Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość gość
ja koncze pomalu pierwsze opakowanie i skutki uboczne minely, na poczatku mialam mdlosci i bole brzucha, jedyne co mnie meczy to te krostki:( nie przytylam , chociaz apetyt mam wiekszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Dziewczyny ja właśnie zaczynam brać 3 opakowanie i powiem wam że wszystko w porządku. Na początku bolała mnie głowa i piersi i miałam większy apetyt ale minęło po tygodniu, chociaż piersi dalej delikatnie pobolewają, nie przytyła a wręcz przeciwnie schudłam 2 kg. To co opisujecie po prostu jest indywidualną reakcją na tabletki i nie każdej z nas może się to zdarzyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do okresu to pierwszy miałam rzeczywiście dłużej niż zawsze bo prawie 10 dni ale kolejny już był króciutki i brzuch nie bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenia
. Kiedy wynajdą pigułki dla panów,ciekawe czy tez tak by debatowali na forum jak my teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:) biore tabletki pierwszy miesiac i nie mam zadnych obajowow oprocz uciazliwego tradziku! strasznie mnie to meczy. zastanawiam sie czy zmienic na inne zeby cera sie poprawila, a wy co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi właśnie pani ginekolog przepisała te tabletki, bo po Novynette miałam stany depresyjne. I kurcze nie wiem, od której strony zacząć brać te tabletki :/ pomoży któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesuwasz się zgodnie ze wskazówkami zegara i bierzesz tą tabletke jaki jest dzien tygodnia,masz tam napisane pon,wt i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie wiecie jakie działanie ma drospirenonum zawarte w tabletkach teenia? byłam dzis u gina po kolejną recepte i powiedział ze ten skaldnik jest bardzo szkodliwy i nie mozna długo brac tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog przepisal mi te tabletki m.in na trądzik,co budzi moje obawy,w szczególnośc**** waszych komentarzach,zwłaszcza,że walczę z nim juz od 4 lat. stan mojej cery akutalnie jest tragiczny,juz jej samo mycie jest bolesne.,mam nadzieję,że teenia pomoże,mimo tragicznych recenzji leku ds.twarzy jednak spróbuję ze względu na to,ze kazdy organizm reaguje innaczej . biorę tabletki teenia 5 dzien. .jak dokonczę pierwsze opakownie dam znać co z moim życiowym problemem.;) pragnę zaznaczyć,ze to nie teenia wpłynęła na tragiczny stan mojej twarzy,nie pogorszyla jej nic a nic,ale to tylko 5 dni,więc coz tu wiecej mowic.tragiczną cerę miałam juz przed ropoczęciem opakowania.wydaje mi się,ze widzę lekką poprawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z waszym okresem, u mnie jest taki, ze prawie wcale nie wiem masakra, brzuch troche bolal, ale bez szalu a okres prawie jak plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zawsze dosc obfity okres . Brak okresu i plamienie to nie musi byc ale moze byc ciąza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja właśnie skończyłam pierwsze opakowanie i zaczęłam 7 dniowa przerwe. Sa to moje pierwsze tabletki i jestem zadowolona, jedyna dolegliwością było plamienie w połowie cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie dziewczyny ciaza odpada w 100% poniewaz, mialam takie plamienie w ciagu brania tych tabletek ze nie mialam ochoty na seks nawet, wiec brak okresu hmm.. chyba zmienie te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, ze to moje pierwsze opakowanie, wiec mozliwe ze moj organizm musi sie przyzwycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleenstwo12
Jeśli macie któreś z tych objawów to może oznaczać, że macie nadmiar estrogenów, a w Teeni jest ich więcej niż w innych tabletkach . : zaburzenia miesiączkowania zwiększone prawdopodobieństwo wystąpienia zakrzepów i zatorów nadmierny przerost błony śluzowej macicy obrzęki, nadmierny zastój wody i jonów Na+ przyrost masy ciała powiększenie piersi zaburzenia funkcji wątroby, kamica dróg żółciowych, żółtaczka napady migreny nudności, wymioty, złe samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, biorę drugie opakowanie i nie mam żadnych dolegliwości jedynie tkliwosc piersi oraz zmiany nastrojów a są to moje pierwsze tabletki. Mam nadzieję , że nadal tak bd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak są 3 tabletki w opakowaniu z oznaczeniem piątku to bez różnicy od którego piątku zacznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, nie ma znaczenie, który piątek wybierzesz. Ważne, abyś potem brała tabletkę zgodnie z kierunkiem, który wskazuje strzałka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dni tygodnia sa podane po to, abys nie zapomniala o tabletce.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, biore drugie opakowanie i brak okresu, normalny cykl to 33-35 dni, nie zapomniałam o zadnej tabletce raz wzięłam 30 min przed czasema dwa razy 2h po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. to czy wzielas tabletke 30 min przed czy 2h po nie ma wplywu na skutecznosc, gorzej jakbys przekroczyla 12h wtedy bym sie martwila. Ja jestem na 5 opakowaniu. Po pierwszym opakowaniu okres mialam dopiero po tygodniowej przerwie. w 2 op. nie bylo lepiej bo 7 dnia dostalam. Jesli okresu nie bedzie po 3 op idz do ginekologa. Bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przez około 2 tyg plamienia, samopoczucie gorsze ale juz organizma sie przyzwyczaił i jest OK. Jestem po pierwszym opakowaniu i czekam na miesiaczke. Tyle ze ja płaciłam 40zł za opakowanie Teenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad taka cena ;o ja kupilam na zapas 2. jedno za 19.80 zl dokladnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie tak tanio można kupić?! Chodziłam po aptekach, w kilku nie mieli pojęcia co to za tabletki, w kolejnej kupiłam za 40zł opakowanie. Szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiankaaaaRyyyyyy
Cześć dziewczyny! Ja dopiero dziś byłam po raz pierwszy u ginekologa i przypisał mi właśnie te tabletki. Nie długo mam zacząć je brać i po Waszych opiniach zaczynam trochę się obawiać. Zwłaszcza trądziku, z którym zawsze mam problem, gdy przychodzi okres :( miałam nadzieje, że dzięki hormonom pożegnam sie z nim na zawsze. Mam tylko nadzieję, że na mnie podziała inaczej. A co z seksem? Kiedy mozna zacząć już tak na całego, żeby mieć pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam w koszalinie, ale dziwie sie, ze u was tak drogo. Masakra ! No ale tez mialam problem ze znalezieniem tabletek, bo w 3 aptekach nawet nie wiedzieli o ich istnieniu. Ja mam gladka buzie, biore 3 opakowanie, teenia jest dla mnoe ok, cera spoko, cena super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234561037
Mam pytanie do dziewczyn, które brały te tabletki na poprawę cery. Jak tam ze skórą u Was? Ja dostałam te tabletki na trądzik właśnie. Jeśli mi nie pomorze na ten problem to nie ma sensu brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234561037
pomoże* ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszym opakowaniu i moje obserwacje: -parę godzin po 1 tabletce okres mi się zatrzymał i dziwnie się czułam-troszkę słabo/"mdląco, ale to było wieczorem, więc położyłam sie spać po prostu; -następny dzień okres miałam na bogato, chyba nigdy az tak bardzo, ale czułam się już dobrze i następnego dnia juz był słaby; - okres trwał ok. 6 dni (ostatnie 2 tylko plamienia) -przez pierwsze dni cera mi się poprawiła, ale potem zauważyłam że wyskakują mi małe krostki, które jesli ich nie wycisnę (a niestety zazwyczaj to robię) szybko znikają; -piersi mi się zaokrągliły; -czuję się dobrze, normalnie uprawiam sport, nic mi nie jest; -krwawienia z odstawienia przyszło po 3 dniach i trwało 4 dni (ostatni tylko plamienie); Więc naprawdę dziewczyny, jak to juz któraś napisała, każda z nas jest inna i niestety trzeba się przekonać na własnej skórze jak będziemy się czuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaewa
Mam do Was pytanie. Jak wczeaniej pisalam biore tabletki pierwszy rax i wlasni wczoraj skonczylam brac 1opakowanie i robue tygodniowa przerwe.. Tylko ze nartwo mnie jeden fakt. Podczas calego okresu brania tabletek(czyli21dni) mam plamienie. Nie ustalo mi nawet na 1 dzien od okresu. Wiem ze kazdy organizm reaguje ibaczej ale nie wiem czy tal powinno byc. I na dodatek od kilku dni boli mnie brzuch tak jak bym miala dostac okres. Powiedzcie mi czy ktoras z was tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×