Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1221

tabletki Teenia

Polecane posty

Gość zatabletkowana
Otóż muszę powiedzieć, że nie lubię oszczędzać, jeśli chodzi o zdrowie, ale nie widzę sensu przepłacać tylko dlatego, że ktoś wyprodukował to samo o innej nazwie. Także moje drogie, tabletki czekają aż skończę okres przerwy (po 2,5 roku brania innych) i powiem Wam, jakie mam porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatabletkowana
(Chcę tylko zaznaczyć, że przez ten czas brałam 3 różne rodzaje tabletek i w żadnym przypadku nie doświadczyłam oznak umierania- ból głowy, brzucha, czy coś w tym rodzaju. Czułam się dobrze, a całkowita waga, którą "zyskałam" to 4 kg w pierwszych 3 miesiacach, a póżniej waga utrzymywała się przez ponad 2 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345671037
No więc tak, endokrynolog przepisał mi te tabletki na poprawę cery bez jakichkolwiek badań hormonalnych. Brałam je 15 dni i przestałam, gdyż problem pryszczy był jeszcze gorszy niż wcześniej, a to było nie do wytrzymania. Wiadomo, że za krótko je brałam, ale poza tym rano miałam biegunkę, strasznie bolały mnie piersi, miałam cały czas takie wstrętne brązowe plamienia, jak przestałam je brać to to się jeszcze kilka dni utrzymywało.Zrobię badania hormonalne i wtedy wybiorę się do jakiegoś normalnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadam na pytanie do TOJAEWA i do reszty dzieczyn ... ja teraz tak mam id pierwszej tabletki czyli juz 19 dni mam plamienie i nic nie ustaje i brzuch czasami tak boli jak na okres i tez nie wiem co ztym zrobic czy poczekac i zobaczyc co bedziie przy drugim opakowaniu TOJAEWA PISZ BEDZIE DALEJ U CIEBIE CZY CI TO PRZEJDZIE TO PLAMIENIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajciusia
ja biore juz 19 dzien tabletki na poczatku dwudniowe mdlosci brak apetytu przez kolejne dni i w sumie tyle tylko to plamienie juz 19 dzien mnie martwi i nie wiem czy tabletki sa zaslabe czy to samo przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja biore 5 miesiac****owiem wam co sadze, zalety tych pigulek to napewno cera i wlosy no i jeszcze powiekszyly mi sie piersi z czego jestem zadowolona, z minusow to to ze czuje sie ciezko i mam ogromny apetyt macie tak samo??jestem ciekawa . no i jeszcze czeste mdłości ktore sa uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was Dziewczyny! Ja biorę Teenie od września. Nie mam żadnych skutków ubocznych. Nie boli mnie brzuch, głowa. Nie mam nudności. Wszystko jest w porządku. Co do cery to mogę przyznać, że przez pierwszy miesiąc, może dwa, miałam na twarzy masakrę. Nie były to takie zwykłe pryszcze, ale wielkie bolące czopy. Walczyłam z nimi kremami punktowymi, ale to nic nie dawało. Musiałam to przeczekać...teraz jest SUPER. Buzie mam taką gładką jak nigdy. Włosy lśniące. Piersi...no nie tylko ja zauważyłam, że są większe, ale to chyba dobrze;) są bardziej czułe, co nie oznacza, że bolą :P Ochota na seks jest, z nawilżeniem nie ma problemu. Myślę, że jesli bierzecie tabletki przez 1-2 miesiące i sa to wasze pierwsze, to nie musicie sie martwic. Dajcie sobie czas. A i jeszcze jedno na początku byłam bardzo wrazliwa emocjonalnie. Wszystko mnie wzruszało i poruszało. Zgłosiłam to ginekologowi i polecił mi kilka specyfików. Szczerze powiem, że ich nie wzięłam bo bałam się, że przytyję. Po czasie samo przeszło. I odpowiem jednej z dziewczyn: tak kocham się na tych tabletkach od 2 tygodnia brania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 999999999
9 tabletka. Zadnych pryszczy jedynie co to piersi strasnie bola.... no i tak na marginesie lepiej NIE PALCIE PAPIEROSOW bo problemy ze sercem. Ogolnie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zadna z was nie zauwazyla przyrostu masy? maja w sobie taki skladnik dzieki ktoremu woda w ofganizmie sie nie zatrzymuje i dlatego je wybralam razem z lekarzem a mimo to te 3 kg przytylam a jem jak zwykle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna99999999
i co najwazniejsze ZWIĘKSZONE LIBIDO :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zakupiłam Teenie (27, 99) cena jest bardzo przyzwoita. To sa moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Nie boję sie tego, ze mogę przytyć bo jednak mi by się to przydało jednak strasznie boje się ze tabletki nie będą mnie w pełni chronić. Boje się bardzo jeżeli chodzi o ich skuteczność. Dziewczyny czy uprawialyscie juz seks po tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka_25
Cześć Wam! Dziś moja nowa Pani ginekolog przepisała mi tabletki "Teenia". Nigdy nie słyszałam o tych tabletkach, dlatego tu jestem. Aktualnie biorę "Sylvie 20". To są moje trzecie tabletki od dwóch lat z tym, że miałam roczną przerwę. "Sylvie 20" biorę od października. Oczywiście już po pierwszej tabletce (biorę zawsze o 21) w nocy był okropny ból żołądka i wymioty. Ze wcześniejszymi tabletkami było podobnie. Znalazłam sposób na tą przykrą dolegliwość. Otóż kolację jem najpóźniej o 20 by delikatnie zapełnić żołądek, po czym punkt 21 wraz z tabletką zjadam jogurt naturalny. Bóle żołądka i wymioty znikają w nocy natychmiastowo. Teraz przesypiam całą noc. Niestety po trzech opakowaniach spostrzegłam, że przybrałam na wadzę, woda zatrzymuje mi się w organizmie co spowodowało rozstępy na biodrach, cera się nie poprawiła (choć miała), bóle głowy i złe samopoczucie towarzyszyły mi prawie codziennie. Plusy: regularny okres i biust większy o dwa rozmiary. Dlatego postanowiłam zmienić na coś innego. Czy myślicie, że dobrze robię? Nie chciałabym przechodzić z deszczu pod rynnę. Mam jeszcze tydzień czasu. Czekam na waszą opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrro
Ja też tak miałam przez pierwszy tydzień nadwrażliwość na zapachy i mdłości właśnie przy intensywnych zapachach i jedzeniu. Potem kupiłam asekurellę. Oprócz tego przybrałam na wadze, a dodam że jestem instruktorką fitness i mam 14 godzin w tygodniu (każda godzina spala ok. 700kcal) więc sama się dziwię jak mogłam utyć:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robić zeby nie tyć po tabletkach? ja się ruszam i nie obżeram się a jednak widze wzrost wagi ,pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja je biorę od początku listopada, utyłam ponad 3 kg :( apetyt wilczy, szczególnie na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_90
Czytam Wasze opinie i dziwi mnie temat wilczego apetytu, biorę te tabletki od 3 miesięcy (wcześniej był hormonet czy jakoś tak) i nie mam napadów głodu nawet nie ciągnie mnie tak do słodkiego chociaż często miałam z tym problemy ;) ponadto przestały wyskakiwać mi pryszcze na plecach i dekolcie co miało miejsce przy zażywaniu poprzednich tabletek. Ogólnie jestem z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaq819
Czy stosowanie środków przeciwbólowych jak np ibuprom, działają osłabiająco na tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę te tabletki od listopada, nie mam żadnych skutków ubocznych, jedynie na początku małe problemy z cerą, mdłości, ale przeszło :) Jezeli chodzi o wagę to ja schudłam, nie ciągnie mnie tak do jedzenia . Jestem bardzo zadowolona z ich stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulllllla
Dziewczyny, biorę te tabletki od 10dni a dzisiaj pojawiły się silne uklucia w klatce piersiowej. Spotkało was coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjdoiwo
do paulllllla - miałam tak raz wieczorem, ale ja palę, pobolało chwilę i więcej nie miałam. Biorę od ponad 2 tygodni, zero jakichkolwiek objawów poza tym jednorazowym bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała9595
Hej. Zostały mi przepisane dziś te tabletki czy wam też Pani ginekolog kazała brak od pierwszego dnia mieisazki przez 21 di a nastapnie 7 dni przerwy nawet jak w tym czasie nie bedzie okresu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje z tymi tabletkami? braki w aptekach i hurtowniach na Śląsku! Nie dośc ze sie zle czuję , pogorszyla mi się cera to jeszcze mam poważne problemy zeby je kupic, mam dosc tego badziewia zmieniam na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullllaaaa
Mjdoiwo mialam bóle przez 4 dni i przeszło:) dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullllaaaa
Mala9595 dokładnie, tak trzeba robić jak Cię poinformowano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
dzisiaj u mnie 18 dzień brania tabletek tennia a ja ciągle plamię od okresu, nawet dzisiaj pokazała się krew, nie wiem co mam dalej robić czy brać dalej? widzę, że kilka jest tu dziewczyn co mają taki sam problem. Czy któraś z was konsultowała się z lekarzem w sprawie plamień przy tych tabletkach? Wcześnie brałam inne tabletki i nigdy nie było takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja dzisiaj wzięłam 5 tabletkę z pierwszego blistra. Dodam,że to moje pierwsze tabletki. Do tej pory mi nic nie było, poza jednym pryszczem,który bardzo szybko znikł. Mam nadzieję,że dobrze już zostanie. Zero wymiotów, bólu brzucha, bólu głowy,mdłości. Co do plamień to na razie się nie wypowiem,bo jeszcze trwa miesiączka, ale coś będzie nie tak to dam wam znać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym przeczytała wasze komentarze jakiś miesiąc temu, zapewne nigdy nie zdecydowałabym się na Teenię - a to byłby duży błąd ;) Jak na razie nie mam tym tabsom NIC do zarzucenia. Brak jakichkolwiek nudności, bólów, zawrotów głowy czy wahań nastroju. Nie mam też problemów z cerą bądź wagą. Nie panikujcie tak! Musicie dać organizmowi trochę czasu, żeby się do nich przyzwyczaił- jakiś miesiąc, może dwa. Owszem, praktycznie od momentu kiedy zaczęłam je brać pojawiły się plamienia, jednak to NORMALNE. Miałam identycznie z moimi pierwszymi tabletkami. Plamienia ustały po pierwszej miesiączce. Jeśli chodzi o mnie: polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemaneczko;) Biorę Teenie już 9 dzień od pierwszej miesiączki i oprócz długiej miesiączki, która się jeszcze nie skończyła, to nie mam żadnych efektów ubocznych. Mam nadzieję, że skończę już ten okres, bo mam go dość, ale z tego co widzę to nie zapowiada się na końcówke;/ O dziwo moja miesiączka nie jest w ogóle bolesna. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ktorym dniu w tej 7dniowej przerwie doatalyscie kr wawienie? to moje pierwsze opakowanie w zyciu , dzis mam 7dzien przerwy a krwawienia brak. czy to moze byc ciaza? dodam ze bralam regularnie tabletki. czy moge jutro zaczac kolejne opakowanie ? mozliwe jest to ze przy pierwszym opakowaniu krwawienie moze sie nie pojawic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem zadowolona, to moje drugie tabletki biore je 2tyg i dalej mam plamienia, zle sie po nich czuje. raczej z nich zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×