Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość gość
w weekned moza wyciagnąć nawet 1000 pln, jestem tego żywym przykładem :) nie jest to ciezka praca, kiedys zarabiałam 1600 za miesiac pracy a teraz mam tyle w 2 tyg :) wiec jest rózniaca, a praca polega na zachęcaniu przechodnów do odwiedzenia klubu i do tego pracujesz po 5 h dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Właśnie odnalazłam, dziewczynki jak czytam co niektóre z was pisza to szkoda gadac :( jestem dostałam prace w Sopoce ponad 2 tyg temu i jest świetnie, praca nie jest łatwa ale wato !!!! dzieki niej zarabim duzo i moge wspierac moja rodzine !!! ta parca sie nie rózni od zaparaszania ludzi na dyskoteki to to samo !!!! dlatego polecam wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest ich praca, tego wymaga pracodawca, to chodzą i zapraszają na striptiz. A zaproszenie na striptiz raczej nie powinno nikogo gorszyc, nie można po prostu powiedzieć "nie dziękuję!" "strpitiz mnie nie interesuje" i odejść. Raczej nie widzę w tym problemu. A nikt pijany na pewno do klubu nie wejdzie, tak więc wątpię żeby tacy ludzie byli zapraszani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaba777
A co jest złego w pracy Promotorki? Ja wolałabym stać i zapraszać gości niż sprzątać. Oczywiście żadna praca nie hańbi, ale z tego co widzę na ulotkach w Cocomo można zarobić tyle co nie jeden urzędnik zarabia... A tu można pracować tylko 5 godzin dziennie i na luzie a nie się spinać... Nic rudnego tam nie ma, chodzić i zachęcać Panów żeby weszli do środka, wielkie mi wyzwanie hehe. Sama przyjemność z facetami pogadać sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodze się z Toba :) masz umowe, poza tym nie widze nic złogo w pracy promotorki, ! pracujsz kiedy masz czas i zarabiasz tyle ile chcesz zyć nie umierac , ja wyciągam w sopocie za tydzien ok 1500 wiec fajna kasa w skali mesiaca :) policz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica S
Po co takie bzdury? Jakoś ja byłam na takim szkoleniu, umowe miałam, nie byłam bez kasy i odziwo mieszkałam sama hehe Szkolenie trwało tydzień i jakoś wróciłam cała i zdrowa, co więcej nadal pracuję.... Żenada, chyba konkurencja się obudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wziełaś takie brednie?? absolutnie to nie ma nic wspólnego z prawdą, ja byłam na takim szkoleniu i to nie dawno bo miesiac temu, szkoliłam się nie cały tydzień i pracuje, mam normalnie umowe, dostaje pieniadze na czas, wszystko jest legalnie i wymyslanie takich rzeczy sa niedorzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Handel Kobietami hahaha, normalnie rozbawiła mnie osoba która to pisze... Tak mieszkania są monitorowane z racji bezpieczeństwa poza tym z tego co pamiętam to kamery były tylko na wejściu i w kuchni. Szkolenie wspominam bardzo fajnie, poznałam dużo fajnych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała i zdrowa
To co napisałaś jest po prostu ohydne i poniżej godności!!! EVENT jest poważną, legalną firmą prowadzącą sieć klubów. Nigdy nie miała miejsca sytuacja opisana powyżej. Byłam na tygodniowym szkoleniu we Wrocławiu - około 500 km od domu, wróciłam cała, zdrowa i od roku pracuję w firmie. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić ile masz w sobie podłości żeby pisać takie rzeczy. Czy ty jesteś aż tak naiwna? Wydaje ci że tak ogromna firma robiłaby takie rzeczy? Każdy wraca i pracuje. Rozumiem że naoglądałaś się mnóstwa filmów ale to jest życie. Podłość i chamstwo - tyle powiem o twoim komentarzu. Mam nadzieję że zostaniesz pociągnięta do odpowiedzialności bo twoje oskarżenia obrażają nas wszystkich tu pracujących jak i zabierają szansę na p;racę setkom osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padłam! HAHAHAHAHA co za historia....przecież czemu miałby ktoś rodzinie nie mówić, że jedzie się szkolić na kelnerkę, czy barmankę? Promotorki zresztą nigdzie nie jeżdżą a nagle ni z gruszki ni z pietruszki taki post....sorry, ale i ja i moja kuzynka pracujemy, ja byłam na szkoleniu w Krakowie przez tydzień na bar i jakoś ani mnie ani dziewczyn z którymi się szkoliłyśmy razem nigdzue nie chciał wywozić...bo jakoś do tej pory mamy siebie w znajomych na fb....moja kuzynka pracuje na promotorce ale ona jeździć nigdzie nie jeździła, bo na miejscu są szkolenia...co za żal.pl z tą historią o wywożeniu....nie no...ale jeśli tak by było, to ciekawe, że na takim portalu nie podajesz namiarów do siebie....i dziwne, że skoro Cię niby chceli gdzieś wywieźć to zamiast tego siedzisz na kafeterii z dostępem do neta....trochę ta próba pocisku nieprzemyślana :D ale zazdoszcze kreatywności, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka1988
ale kogoś fantazja poniosła, za dużo się naoglądał filmów sensacyjnych :P nie wierzcie w takie bzdury, ja pracuję w klubie, na szkoleniu też byłam, nikt mnie nie porwał ;) hahaha, no ubawiłam się setnie czytając tę wypowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenia które gwarantuje firma Event, po tym praca, na świetnych warunkach finansowych, za konkretną, prawdziwą pracę promotorki, czy kelnerki, czy managerki, czy nawet tancerki, mija się z każdą negatywną opinią, pisaną przez konkurencję lub osoby, którym nie udało się przejść szkolenia!!! Mi się udało, świetnie pracowało mi się w czasie szkolenia, a jeszcze lepiej już od roku jako barmanka na mieście Krynica! Co to są za brednie osób, które opisują takie kłamliwe, brudne rzeczy! Jest to zbyt duża firma na poziomie, która, nigdy nie miałaby racji bytu, gdyby cokolwiek z tych rzeczy miałoby miejsce! Żal czytać, a jeszcze bardziej żal, jeśli jeden durny komentarz spowoduje, że wiele innych, świetnych dziewczyn, które mogłyby zacząć pracę, za konkretne pieniądze, nie podejmie się tego. Powiem jedno, takie komentarze, powodują, że każda z nas, która pracuje dla firmy Event, a jest nas wiele, będzie broniła, własnymi pazurami, niczym kocica, bo nie pozwolimy sobie na to by krytykować miejsce dla którego pracują piękne, inteligentne, niezależne i silne kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym, częsty to jest objaw, osób które są zazdrosne, że można mieć więcej kasy, więc nawet mnie to nie dziwi. Głupota ludzka nie zna granic, a niech sobie piszą i tak jest nas tyle, tyle placówek które funkcjonują, prężnie działają, tyle osób które pracują, że jedna durna opinia, nie zdziwi nikogo, pozatym, że da nam okazje do napisania paru dobrych słów o firmie, warunkach jakie Event zapewnia oraz kasie jaką wypłaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) ale Twoja opinia mnie rozbawiła :) ja właśnie zakoczyłam szkolenie i jestem cała, podpisałam umowe i zaczynam prace od jutra :) nie wiem kto takich głupot Tobie naopowiadał ale szok - pewnie nawet nie byłas na szkoleniu. W jakim celu to napisałaś to mnie ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pracujecie jako barmanki kelnerki hmm ciekawe ze w klubie gogo sme kelnerki i barmanki haha moze jest jedna barmanka ze dwie kelnerki a reszta to zwykle striptizerki no przyznajcie sie ze sciagacie majtki za kase a nie pieprzcie o staniu za barem gole dupy musicie wystawiac i tyle ale zadna sie nie przyzna bo przeciez kazda jest kelnerka hhaha to ciekawe kto tam tanczy babcia klozetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te babcie klozetowe to po po prostu tancerki. Są barmanki, kelnerki i tancerki. To tancerki się rozbierają, ale zarabiają więcej niż kelnerki i barmanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2203
Dawno takich głupot nie czytałam... Handel kobietami w Evencie ????Hahaha Komuś chyba bardzo przeszkadza sieć klubów skoro posuwa się do takich tanich chwytów... Pracuje w Event od pół roku i żadna krzywda mi się nie stała.Też przechodziłam przez profesjonalne szkolenie z któego wróciłam cała i zdrowa :) Nie ogarniam ,ze ludzi mogą być aż tak beznadziejni żeby coś takiego wypisywać na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie się, że praca w klubie GoGo, dla tylu osób na forum jest czymś kontrowersyjnym. Coraz więcej młodych ludzi zna dokładnie specyfikę klubów i doskonale wiedzą, że to konkretne miejsce, za konkretną kasę, a napewno miejsce w których nie ma rzeczy o których nie jednemu się marzy. Kelnerka nie tańczy, nie ma tu żadnej ukrytej rekrutacji, no chyba że chcesz się przekwalifikować, to napewno nie ma z tym problemu. A często tak to wygląda. Pracując już, mamy okazję zobaczyć, że praca tancerki jest na poziomie, zarabia się dużo więcej niż jako kelnerka, a napewno nic nam tu złego nie grozi i mówię tu o Cocomo, więc wiele dziewczyn decyduje się na taką zmianę, stąd też częste poszukiwania nowych talentów kelnerskich. Mamy dużo dziewczyn, które pracują u nas stale, są dobrymi, doświadczonymi kelnerkami, czy barmankami. A tańczą, owszem, do rytmu świetnej muzyki którą serwujemy, podrygują sobie za barem, przecież to miejsce z klimatem, więc trudno tutaj stać jak sztywka urzędniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie się, że praca w klubie GoGo, dla tylu osób na forum jest czymś kontrowersyjnym. Coraz więcej młodych ludzi zna dokładnie specyfikę klubów i doskonale wiedzą, że to konkretne miejsce, za konkretną kasę, a napewno miejsce w których nie ma rzeczy o których nie jednemu się marzy. Kelnerka nie tańczy, nie ma tu żadnej ukrytej rekrutacji, no chyba że chcesz się przekwalifikować, to napewno nie ma z tym problemu. A często tak to wygląda. Pracując już, mamy okazję zobaczyć, że praca tancerki jest na poziomie, zarabia się dużo więcej niż jako kelnerka, a napewno nic nam tu złego nie grozi i mówię tu o Cocomo, więc wiele dziewczyn decyduje się na taką zmianę, stąd też częste poszukiwania nowych talentów kelnerskich. Mamy dużo dziewczyn, które pracują u nas stale, są dobrymi, doświadczonymi kelnerkami, czy barmankami. A tańczą, owszem, do rytmu świetnej muzyki którą serwujemy, podrygują sobie za barem, przecież to miejsce z klimatem, więc trudno tutaj stać jak sztywka urzędniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję za barem w Cocomo w Białymstoku :) Często się tak jak napisała poprzedniczka bujamy z kolezankami za barem - ale to nie znaczy ze tańczymy zamiast tancerek... Nie nie gdzież tam ja bym się na rurce nie utrzymała pewnie - to zotawiamy dla naszych profesjonalistek :) W klubie jest wesoło więc trudno stać jak słup soli hehe zwłaszcza przy super rytmach które zapuszczamy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam prośbe niech nie wypowiadaj sie osoby które nie pracowały tu nigdy!!! po co piszecie takie głupoty !!! jest to bardzo krzywdzące dla sbób ktore tu pracuja, wiemy , ze jest innaczej pracujemy tu !!! nie jest to zaden burdel tylko klub !!!!! pracuja tu normale osoby które znaja swoja wartość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara147
Takie osoby zawsze mają najwięcej do powiedzenia, mimo, że nic nie wiedzą... Nie wiem jaką mają przyjemność z tego, że wystawiają negatywne komentarze i zabierają innym osobom możliwość fajnej pracy i zarobku dużych pieniędzy... Dziewczyny zastanawiające się nad pracą w Cocomo: nie ma się czego obawiać, jak Wam się nie spodoba o nikt Was nie będzie trzymał na siłę a mało jest takich osób, które chcą zrezygnować, serio!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex66
Zawsze jest tak że najwięcej mówią ci którzy nigdy w życiu nie przekroczyli progu klubu! Zawiść, głupota to są właśnie cechy tych osób. Myślą że obrażając pracowników zrekompensują sobie swoje niedociągnięcia i kompleksy. Ludzie pracujący u nas mają silne charaktery, są przebojowi, chcą coś w życiu osiągnąć, nie zasługują na obrażanie ze strony tych którzy zwyczajnie nie mają odwagi zrobić czegoś ze swoim życiem. To że nie akceptujecie klubu nie znaczy że musicie w stosunku do nas być tak agresywni. Plujecie na nas, obrażacie, robicie bóg wie kogo. Jest to krzywdzące, więc bardzo proszę zachowajcie swoje zdanie dla siebie bo jest to żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo z wiarygodnych zródeł prasowych,ze jest to zlodziejski klub, a praca ze zlodziejami hańbi. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan6
Nie rozumiem tak złych opinii, skąd czerpiecie te informacje stek bzdur i klamstw, ja sama pracowalam jako promotorka i barmanka pozniej i bylam i jetsem mega zadowolona, dam sobie reke uciac ze w zadn ym klubie nie zarobicie takich pieniedzy, fakt faktem ze praca nie jest lekka bo musisz sie starac i caly czas cos robic ale sorry nigdzie takiej kasy nie dostaniesz. Ja pracuje w Krakowie i zarobki są takie ze moge sobie pozwolic na mieszkanie samej, fajne ciuchy, kosmetyki, jedzenie i płace sobie za studia zaoczne, także na nic nie narzekam. Życze kazdemu zeby tak zarabial i byl tak zadowolony z pracy jak ja jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca dla prostytutek. Dziewczyny są zmuszane do całowania się z facetami - jak nie to pensji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja parcuje w Cocomo i jestem bardzo zadowolona. Byłam na szkoleniu i bardzo sie cesze, ze mogłam tu podjąć parce :) zaraboki są wyskonie, wczesniej parcowałam w innym klubie i naprwde jest ogromna róznica. zarobki wysokie. wypłaty sa raz w tyg wiec jest super bo cały czas mam gotówke i nie musze czekac na nia miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja pracuję w Cocomo na stanowisku kelnerki. ekskluzywny i renomowany klub :) Wszyscy pracownicy mają umowy , kasa jest wypłacana :) Atmosfera jest fajna , dziewczyny są super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie :) ja tez pracuje i jestem zadowolona z warunków :) uwazam , ze jak na standardy poskie to ta firma naprawdę godnie wynagradza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadiKrakow
Hello Zapraszam wszystkie TYGRYSKI na profesjonalny lapdance i nie tylko. Na codzien pracuje w centrali w Krakowie i zajmuje sie szkoleniem Kelnerek/Barmanek by podobieczne spelnialy standarty Klubu Cocomo. Zapraszam na ekskluzywne doswiadczenie z samym mistrzem Spotkania centrum Krakowa lub dojazd na zyczenie. MAGDA 881 582 613 xxxxxx Dziewczyny wszystkie wiemy czym sie zajmuje Cocomo bo sama was szkole jak okradac klientow i zrobic im dobrze. Nie ma sie czego wstydzic, Event dobrze za to placi, stac nas na solarium a innych zal sciaska temu zle o nas mowia Polecam prace w naszej firmie EVENT !!!!!!!!!!!!! xxxx Magda 881 582 613 Znajdziecie mnie rowniez w CENTRALI Ul. Armii Krajowej (przystanek Przybyszewskiego)Galileo 10 Pietro Zapraszam Serdecznie xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×