 opakowanie, zawsze mial ladna cere, ale podczas okresu jeden duzy pryszcz, ale to nic .. bywa. Pytalam sie kolezanek kazda bierze co innego i takie same efekty uboczne mialy, ale to mija z czasem, kwestia przyzwyczajenia sie organizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak kazdy organizm jest inny i moze wcale sie nie przyzwyczaic, wiec po co sie meczyc, lepiej sprobowac innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie wziełam swoja druga tabletke w zyciu kiedy juz moze moj partner dojsc we mnie bez zabezpieczenia dodatkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaewa
a tyjecie po nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę tabletki od 8 dni. Nie miałam żadnych negatywnych objawów, o których czytałam powyżej. Jedynym efektem brania tych tabletek są powiększone piersi, ale to chyba raczej na plus. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy, co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przeszly wam te wypryski po dluzszym stosowaniu tych tabletek? bo ja biore tydzien i cera sie popsula i niewiem czy sie poprawi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacioorek
Dziewczyny a czy przybrałyście po tych tabletkach na wadze? Bo tego chyba boję się najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Szczecin
Hej, ja biorę już drugie opakowanie i jest wszystko ok. Stosuję Teenie jako zamiennik do Yasminelle, bo skład jest identyczny a cena niższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Szczecin
A co do przybierania na wadze, to nie tyje się od tabletek tylko od jedzenia, dlatego najlepiej brać tabletkę późnym wieczorem żeby nie wzmagać apetytu ;) plus picie dużej ilości wody. Naprawdę to pomaga. Biorę tabletki od 6 lat i wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a co z tymi wypryskami??? to minie po czasie?niektore tabletki wrecz poprawiaja stan cery a po tych niestety narazie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenia
ja biore teenie drugi miesiąć ,cera mi sie poprawiła nie mam wyprysków,jestem zadowolona:) są to tabletki ktorę nie zatrzymują wody w organizmie,polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenia
tylko ja zaczełam się kochać bez zabezbieczenia z drugim opakowaniem tak dla większej pewności :) a jakie są wasze odczucia co do tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też biorę te tabletki od tygodnia i nic mi po nich nie jest poza tym ze wysypalo mi buzię pryszczami , to wszystko zalezy od organizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest jakos bardzo duzo tych pryszczy, kilka doslownie ;) spokojnie , nie ma co sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam plamienie juz miesiac.. a wy jak ? jeszcze piersi bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacioorek
Dziewczyny a jak z ceną tych tabletek?:) Słyszałam, że są tanie, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaplacilam 19 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Faktycznie nie ma co się stresować, na początku przez pierwsze 3 m-ce mogą być różne reakcje niepożądane. Trzeba dać sobie trochę czasu. A poza tym nie "przypinajcie" wszystkich objawów, jakie macie w tym czasie do reakcji na tabletki! Mogą być one symptomem innych dolegliwośc****ozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o zamienniki: Ja bym brała to co lekarz mi zalecił, a nie to co proponuje farmaceuta. Jeśli chodzi o Lesinelle to skład jest taki sam jak Teenii, więc jaki jest sens zamiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po pierwszym blistrze. I poki co to miałam tylko mdłości, ale to moje pierwsze tabletki wiec organizm musi sie przyzwyczaić. Lipido jeszcze w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zaplacilas 19zl? Ja 31:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ze skutecznością tych tabletek? to moje pierwsze i trochę się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalam w kilku aptekach, az w koncu znalazlam najtansze za 19. koszalin. Dziewczyny a macie plamienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam plamienia,okres jedynie taki bardziej obfity co mnie troche zdziwiło a tak to wszystko ok? w pierwszym opakowaniu juz mozna pozwolić sobie na wszystko?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małka
na ulotce jest napisane, że już po pierwszej tabletce można 'szaleć';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuj
Czytając Wasze wypowiedzi, powiem szczerze, ale wystraszyłam się tych tabletek. Skórę miałam zawsze ładną, bez wyprysków, boję się też o wypadanie włosów i przyrost wagi...i modlę się, żeby moje kochane piersiątka się nie powiększyły, bo normalnie są duże i mi odrobinę "przeszkadzają" :( Fakt faktem, że każde tabletki na każdy organizm mogą działać inaczej, ale wiele z Was pisało, że miało niemal identyczne skutki brania tych tabletek... Kupiłam Asequrellę do tego, bo łudzę się, że to coś da.. Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę, zobaczymy jaka reakcja będzie kiedy wezmę ich już kilka-kilkanaście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguancia
U mnie po dziewięciu dniach (pierwsze tabletki): po normalnych 6 dniach okresu od trzech dni mam plamienia (wydłużony okres, tak to wygląda, ale plamienia są słabe) i w szóstym dniu pojawił się trądzik , ale tylko na dwa dni. A tak poza tym samopoczucie i wszystko inne ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaewa
Ja biore trzeci dzien teenie. I narazie( odpukac) nie mam zadnych dolegliwosci chocuaz to moze byc jeszcze za wczesnie na ocenisnie.. Sa to moje pierwsze tabetki... Jedyne czego sie boje, to zr przytyje, ale widze , ze nikt na szczescie nie pisze o przybraniu na wadze:) ... A stosujecis jakies oslonki do tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicusia
Ją wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę i co mnie dziwi to fakt, że mój okres tak jakby się skończył ... :/ czy to możliwe po jednej tabletce?brałam wcześniej już cilest, daylette, diane i nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te tabletki nie zatrzymuja wody w organizmie,nie tyje sie po tabletkach ma sie uczucie jedynie takiej napąpowanej,w tym przypadku tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×