Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivid_Soul

NIE istnieje chłopak dla mnie

Polecane posty

Mam zbyt duże wymagania ... żaden mi się nie podoba. Ciągle szukam tego idealnego, którego NIE MA. To w sumie nie jest takie bezpodstawne, bo wydaje mi się, że sama jestem niczego sobie i zasługuję na kogoś "więcej" Chyba idę jutro kupić kilka kotów i fotel bujany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy po czym oceniasz wartość człowieka, czy po wyglądzie, pieniądzach, posiadanych umiejętnościach czy po czymś więcej. Tak czy owak współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D idealów nie ma, ale jest ktoś wyjatkowy dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to liczy się wiele aspektów, nie tylko jeden. Nie musi być bogaty ... ale panem spod śmietnika też nie powinien być. Jeśli chodzi o wygląd to tutaj raczej jest problem, bo dla mnie na serio się liczy. Nie jestem jakaś płytka czy coś, ale jak widzę kolejnego chłopaka, który nie wie co do dezodorant, ma tłuste włosy i ten niezastąpiony dziewiczy wąsik, to mnie coś trafia. Może to u mnie w mieście jest taki deficyt ładnych chłopaków? No a jeśli już na serio nie został obdarzony ładną buźką, to niech chociaż zadba o siebie, żeby doprowadzić się do ładu, poza tym zawsze można to nadrobić np. ciekawymi zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz sama ze sobą pisz tylko najpierw naucz się jak to robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi tu się rozpisywać o ciekawych zainteresowaniach. Ale wg wielu w momencie gdy uświadamiasz sobie przyczynę - nadmierne wymagania to teoretycznie jesteś w stanie to zmienić. Chyba, ze wolisz całe życie przejść z poczuciem swojej wyjątkowości, ale samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawa sprawdź nicka niebieskiego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło ;) To sprytnie teraz trzeba się wylogowywać jak się chce podszyć:classic_cool: Ale przy okazji zobaczyłam, że to nastolatka wielce uduchowiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo :O a z drugiej strony jak już ktoś mi się spodoba i jest na wyciagniecie reki szybko mi się nudzi..... :o chyba zostane stara panna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara panna, albo wychowanka jakiegos tresera sado-maso:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam zbyt duże wymagania ... żaden mi się nie podoba. Ciągle szukam tego idealnego, którego NIE MA.

Nie jesteś jedyna. Wiele kobiet ma dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właściwie to liczy się wiele aspektów, nie tylko jeden. Nie musi być bogaty ... ale panem spod śmietnika też nie powinien być. Jeśli chodzi o wygląd to tutaj raczej jest problem, bo dla mnie na serio się liczy. Nie jestem jakaś płytka czy coś, ale jak widzę kolejnego chłopaka, który nie wie co do dezodorant, ma tłuste włosy i ten niezastąpiony dziewiczy wąsik, to mnie coś trafia. Może to u mnie w mieście jest taki deficyt ładnych chłopaków? No a jeśli już na serio nie został obdarzony ładną buźką, to niech chociaż zadba o siebie, żeby doprowadzić się do ładu, poza tym zawsze można to nadrobić np. ciekawymi zainteresowaniami.

😂 7 lat minęło. Ciekawe czy znalazła jakiegoś Janusza czy jednak koty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest prosty: znajdź sobie bogatego, niesmialego. Będziesz miała prezenty, wyjścia, fajne rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×