Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpieszczalna

Gdzie są mężczyźni którzy potrafią

Polecane posty

Gość rozpieszczalna
Ale z tego co piszecie wynika że w dzisiejszych czasach nie opłaca się rozmawiać....siła słów straciła już na znaczeniu ? Szkoda czasu na czcze gadanie, nie ma czasu zdejmuj majtki ? o.0 Czyli wychodzi na to że ja będąc jeszcze młoda wiekiem też mimo wszystko czerpię z tej tak zwanej "starej szkoły". Nie potrafię inaczej, kocham słowa, zabawę słowem, inteligentna rozmowa jest u mnie na pierwszym miejscu. Lubię karmić swój intelekt i lubię dokarmiać intelekt swojego rozmówcy. Możliwe że dla innych to zbyt mało, ale dla mnie to wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy składają zdania ze 160 znaków czaty - dawno tam nie byłem - szkoda czasu zdrowia i nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfkowy Kot
Wiem o czym mówicie. Mam to samo.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko... Tak właśnie tutaj jest. Jeśli nie wyskoczysz z majtek mieszają Cię z błotem i temat zdycha :-( Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LaraC, prawda jest taka że kobiety na tym forum sikają po nogach i biją brawo właśnie takim którzy wulgarnie i agresywnie obrzucają błotem i mieszają każdego z gównem - dlatego mężczyźni nastawieni na flirty stąd odchodzą, a zostają chamy jak Duch i Juken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfkowy Kot
A Ty gościu wyżej kim jesteś? Chamem, czy laską która sika na ich widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie nosi majtek powinna wyskoczyć z forum do realu na szybkie bzykanko,bo panowie tylko tego oczekują... * gościu...zawsze są wyjątki od reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu generalizujecie :) Są tacy/takie co narzekają, że ich (mężczyzn flirtujących, inteligentnych nie nastawionych tylko na sutek w postaci pozbawiania kobiety majtek) brak a to już pierwszy krok. Zapewne są w każdym przedziale wiekowym. x Laro, a Tobie co się dzieje? Jakaś smutna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka piękna pogoda,a ja mam dreszcze,tym razem od gorączki :-( Smutek w pełni uzasadniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka piękna pogoda,a ja mam dreszcze,tym razem od gorączki :-( Smutek w pełni uzasadniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze popisze jakaś chętna Pani xxx28@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beea4444
mnie się zdarzyła taka konwersacja , ale czar prysł znajomość tu rządzi się swoimi prawami , co innego przynosi realny kontakt , można się pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu wykaż się w temacie, że potrafisz flirtować to może jakaś chętna na flirt napisze :P Laro, przejdzie :) Pomyśl o tym jaka teraz jesteś gorąąąca :D Powrotu do zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatełe... Wyleżeć i wygrzać to jedyny sposób....+ herbata z malinami z rąk kogoś miłego.... Życzę powrotu do zdrowia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Lubiękiedy...ktoś napisze czasem coś tak miłego :-) Owszem,gorąca jak piec ... Dziękuję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję,Tatełe... Cóż,służba nie drużba,wiem coś o tym.. Właśnie tracę pierwszy wolny weekend chorując :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa złośliwość losu i zdarza się zawsze niespodziewanie ;) A ja bym chętnie poleżała! Niestety mogę tylko nogi na biurku położyć póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatełe... Skoro Ty musisz pracować ,a wyleżeć trzeba..., to albo masz pracę leżącą,lżejszą od snu...,albo rzuciłeś robotę w cholerę...:-) Ja od kilku minut choruję w miłym towarzystwie przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty_33_xxx
To może tak zrób:-) nózki na biureczku a jedna rączka pomiędzy nimi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę. Miejsce może i podniecające ale czas nie ten :) Poza tym własną ręka jest zawsze dostępna i chociaż bardzo ją lubię (napisze, żeby się nie obraziła :D ), wolałabym jednak nie rękę a cieplejszą część ciała i nie swoją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Autorko... No i masz rozmowę i erotykę... Nie wiem tylko,czy nasze intelekty pasują do Twojej wizji... Pozdrawiam :-) * Tatełe... Posuń się ...z herbatą idę :-) * lubiękiedy... Wpuść kogoś między....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty_33_xxx
A w co jestes ubrana. Zapewne masz duże biurko pod które mógł bym wejść a ty bys mogla sie wygodnie rozsiasc w fotelu kiedy ja bym wedrował jezyczkiem po miedzy twoimi udami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×